آرسنال -- منچستر یونایتد(امار -نمرات-عکس)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 628,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال -- منچستر یونایتد(امار -نمرات-عکس)


سلام بر همگی
امار رو ببینید گویای همه چیز هست
5 امتیاز از 6 امتیاز موجود رو تقدیم کردیم به رقیبان
البته ونگر تقدیم کرداتفاقات بازی

امار کلی بازی


نمرات


بهترین های بازیامار ارسنالی ها


امار یونایتدی ها
شوتها و موقعیت های گل

پاس های بازی


خطاها و کارتهای زرد

##################################

عکسهای بازی البته فردا اپدیتش میکنم


*****************************************

چیزی نگم بهتره اصلا چی دارم که بگم همگان دیدیم که امسال ضعیف ترین یونایتد تاریخ رو 4 امتیاز دادیم من که دیگه هیچ امیدی برای قهرمانی ندارم
در ضمن بچه ها شرمنده م که او کامنت رو تو سایت طرفداری نوشتم البته خدا رو شکر پاکش کردن
اعصابم خیلی خورده از ونگر تقصیر ژیرود نیست اون بیشتر از این دیگه بلد نیست تقصیر ونگره همین
مرسی بایتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا T در 24/11/1392 | 20:59 گفت:

آقا بازی سیتی چی میشه آخر!

نیما در 24/11/1392 | 13:18 گفت:

باور کنین مشکل جیرود نیست.جیرود در حال حاظر اون تعریفی که از یک مهاجم داریمو براورده نمیکنه چون واقعا بیشتر تمرکزش رو کارای دیگست.
اگه دقت کنین این بدبخت همیشه پشت به دروازه بازی میکنه,جیرود در صورتی که رمسی و ولکات تو زمین باشن فوق العاده تاثیرگذاره.تو این بازی خنگبازی در آورد انصافا.
به نظر من ونگر هنوز از اسم منچستر میترسه,تو بازی رفت هم من این ترسو دیدم.تیم واسه برد نمیره.
ازینا بگذریم شزنی اگه اون چنتا سیو رو نداشت الان باید واسه باختمون به منچستر سیاه میپوشیدیم..

siamak در 24/11/1392 | 10:42 گفت:

از نظر من بازی دیشب چندتا اشکال داشت
1-نداشتن سرعت تو خط حمله ست انقد توپو گیر میدن ک دفاع حریف کاملا تمرکز پیدا میکنه و هیچ کاری از دستمون برنمیاد.یعنی رمزی و ولکات واقعا جاشون خالیه
2-هافبک چپ و راست درست نداریم همه هافبک وسطن همهههههههه و باعث میشه گوش هامون فلج بشن همش بازی وسطه و عمقی هم نداریمم.اگه مصدوم هامون خوب بشن ترکیب تیممون میشه:دیابی-کاستروف-چمبو-رمزی-ویلشر-روسیچکی-ارتتا -فلامینی-اوزیل-سانتی-با شزنی البته اگه هافبک وسط نخریم که اونم بره تعویضی
3-ترسو بودن ونگر تو بازی دیدم.دقیقه 65 یا70 باید بنتنر میاورد تو و پولدی میاورد تو که دو مهاجمه میشدیم مطئنم دو مهاجمه با سانت های خوب سانیا که واقعا از سانتر هاش راضی ام اگه بنتنر یا پولدی میبود حتما گل میدیدیم.
4-واقعا بد شانس هم بودیم.
5-خوش شانس هم بودیم. نمیه اول حس کردم خائن دوس نداره گل بزنه نمیدونم چرا ولی مطمئنم اون 2تا توپ خوراکش بود ک الکی زد ولی نمیه دوم عراب وجدان گرفت اومد گل بزنه ک نتونست.کلا تحت تاثیر جو خیلی بود.

میعاد در 24/11/1392 | 03:38 گفت:

یه چیزی که اصلا خوشم پاسای مسخرس که بهم میدن اون وسط .خیلیا میگن بارسا یا اسپانیا قشنگ بازی میکنه ولی من وقتی بازیاشون میبینم احساس بالا اوردن دارم چون پاسای الکی زیاد بهم میدن که ارسنال هم کم کم داره بهشطشبیه میشه و با این بازیش داره حال منو بهم میزنه.
دیگه از هر کسی که یه دقیقه از بازی ارسنال دیده باشه بپرسی ارسنال برنامش چیه واسه گلزنی بهت میگه .

بدون شک ونگر از هر نظر از مورینیو برتر میدونم الا یه چیز:روحیه جنگندگی که مورینیو تو تیمش تزریق میکنه خیلی قوی چه تو رخکن چه کنار زمین.
من که ندیدم تو این بازی ونگر بلند بشه و بازیکنان رو به بازی محکم و حمله و تلاش بیشتر تشویق بکنه .اگه مورینیو بود شک نکنید که هر کاری میکرد تا تیم گل بزنه حتی کارای شاید زیاد درست نباشه ولی بعضی موقع ها واجبه.البته شاید من ندیدم.

پاس اشتباه که بی نهایت زیاد بود.تا حالا اینقدر روسیچکی بد ندیده بودم همیطور جک.چند جا داشتن با یه تکتیم زیبا تیم به فا... میدادن.
دل برا ژیرود میسوزه خیلی تلاش میکنه ولی توانش همینه بنده خدا .خدا کنه بهتره بشه چون فکر نمیکنم ونگر از خر شیطون پیاده بشه.
تنها چیزی که میتونه انسان تو شرایط دشوار استوار نگه داره امیده.

شرایط خیلی بدی نداریم ولی ماه سختی در انتظار که امیدوارم تا اخر این ماه و قسمتی از ماه بدعد هنوز تو سه تا جام مدعی باشیم.

farzam در 24/11/1392 | 03:34 گفت:

راست میگی آقا میثم ژیرود دیگه ظرفیتش همینه تقصیر ونگره که اینقدر بهش اعتقاد داره من ازین به بعد سعی میکنم کمتر به ژیرود گیر بدم عوضش به ونگر فحش بدم!

masoud mahmudpur در 24/11/1392 | 03:34 گفت:

GIROUD OUT

میعاد در 24/11/1392 | 03:18 گفت:

کسی هست؟

mehdi در 24/11/1392 | 02:32 گفت:

اگه بهترن بازکنای جهانم داشته باشیم با این سبک ترسومون تو بازیا نمیتونیم ببریم ونگر باید یکم رو خودش کار کنه

mehdi در 24/11/1392 | 02:30 گفت:

اره میثم منم ازت انتظارشو نداشتم ما هم هنوز نا امید نیستیم خدا بزرگه امشبهمه چیز دست ما بود فقط شانس نداشتیم ونگرم یکم ترسوئه چه کنیم

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 02:27 گفت:

چی بگم میثم خان ..
چیزی نمونده که بگیم .. چرا بخاطر 2 میلیون سوارز رو ازدست دادیم
با اون پیشنهاد 1 پوندی و توهین آمیز ونگر