ارسنال -- استون ویلا (امار- نمرات)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 628,008 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال -- استون ویلا (امار- نمرات)

هیچی نمیگم فقط ارامش

صبر هنوز دو سه هفته از نقل انتقالات مونده

هیچکس الان فکر ونگر رو نمیدونه

هیچی معلوم نیست
اتفاقات بازی

بهترینها

نمرات بازیکنان

امار بازیکنای ارسنال

امار بازیکنای استون ویلا

به امید اینده

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 27/5/1392 | 18:07 گفت:

یه تبرییییییییییییک میگم به تموم هواداران "محبوب قبلهای" کاربران محترم آرسنال.آی آر ، یا همون :

"کوشیلنی" ، "کوش" ، "جان تری آرسنال" ، "محبوب قلبها" ، " ناجی آرسنال " ، "سوپر من دوران" و .............

حالا بازم بیاید ازش دفاع کنید !!!

من که جای شما خجالت میکشم !!!!

یادتون رفته این همون پدرسگ لایی خوره ؟؟؟ گل به خودیاشو یادتون رفته ؟؟؟ اندازه یه مهاجم تراز اول به خودمون گل زده

بی شعور !!! ولی بازم محبوب قلبهاس !!!

از همون فصل قبل تا همین الان من داد زدم که آقا ما مدافع نداریم. هر 4 تاشون فاجعه ان و خدای سوتی و لایی خوردن

حتی فرما !!! ولی دوستان گل من فرمایش میکردن که ما "کوش" رو داریم (محبوب قلبها رو عرض میکنم) ، کاپتان "فرما" رو

داریم ، "مرته" رو داریم (خداوندگار لایی خوری و جا موندن از مهاجما) و ......

بفرمایید : اینم از مدافعاتون !!! همگی ریدن !!!!

من بارها گفتم که ونگرو مث خدا می پرستم ولی نمیدونم ونگر خجالت نمیکشه کاپیتانی آرسنالو داده به " مرته ساکر " ؟؟؟

و یا قبلش به " آرتتا" ؟؟؟

این فصلم به ....... رفتیم !!!

reza در 27/5/1392 | 10:22 گفت:

من رفتم ورزش 3 زیر خلاصه ویدو بازی هرچی دلشون خواسته گفتن!پدرمون و اورده جلوچشامون بخدا!!!!!!!!!!!!!گمشو از تیم برو بیرون دیگه اویزووووووووووووووووووون,چتر,الاچیق....

یاسر بحرینی در 27/5/1392 | 05:15 گفت:

تیم بد بود خیلی فقط جک و روسچکی تلاش میکردن مرته و سانیا و چسنی افتضاح بودن

محسن عاشوری در 27/5/1392 | 01:22 گفت:

بخاطر آقا میثم هم صبر میکنیم و هیچ بد و بیراهی به ونگر نمیگیم

اما باید دید تا کی این وضعیت ادامه داره .. !!

هادی در 26/5/1392 | 22:14 گفت:

ون پرسی 2 گل زد.(هر بازی 2 گل )
آقای ونگر اگه حقوق ون پرسی زیاد می کردی الان تو تیم بود، نیاز نبود 25 تا بذاری رو پول فروشش سوارزو بخری(25 میلیون حقوق 3 تا 4 سالش می شد.). تازه اینم در نظر بگیرید که یه بازیکنی جدید پول حقوقشم سالیانه 5 تا 10 میلیون میشه!!!!!!
ما سر فروش ون پرسی 40 تا 50 میلیون ضرر کردیم (من نمی دونم ونگر چه جوری اقتصاد خونده1111111111111)

shayan در 26/5/1392 | 22:04 گفت:

من نمیدونم تا کی باید از هوادارای تیمای دیگه متلک بشنویم

جواد در 26/5/1392 | 21:28 گفت:

مصاحبه ونگر:
در بازی ما نشانه های مثبت وجود دارد

جواد در 26/5/1392 | 21:21 گفت:

شاید ما باید این بازی رو می باختیم تا مسوولین تیم و ونگر بفهمند این تیم با این مهره ها قهرمان نمی شه

Morteza Bauer در 26/5/1392 | 21:08 گفت:

ماشالله همم مصدوم شدن.باچه امیدی میریم جلوی فنرباغچه

رشید رضایی در 26/5/1392 | 21:08 گفت:

بله ونگر درست میگه ما ۱۱تا بازیکن باکیفیت تو زمین و ذخیره های باکیفیت داریم فقط یه اسکولی مثل سانیا بلد نیست بدو،بازیکن ذخیره هم فقط دفاع کنار و دفاع وسط و هافبک دفاعی و مهاجم نوک نداریم،به این میگن کیفیت و به خریدم اصلا نیاز نداریم!!!لعنتی....

majid r در 26/5/1392 | 20:49 گفت:

فهرست مصدومین با احتساب بازی امروز!!! با این حساب برا بازی بعد واقعا کمبود داریمThomas Vermaelen Lower Back 69 Training 4 weeks
Mikel Arteta Thigh Strain 6 Training 5 weeks
Ryo Miyaichi Unknown 15 Match Any Day
Ignacio Monreal Unknown 51 Match 2 weeks
Abou Diaby Cruciate Ligament Tear 155 Match 3 months
Kieran Gibbs Head Injury 1 Match Any Day
Bacary Sagna Neck Injury 1 Match 2 weeks
Tomás Rosický Unknown 1 Match 2 weeks
Aaron Ramsey Ankle 1 Match Any Day

میثم محمودی در 26/5/1392 | 20:43 گفت:

منچستر دو گل زده دقیقه 44
پرسی
ولبک

Amin در 26/5/1392 | 20:37 گفت:

ببینیم چی میشه حالا...

majid r در 26/5/1392 | 20:37 گفت:

ممنون از پستت

واقعا مصاحبه های ونگر سوهان روح شده!!!!

اینم یه تیکه از مصاحبه ونگر حالا هی بگین مقصر مسئولان!

ایا در داخل این باشگاه شما مردی هستید که حرف آخر را در مورد نقل و انتقالات می زند؟ آیا کسی هستید که در نهایت می گوید چقدر باید برای یک انتقال هزینه شود؟ آیا شما کسی هستید که حرف آخر و مبلغ نهایی را اعلام می کند؟

(آرسن ونگر لبخند می زند) البته من تاثیر زیادی روی ان دارم.

majid r در 26/5/1392 | 20:37 گفت:

ممنون از پستت

واقعا مصاحبه های ونگر سوهان روح شده!!!!

اینم یه تیکه از مصاحبه ونگر حالا هی بگین مقصر مسئولان!

ایا در داخل این باشگاه شما مردی هستید که حرف آخر را در مورد نقل و انتقالات می زند؟ آیا کسی هستید که در نهایت می گوید چقدر باید برای یک انتقال هزینه شود؟ آیا شما کسی هستید که حرف آخر و مبلغ نهایی را اعلام می کند؟

(آرسن ونگر لبخند می زند) البته من تاثیر زیادی روی ان دارم.

Arian در 26/5/1392 | 20:32 گفت:

با این ۷۰ تا باید برن متس هولمز و اباته رو بخرن. با مرتاساکر و جنکینسون نمیشه قهرمان شد.

Junior Gunner در 26/5/1392 | 20:30 گفت:

بزرگترین اشتباه آرسنال،شاید حتی در کل تاریخ آرسنال از دست دادن بازیکنایی مثل برنارد و هیگواین و سزار بود!!!!!
امسال یک سال بسیار مهم و استراتژیک برای آرسنال بود!سالی که آرسنال روی لبه تیغ بود!یا باید با خرید بازیکنان نامدار تیم رو از این وضعیت در میاوردیم یا اینکه با همین ترکیب،trophy lessمون به بی نهایت میل کنه!!!متاسفانه این اتفاق افتاد و بعید میدونم با این اوضاع در چند سال آینده حتی به جام نزدیک بشیم!با بازیی ای که امشب از تیم دیدیم و وضع مصدومان،به احتمال قریب به یقین یک حذف زود هنگام رو از CL تجربه میکنیم!نمیخوام زود نتیجه بگیرم ولی فقط یک معجزه میتونه آرسنال رو نجات بده!

تنها مقصر این اتفاق بی برو برگرد کسی نیست جز آرسن ونگر!!!!!!!!!!!!!!با تمام علاقه ای که بهش دارم ولی اون رو مقصر میدونم!
امیدوارم بتونه دلیل نخریدن هیگواین رو توضیح بده!شاید اگر هیگواین میومد بازیکن های دیگه ای هم به دنبالش میومدن ولی متاسفانه پرفسور ونگر در آخرین لحظات نظرش رو عوض کرد و رفت به دنبال سوارز!
حقیقت تلخیه ولی امسال باید برای لیگ اروپا (با اغراق ) بجنگیم!!!