فیفا بازاش بیان تو

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,343 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فیفا بازاش بیان تو

یه تبلیغ جدید از فیفا 14با حضور ستارگان فوتبالی وغیر فوتبالی


این کلیپ مربوط میشه یه تبلیغ جدید فیفا که تواون علاوه بر ستارگانی چون مسی،گرتبیل،الشراوی و.....ستارگان غیر فوتبالی مانند ری مستریو و....نیز بازی میکنن:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 19/6/1392 | 13:24 گفت:

عالی بود فقط فیفا

ناصر در 18/6/1392 | 22:30 گفت:

only PES.FIFA 4 Kids

ahmadreza در 18/6/1392 | 13:57 گفت:

فقط pes اصلا این fifa فاز نمیده

محسن عاشوری در 18/6/1392 | 13:39 گفت:

PARSA:
آقا کسی میدونه چرا لوگو و لباس آرسنال تو pes این جوریه؟
--------------------------------------------------------------------------
pes وقتی تازه میاد بازار همیشه همینجوریه .. ( البته تو نسخه 2014 قراره درست بشه .. )
پارسا راهکارش اینه که باید پچ رو نصب کنی تا همه لباس های لیگ انگلیس درست بشن

PARSA در 18/6/1392 | 13:20 گفت:

آقا کسی میدونه چرا لوگو و لباس آرسنال تو pes این جوریه؟

Reza در 18/6/1392 | 11:43 گفت:

محبوب:
شما آقایون کاری جز فوتبال ندارین؟ چه وزشه آخه! برین سر کارتون دیگه؟ اگه هم خیلی بیکارین بیاین کانتر بزنیم )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اخه کانتر مثل قایم باشک

mohammad mehdi در 18/6/1392 | 10:17 گفت:

سروش:
قابل توجه دوستان فیفا رو pc اجرا نمیشه.باید منتظر امولاتور PS4 باشیم.اونم بخاطر موتور گرافیکیشه.
.....................................................................................................................
فیفا برای XboxOne و Ps4 با یه موتور گرافیکیه پیشرفته تر میاد ولی برای Xbox360 و Ps3 و PC با همون موتور قبلی میاد
پس برای PC میاد

سروش در 18/6/1392 | 10:00 گفت:

قابل توجه دوستان فیفا رو pc اجرا نمیشه.باید منتظر امولاتور PS4 باشیم.اونم بخاطر موتور گرافیکیشه.

محبوب در 18/6/1392 | 09:26 گفت:

شما آقایون کاری جز فوتبال ندارین؟ چه وزشه آخه! برین سر کارتون دیگه؟ اگه هم خیلی بیکارین بیاین کانتر بزنیم )

Reza در 18/6/1392 | 00:25 گفت:

در تکمیل حرفهای اقا سینا باید بگم اگر pesبازی کردی همون مستر اما خیلی باحلتر

سینا در 17/6/1392 | 23:01 گفت:

نه جداست یه بازی جداست ولی منسوب به فیفاست همون career mode فیفا رو خیلی پیشرفتش کنی میشه fifa manager

Hadi A در 17/6/1392 | 22:51 گفت:

Maryam jozi az khode bazie Fifa st

farzam در 17/6/1392 | 22:47 گفت:

من كه چون سيستمم نميكشه زياد تو بهرش نرفتم ولي با pes خيلي حال ميكنم

iman در 17/6/1392 | 22:28 گفت:

فقط pes الان من در مسابقات جام دیجیتال شرکت کردم فعلا همه رو زدم

پسر20میلیونی در 17/6/1392 | 21:54 گفت:

اصلا با فیفا حال نمیکنم.

soroush در 17/6/1392 | 21:49 گفت:

fifa manager هم خیلی خوبه امکاناتی که اون داره به جرات میشه گفت هیچ بازی مدیریت فوتبالی تو جهان نداره استعداد یابی و حق برگردوندن بازیکن بعد از این که ترانسفر شد با مبلغ تعیین شده و مربی تیم ملی شدن حتی میشه داخلش بچه دار بشی و بچه ها تم فوبالیست بشن و...

sepehr najafian در 17/6/1392 | 21:26 گفت:

فقط فیفا.پس خره کیه؟

maryam در 17/6/1392 | 21:25 گفت:

آقا سینا اینی که گفتی جزیی ار بازی فیفا است یا یه گیم جداست کلا؟!!

سینا در 17/6/1392 | 21:00 گفت:

فقط Fifa Manager خدایی ته بازی و مدیریتِ وقتی میخوای تیمو حریف آنالیز کنی حسی که بهت دست حس ونگر بودنه

amir در 17/6/1392 | 20:46 گفت:

خخخخخ من میمیرم واسه فیفا no pes viva fifa مرسی