ox بهترین بازیکن ماه فوریه

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 628,039 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ox بهترین بازیکن ماه فوریه

سلام خدمت بچه ها خوبید ؟
چمبرلین بهترین بازیکن در این ماهی که گذشت شد
با سه گل حساسی که زد

Alex Oxlade-Chamberlain
چمبرلین با 46% رای بالاتر از کوشیلنی و روسیچکی قرار گرفتبرندگان ماه های قبل

رمسی رو ببینید چطور درو کرده همه رو

بازیهای امسالش
کل بازیهای امسالش در تیم ملی و باشگاهش و نمراتش در هر بازیامار کلی از وقتی که اومده ارسنال###########################

یه چند عکس از سایت رسمی باشگاه
arsenal.com

##############################
به نظر شما اوکس حقش بود این ماه بازیکن برتر شناخته بشه؟
درسته بازیکن خوبیه شوت زن جنگنده سریع و اینده دار
ولی تیم به نظر شما با داشتن اوکس میتونه قهرمان بشه یا بالاتر از اوکس
نظر من کوشیلنی باید انتخاب میشد  چون به جز اون پنالتی با استوک عملکرد بی نظیری داشت که حتی طرفدارای بارسلونا هم چشمشون دنبالشه
مرسی بای


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میثم محمودی در 15/12/1392 | 17:17 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : خیلی هم پست علکی و بی محتوا و بیشتر کپی بود.من موندم محتوا رو چی تعریف میکنید که کپی میشه محتوا؟؟؟

پاسخ شما : اگر این پست رو دوست ندارید مجبور نیستید ازش دیدن کنید
اینم نظر شما هر کسی نظر داره
نظر شما هم قابل احترامه


پاسخ شما : پستهای قبلیت خوب بود ها میثم جان ولی با این اصلا حال نکردم...کلا با کپی کردن رابطه خوبی ندارم....مرسی


پاسخ شما : فکر کنم بهتر از خیلیییییی از پستهای دیگه باشه که بچه ها میزارن

sadegh در 15/12/1392 | 12:31 گفت:


شنبه 17/12/1392 ساعت : 16:15
جام حذفي انگليس : آرسنال - اورتون
زنده از شبکه سه

امیر صفای نیکو در 14/12/1392 | 23:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : خیلی هم پست علکی و بی محتوا و بیشتر کپی بود.من موندم محتوا رو چی تعریف میکنید که کپی میشه محتوا؟؟؟

پاسخ شما : اگر این پست رو دوست ندارید مجبور نیستید ازش دیدن کنید
اینم نظر شما هر کسی نظر داره
نظر شما هم قابل احترامه


پاسخ شما : پستهای قبلیت خوب بود ها میثم جان ولی با این اصلا حال نکردم...کلا با کپی کردن رابطه خوبی ندارم....مرسی

میثم محمودی در 14/12/1392 | 17:21 گفت:

نقل قول : خیلی هم پست علکی و بی محتوا و بیشتر کپی بود.من موندم محتوا رو چی تعریف میکنید که کپی میشه محتوا؟؟؟

پاسخ شما : اگر این پست رو دوست ندارید مجبور نیستید ازش دیدن کنید
اینم نظر شما هر کسی نظر داره
نظر شما هم قابل احترامه

Ali در 14/12/1392 | 15:40 گفت:

OX- yeah

مهدی در 14/12/1392 | 09:45 گفت:

عشقم این اکوس

امیر صفای نیکو در 14/12/1392 | 09:12 گفت:

خیلی هم پست علکی و بی محتوا و بیشتر کپی بود.من موندم محتوا رو چی تعریف میکنید که کپی میشه محتوا؟؟؟

مهرزاد در 13/12/1392 | 23:41 گفت:

من موندم امکان داره اقا میثم پست بی محتوا بزاره!؟

ابوالفضل توانگر در 13/12/1392 | 23:13 گفت:

آمار جالبی بود،مرسی...

masoud mahmudpur در 13/12/1392 | 22:46 گفت:

مرسی
به نظر من حقش بود

علی در 13/12/1392 | 19:51 گفت:

شدیدا پست باحالی بود
دستت طلا
منم نظرم کوشیلنی بود
ولی این طرفدارای شانسولنا داروندارمونو ب تاراج بردن دیگه چی میخوان؟؟؟؟ ایشالا قهرمان نمیشن تو لیگ و تو اروپاهم دوباره 7تایی بشن البته 6تایی هم شدن بهتر. متنفرم ازشون