شايعات

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,619 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات

سلامپارما خواهان مانونه

نواس به سيتي پيوست

اندره سانتوس هافبك دفاعي دپورتيو در راه ارسنال

ارسن ونگر مي خواد 25 تا براي هيگواين بده

لواندوفسكي در استانه عقد قرار داد با منچستر(در اين صورت روني رو راحت مي گيريم)

ميلان هوندا رو مي خواد

بارسا خواهان اگر

بارسا و بايرن خواهان ژرمي متئو

بارتون در راه بازگشت به كيو پي ار

چلسي با 38 تا خواهان دراكسلر

اسنايدر در راه چلسي

تاتي خواهان اندرسون

منچستر خواهان لوك شاو

نيو كاسل خواهان دارنت بنت

فلامينگو با 4 تا خواهان ملو

استون ويلا خواهان ديگو لوپز

منچستر براي ناني 8.5 ميليون مي خواد(خدايش ارزونه)

ارسنال خواهان Melgarejo بازيكن بنفيكا

وست بروم ويچ خواهان رمي

تاتي خواهان گوارين

ميلان مصمم در جذب پاستوره يا لاوتزي

ساندرلند در استانه خريد فارستر

گومز در راه فيورنتينا

امروبيتا به فولام پيوستتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 22/3/1392 | 23:30 گفت:

مهاجم خوب گری نمیاد این روزا. والا

Mohammad hadi در 22/3/1392 | 13:19 گفت:

ممنون 38 میلیون برای داکسلر خیلی زیاده نمی ارزه.

Mohammad hadi در 22/3/1392 | 13:15 گفت:

ممنون 38 میلیون برای داکسلر خیلی زیاده نمی ارزه.

محمد مهدي نوروزي در 22/3/1392 | 13:00 گفت:

گیچ شدم

محسن عاشوری در 22/3/1392 | 12:56 گفت:

آقا امیر احسنت به تو .. کاملا باهات موافقم

amir در 22/3/1392 | 12:53 گفت:

فلینی رو بخریم با رونی دیگه چیزی نمیخوایم

ehsan zoola در 22/3/1392 | 12:44 گفت:

جدی میگین؟

اخه یجا نوشته بود آرسنال و دیپور بر سر انتقال قرضی آندره سانتوس به توافق رسیدن

یعنی یه خبر مشابه تو یه روز؟

امین در 22/3/1392 | 12:37 گفت:

ناواس با پیراهن سیتی

http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2013/06/12/4043207/%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%DB%8C%DA%A9-%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%B4-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

محمد مهدي نوروزي در 22/3/1392 | 12:29 گفت:

پارسال از اسپورتینگ رفت دپورتیوو

sepehr najafian در 22/3/1392 | 12:27 گفت:

احسان.اين يه آندره سانتوس ديگس.هافبکه.ولي تا اون جايي که ميدونم بازيکن اسپورتينگ ليسبونه نه ديپورتيوو

ehsan zoola در 22/3/1392 | 12:23 گفت:

اندره سانتوس هافبك دفاعي دپورتيو در راه ارسنال

_________________________

هاااااااااااااااااااااااان؟

مهدی حالت خوب نیستا

خیلی خوب شد ک سانتوس رو هم بدیم بره


مثل اینکه دپور پیشنهاد قرضی داده

masoud mahmudpur در 22/3/1392 | 12:22 گفت:

مرسی