رئیس ممنونیم!!!

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
i love arsenal
کل بازدید: 27,006 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رئیس ممنونیم!!!

تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که به آرسنالی بودنمون افتخار کنیم و از رئیس تشکر کنیم که با این تیم جوون و با استعداد چنین کارایی میکنه درسته خیلی وقته جام نگرفتیم ولی باید به این تیم امیدوار بود...........................
یه همچنین تیمی داریم ما ...........................
Bayen munich 3 - 3 Arsenal
Bayern munich 4 - 0 Juventus
Bayern munich 7 - 0 Barcelona
انشاالله سال دیگه میترکونیم.........................

و در آخر یه سوالی داشتم دوستای عزیز یه شایعاتی در مورد برگشت سسک هست .............................راسته یا دروغ؟
اما اگه بیاد خط میانی یه جون دوباره میگیره .........
وااااااااااااااایییییییییییییی در کنار جکی چی میشه..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/2/1392 | 13:21 گفت:

خواهش میکنم،قابل شما رو نداشت

حسین در 14/2/1392 | 09:17 گفت:

توفوتبال این یه قانون نانوشتست.کسی که رفته دیگه نمیتونه برگرده.

محمد مهدی در 13/2/1392 | 21:13 گفت:

بره گم شه. حالم ازش بهم میخوره.

مقصر اصلی در کوچه ستاره ها....مقصر اصلی خوردن 8 گل از یونایتد...اگه پرسی نبود نابود میشدیم.

بره گم شه تو خونش. کسافت.

حسن ویلشر در 13/2/1392 | 20:52 گفت:

اگه سسک فابرگاس بیاد...مثلث{ویلشر.کاسورلا.فابرگاس}تو میانه میدان آشوب به پا میکنه

حسن ویلشر در 13/2/1392 | 20:51 گفت:

مربی که تو 17سال 3تا جام لیگ گرفته تو عمرش فقط فقط فقط یه بار رفته فینال چمپیونز و اصلا اصلا اصلا جام بین المللی نداره و 10سال جام نگرفته کجاش کبیره...در ضمن میخواید بگید ورزشگاه ساخته مگه بایرن و یوونتوس نساختن.اصلا ونگر باید تیمو به جام برسونه یا ورزشگاه بسازه؟؟؟من نمیدونم ونگر مدیر مالیه یا مربی؟

آریان در 13/2/1392 | 19:23 گفت:

اگه بیا من راش نمیدم

رضا توپچی در 13/2/1392 | 14:16 گفت:

با اینکه هیچ علاقه ای به صحبت کردن درباره بازی بایرن و آرسنال ندارم ولی خداییش بازی برگشت با بایرن آرسنال بیشتر تغییر داشت یا بایرن؟؟؟

اگه به نبود نبود بازیکین باشه که ما تمام تیم هارو دست کم میگیریم چون یا نصف بازیکنانمون مصدومن یا محروم...

مهدی 111 در 13/2/1392 | 14:04 گفت:

برد آرسنال جلوی بایرن اولا بخاط نبود شواینی و روبن بود.ثانیا بخاطر دست کم گرفتن ما توسط بایرن بود،اشتباهی که تو بازی با شانسلون نکردن و با اینکه وقتی گل اولو زدن و میدونستن شانسلون حذف شده است تا آخرین لحظه بازی کردن واجازه خودنمایی به اونا رو ندادن.واقعا که ما باید ازونا درس بگیریم.

مهدی 111 در 13/2/1392 | 13:45 گفت:

سلام بر توپچیهای عزیز.من پسوردم تو هیبری رو فراموش کردم.الان یه پیغام بازیابی رمز ارسال کردم اما چیزی به ایمیلم نیومد.اگه لطف کنید مسئولای هایبری رو در جریان بذارید،ممنون میشم.

nima در 13/2/1392 | 13:40 گفت:

شایعات درباره برگشت فابرگاس و خرید ایکر کاسیاس زیاد جدی نیس و روزنامه ها و سایتای انگلیسی خیلی روش مانور میدن........
http://www.theweek.co.uk/football/premier-league/52731/arsenal-cesc-fabregas-back

Vishka در 13/2/1392 | 13:08 گفت:

جووووووووووووووووونم فابرگاس

simone در 13/2/1392 | 12:42 گفت:

مرسی از پستت ولی بازیها بالا و پایین داره خلاصه نوبت ما هم میرسه بارسا رو 7تایی کنیم
واینکه شک ندارم سسک برمیگرده یا این فصل یا فصل بعد

majid r در 13/2/1392 | 12:29 گفت:

بخاطر یه بازی انقد خوشحال نباشین،هر تیمی بالا و پایین داره خودم خوشحالم از اینکه بارسلون باخت ولی همین بارسلون 4،3 سال پیش چهار هیچ بایرنو برد!! اگه اشتباه نکنم مربیشم کلینزمن بود

دیشب دکتر صدر تو برنامه آنسوی نیمکت ک از شبکه ورزش پخش میشد گفت این تیم ارسنال در حد ذخیره های تیم سال اوایل 2000هم نیست ببین به چ روزی افتادیم

فابرگاسم بیاد خوبه بازیکن عالی بود شاید بتونه دوباره مثل قبلش بشه!!

nima در 13/2/1392 | 12:25 گفت:

رضا دادا مرسی من نمیگم نیاد که ....... بازی برگشت آرسنال _ بایرن صدر گفت که بازی برای بایرن خیلی سخته ولی احتمال حذف شدن بایرن خیلی کمه چون آرتتا قدرت رهبری تیمو نداره....... اگه سسک برگرده دوباره تیم جون میگیره و تیمو رهبری میکنه ... تیم یه هافبک تهاجمی در کنار سانتی کم داره ........

امین در 13/2/1392 | 12:20 گفت:

کجای تیم جوونه ؟ هی جوون جوون جوون ؟

سانیا و ورمایلن و آرتتا و کاسورلا و پودلسکی و مرتساکر و کوشلنی و ژیرو جوونن؟
هی میگید تیم جوون ! چقد بدم میاد . بجز دروازبان و جکی و گیبس دیگه کی جوونه؟ چمبرلین و اینا هم که همیشه رو نیمکتن

رضا توپچی در 13/2/1392 | 12:05 گفت:

نیما دادا بازیه 1-0 باخته رو مگه میشه 3-0 برد البته حرفی که میزنی درسته توی چندتا بازی این کارو رئیس کرد...

درباره فابرگاس که هنوز هیچ چیز درباره اش مشخص نیست:
به نظر من همنطور که منچستر کاپتان دشمن خودشو میخره و هوادارانش هم بهش عشق می ورزن هیچ دلیلی نداره که ما بخوایم درمقابل کاپیتان سابقمون که نادم شده از غلطی که چندسال پیش کرده رو پس بزنیم...

nima در 13/2/1392 | 11:50 گفت:

یه چیزی در مورد دفاع راست من تقریبا همه بازیای آرسنالو میبنم رئیس نیمه های دوم تو چنتا بازی یادم نیست ولی یکیش بازی با نوریچ بود فک کنم که بازی 1-0 باخته رو 3 -0 بردیم ارون رمسی و گزاشته دفاع راست خیلی عالی کار کرده ..

محمد مهدي نوروزي در 13/2/1392 | 11:19 گفت:

بایرن با13تا در حال نهایی کردن انتقال کشیلنی

tofigh در 13/2/1392 | 11:18 گفت:

میخوام نیاد صدسال سیاه..بره سر نیمکت بارسا خاک بخوره.

siamak در 13/2/1392 | 11:14 گفت:

ونگر کبیـــــــــــــــــر :

بیاد خوبه ولی خوشم ازش نمیاد هی
ی دفاع راستم میخوام نمیدونم رئیس کسی رو زیر نظر داره؟؟

amirreza در 13/2/1392 | 11:13 گفت:

یه هافبک دفاعی بگیر ونگر

مهدی در 13/2/1392 | 10:42 گفت:

یووتیچ و ولا و فابرگاس گزینه های اصلی تابستون ارسنالن

امیر صفای نیکو در 13/2/1392 | 10:15 گفت:

یا میاد یا نمیاد.مطمئن باش از این دو حالت خارج نیست.خخخخخخخ..
من که تو پیج توئیتر و فیس بوک دنبال خبر ها هستم.فعلا 40 درصد جدیه.

Mohammad hadi در 13/2/1392 | 10:03 گفت:

اره راسته. از اولم نباید میرفت.