نظرسنجی12(سایت رسمی-پایان دسامبر2014)

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,314 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرسنجی12(سایت رسمی-پایان دسامبر2014)

باز هم به پایان ماه رسیدیم و ضمن عرض تبریک کریسکس به تمامی دوستان خصوصا مسیحیان و ارمنی.به نظرسنجی پایانی ماه که مانند قبل شامل دو بخش جدا گانه می باشد می پردازیم از دوستان خواهش دارم اگر از نظرسنجیها خوششون نمی آد بگن تا دیگه این نظرسنجی ها رو نذارم


اول از بهترین بازی کن ماه شروع می کنیم .شاید دوستان روند و اتفاقاتی را که در این ماه برای آرسنال اتفاق افتاده فراموش کردهاند برای همین ما یک خلاصه کوتاه از عملکرد تیم و بازی کنان در این ماه می گذاریم لازم به ذکر است شما می توانید از بین تمامی بازی کنان تیم نظر خود را انتخاب کنید:
در حالت کلی تیم در این ماه روند صعودی خوبی داشته.
الکسیس سانچز که بهترین بازیکن ماه نوامبر شده بود فرم خوب خود را حفظ کرده بود .ارون رمزی نیز در دوبازی مقابل گالاتا سرای و استوک که نتایج عجیبی را داشت سه گل زد.لوکاس پوولوسکی نیز در بازی مقابل گالاتا سرای دو گل به ثمر رسانده و سانتی ازورلا نیز در کل عملکرد خوبی داشت و در بازی با لیور پول پاس گل زیبایی به ژیروداد. دبوشی نیز اولین گل خود را در این فصل مقابل لیور پول به ثبت رساند و روسیچکی نیز که بعد مدتها به زمین آمده بود مقابل کویک پارک رنجرز گل زیبایی را نشون به ثمر رساند تا نشان بدهد که هنوز می تواند به تیم کمک کند و ژیر نیز یگ گل مقابل لیور پول و دو گل مقابل نیو کاسل زد تا  امتیاز خوبی در این ماه بگیرد اما او مقابل کویک پارک رنجرز کارت قرمز بچه گانه ای را گرفت.
حالا شما انتخاب کنین بهترین بازیکن ماه را از بین تمامی بازی کنان تیم
--------

نظر خودم:من فکر می کنم که باید سانچز را از این نظر سنجی حذف کنیم زیرا یسشتر هوادارا به سانچز رای می دهند و اگر سانچز را حساب نکنیم من به ترتیب رمزی،پودولوسکیو روسچکی رو انتخاب میکنمنظر سنجی شماره دو: زیبا ترین گل ماه:در زیب کلیپی برای شماه آماده شده که تمامی گلهایی که تیم در این ماه به ثمر رسانده را نشان می دهد و شما می توانید زیبا ترین گل را انتخاب کنید.

دانلود:http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/90eb51a68408163c544e1e32038dd6ee1936252__66266.mp4


1سانچز مقابل ساوهمتون

2-کازورلا مقابل استوک

3-رمزی مقابل استوک

4-گل اول پودولوسکی مقابل گالاتا سرای

5-گل اول رمزی مقابل گالاتا سرای

6-گل دوم رمزی مقابل گالاتا سرای

7-گل دوم پودولوسکی مقابل گالاتا سرای

8-گل اول ژیرو مقابل نیو کاسل

9-گل اول کازورلا مقابل نیو کاسل

10-گل دوم ژیرو مقابل نیو کاسل

11-گل دوم کازورولا مقابل نیو کاسل

12-دبوشی مقابل لیور پول

13-ژیرو مقابل لیور پول

14-سانچز مقابل کوئیک پارک رنجرز

15-روسیچکی مقابل کوئیک پارک رنجرز

16-کازورلا وست هام

17-ولبک وست هام
نظر خودم:اول باید بگم اکثر گلها رو کار تیمی قشنگی بدست آمده بود اما بی انصافی اگر گل دوم رمزی مقابل گالاتا سرای رو انتخاب نکنیم و اولویت بعد گل اول پودولوسکی مقابل گالاتا سرای پنالنی چیپ سانتی کازورلا مقابل نیو کاسل هم زیبا بود و گل دبوشی مقابل  لیور پول

ثبت نظر شمانظرات پیشین

کمیل در 12/10/1393 | 23:56 گفت:

سانتی این ماه عالی بود، گل رمسی هم فوق العاده بود

Reza در 12/10/1393 | 18:42 گفت:

نقل قول : ما که رفت با ساوتهمپتون 1 هیچ بردیم با گل سانچز...بازی برگشت هم ک دو هیچ شد.پس گل سانتی ب ساوتهمپتون چی میگه این وسط؟؟؟
اگه میکونم منو از گنراهی در بیارید


پاسخ شما : به قول بچه های انگلیسOops یعنی ریدم ،آب هم قعطه

ممنون که گوش زد کردی اصلاح شد

سیروان رحیمیان در 12/10/1393 | 17:28 گفت:

ژیرود بهترین بازیکن ماه و گل رمسی هم مقابل گالاتاسرای البته گل دومش بهترین گل

Junior Gunner در 12/10/1393 | 17:13 گفت:

ما که رفت با ساوتهمپتون 1 هیچ بردیم با گل سانچز...بازی برگشت هم ک دو هیچ شد.پس گل سانتی ب ساوتهمپتون چی میگه این وسط؟؟؟
اگه میکونم منو از گنراهی در بیارید

علیرضا در 12/10/1393 | 15:48 گفت:

بهترین بازیکن این ماه به نظرم سانتی بود.خیلی خوب کار کرد.هم گل زد و هم پاس گل داد و کلا خلاء بقیه هافبکا رو تا حدود زیادی پر کرد.به خصوص تو بخش بازیسازی و طراحی حملات.سانتی نباید نیمکت نشین هیچ کی بشه با این فرمش حتی اگه همه مصدوما هم برگردن و اسماشونم دهن پر کن باشه.سانچزم که مثل همیشه خوب بود و با اختلاف کم نفر دوم هست به نظرم
در مورد بهترین گلم من نظرم رو گل دوم رمزی با گالاست که میتونه کاندید بهترین گل سالم باشه.بعدش گل اول پولدی به گالا و بعدش گل اول سانتی به نیوکاسل و بعدشم گل اول ژیرو به نیوکاسل