بهترین خرید ژانویه

نویسنده: mehrdadnasr

وبلاگ من
نویسنده: mehrdadnasr
.....
کل بازدید: 3,942 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین خرید ژانویه


اسامی بازیکنان زیادی این مدت برای خرید آرسنال در ژانویه گفته میشه اما..........سلام به همه دوستان آرسنالی


همتون در جریان  اسامی بازیکنانی که  خریدشون توسط آرسنال در ژانویه گفته میشه را میدونید اما اگه یه کم دقت کنیم سوای از این اسامیو خرید بازیکن به نظر میرسه که تمدید کردن قرار داد ولکات از هر خریدی بهترو با ارزش تره.....با بازیایی که این مدت بخصوص دیشب از خودش نمایش داد قطعا اگه باشگاه دست نجنبونه و بخواد باز سر دستمزد به توافق نرسه بقیه تیما   آمادن که مثل اب خوردن ولکاتو بگیرن.......اگه باشگاه میگه منبع مالی داره مثلا فلان رقم واسه خرید تو ژانویه در دسترسه ، بهتر نیست یه کم از این به قول خودشون منابعو صرف نگهداشتن بازیکنایی که آینده درخشانی دارن بکنه!!!! اگه قرار باشه که یه خرید  جدید انجام بشه و بازیکنه هم خوب باشه  و بعد چند وقت تو تیم جا بیفته که بیشتر  منابعشون هزینه کردن!!!!  مسلما نگهداشتن بازیکن فعلی با دستمزد بالاتر خیلی ارزون تر از خرید بازیکن جدبد و البته خوبه هستش!!!!!
پس من به شخصه نتیجه میگیرم که اگه قرار داد ولکات تمدید نشه مسئولای باشگاه فقط به فکر جیبشونن و نه هیچ چیز دیگه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 11:17 گفت:

کاملا باهات موافقم مرد
ولکات رو نگه دارن مثل یک خرید بزرگ میمونه واسمون.

Ali در 10/10/1391 | 23:22 گفت:

باور کنی از فالکائو کاوانی بهتره مخصوصا از کاوانی ،خیییییییییییلی خلاق تره ،حیفه .مرسیییییییییییمهرداد جان خوب بود

farzam در 10/10/1391 | 20:26 گفت:

مهرداد جان آواتارت تو حلقم خیلی باحاله ترکیدم از خنده!!

Morteza Bauer در 10/10/1391 | 17:42 گفت:

بهترین خرید ژانویه تمدید قرارداد ولکات و خرید یه هافبک دفاعی

محمد مهدی در 10/10/1391 | 16:41 گفت:

بابا این ولکاتو بیخیال شین. بدونه اجازه من نمیره. ببین کی گفتم

hossein در 10/10/1391 | 16:33 گفت:

اگه میشه دیگه حرفشو نزنیم حلا که دیگه رفته
ولی خدا کنه همینایی رو که داریم از دست ندیم چون بازیکن جدید تا بیاد با تیم وفق پیدا کنه دیگه این فصل تموم شده مثل همین ژیرود نیم فصل طول کشید تا به خودش امد

ehsan zoola در 10/10/1391 | 14:46 گفت:

اگه باشگاه ادعا میکنه ک دیگه مشکل مالی نداره باید سقف قراردادا و دستمزدها رو بالاتر ببره و اینچتنین بازیکنایی رو نگهداره

بخدا دیروز بازی منچسترو نگاه میکردم کلی بخاطر رابین تاسف خوردم ...قضیه جدایی اون از آرسنال مثل داستانی کودکی میمونه ک پدر مادر اصلیش چندین سال زحمتشو کشیدن و بزرگش کردن بعد تو اوج باروریش یه غریبه بیاد و اونو ازشون بگیره ...وقعا ظلمه