نظرسنجی7(سایت رسمی)+تولد بد اخلاق دوست داشتنی

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,320 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرسنجی7(سایت رسمی)+تولد بد اخلاق دوست داشتنی

سلام خدمت دوستان مستقیم میریم سر نظرسنجی و یعدشم عکس از ینس لمن میبینیم که سایت اصلی گذاشته و تولد 45سالگیشو تبریک گفته.


زمانی که همه بازیکنان زیر در میدان هستند،انتخاب اول شما برای مهاجم نوک چه کسی می باشد؟
1-الیور ژیرو

2-لوکاس پودولوسکی

3-دنی ولبک

4-تئو ولکات

5الکسیس سانچز

-----------------------------------------------------------------------------------------------
نظر خودم:
من به ژیرو اصلا اعتقادی ندارم.ولکات هم که همه میدونن بال راست و اگه اونجا نباشه نصف قدرت راستمون از بین میره.سانپز هم با تئجه به قابیتاش میتونه کنار بازی کنه و گل بزنه.بنا براین یا پودولوسکی یا ولبک که بین این دو هم ولبک رو ترجیح میدم به دو دلیل:
1-ونگر به پودولوسکی کمتر بازی میده
2-پودولوسکی هم مث سانچز میتونه کنار بازی کنه.
صفحه نظر سنجی در سایت رسمی: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
اینم عکس بد اخلاق دوست داشتنی که امروز 45 سالش شده و باید بگم هیچ مهار او ن پنالتی ریکلمه تو نیمه نهای لیگ قهرمانان سال2006 رو یادم نمیره.یادم میاد بعد بازی که همه داشتن جشن صعود به فینال رو میگرفتن خیلی زود به رختکن رفت.
تو اون صحنه از ریکلمه که پنالتی خراب کرد بیشتر خوشم اومد تا لمن.D

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی در 20/8/1393 | 13:06 گفت:

سلام
به نظر من اگه بخاد مهاجم نوک بازی بده تک مهاجم بازی کنه فقط چیرود
به بازی های فصل پیش نگاه کنید
درسته امار گلزنیش کمه اما بسیار موثر بازی میکنه پاس گلاش فضا سازیاش واسه هافبکا
به نظرتون علت گلزنی رمزی یا کازورلا تو فصل پیش چی بود؟>>
2 تا بازی اول این فصل هم که جیرود بود رمزی 2 تا گل زد
ولبکو خیلی قبول دارم اما بی تجربست باید یکی 2 سال دخیره بازی کنه اونم تو پست اصلیش نوک بعد به نظرم گزینه اول

رضا توپچی در 19/8/1393 | 22:16 گفت:

به نظر من که ولبک برای نوک بهتربن گزینه ست......یادتون بیاد بازی با سوانزی چه پاس گلی به الکسیس داد......والکات توی بال راست واقعا فوق العاده ست مخصوصا با استارت های وحشتناک و نفوذ های تاثیر گذارش......سانچز هم که اگه وسط باشه و پشت ولبک بازی کنه عالی میشه......با برگشت اوزیل و ویلشر وبازی رسیدن به والکات واقع ترکیبی رویایی میشه

حامد در 19/8/1393 | 22:15 گفت:

نقل قول : نقل قول : ینس لمن هم از اون نظر کرده هایی شد که اومد ارسنال و کلی ارزش بخشید به زندگیش

به خاطر این انتخاب شایسته

تودلش مبارک

ولبک نوک به طور مخفی سانچز پشت سرش باشه

سانچز وسط باشه یعنی بوی گل میاد


پاسخ شما : با نظرت نشون دادی که مربی خوبی میشی.


پاسخ شما : زیباترین تشکرات چاکرم ها مخلصیم ها ما بیشترها تقدیم تو باد

Reza ADPH در 19/8/1393 | 22:08 گفت:

داداش گلم شما که خودت با تحلیلی که انجام دادی خواستی به همه بگی که ولبک مناسبه و مابقیش برای نوک بودن به درد نمی خوره و با زبون به زبونی گفتی که همه به ولبک رای بدین. حالا درسته که منم مثل شما با ولبک موافقم ولی دوست من ، وقتی یه نفر یه نظرسنجی میذاره دیگه خودش که نظرش رو نمیگه . حالا اگر هم نظرت رو گفتی دیگه چرا تحلیلش میکنی . اینجوری کاربر ها فکر میکنن میخوای نظرت رو تحمیل کنی!

کمیل در 19/8/1393 | 21:57 گفت:

به نظر من ولبک چون سرعت خوبی داره و مدافع ها حریفو بدجور خسته میکنه و مشغول خودش میکنه، تو فرارها خیلی خوبه و با سانچز هم خوب هماهنگ شده، ونگر هم بهش اعتماد داره و تا اینجا هم با اینکه زیاد گل نزده ولی خوب کار کرده

Reza در 19/8/1393 | 19:38 گفت:

نقل قول : ینس لمن هم از اون نظر کرده هایی شد که اومد ارسنال و کلی ارزش بخشید به زندگیش

به خاطر این انتخاب شایسته

تودلش مبارک

ولبک نوک به طور مخفی سانچز پشت سرش باشه

سانچز وسط باشه یعنی بوی گل میاد


پاسخ شما : با نظرت نشون دادی که مربی خوبی میشی.

حامد در 19/8/1393 | 15:32 گفت:

ینس لمن هم از اون نظر کرده هایی شد که اومد ارسنال و کلی ارزش بخشید به زندگیش

به خاطر این انتخاب شایسته

تودلش مبارک

ولبک نوک به طور مخفی سانچز پشت سرش باشه

سانچز وسط باشه یعنی بوی گل میاد

علیرضا در 19/8/1393 | 14:14 گفت:

منم تبریک میگم.لمن عالی بود.جذبه داشت
ولبک بعدش ژیرو

farzam در 19/8/1393 | 13:54 گفت:

بابا این خارجیا چی میزنن ساقیشون کیه؟!!!!!!!!!! ژِیرود تو نظرسنجی اوله

farzam در 19/8/1393 | 13:48 گفت:

منم تبریک میگم،در مورد نظرسنجی هم نظر من روی ولبک هستش درسته یکم گلنزنه ولی از بقیه گزینه ها تو نوک بیشتر جواب میده و بعدش پولدی به نظرم خوبه تو نوک