تولد یکی خیلی دوستش دارم+پشت صحنه رونمایی از لباس

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,167 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تولد یکی خیلی دوستش دارم+پشت صحنه رونمایی از لباس

سلام امروز تولد جمپرلین 21سالش شده امیدوارم بیشتر برامون بدرخشه
این عکس داش شهرام فرستاد که ولکات تولد اوکس رو تبریک گفته اما عکس گیبس رو زده و حسابی از خجالت اون داور در اومده:اینم کلیپ پشت صحنه رونمایی از لباش پوما انشالله هم عکس های جدید و هم کلیپ اصلی رونمایی از لباس هم میزارم:


http://uplod.ir/pzcu8i15wd7f/Home___Arsenal_Player_3.FLV.htm

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیروان رحیمیان در 26/5/1393 | 13:34 گفت:

فکر کنم امروز تولد تیری هانری کبیر هم هست. نه؟

محمد در 26/5/1393 | 01:23 گفت:

به خدا این سانوگو خیلی لهه .اصن ربطی به ابتدا و انتهای فصل نداره واسه این . حالا حداقل این آرتتا بگیر نگیر داره .
ولی به شدت به یه مدافع مرکزی نیاز داریم . چمبرز خوبه ولی برای بازی های بزرگ به نظرم هنوز خیلی خیلی زوده .
اصن فرض کنید کوش یه ماه مصدوم شه . تو این دشواری لیگ و سی ال خیلی وضعمون ناجور میشه .
الکسیس هم خیلی تلاش کرد ولی متاسفانه اصن جواب نداد ؛ تو پاس دادن خیلی لفتش میده.

احسان در 25/5/1393 | 22:02 گفت:

بچه ها تبریک بخاطر برد..منکه نتونستم بازیو ببینم

امیر صفای نیکو در 25/5/1393 | 22:00 گفت:

برد آرسنال مبارک همه.
ولی برد نبود.خیلی خوب نبودیم.هنوز نا ایده آل فاصله داریم.
سانوگو و ویلشر افتضاح بودن.
دفاع عالی بود.
چمبرزو دبوشی و کوش

احسان در 25/5/1393 | 21:58 گفت:

بچه ها تبریک بخاطر برد..منکه نتونستم بازیو ببینم

Pezhman در 25/5/1393 | 20:54 گفت:

دوستان شبکه ورزش داره نشون میده؟

arsenalfc در 25/5/1393 | 20:49 گفت:

نیمه اول بازی تموم شد .

آرتتا خیلی بد بازی میکنه ، رمسی افتضاح بود نیمه اول .
چرا اینجوری شده ؟
شزنی چرا اینجوری بد بازی میکنه ؟ خوبه اوسپینا هست امسال .

دفاع وسطامون عالی واقعا ایول دارن .
دم کوش گرم که اگه نبود واقعا خیلی بد میشد .

بریم برای نیمه دوم .
امیدوارم رمسی خودش رو پیدا کنه .

حامد در 25/5/1393 | 19:43 گفت:

نمیدونم اینو روزنامه های فرانسه گفته بودن

ولی

توجه به اینکه اتلتیک گفته رویس رو نمیخواد و روابط دورتموند و بایر شکرآب شده امیدوارم سهل انگاری نکنیم واسه رویس

Reza در 25/5/1393 | 19:05 گفت:

نقل قول : ارسنال پولدی رو واسه فروش گذاشته چون داره لاوزی میگیره رسانه ها فرانسوی هم گفتن پی اس جی منتظر انتقال لاوزی به ارسنال هستن که داره قطعی میشه تا بتونن دی ماریا رو بخرن دیماریا هم خودش ویخواد پی اس جی بره

پاسخ شما : مگه چی گفته؟

mohsen abbasi در 25/5/1393 | 18:01 گفت:

نقل قول : ارسنال پولدی رو واسه فروش گذاشته چون داره لاوزی میگیره رسانه ها فرانسوی هم گفتن پی اس جی منتظر انتقال لاوزی به ارسنال هستن که داره قطعی میشه تا بتونن دی ماریا رو بخرن دیماریا هم خودش ویخواد پی اس جی بره

پاسخ شما : وقتی میشه به راحتی رویس بگیریم چرا لاوتزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد طایفی در 25/5/1393 | 15:30 گفت:

تولد خودت بیایم ایشالا

ناصر در 25/5/1393 | 14:37 گفت:

ایشاله 120 ساله بشه
امیدوارم امسال بترکونه

Vishka در 25/5/1393 | 14:02 گفت:

تولدش مبارک و مرسی از پستت

majid در 25/5/1393 | 13:26 گفت:


نمیدونم چرا هرکی از ارسنال میره هار میشه... سانیا ی چندشم چرت و پرت گفته

حامد در 25/5/1393 | 13:08 گفت:

ارسنال پولدی رو واسه فروش گذاشته چون داره لاوزی میگیره رسانه ها فرانسوی هم گفتن پی اس جی منتظر انتقال لاوزی به ارسنال هستن که داره قطعی میشه تا بتونن دی ماریا رو بخرن دیماریا هم خودش ویخواد پی اس جی بره

ارمان در 25/5/1393 | 11:41 گفت:

نقل قول : داداش سمت چپ قلبت رو بکن و بنداز جلو گربه بخوره

پاسخ شما : منظورت راسته قلبشه چون تو داری از روبرو میبینی

سید محمد رضا در 25/5/1393 | 07:52 گفت:

داداش سمت چپ قلبت رو بکن و بنداز جلو گربه بخوره

توپچی جنوب در 25/5/1393 | 01:35 گفت:

یه دوتا عکس دارم میزارم رو دیوارت خواستی به پستت اضاف کن در همین مورده تولد چمبو هستش