منچسترسیتی 2-2 آرسنال (پایان بازی)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,776 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منچسترسیتی 2-2 آرسنال (پایان بازی)

سلام بر همگیhttp://s3.img7.ir/t47Q3.jpghttp://s3.img7.ir/GxK5x.jpg


http://s3.img7.ir/PWDEk.jpg


http://s3.img7.ir/RPc3f.jpg


http://s3.img7.ir/3F82R.jpg


http://s3.img7.ir/4kybW.jpg


http://s3.img7.ir/WlmXk.jpg

http://s3.img7.ir/RbpGA.jpg


http://s3.img7.ir/gNdSk.jpg


http://s3.img7.ir/QDdxF.jpg


http://s3.img7.ir/Il06l.jpg

http://s3.img7.ir/gNdSk.jpg

|| Manchester City VS Arsenal ||


beIN Sports HD2 :: Mp4 :: 1280 x 720 :: 1.5 Mbps ||Sergio AgueroOlivier GiroudKevin de BruyneAlexis SanchezbeIN Sports HD2 :: Mp4 :: 1280 x 720 :: 4 Mbps ||Sergio AgueroOlivier GiroudKevin de BruyneAlexis Sanchez


ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد کاوه در 24/2/1395 | 16:36 گفت:

انگار ژیرو به ولفسبورگ لینک شده
اگه درست باشه باید از مدیر ولفسبورگ ممنون باشیم چون دو تا از غده های سرطانیموو درمان کرده

محمد حسین در 23/2/1395 | 12:03 گفت:

مدیر ورزشی باشگاه بروسیا مونشن‌گلادباخ اگر چه احتمال جدایی گرانیت ژاکا در تابستان را منتفی ندانست، اما تاکید کرد در حال حاضر هیچگونه اتفاقی در این راستا رخ نداده است.

مکس ایبرل با اشاره به اخباری که اخیرا بخشی از رسانه‌های ورزشی آلمان درمورد پیشنهاد رسمی آرسنال به این بازیکن منتشر کردند، گفت:" هیچ خبر جدیدی وجود ندارد. اینکه چنین بازیکن توانایی مشتریانی داشته باشد طبیعی است اما اینکه در دنیای واقعی چه اتفاقی روی دهد باید منتظر ماند و دید. حقیقت این است که فعلا هیچ پیشنهادی بصورت رسمی ارائه نشده است.

من تلاشم را می‌کنم این بازیکن را در مجموعه‌ام حفظ کنم اما می‌دانم که باشگاه‌هایی وجود دارند که از امکانات و فرصت‌های جدی‌تری برای حضور در چمپیونزلیگ و دیگر جام‌های معتبر برخوردارند."

ایبرل در حالی این صحبت‌ها را به زبان آورد که "بیلد اشپورت" ادعا کرده بود توپچی‌ها برای ثبت قراردادی پنج ساله با ژاکا به توافق دست یافته‌اند. مجله "کیکر" هم نوشت گلادباخ برای ترانسفر این ستاره خط میانی خود 42 تا 45 میلیون یورو مطالبه کرده است.


ژاکا که سال 2012 با قراردادی به مبلغ نه میلیون یورو به گلادباخ پیوست، در واکنش به شایعات اخیر گفت:" تصمیم‌گیری فقط از جانب من انجام نخواهد شد بلکه اگر خبری شود باید دسته‌جمعی درمورد آن نظر دهیم. قرارداد من تا سال 2020 اعتبار دارد و باید ببینیم چه پیش خواهد آمد."
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
خر بیار و باقالی بار کن...
همش شایعه!

ارمان در 23/2/1395 | 06:18 گفت:

نیوکاسل سقوط کرد همین دو تا گلی که ژیرو میزنه پرید کلا فقط ۳ تا تیم رو میشناسه یکی من سیتی یکی لیورپول یکی نیوکاسل

ارمان در 22/2/1395 | 23:46 گفت:

به خدا فقط باید گل دوم دیشب ماویدیدی رو به استون ویلا نگاه کنید تا بفهمید مهاجم اکادمی از مهاجم تیم اصلی بهتره تموم کنندگیش حاضرم قول بدم هیچ کدوم از مهاجمامون نمیتونن اونجوری توپ رو گل کنن

سعيد در 22/2/1395 | 22:56 گفت:

ولكات رو كه ميديم ميره، ولبك هم كه رفت تو باقاليها، فقط ميمونه ژيرو كه....
بايددددددد ي مهاجم شش دونگ بخريم، ان شاالله

محمد حسین در 22/2/1395 | 22:25 گفت:

اصلاحیه خط اول ترجمه کامنت 22:13:
شما فکر میکنین مصدومیت ولبک جوابتون...
(ونگر و ولبکو قاطی کردم)

محمد حسین در 22/2/1395 | 22:23 گفت:

آرمان: ولی جدا از این حرفا امیدوارم اون حسنی از ونگر که چندین سال ندیده بودیم(قبل این ژانویه) یعنی پیدا کردن کسایی که خیلی خوبن ولی ارزون و جوونن رو دوباره در ونگر ببینیم و به علاوه خرید بزرگ هر ساله مون (امسال ایشالله ژاکا) یکی دوتا جوون گمنام مث الننی پیدا بکنه...
مثل کوکورین یا ریکاردو زیوکویچ توی حمله
بازوئر و تیِلمانس و کانته توی خط هافبک
و انو کولو توی دفاع(مدافع لیون)
و کِپا الپیلازنگا (دورازبان بیلبائو؛ شرمنده احتمالا اشتباه نوشتم، اسمش خیلی تخیلیه!)
و امثالهم...
حداقل شاید امسال مث فلامینی باشن اینا چون جوونن(شایدم مثل ایووبی شکوفا بشن) ولی بقول خود ونگر برای مربی سه چهار سال آینده آرسنال جوون های خوبی باقی بذاریم!!!
منم دوست دارم رویس و لاپورته و هیگواین رو بخریم ولی سیاست ونگر به این چیزایی که گفتم میخوره و علاوه بر این:
""خریدن جوون بی تجربه از خریدن با تجربه های بی خاصیت بهتره!"""

محمد حسین در 22/2/1395 | 22:13 گفت:

آرمان: بقول پیرس مورگان : you think welbeck's injury is the answer for wenger and he will buy a new player??
you'r wrong!
he thinking about our quality!
like walcott!

شما فکر میکنید که مصدومیت ونگر جوابتون به ونگره و اون میره سراغ خرید بازیکن؟
شما اشتباه میکنین!!
اون به کیفیت های ما فکر میکنه...
مثل والکات!!!
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
امیدوارم حداقل مادویدی یا ویلاک رو بیاره و مثل آیووبی بهشون وقت بده
یا بلیک و اون دفاع چپU21مون

ارمان در 22/2/1395 | 20:07 گفت:

کیفیت مصدومیت باید بالا باشه تیم ما همیشه دنبال کیفیت بوده ولی این کیفیت بیشتر تو مصدومیت داشتن بعدش بد هم نشد ونگر فهمید که تا فوریه سال دیگه ولیک رو نداره پس میره تو فکر خرید مهاجم شاید فرجی حاصل شد

Saeed asili در 22/2/1395 | 19:29 گفت:

فاز بازیکن های ما چیه؟؟
زیر سه ماه کمتر مصدوم نمی شن،چه خبره

محمد حسین در 22/2/1395 | 19:27 گفت:

امیر حسین رمضانی:
انشالله یه مصدومیت شدید دیگه همین طوری 8-9 ماهه بدیم تو همین پست شاید یه بازیکن جدید توی خط حمله رو مجبور به خریدش بشیم...

Amir در 22/2/1395 | 19:07 گفت:

هر دم از این باغ بری میرسد! سایت رسمی باشگاه اعلام کرد مصدومیت ولبک ۹ ماه طول میکشه!

ارمان در 22/2/1395 | 16:10 گفت:

امیرحسین منم دیدم دیشب بازی رو واقعا گلر مفهوم فاجعه رو تعریف میکنه شروع مجدد بلد نیست یه دونه شروع مجدد درست نزد همش اوت شد در مورد کوک هم خیلی رحم میکرد بهشون خیلی اروم تر از بازی های رسمی بازی کرد اما در مورد کمپل بی انصافی نکن خوب بود دیگه پست ۱۰ بازی کرد که پستش نیست این دفاع چپ تیم اکادمی از گیبس بهتره بیلیک از چمبرز بهتر بازی میکنه اگه جای چنبرز به بیلیک بازی میدادیم الان یه چی شده بود در مورد مهاجم یعنی این ویلاک و ماویدیدی چه کردند دیشب فوق العاده بودند اگه ماویدیدی بتونه همیطوری پیشرفت کنه سال دیگه میتونه تیم اصلی بازی کنه

سینا در 22/2/1395 | 11:55 گفت:

کاملا باهات موافقم آقا حامد بهترین خرید واسه آرسنال رفتن ونگره چون بازیکنم بخریم با ونگر به جایی نمی رسیم

حسن در 22/2/1395 | 10:19 گفت:

تنها بازیکن با ثبات ارسنال تو این فصل بلرین بود بدون 1 بازی افت
خداروشکر مساوی شد سهمیه نپرید

Amir در 22/2/1395 | 09:11 گفت:

دیشب داشتم بازی زیر ۲۱ ساله ها رو میدیدم فقط در همین حد که گلر سوممون در حد سوشا هم نیست همین و بس
نکته جالب اینه که کوک تو اون بازیم خیلی مقتدرانه و باغیرت داشت توپ میزد و سانتی❤که با تغییر مسیراش حریفو به فنا میداد فقط این ضعفش تو بازی دیشبم بود و ۲ تا تک به تک عالی خراب کرد مشکلی که همه هافبک های ما دارن
در ضمن کاملا روشن شدم چرا کمپل رو نیمکت هم نیست حتی ویلوک خیلی داشت از کمپل بهتر بازی میکرد خیلی بهتر
بلیک هم کاملا تو خط دفاع بازی میکنه!

Alipirasteh در 22/2/1395 | 01:00 گفت:

این اسلوبودن بیلیچ مربی وستهم عجب مربی خوبی من آرزوم مربی آرسنال باشه

Alipirasteh در 22/2/1395 | 01:00 گفت:

این اسلوبودن بیلیچ مربی وستهم عجب مربی خوبی من آرزوم مربی آرسنال باشه

حامد در 22/2/1395 | 00:16 گفت:

نظرات رو که خوندم فهمیدم که من رسیدم به ته خط
شما سر خرید بازیکن باهم بحث میکنید من میگم بازیکن بخریم هم هیجی نمیشیم
شما میگید رناتو سانچز رو نخریدم من میگم با الکسیس چی کردیم این که رناتوشون هست

سعيد در 21/2/1395 | 20:44 گفت:

هوملس هم كه رفت بايرن، خدارو شكر زود از توهم هوملس اومديم بيرون،
به نظر من به جز ژاكا فقطططط ي مهاجم شش دونگ ميخوايم، در حد هيگواين ، لوا، ابراهيموويچ، همينا هستند فقط، يعني خدايا ما عررررضه داريم يكي از اينارو بخريم؟؟ اون روز رو ميبينم ما؟؟ كه خيالمون از نوك حمله راحت باشه؟؟؟
مگه نميگم كه ١٣٠،٤٠ تا توو نقل و انتقالات داريم؟
خب با اين پول لوا رو ميشه خريد، با ٧٠، ٨٠ تا هيگواين رو ميشه خريد، با٣٠ تا هم زلاتان رو ، ولي خريدن اينا به جز پول عرضه ( شخصيت ) ميخواد كه ما نداريم متأسفانه....

arsenal در 21/2/1395 | 19:34 گفت:

باور کنین ، بازی با نورویچ بود (1 هفته پیش)، اوزیل مثله چیز این ژیرود رو ضایع کرد
جان من برید نگاه کنین .
هر توپی به اوزیل میرسید ، تک ضرب مینداخت دقیقا جایی که ژیرود بود (داخل محوطه)
ژیرودم که . . . یا توپ میخورد به پاش یا به سینش و . . .

دیدین یه موقعهایی یکی سطحش خیلی از شما پایین تره و مربیتون بهش بازی میده ، میخواین ضایعش کنین هر توپی که میاد میکوبین به بدن اون بازیکنه یا . . .
این دقیقا اینجوری بود .


همین کارا رو کرده که اوزیل و سانچز هم گفتن عجله ای برای تمدید قرارداد ندارن ، دیگه و
فهمیده طرف داشته یه مشت دروغ تحویلشون میداده .

همون بازی با نورویچ ، برید نیگا کنین ، همیشه اوزیل میومد کرنر سانتر کنه ، تماشاگرا که تشویقش میکردن ، اونم دست تکون میداد (تمومه سانترهایی که میشد) ، توو بازی با نورویچ اعصاب مسوت هم خورد بود ، دیگه این کارو نمیکرد
حالا یا بخاطره هوادارا بود یا از ونگر و ژیرود عصبی بود .

ارمان در 21/2/1395 | 18:55 گفت:

قبول دارم سانچز بازیکن خوبیه ولی برو قراردادش رو نگاه کن ۶۰ میلیون پای بایرن افتاده به نظر خودت اگه قراره پولی خرج بشه بهتر نیست سر مهاجم نوک و دفاع وسط حرج بشه؟با همین ۶۰ تا میشه یه دفاع وسط با ژاکا رو خرید چرا ادم پول بده سانچز رو بخره واقعا برای ارسنال منطقی نیست با اینکه من چشمم اب نمیخوره بازیکن بخره

arsenal در 21/2/1395 | 18:51 گفت:

این تیم ، تیمه آرسنال نیس
اسم این تیم از خیلی سال پیش به تیمه ونگرکرونکه تغییر پیدا کرده بوده ولی ما نمیدونستیم .

فحش کش کردن مسولان این تیم چه ربطی به تیمـــــم داره ؟
یه مشت عوضی ریختن سره تیم این همه هوادار اعتراض میکنه ، بوووقشون حساب نمیکنن
طرف اومده میگه انتظار داشتم کل ورزشگاه بهم اعتراض کنن ولی نکردن
مصخره

جمع کنین بابا

سینا در 21/2/1395 | 18:38 گفت:

ایشون فقط نیاد بگه بازگشت مصدومین دائم المصدوم ! یک خرید جدید است یا ژیرو کیفیت خود را نشان داد خرید بازیکن پیشکش باور کنید همین که ونگر به هوادارا احترام بزاره چیز فرضشون نکنه همین واسه من یکی کافی دیگه انتظاری ازش ندارم... خدا ببین کار ما به کجا کشیده هیییییی...

ارمان در 21/2/1395 | 16:25 گفت:

داداش ارسنال فازت چیه؟کلا جز فحش کش کردن تیم کار دیگه ای بلدی؟تو بازی ها جلو هستیم بازی مساوی میشه میگه خاک بر سرشون نمیتونن از نتیجه محافظت کنن جلو هستیم میریم تو دفاع میگی خاک بر سرشون چرا دفاع میکنن باید گل بیشتر بزنن جلوی من سیتی با اون همه بازیکن دفاع میکنیم میگی چرا دفاع میکنیم قولت میدم اگه حمله میکردیم و گل میخوردیم فحش میدادی که وقتی میدونید دفاعتون ضعیفه چرا حمله میکنید ایراد گرفتن راحته ها یه ذره درست انتقاد کن منم از ونگر خوشم نمیاد ولی اگه ۱ کار درست بکنه ازش تعریف میکنم همین بایرن که شما میگی اینا رو خریده یعنی من سیتی با این دفاع سوراخش نمیتونه هوملز بخره چلسی که دفاع میخواد نمیتونست بخره بعدش انتظار داری ارسنال بخره اینا المانین به کشورشون تعصب دارن پس تا میتونن تو کشور خودشون میمونن در مورد اون سانچز هم کلا ارسنال دقیقا تو اون پست بازیکن نیاز نداره و اونجا باید اولویت ۴ ام تیم برای خرید باشه

arsenal در 21/2/1395 | 15:17 گفت:

خاک بر سر مسولان تیم ما
بایرن مونیخ توو 1 روز 2 تا خرید بزرگ داره
با اینکه هنوز نقل و انتقالات شروع نشده
خاک بر سر ونگر و گازیدیس و کرونکه و عثمانوف و همه ی این .....

حامد در 20/2/1395 | 23:56 گفت:

امسال هیچ استرسی برای تابستون ندارم چون میدونم ونگر هستش و حتی خرید هم کنیم باز ناتوان از همه چی
زیاد مهم نیست دیگه تابستون اصلا کلا دیگه زیاد مهم نیست فصل بعد امیدوارم دستاورد سال بعد رفتن ونگر باشه که اونم بعیده پس 2 فصل بعد هم هیچی

arsenal در 20/2/1395 | 21:40 گفت:

ممنون بابت پست .

حالم از فصل نقل و انتقالات بهم میخوره .
همیشه همه ی تیما به ستاره های تیم پیشنهاد میدن
+
واسه ما نقل و انتقالا یه فرصته سوختس

ونگر هم که ظاهرا 3 سال دیگه تمدید داره میکنه

عجب دنیایی شده

Saeed asili در 20/2/1395 | 20:14 گفت:

مرسی آقا میثم گل
امیدوارم دوم بشیم
نمی دونم چرا دوباره امید در دل من زنده شده،دوباره به فصل بعد امید دارم که قهرمان بشیم،کلا ما هوادارای آرسنال با ایمد زنده ایم،صبر ایوب داریم

امیدوارم خرید های عالی داشتن باشیم