دورتمند -- آرسنال (پیش بازی)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,983 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دورتمند -- آرسنال (پیش بازی)

سلام خدمت همگی
فردا شب یه بازی سخت دیگه این بازیهای سخت نمیخواد تموم شه
یه امار پیش بازی رو براتون میزارم یه کم بحث کنیم درباره بازی فردا شب
ولی بازم میگم امیدم بازم کمه اخه این دیگه لیورپول نیست خیلی قویتر از لیورپول انصافا
خدا کنه حداقل ی مساوی ازش بگیره

نمرات و عملکرد دو تیم در چند بازی اخیر لیگ قهرمانانبازیکنان برتر دو تیم در بازیهای این فصل لیگ قهر مانان
چند بازی قبلی دو تیم در لیگ قهر مانانامار مصدومین دو تیم که البته ارسنال لیستش بالاست
جدول

شش باز ی اخیر دو تیم و یک بازی اینده دو تیم


خوب نظراتتون رو بگید که فردا شب چی میشه بازم باخت یا نه
من که میگم مساوی یا باخت
بدرود بچه ها


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 15/8/1392 | 21:08 گفت:

اگه دفاعو ول نکنیم به هوای گل و صبر داشته باشیم تا دیقه نود حتما میبریم

پسر20میلیونی در 15/8/1392 | 19:06 گفت:

ب امید خدا 3،1میبریم اگه خودمون باشیم.

rasoul در 15/8/1392 | 17:51 گفت:

b rahati mibarim shart mibandam

mohammad aref در 15/8/1392 | 17:43 گفت:

دوستان گزارش یادتون نره....دوستان شانسایی از همین الان دارن واسه دیدن بازی امشب تیمشون سرمارو میبرن(مشکلات خابگا دانشجویی)

Farhad Rahbari در 15/8/1392 | 16:11 گفت:

بازییو میبریم با هر قیمتی که شده...
همین 2 تیم میان بالا...
دورتموند تو ورزشگاه خودش با ناپولی بازی داره...

آرین در 15/8/1392 | 13:56 گفت:

60% بازی مساوی میشه 35% برد ما 5% برد اونا

علیرضا در 15/8/1392 | 13:47 گفت:

قلبم میگه میبریم ولی مغزمم میگه میبریم

majid در 15/8/1392 | 13:18 گفت:

من میگم مساوی یا برد چون دورتموندی که همیشه بازی رو میبنده تو زمین خودش اینطوری نیس این صددرصد به نفع آرسنال و سبک بازیشه بازم میگم ازاین گروه آرسنال و ناپولی صعود میکنن

مهدی در 15/8/1392 | 10:33 گفت:

ما از بازی با درتموند و ناپولی 4 امتیاز میخوایم تا با برد مقابل مارسی صعود کنیم خلاصه ما کاری به نتایج دیگه نداریم از ابین 9 امتیاز برای صعود باید 7 بگیریم

sadegh در 15/8/1392 | 08:46 گفت:

شک نکنید برنده میشیم.

ehsan در 14/8/1392 | 22:28 گفت:

اقا ميثم بازي ليورو گفتم ميبره ديدي برد،اين بازيم بهت قول ميدم نميبازه احتمال بردشم بيشتره،شك نكن

کمیل در 14/8/1392 | 22:24 گفت:

بازی فوق العاده سخت و مهمیه، مهم از این نظر که اگه خدایی نکرده ببازیم احتمال صعود نکردنمون زیاد میشه که این یه فاجعست برا آرسنال این فصل که واقعا خوب کار کرده، دورتموند خیلی خوب و حساب شده بازی میکنه خیلی باید مراقب باشیم و با تمرکز بالا بازی کنیم، امیدوارم ببریم اگه هم نبریم حداقل یه مساوی بگیریم و امیدوار باشیم برا 2 بازی بعد