شايعات

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,631 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات

سلام هركي فكر مي كنه شايعات من معتبر نيست لطفا نخونه شايعات من روفرناندينيو با قراردادي 4 ساله به سيتي پيوست

بعد از حرف هاي گازيديس احتمال اومدن روني قوت پيدا كرده

گفته مي شه ارسنال منتظر هست ببينه روني مياد يا نه تا به هيگواين پيشنهاد بده

پيشنها براي فيلني (ببينيم چي مي شه)

مورينيو خواهان هالك  كاواني و يووتيچ

ونگر خواهان استفان تيلور مدافع نيوكاسل

ارسنال خواهان مينيولت

ليورپول خواهان توس شده

گازيديس گفته ونگر هر چقدر پول مي خواد مي ديم بهش

ارسنال تاتي و چلسي خواهان ادام ماهر

مارسي ژروينيو رو به طور قرضي مي خواد

اكثر روزنامه ها از انتقال روني خبر مي دن كه احتمالا رخ بده

  • Arsenal boss Arsene Wenger has been given the green light to make a mega-money move for Wayne Rooney.


Arsenal have cleared the way for Arsene Wenger to sign Wayne Rooney.

ليورپول خواهان مينيولت

ونگر به الابا قول داده هافبك دفاعي بزارنش

اينتر خواهان باستا

بايرن خواهان انكولو

المپياكوس خواهان كالو

دورتموند و شالكه خواهان تيو

نوريچ خواهان شلوي

اورتون مي خواد قرارداد بينس رو تمديد كنه

تاتي خواهان برنارد

برونو الوز به فنر باغچه پيوست

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 18/3/1392 | 00:19 گفت:

1.اگه وقت داشتم حتما نقل و انتقالات رو میذاشتم. شاید فردا بذارم... امیدوارم نوروزی منبعاش خوب باشه. به هر حال زحمت میکشه دستش درد نکنه. مرسی نوروزی.

2 نمانیا من یه آدم قاتییم یهو دیدی فحش گذاشتم هرکی فلان ساعت فلان جا نباشه. برداد یه اتوبوس بیار من تنها میام جلو اون یه اتوبوس آدمت میزنم همونجا چالت میکنم بعدشم احتمال داره بمیرم چون حریف یه اتوبوس نشم. ولی تورو میکشم. باشه؟ آفرینو من یه ایراد گند دارم متاسفانه بیش از حد غیرتیم.

3 بچه ها گیر دادید به سزار چرا؟ بابا خوب نیست. طرف اوجشو اینتر بوده افت کرده اومده سوانزی یا ریدینگ نمیدونم بعد ما بریم کجشو بخریم 33 ساله رو؟ بیخی. با فلینی موافقممممممممم

Morteza Bauer در 17/3/1392 | 18:18 گفت:

تیلور خوب نیست.اخ یعنی میشه رونی و فیلینی بیان آرسنال.لایک

علی در 17/3/1392 | 15:31 گفت:

مرسی نوروزی جان پست جالبی بود
لایک

علی در 17/3/1392 | 15:31 گفت:

زولا
فلینی و رونی و سزار رو بچسبیم حله ...میریم برا 3 گانه ...از 10 بازی آخرمون 30 امتیاز گرفتیم بسیار امیدوارم به فصل بعد
------------
کاملا مافقم احسان جان
از دلم گفتی

ehsan zoola در 17/3/1392 | 15:25 گفت:

آقاااااااااااااااااا این آلابا رو نمیخاااااااااااااایم حتی شایعس هم مسخرس ...2 تا دفاع چپ کلاسیک و ملی پوش داریم اینو میخوایم چیکار؟؟

فلینی و رونی و سزار رو بچسبیم حله ...میریم برا 3 گانه ...از 10 بازی آخرمون 30 امتیاز گرفتیم بسیار امیدوارم به فصل بعد

ehsan zoola در 17/3/1392 | 15:23 گفت:

nemanja:
این بدبختا رو نگاه کن در حسرت وین رونی دارن آتیش میگیرن!! دلم برای شما و اون تیم حقیرتون میسوزه...

_____________________________________

اوی نکنه دوست داری شل و پل شی و از اینجا بری بیرون ... سریعا دمتو بزار رو کولتو و از این مکان مقدس برو بیرون تا بچه ها مثل گربه دمتو نگرفتیم پرتت کنیم تو اون کانونتون

rasool در 17/3/1392 | 15:01 گفت:

یکی این انچستری لاشی رو از سایت بیرون کنه تا خوارمادرشو یکی نکردم...

Nima در 17/3/1392 | 13:20 گفت:

شما بهتره دلت برای خودت بسوزه! چون انقدر حقیر و عقده ای هستی که اومدی تو جمع ما و اراجیف تحویل میدی!!! ضمنا فکر کنیم تیم شما بود که با فن پرسی ما قهرمان شد! یادت نره!

محسن عاشوری در 17/3/1392 | 13:15 گفت:

هی نمانیا
بار آخرت باشه این حرفا رو میزنی
بچه پررو

farzam در 17/3/1392 | 13:12 گفت:

دیگه رو حرف گازیدیس هم نمیشه حساب وا کرد تا کرونکه گدا کیسه پول رو تحویل ونگر نده و ازش عکس نگیره تحویل ما نده من باور نمیکنم ما خرید درست حسابی داشته باشیم!

محمد مهدي نوروزي در 17/3/1392 | 12:59 گفت:

نمانیا خان شما فعلن تیمتو بگیر مویس نبره دسته یک

وقتی رونی اومد بهت می گم چه خبره

masoud mahmudpur در 17/3/1392 | 12:53 گفت:

اصلا حرفای گازیدیس شارژم کرده
مرسی

nemanja در 17/3/1392 | 12:42 گفت:

این بدبختا رو نگاه کن در حسرت وین رونی دارن آتیش میگیرن!! دلم برای شما و اون تیم حقیرتون میسوزه...

محمد مهدي نوروزي در 17/3/1392 | 12:13 گفت:

محمد مهدی

nima در 17/3/1392 | 12:07 گفت:

ستاد حال گیری از دوستان حساس به بعضی از کلمات.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دمت گرم مهدی...

محمد مهدی در 17/3/1392 | 12:05 گفت:

منبع؟؟ستاد حال گیری از دوستان حساس به بعضی از کلمات.

nima در 17/3/1392 | 11:56 گفت:

شایعات خوبی بود!!!
دستت درد نکنه!

siamak در 17/3/1392 | 11:49 گفت:

خبرای خوبی بود

reza در 17/3/1392 | 11:47 گفت:

shaye kolan etear nadare va rabti be shakkhse khasi nadare
shoma ghatii nakon va shayeaat ro ba ghodrat harroz bezar

محمد مهدي نوروزي در 17/3/1392 | 11:44 گفت:

روني جون مادرت okبده مارو خلاص كن