شايعات

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,620 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات

سلامناپولي و بارسا خواهان رامي

مورينيو خواهان دراكسلر

مرتيكه عرب الشعراوي رو مي خواد

ليورپول خواهان البرتو

كلوچيني برنامه اي براي ترك جيمزز پارك نداره

اتلتيكو مادريد خواهان نگردو

ماريو گومز در رئال

رئال با 8 تا خواهان پيرلو

رئال خواهان بيل گوندوگبيا لواندوفسكي

رفتن لوا به بايرن منتفي شد

اينتر ناسيونال خواهان لوپز

يووه بازم به دنبال هيگواين (به درك روني رو عشقه)

اينتر خواهان سانچز

زنيت خواهان اباته(ونگر اين خيلي خوبه)

ون گينكل در راه چلسي

چلسي خواهان واكر"Chelsea are looking to bring in Kyle Walker from Tottenham

دي براين به چلسي باز ميگردد

منچستر خواهان كاباي

ارسنال خواهان گايتان

هيگواين گفته منتظر مربي جديد هست

اسين در راه بازگشت

چلسي خواهان كوين بواتنگ

گوارين در ليست فروش اينتر

اينتر خواهان كولارف

موناكو خواهان گوارين

پيشنهاد 10 تايي براي ديامانتي توسط ميلان

و همچنان خبري از خريد نيست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mohammad hadi در 21/3/1392 | 06:41 گفت:

نه اون که میگم هلندیه.

محسن عاشوری در 20/3/1392 | 23:46 گفت:

راستی محمدحسین عبادی یه سوال دارم ازت؟
تیم اصلی گوارین چه تیمیه؟

محسن عاشوری در 20/3/1392 | 23:45 گفت:

محمد هادی اون دفاع راست آژاکس که میگی اسمش آلدرویرلد هست
ملیتش بلژیکه و در اصل هم مدافع وسط بازی میکنه

Hadi A در 20/3/1392 | 20:43 گفت:

گرنیه چی شد؟؟؟؟؟؟؟

Morteza Bauer در 20/3/1392 | 20:22 گفت:

ونگر یدفعه خرید میکنه.

محمد علی در 20/3/1392 | 20:05 گفت:

آرامش قبل طوفان بچه ها...نگران نباشین....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Mohammad hadi در 20/3/1392 | 17:08 گفت:

دفاع راسته اژاکسم خوبه ها فکر کنم اسمش وندر ویله.

Mohammad hadi در 20/3/1392 | 17:06 گفت:

دفاع راسته اژاکسم خوبه ها فکر کنم اسمش وندر ویله.

URAHARA KISUKE در 20/3/1392 | 15:28 گفت:

دفاع راست نیازواجب تیم ماست وقتی تادقیقه30گل نخوریم تیم حریف وداغون میکنیم حتی بااین بازیکنا اما چه سود دفاعمون عینهو ماست چکیده ریخته زمین کلا ازدروازبان تا هافبک دفاعی تیممون رو باید شخم زد.

ehsan zoola در 20/3/1392 | 14:49 گفت:

چقد کم خبره امروز ؟

با آباته موافقم ...یهمدافع راست دونده سرزن و باهوش

tofigh در 20/3/1392 | 14:36 گفت:

ونگر جان مادرت یه دوتا دفاع بگیر..

masoud mahmudpur در 20/3/1392 | 14:20 گفت:

مرسی
محمدرضا کدوم سیلوستره رو میگی؟؟

farzam در 20/3/1392 | 14:18 گفت:

مرسی محمد مهدی
من بهتون قول میدم آخر این هیگواین رو میگیریم,هر چند اصلا ازش خوشم نمیاد ولی مثل اینکه قضیه این خیلی جدیه
بیخودم به اومدن رونی دل خوش نکنین حرفهای گازیدیس همه شعاره اگه اونم شعار نباشه ونگر نمیاد به رونی بیشتر از دوبرابر دیگران حقوق بده

مهدی در 20/3/1392 | 14:10 گفت:

بچه ها خبر دیدم نوشته بمب انتقالات میترکه
تو یک هفته اینده ارسنال با قوندقان و بندرو هیگواین امضا میکنه

علی در 20/3/1392 | 13:57 گفت:

و همچنان خبري از خريد نيست
--------------
ان ساله هیچ خبری نیس
اه ه ه ه

Mohammad hadi در 20/3/1392 | 13:36 گفت:

زنيت خواهان اباته )ونگر اين خيلي خوبه(
------------------------------------
باهات موافقم سرعتش زیاده هم جون تره فکر کنم26باشه.

سید یعقوب در 20/3/1392 | 13:08 گفت:

یه جایی خوندم آرسنالم الشعراوی رو میخواد

محمدرضا در 20/3/1392 | 12:52 گفت:

میدونم=میدم

محمدرضا در 20/3/1392 | 12:52 گفت:

اقا بریم سیلوستره رو از لیگ هند برگردونیم من قول قهرمانی میدونم بهتون بازی ارسنال بارسا رو یادتون نره چقد با مسی مچ بود . چ یک و دو هایی میکردن
حیف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمدرضا در 20/3/1392 | 12:49 گفت:

وشایعات پشت هم میگذرند و همه ب ما لینک میشوند دریغ از یک بازیکن

محمد حسین عبادی در 20/3/1392 | 12:44 گفت:

گوارين در ليست فروش اينتر

=========

گوارين اصلا جزو بازيكناي اينتر نيست كه بخواد در ليست فروش باشه...گوارين پارسال به طور قرضي به اينتر پيوسته بود و حالا به تيم اصليش برميگرده...

مثل اسين

M o o r I در 20/3/1392 | 12:40 گفت:

M o o r I در 20/3/1392 | 12:40 گفت:

مرسی دادا

لایکاروووووو