درد دلی از دست این فوتبال!!!!

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,484 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

درد دلی از دست این فوتبال!!!!

لطفا تا آخر بخونید ونظرتون هم بگید


اي بابا اين از دربي واقعا اينا فکر ميکنن مردم بيشعورند ملياردي پول ميگرن دو قورت نيمشونم باقي.
يکيشون ميگه دربي حساسيتش بالا بود بازيکنا تمرکز نداشتند .آخه بيشور مگه ما تا حالا الکلاسيکو يا دربي تا حالا نديديم مگه يه دربي تو جهان وجود داره خوب که چند روز قبلش بازي تاتنهام آرسنال بود .تماشگر بدبخت اين همه خرج کرده شب و تو خيابون خوابيده تا گند زدن اينا رو نگاه کنه.
دوتا تازه بدوران رسيده شدن مدير عامل سرخابي ها يکيشون که با خودش جلودري برده فدراسيون يکشون که سهميه سوخت مردم بر ميداره مفت ميريزه تو کارت اينو اون.
راستي آقاي فتح الله زاده شما قرار بود مدرک خريد نکونام رو بياري تو برنامه90.چي شد اين مدرک؟
يکي مثل ما که اصلا فوتبال اين مملکت رو نگاه نميکنيم بايد زورکي پول بازيکنا رو بديم.يکي مثل فتح الله زاده وروانيان ميان شبکه 2شوخي ميکنن ميگن ماشين تو پورشه،نه ماشين تو بنز........
يکي مثل ما که دفاعمون خوب بود بعلت اينکه مربي تيم محلمون بچه باز بود ما قشنگ نبوديم بايد بشين توخونه ونگاه ببين برهاني چه جوري نميتونه دروازه خالي رو گل کنه ببين مدافع ليگمون چه جوري پاس گل به بازيکن حريف ميده.والا بلا من هرچقدر بازيم بد باشه دروازه خالي رو گل ميکنم،بلدم زي توپ بزنم وپاس گل حريف ندم.
دوستاني که تعصب رو تيمتون دارين يه دربي نرين ورزشگاه تا بازيکنا ومسئولان دو تيم اوضاع کار دستشون بياد وخيال نکنن که تماشاچي بيشعور.والا اگه کسي دربي بعد بره ورزشگاه معلوم خودش ميخات بيشعور فرضش کنن
اقاي شريني اومده تو90 داره چرت وپرت ميگه آقاي شريني اگه تو 4تادربي داري نگاه ميکني ما يه عمر داريم با فوتبال زندگي ميکنيم وقتي تيممون ميبازه فرداش نبايد کاري کنيم چون همش گند ميزنيم اگه تيممون ببره فرداش اگه سخترين کارهاي دنيا هم بدين از انجامش بر ميايم.آره اقا هنوز يدم نرفته وقتي بارسلون تو نيمه نهايي از من يو خورد حذف شد تا صبح گريه ميکردم.هنوز يادم نرفته وقتي آرسنال 8-2از من يو خورد انگار خوناوادمو ازدست دادم.(من هم طرفدار آرسنالم هم بارسا)هنوز يادم نرفته وقتي بارسا بهد دو فصل بي جامي تمام جاما رو برد انگار بليط بهشت و رزو کرده بودم .من 8فصل منطزرم آرسنال يه جام بياره اونوقت تو دوسال وارده فوتبال شدي برو، برو داداش اين حرفا رو واسه امسال خودت بگو نه ماکه وقتي بدنيا اومديم بجاي اذون تو گوشمون آهنگ چمپيونز ليگو و اهنگ جام جهاني پخش کردن.
اقاي شريني يه پيشنهاد دارم واسه امثال شما و مدير عامل سرخابي شما همون دربي خودتون دنبال کنين چون اگه يه دربي ايتاليا،انگليس،اسپانيا،آلمان و........نگاه کني 100%از هيجان سکته ميکني چون بدنت عادت کرده به دربي که يه آبي از اينور زيرش بزنه يه قرمز از اونور جوابش بده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 23/6/1392 | 14:14 گفت:

امروز خبری از پخش بازی آرسنال - ساندرلند نیست بجاش بایرن - هانوفر نشون میده
http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport
(لطفا از همین الان اعتراض کنید)

هادی در 23/6/1392 | 14:01 گفت:

http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport

هادی در 23/6/1392 | 14:01 گفت:

http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport

Reza در 22/6/1392 | 15:30 گفت:

امير محمد:
از بارسا به شدت متنفرم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
داداش الان حرف بارسا یا تیم دیگه ای نیست حرف پولی که دارن تو این فوتبال از جیب ملت می دزدد

امير محمد در 22/6/1392 | 14:04 گفت:

از بارسا به شدت متنفرم

آرین در 22/6/1392 | 01:22 گفت:

تا موقعی که تیم ها زیر دست دولت باشن یا یجوری به دولت و نظامی ها و... وصل باشن همیشه بازی ها همینجوریه و هرگز حرفه ای نمیشه.در ضمن شیرینی اقا نیست گوله ی نمکه لامصب داشت دعا میکرد!!با قسمت برهانی موافق نیستم چون تو همه جای دنیا همچین بازیکنایی هست.چرا راه دور بریم نمونش بنتنر خودمون.هر کودوم یه حسنی دارن یه مشکلی هم دارن.همین علی دایی هم نصف گلهاش رو یا پنالت زد یا به مالدیو و نپال و... زد.سخت نگیر.فوتبال ایران تا 300 سال دیگه هم به اروپا نمیرسه.

Reza در 21/6/1392 | 19:25 گفت:

راستی یادم رفت یه چیزی بگم یادم میاد وقتی تیتی خودمون وقتی رفت ردبولز یه مصا حبه باهاش کردن که یکی از سوالاش این بود:شما تا حالا آرزویی هم داشتی که تو اروپا براورده نشده باشه ؟
جواب تیتی این بود بله(من تعجب کرده بودم چون اون همه جامها رو تو اروپا بدست اورده بود)سوال بعدیش این بود: چه آرزویی؟ که گفت واسه یک بارم که شده ساعت 11شب بیدار باشم!!!!!!!!!
اون وقت زمانی که شاهین تو لیگ بود من خودم چند بار دیدم بازیکنای شاهین تا سا عت 2نیمه شب لب دریا دارن قلیون میکشن یا یکی از دوستام که تاو تا کسی تلفنی بود گفت یه بار سا عت12شب یه بازیکن شاهین تاکسی می خواست و نوبت من بود وقتی رفتم دیدم آقا مست ،مقصد خوابگاه شاهین بود نزدیک خوابگاه موبایلش زنگ زد و چیزی به او گفتمن که او در جواب گفت:آره من نزدیکم قلیون رو چاق کنین
یه بار تو برنامه90نشون داد که تو خوابگاه شاهین پیکنیک بود مجری برنامه به صا حب هتل گفت مگه این هتل رستوران نداره که اینا پیک نیک تو اتاقشون دارن .اونم گفت این پیکنیک برای ذغال قلیونشون

Reza در 21/6/1392 | 18:30 گفت:

بابا کی فوتبال ایران رو نگاه می کنه دلتون خوشه،فوتبالی که 100درصدش سیاست فوتبال نیست،بیت المال مردم رو دارن به تاراج می برن...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اخه منم فوتبال ایران رو نگاه نمیکنم مشکلم همون بخش بیت المالش

پسر20میلیونی در 21/6/1392 | 17:20 گفت:

بابا کی فوتبال ایران رو نگاه می کنه دلتون خوشه،فوتبالی که 100درصدش سیاست فوتبال نیست،بیت المال مردم رو دارن به تاراج می برن...

shayan در 21/6/1392 | 14:51 گفت:

حرفات درسته چون بعضی وقتا که شبکه Idman بازی های لیگ های دسته 2یا3 اروپا مخصوصا انگلیس پخش میکنه آدم احساس می کنه این بازی ها از دربی خودمون با حال تره حالا چه برسه به الکلاسیکو و دربی های انگلیس و آلمانو و ...
اگه یه خورده هم توجه کنی میبینی که حدود 90 در صد کسایی که میرن ورزشگاه ها فقط از دهنشون فوش بیرون میاد و سیگار میکشنو وخیلی کارهای دیگه (البته نزدیک به 10 درصدشون از این قائده مستثنا هستند )
این مشکل تو فرهنگ جامه اس و اگه بخواد حل بشه طول می کشه
در ضمن انسان چجوری میتونه هم طرفدار بارسا باشه هم طرفدار آرسنال !!!!

masoud mahmudpur در 21/6/1392 | 14:48 گفت:

فوتبال ایران کثیفه.مفت نمی ارزه

حاکم 26 در 21/6/1392 | 11:54 گفت:

کلا من بخوام زیاد و سریع تایپ کنم ، میر.... به متن :
1. عجب بار ادبی داشت این سایت = عجب بار ادبی داشت این پست
2. میبگن = میگن
3. داشتان = داستان
4. بازیکنان سابق تیم ملی ق.ف = بازیکن سابق تیم ملی ق.ف
خخخخخخخخخخخ
آرمان باید برای ویرایش کامنت فکری بکنه !!!

حاکم 26 در 21/6/1392 | 11:33 گفت:

عجب بار ادبی داشت این سایت
شوخی کردم . ولی یاد مهران مدیری تو بمب خنده افتادم : عوضییییی پفیوووز
خب یکم بخند شاید اعصابت بیاد سر جاش . به پنیر من و تو بقیه . فدای سرت . گور باباشون . این حرومیا اگه شعور داشتن الان سیامک اون بلا سرش نمیود . اینا آکادمی چی میدونن چیه! اینا فقط جلو دماقشونو میبینن . میبگن از این دهاتی 5 میلیون بگیریم بفرستیمش بره . نمیگن ازش تست بگیریم شاید علی کریمی دوم همینه . بذار یک داشتان جالب تعریف کنم :
پسر خالم ناموس بازیکنه . استقامت و خستگی ناپذیریش به رمزی رفته... و الگوش زیدانه . خداییش هم بازی سازه هم تکنیکی و هم گل زن . رفت تیم پایه صبا و بازیکنان سابق تیم ملی ق.ف بهش گفت :
ارجعیت من به قد و هیکله . طرف ستاره هم باشه 180 پایین تر باشه راش نمیدم . آخه کودن . اگه اینطوریه مسی و ژاوی و انیستا و سانتی و ماتا و مارادونا و... همگی شانس آوردن تو ایران متولد نشدن. چون هاشم بیگ زاده تو تست قبول میشد فقط
خلاصه هیچی دیگه . قد مهدی ( پسر خالم ) 175 بود و رد شد.
البته ما کشاورزا کلاً ک.خ تشریف داریم و حرف زور تو سرمون نمیره . وسط بازی تیم پایه با شلوار لی اومد وسط زمین ، توپ رو گرفت و 5 نفرو دریبل زد و یه پاس داد در حد اون لجن ( فابرگاس ) . بعد که همه گرخیده بودن و داشتن نگاش میردن ، سانتر یارو رو با قیچی تپوند زیر تاغغغغغغغغ.... بعدش ق.ف داش نگاش میکرد که با بیلا... مهدی مواجه شد و گفت : بمیرم تو تیم تو نمیام ( البته پشتش گرم بود . چون همسایه قدیمیشون میتونه ببرتش نفت تهران تست بده)
لازم به ذکر است که مهدی از طرف شاهین تیم پایه استقلال و فراز تهران پیشنهاد داره . چون مسئولاش اون موقع اونجا بودن.
خلاصه داش رضا و داش سیا ! شما هم باید زوری برین تو فوتبال و بی نهایت پر رو باشین . از اینجور کارا تو ایران پشمه رفقا

علی در 21/6/1392 | 10:56 گفت:

آخه داوش میلاد
ما کم نرفتیم فینال یا دو قدمی قهرمانی مهم بعد اونه واسه ماها
باشه
منتظر خوابت میمونیم

میلاد در 21/6/1392 | 10:50 گفت:

بعد نداره دیگه!!!!ایشالا بقیشو امشب میبینم!!!!

علی در 21/6/1392 | 10:40 گفت:


سلام دوستان!!!دیشب خواب دیدم آرسنال و نیوکاسل رفتن فینال جام اتحادیه!!!!!!
------------------
میلاد خوب بعدش؟

حتما بازم ژسنی با کوشیلنی قاط زدن ما ...

میلاد در 21/6/1392 | 10:39 گفت:

سلام دوستان!!!دیشب خواب دیدم آرسنال و نیوکاسل رفتن فینال جام اتحادیه!!!!!!!

علی در 21/6/1392 | 10:36 گفت:

آقا مجید برهانی بعد دایی هم کاری نکرد پس کلا مشکل داره مث همه مهاجمای ما
کلا ایران بعد دایی اصن مهاجم نداشته
خدا پدره پدره پدره ه ه ه ه این گوجی رو بیامرزه الان نبود کلا *فوتبال* ایران آبروی ایرانم برده بود

majid در 21/6/1392 | 10:30 گفت:

خعلی از حرفات درسته ولی با قسمتیش موافق نیستم در مورد بازیکنای لیگ که میگی مثلن برهانی فوتبال بلد نیس برهانی واقعن استعداد فوتبالیش عالیه ولی از نظر روحی مشکل داره این همون بازیکنیه که قبل از جام جهانی 2006 فیفا گزارش داده بود احتمالن جز 10 تا پدیده جوان جام جهانی میشه ولی خو تو جام جهانی پشت علی دایی بود کاریم نمیتونس بکنه در کل اگه یه بار فوتبال تو زمین چمنو تجربه کرده باشی میفهمی چقد سخته ؟!!ولی خو در مورد دربی و فتح اله زاده و شیرینی و رویانیان باهات موافقم

saeed در 21/6/1392 | 10:27 گفت:

رضا جان حرفات درسته من خودم تا حالا یادم نمیاد دربی رفته باشم ورزشگاه الانم نزدیکه 7 ساله لیگ ایران رو نگاه نمی کنم ولی یه چیزی نباید فراموش بشه ما ایرانی ها کلا بی جنبه هستیم ببین پرسپلیس 6 تا زد به استقلال تا قیامت از اون 6 تا صحبت می کنند یا استقلال 4 بار پشت هم برد اونا هم همینطور حالا فکر کن تو یه دربی ایران نتیجه مثل 8-2 رقم بخوره می دونی بعدش چی مشیه پس ایناهم میان تو دربی میرنن زیرش تا مساوی بشه تموم بشه بره آخه جایی که شیرینی بشه سرپرست یه تیم باید فاتحه اون فوتبال رو خوند فوتبالی که همش باند بازی ودلال بازیه به نظر من باید بودجه فوتبال ایران رو بدن به والیبال و بسکتبال ودر فدراسیون رو تخته کنن

siamak در 21/6/1392 | 10:26 گفت:

وقتی من فوتبالیست واسه تست میرم تو یه تیم دست دوم سوم تهرانی به میگن داهاتی شهرستانی...وقتی میان میگن اگه میخوای بازی کنی باید پول بدی.چی باید بگم؟چکار باید کنم؟میگن5میلیون بده خوابگاه هم نداریم تازه ی قرداد ی ساله با کلی شرط و بند که همش ب نفع اوناس.سال بعدش اگه براشون پول نباشی میشتونت بیرون.اقایان نود ورویانیان و فتح الله زاده که فک میکنین پسر خدایین چرا نمیبینین؟؟اقای کفاشیان چرا؟؟؟؟چون دست همتون تو ی کاسس.
اخه من با 17 18 سال سن 5 میلیون 10 میلیون چرا باید از خانوادم بزنم بیارم برات.خودمم اواره شهر بزرگ مث تهران کنم
وقتی ی بچه مایه دار مث پسر قلعه نوی میاد راحت تو استقلال تمرین میکنه.حال میکنه با پول باباجونش.یا پسر کسایی که کل اون مجموعه براش سرخم میکنن که بره اونجا.چه انتظاری داشته باشم منه بچه شهرستانی؟
عجب فوتبال پاکو درستی.....همیشه همین بوده و هست و میمونه

siamak در 21/6/1392 | 10:12 گفت:

کاملا حرفات درسته
باهات موافقم.این بازی مسخره باید تحریم بشه و کسی نره به ورزشگاه که عمرا این اتفاق بیافته.انقد کسایی هستن که شهرهای دور افتاده میرن اونجا شب قبل و....
خداوکیل حیف نیس دهنوی بیاد 1.5میلیارد بگیره.اخه تف تو فوتبالی که بازی میکنی بیشرف.کریم انصاری فرد 1.5میلیارد بگیره بدون صدا بره دنبال کارش مهاجم گوهی که هیچ غلطی نکرد-یا اون قاضی بیاد 1میلیارد بگیره که هنوز دست چپو راستشو بلد نیس-اقای مجیدی که الان هوادارا دارن جونشونو براش میدن.همین اقا نبود سر پول رفت امارت وخودشو.20نسل بعد خودشو تامین کرد و اومد حالا واسه ما شده غیرت همین الانم خدا میدونه چقد گرفته-خداوکیل ارش برهانی تو ی پاس مونده اخه چی بگم.این پول منو شماس این ادما دارن باهاش تو بهشت زندگی میکنن تو این دنیا-بنگر خودش قد ی لاستیک پورشه ارزش نداره حالا میاد پورشه سوار میشه یا قاضی یا نوری.بقران حیفه من یه زنایی رو میشناسم ب ولله میاد جوراب فروشی میکنه یکیشون یکیشون تار میزنه ولی گدایی نمیکنن یا خود فروشی نمیکنن این پولا رو باید داد به این کسا نه همش 1.10 این پولو بدی زندگیش کلی عوض میشه.کسیو میشناسم که کار شهرداری و 3 تا بچه داره وسایل تو خونشون از اونایی که مردم دور میریزن تو اشغالا این وقتی جمع میکنه برش میداره حالا باید پول ریخیت به پای این یا اون.............
حرومه فوتباله ایرانو نگاه کنی بخدا حرومه.ی عده ای....ریختن تو فوتبال ک.....
مثلا این تیم ملی رفته جام جهانی.کاش نمیرفت صد سال سیاه.اون از مربی که 15 میلیارد اگه اشتبا نکنم گرفته و ماهی ی هفته تو ایران این حروم خور.بیشرف تو دیگه چرا تو حداقل از جایی دیگه اومدی ولی واسه پول اومدی اقای کیروش.تف ب فدراسیونی که نتونه 1میلیارد بده واسه اردو پرتقال و سپاهان و استقلال و پرسپولیس 3یا4یا5 میلیاردی بازیکن بخرن.خیلی جالبه بخدا

علی در 21/6/1392 | 10:01 گفت:

رضا جان خیلی ممنون
ولی چن تا نظر:
1.رضا جان همه بچه ها اینا رو تا ته تهش میدونن و نیازی نیس تو سایت منتسب ب آرسنال از اینا گفته بشه
2.ترس از شکست در ایران با هرکجای دنیا فرق میکنه ما 8تا از منچستر میخوریم چی شد؟؟هیچی باز برگشتیم و تو برگشت جبران کردیم چون فلسفه ما مشخصه ولی اینجا دایی ک بحث خوبو بدش اینجا اصن نیس ی باخت رسمی داد و گذاشتنش کنار!
3.اینجا برنامه نود داره ک ده ها ساله سفسطه فوتبالیا رو ب خورد ملت میده و ما رو بوق حساب میکنن ولی آب از آب تکون نمیخور، تو وقتی میفهمی ک دروغ میگن و برنامه نود تو خاموش کردن عذاب درونیت ی پاپاسیم پا پیش نمیذاره داغونتر نمیشی؟
4.اونجا با هر نتیجه ای ببازی آخر بازی همه تموم میکنن ولی اینجا شرو میکنن واسه عقده های شخصی شون کافی پات لیز بخوره اونم ی اپسیلون و تمام، میشی از همه بدتر!!!!
ما خودمون مقصریم فدات شم خودمووووون وقتی میرن نکو رو خلعتو با خدا پول میارن عوض ناراحت شدن ب حریف شکل ویکتور نشون میدیم چون فلسفمون اشتباسٰ،عزیز دل اونا از ما جدا نیسنن اونا همون ماها هسیم اگه کلا اشتباهی میرن مطمئن باش ماهم...
لایک
فدایی داری

URAHARA KISUKE در 21/6/1392 | 09:37 گفت:

منکه نظری ندارم ولی تعجب میکنم دارین فوتبال ایران رو دنبال میکنین تنها دونفر هستن که بار حرف زور نرفتن یکیش مرحوم ناصرخان حجازی یکیشم اسطوره علی دایی.

HOSSEIN در 21/6/1392 | 09:29 گفت:

اما یه چیزیش خوبه!
چیش؟
اینکه دارن از بیت المالی که حق من و شماست میریزن تو حلقوم یه مشت بی همه چیز آشغال.تو اون دنیا دستمون از هر چی کوتاه باشه نسبت به حقی که درن اینجا ازمون میخورن دست بلندی داریم.

ای کاش فیفا لیگ فوق تخیلی ایران رو منحل و هرگز به هیچ یک از بازیکنای حاضر این دو تیم بی نهایت مزخرف اجازه بازی نمیداد.

والا با این نوناشون

Reza در 21/6/1392 | 09:17 گفت:

داداش چون بارسایی هستی من نظر نمیدم We Hate Than Barcelona
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
داداش الان بحث بارسا یا ارستال یا من یو و..نیستش الان بحث اینه که از جیب ما میدن به بازیکنا که چیزی بارشن نیست من بوشهریم از جیب ملت دادن به کرار جاسم اجنوی واسه 10دقیقه بازی کردن بعدشم جوری سر تیم زیر آب کردن که الان از دسته 2 هم اسعفا داد

ali arsenal در 21/6/1392 | 08:51 گفت:

مقصر اونایی هستن که دربی رو بزرگش می کنن اگه هیشکی تحویلشون نگیره درست می شن ...بازی مس سونگون و آذر باطری ارومیه خیلی بهتر از این دربی بود.تو ایران بهترین بازی بازیه تراختور سپاهانه

محمد يزداني در 21/6/1392 | 07:58 گفت:

درمورد تماشاگرا میخوان بگم بلا نسبت همه دوستان گل آرسنالی و فک و فامیلاشون خلایق هرچه لایق.کسی که از دورترین نقطه کشور پا میشه میره آزادی که زیر توپ زدن چندتا عقده ای تازه به دوران رسیده رو ببینه و تمام عشقش شده این بازیکنا باید قبول کنیم حدو حدودشونم به اندازه دربی درپیتی تهرانه.
دلت میاد دربی رشت و تبریز و اهواز و اصفهان؟کاری به دربی های بزرگ اروپا نداریم.

محبوب در 21/6/1392 | 07:17 گفت:

ماکه وقتي بدنيا اومديم بجاي اذون تو گوشمون آهنگ چمپيونز ليگو و اهنگ جام جهاني پخش کردن.=((
حرفات قشنگ بودن دادا.ولی ای کاش مسوولین میتونستن باور کنن که چه لیگ مزخرفی دارن

amir در 21/6/1392 | 03:31 گفت:

ولی لایکو زدم ;)

amir در 21/6/1392 | 03:13 گفت:

داداش چون بارسایی هستی من نظر نمیدم We Hate Than Barcelona

Reza در 21/6/1392 | 02:10 گفت:

داداش انصافا منم بازیم بد نیست شاید بعضی ها به این حرفم بخندن ولی بازیکنای لیگ ایرانو که میبینم حس نمیکنم که در سطحی بالاتر ازم قرار دارند
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
داداش اگه ما تو کشور درست بودیم الا داشتیم تو لیگ بازی میکردیم اوناییم که روت میخندن مطمئن باش مثل اکثر فوتبالیای
کشورمون چیزی از فوتبال نمیدونن

arman در 21/6/1392 | 01:49 گفت:

داداش انصافا منم بازیم بد نیست شاید بعضی ها به این حرفم بخندن ولی بازیکنای لیگ ایرانو که میبینم حس نمیکنم که در سطحی بالاتر ازم قرار دارند