بهترین مربی دنیا از دید من

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
15 sale asheghe arsenala, hamin
کل بازدید: 2,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین مربی دنیا از دید من

100% ونگر بهترین مربی دنیاست!چرا؟


چون 14.15 سال تو ارسنال .ارسنال زمانی که این مربی و گرفت هیچی نبود.100% ونگر بهترین مربی دنیاست!چرا؟


چون 14.15 سال تو ارسنال .ارسنال زمانی که این مربی و گرفت هیچی نبود.1.تیمی
ساخت که 1فصل تو پریمیر بدون شکست قهرمان شد..(56 بازی بدون باخت یعنی از
یک فصل بیشتر! که بارسلونا با این همه بازیکن و این همه امکانات نتونسته
1فصل بدون باخت قهرمان بشه.انری بازیکن ثابت ما روی نیمکت اونا
بود....!!!!)2.کشور ما هنوز نتونسته یه ورزشگاه بسازه اما اون
این کارو کرد واسه تیمش اونم با توانایی خودش...بخدا هیچکدوم ازین مربیا
نمیتونن این کار و انجام بدن....اگه الکس اینهمه قهرمانی گرفته واسه اینه
که دغدغه ایی نداسته..راحت بازیکنش و میخره.

اما ارسن کاری کرد که تا 100 سال ارسنال خیالش راحت باشه...

3.تحمل
این که انری نبود .پیرس نبود.کمپل نبود.لیونبرگ نبود.....بیا تا..سیمن و
rvp وفابرگاس ووالکات وویرا واشلی کول و ......خیلیییااا دیگه که وجودشون
مدیون این مربی باهوش که واقعا نبودشون سخته..


اگه علاقه داریم به این تیم چون خوب بازی میکرده.این خوب بازی کردن و مدیون این مربی هستیم...اگه نبود علاقه ای نبود...ارسن ونگر اسمش همیشه جلوتر از اسم ارسنال بوده..
 امیدوارم این مربی با بی رحمی مواجه نشه.
من تا 10 سال دیگه ام پای این مربی وا میستم.هرکی موافقه لایک کنه..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 3/12/1391 | 03:06 گفت:

venger just.......

مازیار در 3/12/1391 | 00:58 گفت:

همچین میگید چرا رمسی تو بود که فکر کردم ژاوی رو نیمکت بوده...بد هم بازی نکرد فقط عالی نبود. متوسط بود

HOSSEIN در 2/12/1391 | 22:43 گفت:

میگن دیشب بلیط آرسنالیا 94.5پوند بوده درحالیکه بایرنیا برای کل بازی های لیگشون 93 پند میدن.فقط میشه این حرکتو انجام داد:

فک کنم ثروتمندترین هوادارای دنیا رو داریم.بیشرفا لندنیا خیلی خر پولن.

سالار لاری در 2/12/1391 | 20:04 گفت:

h3lmut@خوب کیو بذاره؟؟؟؟؟؟

H3lmut در 2/12/1391 | 18:13 گفت:

ونگر اصلا بلد نیست ترکیب بچینه تو زمین
من نمیدونم از این رمسی چی دیده ؟؟؟
فرگوسن ترکیب میچینه این آقا هم ترکیب میچینه

ahmad behrozi در 2/12/1391 | 16:51 گفت:

متاسفم واسه هر کسی که فکر میکنه این نتایج تقصیر ونگره

امير محمد در 2/12/1391 | 16:49 گفت:

صد درصد ونگر بهترين مربيه دنياس(سال ٢٠٠٤) الان بدترين مربيه دنياس كه مقابل تيم هاي زپرتي هم ميبازه

Arsenalito در 2/12/1391 | 16:29 گفت:

شما طرفدار ونگر باش و نه آرسنال و در ضمن اگه میگن یه مربی باید بره ، دلیل بر بد بودنش نیست بلکه دیگه اون استراتزیهایش جواب نمیده و شاید توی تیم دیگری موفق تر باشه.و همچنین شاید ما یه مربی بزرگتر از ونگر رو بیاریم جواب نده و شایدا" یه مربی معمولی بتونه آرسنال رو به اون سطح خودش برسونه.پس لطفا" واقع بینمانه بنگریم نه اینکه جانبداری الکی کنیم.

ramin در 2/12/1391 | 16:25 گفت:

داداش من ببخشید یعنی گراهام هیچ کاری نکرده شما کجای کاری نکرده

ناصر در 2/12/1391 | 16:06 گفت:

من هنوزم دوستش دارم و بهش اعتماد دارم ،به شرطی که از اشتباهاتش درس بگیره و تکلیف باشگاه رو معلوم کنه(منظورم اینه که مشخص کنه تیم میخواد برا قهرمانی بجنگه یا برای جایگاه چهارم)

محمد مهدي نوروزي در 2/12/1391 | 15:41 گفت:

اگر ونگر حاليش بود بازيكن مي خريد

ونگر بايد بره ما جام مي خواي اخه مااز منچستر چي كمتر داريم

majid r در 2/12/1391 | 15:01 گفت:

چون 14.15 سال تو ارسنال .ارسنال زمانی که این مربی و گرفت هیچی نبود.


خودت تنهایی به این نتیجه رسیدی!!

masoud mahmudpur در 2/12/1391 | 14:44 گفت:

اصلا با اینکه قبل از ونگر ارسنال هیچی نبوده موافق نیستم اما از بقیش چرا
مرسی

نیما در 2/12/1391 | 14:40 گفت:

NICE

توپچی جنوب در 2/12/1391 | 14:28 گفت:

تو این تابستون هم پول هست و هم بازیکن با کیفیت تو دسترس هست ونگر باید یه بار دیگه خودش رو ثابت کنه مثل سال 1996 تا 2005 که خودش رو به تمام دنیا ثابت کرد من به تواناییی های ونگر ایمان دارم فقط ابزار کار باید دستش باشه و بس.
من به خاطر مربی طرفدار آرسنال نشدم بلکه به خاطر سبک بازی آرسنال هوادارش شدم و این سبک رو هم که بهش میگن ونگربال در عین اینکه به ونگر باید احترام گذاشت چون 16 ساله داره به ارسنال خدمت میکنه ولی هیچ کس بزرگتر از آرسنال نیست.
من مطمئنم ونگر دوباره این تیم رو به اوج برمیگردونه.

علی در 2/12/1391 | 13:45 گفت:

میدونید بزرگترین مشکله ارسنال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررووووووووووووووووووووووووووووووووووووغ
چون ونگر و رییسا باشگاه با طرفدارا صادق نیستند. چون واقعا مشخص نیست پول هست و ونگر خرج نمیکنه یا اصلا پول نیست. درکل میدونید اختلاف هوادارای ونگر و مخالفاش در چیه؟

هوادارای ونگر فکر میکنند پول نیست و این سیاست باشگاهه ومیترسند با رفتن ونگر اوضاع ارسنال بدتر و بدتر بشه (که واقعا هم اگه پول نباشه و این سیاست باشگاه باشه هیچ شخصی در جهان نمیتونه مثل رییس کار کنه و با این سیاست ارسنال رو مداوم به لیگ قهرمانان ببره و با این تیم این نتایج رو بگیره و با رفتنش اوضاع ارسنال بدتر و بدترمیشه

مخالفای ونگر هم فکر میکنند که پول هست و ونگر خرج نمیکنه و این سیاست ونگره و میگند با رفتن ونگر اوضاع بهتر و بهترمیشه و جام ها به ارسنال بازمیگردنند ( که واقعا هم اگه اینجوری باشه باید ونگر بره)

رسول در 2/12/1391 | 13:20 گفت:

من خودم موافق ونگرم و قبولش دارم اما موندنش تو تیم رو فقط در شرایطی میبینم که با خرید چندتا بازیکن و فشار به مدیریت سیاست های مالی باشگاه رو عوض کنه و تیم رو دوباره مدعی واقعی کنه نه این هارت و پورتهای تو خالی با این بازیکنهای شل و ول..
من راضی به رفتن ونگر نیستم اما بیشتر از اون راضب به تحقیر شدن آرسنال و هواداراش جلوی تیمای دیگه نیستم..

رسول در 2/12/1391 | 13:17 گفت:

reza:
تو حالیته رسول جوون؟
---------------------------------
lمستند کامل تاریخ آرسنال رو یه بار سینا گذات توی ویدئو سنتر اگه تونستی برو دانلود کن و ببین......
ببین آرسنال چند تا جام تا حالا گرفته و چندتاش با ونگر بوده؟؟؟؟

علی در 2/12/1391 | 13:08 گفت:

سلام. چند نکته :: منم کاملا باحرفات موافقم shazde. به جز بند اخر
2. اقای فرشاد عزیز خداوکیلی میتونی ونگر رو به هرچیزی متهم کنی که مربی بدی هست و .... ولی نمی تونی ونگر رو به پول پرستی متهم کنی و تعهد ونگر رو زیر سوال ببری
3.دستاورد های ونگر: 1. ارسنال رو از نظر سخت افزاری به باشگاهی بین المللی تبدیل کرد ( ساخت استادیوم _ زمین تمرینی_ و....)
2. ارسنال رو صاحب مکتب فوتبالی کرد
3. و یادمون نره که جایگاه اقتصادی فعلی رو مدیون ونگر هستیم ( 16 سال حضور مداوم در لیگ قهرمانان- پرورش ستارگان و فروختن انها- قرارداد های که به واسطه ورزشگاه بسته شدند-درامدزایی حاصل از بلیط فروشی و حق پخش و ...)
4. این سالهای بی جامی نیز فراموش خواهد شد و به پایان خواهد رسید( همانگونه که 18 سال بی جامی در تاریخ فراموش شد و به پایان رسید ) ولی خدمات ونگر ( استادیوم _ زمین تمرینی و مکتب فوتبالی ) همیشگی است و جاودانه خواهد بود ودر پایان هیچکس بزرگتر از ارسنال نیست

ehsan zoola در 2/12/1391 | 12:58 گفت:

اینکه ونگر مرد بزرگی تو تاریخ آرسناله بووده و هست و خواهد بود شکی نیست ... ولی باشگاه بدون هوادار هیچی نیست

ونگر اگه میخاد همچنان محبوب بمونه باید آرسنال 2004 مارو بهمون برگردونه


امیرآرسنال در 2/12/1391 | 12:58 گفت:

ارسنال زمانی که این مربی و گرفت هیچی نبود.

پوریا در 2/12/1391 | 12:33 گفت:

یه جیز بگم ؟ چی نوشتی تو این هدر وقتی ونگر اومد آرسنال هیچی نبود ؟
ما قبل از ونگر خطرناک تر بودیم به نظرم و بهتر بازی میکردیم ...

پوریا در 2/12/1391 | 12:33 گفت:

یه جیز بگم ؟ چی نوشتی تو این هدر وقتی ونگر اومد آرسنال هیچی نبود ؟
ما قبل از ونگر خطرناک تر بودیم به نظرم و بهتر بازی میکردیم ...

farshad در 2/12/1391 | 12:19 گفت:

برای من مهم نیست مربی تیمم چه کسی باشه من یه طرفدارم و از تیمم جام میخوام و این کوچکترین خواسته ما هستش.

اون دوستانی هم که میگن ما برای جام آرسنالی نشدیم مطمئن باشید اول از همه خودشون رو گول میزنن وبعد هم دارن به ما دروغ میگن و ته قلبشون دوست دارن که قهرمان بشیم . یه نفر به من بگه پس تاریخ واعتبار یه باشگاه رو با چه چیزی میسنجن که شما از باشگاه تون مهم ترین چیز رو نمیخواهین.
پایان نیمه اول پلاکارد هایی بود که ما ورزشگاه نمیخوایم جام میخوایم اما طرفداران لندنی هم چون تو یه ورزشگاه مدرن نشستن از روی شکم سیری این حرف ها رو میزنن ومطئنا اگه الان تو هایبوری بودن اونا هم دلشون میخواست که یه ورزشگاه جدید و بزرگتر داشته باشن واین حرف الانشون هم یه جور ناشکری هست.
اما فقط میخوام این رو بدونید که تمام بدهکاری های ما بابت ساخت این ورزشگاه جدید چند سال قبل به پایان رسیده و تمام مسئولین باشگاه که در راس اون ونگر قرار داره فقط به فکر پر کردن جیب خودشون بودن و بیشترین انتظار طرفدار ها رو هم به کسب سهمیه لیگ فهرمانان رسوندن.
یه مسئله دیگه اینکه واقعا ما در برابر بازی با میلان و بازی دیشب به هیچکس نباختیم جز نیمکت خالی وضعیف مون که این وسط ونگر باز هم مقصره و رسما گند زده به بازی آرشاوین -چمبرلین و روسیپچکی که واقعا حقشون روی نیکت نشستن نیست تا بلکه این رمزی درست بشه حتما بازیکان ذخیره بایرن رو هم دیدن که واقعا همه در یک سطح هستن چه بسا بهتر از باریکنان داخل زمین.
بازی دادن به یه بازیکن 18 ساله هیچگونه جای انتقاد نداره اما چرا ما نباید روی نیمکت بازیکنانی رو نداشته باشیم که بتونن واقعا تاثیر گذار باشن تو این جور شرایط ها مثلا هم سانیا هم ورمایلن واقعا افتضاح بازی کردن و چرا ما جایگزینی برای گیبز که از خودش هم بهتر باشه رو در اختار نداریم.
وآخرین حرف اینکه هرچقد تغییر تو بازیکنان یک تیم زیاد باشه همون اندازه هم تیم عقب میفته اگه ما تیم فصل قبل رو در اختیار داشتیم هیچوقت 3 تا گل نمیخوردیم بازی خیلی بهتری رو هم انجام میدادیم

reza در 2/12/1391 | 12:18 گفت:

تو حالیته رسول جوون؟


رسول در 2/12/1391 | 12:13 گفت:

چون 14.15 سال تو ارسنال .ارسنال زمانی که این مربی و گرفت هیچی نبود.
-----------------------------------------------------------------------------------------
واقعا از این حرفت معلومه هیچی از فوتبال و آرسنال و تایخش حالیت نیست..... برو اول تاریخ باشگاه رو بخون بعد بیا اینجا این حرفا رو بزن و از ونگر حمایت کن.........
.
.
میخوای از ونگر حمایت کنی چرا ّاشگاه رو خراب میکنی؟؟؟؟

reza در 2/12/1391 | 12:07 گفت:

همینطوره
... shazde

shazde در 2/12/1391 | 12:03 گفت:

مشکل سیاست باشگاه و سهامدارهاست.

ونگر جزی از این سیاست است و نه سیاست گذار فقط دلش نمیاد دست پرورده اصلیش که آرسناله رو رها کنه.

اگه شالهای زرد رنگ منچستریا رو یادتون باشه ، اونا میدونستن باید به چی اعتراض کنن که الان این وضعشونه و در آستانه قهرمانین.

پس شما هم باهوش باشید.

به نظر شخص من که این آتیش ها از گور عثمانوف بلند میشه تا کرونکه را هوادارا مجبور به کناره گیری کنن. که به نظرم در دراز مدت بهتره

reza در 2/12/1391 | 11:58 گفت:

محمد مهدی جان درست میگی اسپانسر اما این اسپانسر که میگی رو تیمی که تیم نیست که سرمایه گذاری نمیکرد..


اما بازم اسپانسر نبوده.چون فروش این همه بازیکن واسه بدهیایه تیمه.این بازیکنان و ارسن ساخته..


باید صبر کرد بنظر من

shazde در 2/12/1391 | 11:56 گفت:

LIKE - اینکه ما همه چیو سر مربی مشکونیم، اینه که همسایه کشورهای حوضه خلیج فارسیم

amir در 2/12/1391 | 11:49 گفت:

like زدم دادا موافقم u

احسان در 2/12/1391 | 11:49 گفت:

فقط ونگر بود بااینکه تیمای بزرگی میخاستنش وفاداریشو ثابت کرد...مشکل فقط سهامدارا و مدیراشن

محمد مهدی در 2/12/1391 | 11:47 گفت:

خوب کسی نقشه این مربیه بزرگو تو ساخت ورزشگاه کتمان نمیکنه ولی دیگه همش ونگر نبوده که بالاخره سرمایه باشگاه و اسپانسر ها هم بودن که البته تا یک حده زیادی اونا هم به قدرتی برمیگرده که ونگر واسمون اورد.
از نظره تاکتیکی 1.ونگر 2.فرگوسن 4.مورینیو 5.گاس هیدینگ 6.هیتسفیلد
ولی از نظره بدرد بخوری ونگر به انتهای این لیست میره.

امیرآرسنال در 2/12/1391 | 11:46 گفت:

Wenger Out

reza در 2/12/1391 | 11:45 گفت:

ممنون سجاد جان.


امیدوارم اسطوره ارسنال همیشه زنده باشه بالا سره این بازیکنا

reza در 2/12/1391 | 11:43 گفت:

منم ناراحت میشم وقتی مساوی میکنیم چه برسه به باخت.....!!!!!!!!!!!!!!

اما میدونم ونگر تمام سعیش و میکنه.من عاشق ونگرم چون کاری کرد 10 سال پیش من و بنشون پای tv تا بفهمم فوتبال چیه...

sajad coyg در 2/12/1391 | 11:37 گفت:

رضا جان کاملا حرفت متینه و من هم با اعتقاد تو هم سو هستم،من حاضرم هر سال دهم بشیم و بیست سال جام نگیریم ولی آرسن ونگر بمونه وبا این بچه های 16 تا 20 ساله فوتبال واقعی رو نشون بده