نظر سنجی5(سایت رسمی-پایان ماه ستامبر2014)

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,315 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی5(سایت رسمی-پایان ماه ستامبر2014)

با سلام خدمت دوستان توپچی سایت .
سایت رسمی باشگاه در پیان هر ماه(میلادیD) دو نظرسنجی بر روی سایت خود قرار میدهد.یک نظر سنجی برای انتخاب زیباترین گلی که تیم در آن ماه زده است و دومین برای انتخاب بهترین بازیکن در طول بازیهای آن ماه.
حالا که ماه ستامبر به پایان رسیده و نظرسنجی پایانی ماه ستامبر  را برای شماه دراینجا
1- بهترین گل ماه:برای این نظرسنجی در کلیپ زیر تمامی گلهایی که در این ماه زده شده است را با مشخصات هر گل(زننده گل و نام تیم حریف) می باشد .دوستان کلپ را دانلود کرده و زیباترین گل ماه ستامبر 2014 را انتخاب کنند.البته برای دوستانی که گلها رو یادشون هم مشخصات گلها رو نوشتم:
1-ویلشیر در مقابل منچستر سیتی 

2-الکسیس در مقابل منچستر سیتی 

3-وزیل در مقابل استون ویلا 

4-ولبک در مقابل استون ویلا 

5-الکسیس در مقابل ساوتهمپتون 

6-چمبرلین در برابر تاتنهام 
دانلود کلیپ:
http://uplod.ir/x7tso0kseoap/September_Goal_of_the_Month_-_VOTE_NOW___News_Archive___News___Arsenal.com_2.FLV.htm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2-نظرسنجی دوم هم که در مورد بهترین بازیکن ماه هستش و سایت باشگاه توضیح کوتاهی در مورد عملکرد بعضی از بازیکنان می نویست و قضاوت را به عهده ی تماشاگران می گذارد.که من این توضیح کوتاه را براتون ترجمه کردم و اگر دست پا شکستتد دیگه ببخشید.(فقط دوستان توجه کنید که سایت باشگاه گزینه ای برای این نظر سنجی نمی گذارت و در آنجا شما با  کلیک بروی یک منو لیست تمامی بازیکنان را دیده و می توانید بازیکن مورد نظر خود را انتخاب کنیدو توضیحات و دلایل خود را بگویید پس من هم در اینجا گزینه ای نمی گزارم و شما می توانید مانند سایت اصلی هر بازیکنی را که خواستید انتخاب کرده و نام او را بنویسید _حتی بازیکنایی که در این ماه بازی نکزدندD)
 توپچیها ماه را با برد مقابل من سیتی و قهرمانی در  سوپر کاپ شروع کردند .آنها در این ماه بار دیگر مقابل منسیتی قرار گرفتند اینبار در لیگ برتر که آن بازی با دو گل جک ویلشر و الکسیس سانچز 2-2مساوی شد بعد از آن نیز آنها یک بازی ناامید کننده در اروپا داشتند و بعد از آن نیز ولبک و اوزیل نقش پر رنگی در برد3-0 مقابل استون ویلا داشتند لازم به ذکر است که توپچیها در این بازی یک رکورد نیز زدند.اما بازم یک نتیجه نا امید کننده  دیگر این بار مقابل ساوتهمپتون در جام حذفی در آخر نیز اشاره ای داریم به گل مهم الکس چمپرلین مقابل تانهام . حالا شما بهترین بازیکن ماه را انتخاب کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
و در آخر نظر خودم :برای انتخاب زیباترین گل طبق معمول کار سختی داشتم دو گل ویلشر و سانچز مقابل من سی تی عالی بودند اما من گل  سانچز مقابل ساوتهمپتون  رو انتخاب می کنم که واقعا ضربه ر=زیبایی زد و کات زیبایی به تو پ داد.
در مورد انتخاب بهترین بازیکن هم فک کنم سانچز خیلی خوب بود حد اقل در هر بازی تاثییر مستقیم بر روی یک گل داشت اما دیگر بازیکنان تو این ماه فراز و نشیب داشتند
تشکر شده توسط : ناصر , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenalfc در 13/7/1393 | 18:56 گفت:

خوب بازم باختیم ... اینبار با نتیجه بهتر .... ولی بازم تحقیر شدیم .... بعد تحقیرمون کردن .
2-0

متاسفانه از دومین جام هم کنار رفتیم .
اما یه سری چیزا رو باید گفت

1- بعضی از کاربرا میگفتن ، ولبک خداست ..... کجان ؟ حالا نوبت اوناست که بیان و شرمنده بشن .
2- بعضی از کاربران این سایت ، وقتی که من فاتحه آرسنال رو (تویه لیگ برتر) بعد از از دست دادن امتیازا جلویه تاتنهام خوندم ، ناراحت شدن و تحمل انتقاد رو نداشتن ، حالا نوبت اوناست که یه جورایی مجبورن فاتحه رو بخونن و مجبور باشن شرمنده شن .
3- آقا کمیل ، چی شد ؟ شما که ظرفیت انتقاد رو نداری ، حالا نوبت خودته که بیای و به خاطر از دست دادن لیگ برتر ، عذر خواهی کنی ....

متاسفانه این سایت ، بعضی از کاربراش ظرفیت انتقاد رو ندارن .
متاســـــــــــــــفانه .

ظرفیت ها رو بالا ببرین .
خودتونو فقط کوچیک میکنین ........ انتقاد پذیر نیستین .

midya در 13/7/1393 | 17:47 گفت:

بهترین گل گل سانچز به من سیتی چون به منسیتی گل زد!
بهترین بازیکن هم سانچز

حسن در 13/7/1393 | 15:58 گفت:

بهترين بازيكن چمبرز!
بهترين گل : سانچز
چون چمبرز فراتر از چيزي ازش انتظار داشتيم بود انصافا! ولي سانچز با اين كه خوب بود ولي انتظار بازي بهتري ازش ميرفت..

کمیل در 13/7/1393 | 15:24 گفت:

بهترین گل: گل سانچز به ساوتهمپتون

بهترین بازیکن: سانچز به دلیل عملکرد خوبش تو اکثر بازی ها و یکنواخت بودنش، افت نداشته و همیشه خوب بوده و گل زده

MHMD در 13/7/1393 | 15:17 گفت:

گل : سانچز به سیتی

بازیکن : سانچز و دبوشی

علیرضا در 13/7/1393 | 14:51 گفت:

به نظرم بهترین بازیکن این ماه سانچز بوده ، ولبک و کوشیلنی و چمبو هم خوب بودن
بهترین گلم گل سانچز به ساتهمپتون