بیایید داخل

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,711 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیایید داخل

سلام


می خوام ببینم به نظرتون بازیکنان چه شماره ای بپوشن و 5کاپیتان اول

شسنی  1

کارل      2

ناچو       3

مرته     4

ورما    5

ارتتا     6

ولکات  7

سانتی 8

لوکاس 9

جک       10

چمبو  11

ژیرو     12

سانیا  13

کوشیل  15

هیگو    16

روسیچکی  17

رمسی   18

سانوگو  19

فابیانسکی  22

کایرن  28

ژروین   27
 
14برای تیری هانری هست که نیم فصل میاد

ارتتا

جک

شسنی

تئو

روسیچکی

اینم برا کاپیتانی 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 16/4/1392 | 19:57 گفت:

داداش كاپيتان بايد قدرت رهبري داشته باشه اخه قدرت رهبري داره كوشيلني

كاپيتان فقط تي تي بررد عزيز

rasool در 16/4/1392 | 19:25 گفت:

کاپیتانا به ترتیب زیر میشد
ورما
جکی
روسیچکی
شزنی
کوشلنی

اون ارتتای ... دو ساله اومده اونوقت کاپیتانه. به خدا برا تیم ما زشته این اسکل کاپیتان باشه

مهدی 111 در 16/4/1392 | 17:54 گفت:

روسیچکی 17؟؟؟
هیچکس مثل توماس عزیز لیاقت کاپیتانی رو نداره.

? در 16/4/1392 | 17:30 گفت:


پسسسست؟؟؟؟

ehsan zoola در 16/4/1392 | 16:08 گفت:

هیگواین در تمرینات رئال

گند بزنن به این باشگاه کثیف رئال ک برای یه انتقال این همه سنگ اندازی میکنه

عرفان در 16/4/1392 | 16:05 گفت:

دوست عزیز قبل از اسم اشخاص از the‏ استفاده نمیکنن،در ضمن اولین حرف اسم اسطوره باشگاهمون رو با حرف بزرگ بنویس!
Just king Henry

ehsan zoola در 16/4/1392 | 15:41 گفت:

توپچی جنوب:

چهارم جك ويلشر كه كاپيتان آينده تيم آرسنال و انگليس خواهد بود
______

این ویلشیر همونی نیست کچند روز پیش پیرهن یوفالونا رو تن بچه دردوش کرده بود؟؟

نه داداش ایشون دیگه نباید به کاپیتانی ارسنال فکر هم بکنه بجز اینکه واقعا غیرتشو ثابت کنه به هوادارا و چند سال تو تیم بمونه

توپچی جنوب در 16/4/1392 | 14:25 گفت:

در مورد شماره ها بايد شماره ١١رو بدن به هيگواين و ٤رو بدن آرتتا ٨رو بدن به سانتي كازورلا و ٢ رو هم بدن به مرته ساكر
در مورد كاپيتان هم به نظر من كاپيتان بايد در مركز ميدان باشه و بتونه بيشتر با داور صحبت كنه و بهتر تيم رو رهبري كنه تو زمين
اول آرتتا
دوم روسيچكي
سوم ورمالن
چهارم جك ويلشر كه كاپيتان آينده تيم آرسنال و انگليس خواهد بود

ehsan zoola در 16/4/1392 | 14:18 گفت:

نه داداش 14 فقط برای والکاته ...

در مورد کاپیتانی هم خیلی بده ک تو این چند ساله یه بازیکن متعصب نداریم ک بزاریمش کاپیتان ولی در بین بازیکنای الان روسیچکی بهترین گزینس

مازیار در 16/4/1392 | 13:48 گفت:

کاپیتان‏ ‏
آرتتا
ویلشر
شزنی

سید حسین در 16/4/1392 | 13:47 گفت:

بابا به جوری گفتی بیاین داخل من فکر کردم ما یه فوق ستاره خریدم

مهدی در 16/4/1392 | 13:13 گفت:

به نظر من

1.ولکات
2.ژسنی
3.روسیچکی
4.ویلشر

شروين در 16/4/1392 | 12:54 گفت:

متاسفانه انقدر بازيكنامونو فروختيم كه الان بايد بگم هيچكدوم اندازه كاپيتاني ارسنال نيستن هرچند والكات و ويلشير اگه وفادار باشن در اينده لياقت كاپيتاني دارن ، بين اين بازيكنا هم من روسيچكي رو ترجيح ميدم هرچند ذخيرست ! جاي تاسف داره يه بازيكن رو بياريم همون اول كاپيتانش كنيم مثل ارتتا !

محمد مهدي نوروزي در 16/4/1392 | 12:48 گفت:

كوشيلني و كاپيتاني

ahmad behrozi در 16/4/1392 | 12:45 گفت:

هیچ وقت شماره ی بازیکنا برام اهمیتی نداشته خیلی فرقی نمی کنه بازیشون مهمه.
ولی واسه کاپیتانی باهات مخالفم بنظر من اول خود ورما (اگه به دوران خوبش برگرده) دوم کوشیل سوم ویلشر