باز می تونیم برگردیم به اون دوران!!؟؟

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
i love arsenal
کل بازدید: 26,921 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز می تونیم برگردیم به اون دوران!!؟؟

یادم میاد یه روزایی رئیس کاری کرده بود بود که ما بهترین بازی رو زمینو داشتیم و بازی تیم ما با بارسا مقایسه میشد یه بازی شناورو زیبا.....روزای طلایی آرسنال روزایی بود که تیم با پاسای زیبا و قشنگ کاری میکرد که تیم حریف هیچ حرکتی نتونه بکنه.......
میخواستم ببینم نظر شما چیه؟؟؟؟

رئیسم که هست ...............
ما هوادارا هم که هوموناییم و به تیممون افتخار می کنیم.............
اما چرا مثل قبل همه بازیامون تماشگر پسند نیست از 5 6 تا یکیش قشنگ میشه؟؟؟

مشکل کجاست؟؟؟

دلم تنگ شده برا روزایی که تیمای بزرگ و له میکردیم هیچ کاریم نمیتونستن بکنن.............

البته بگم هنوز تیممون خوبه بازیای خوبی هم انجام میده فقط از دوران طلایی جدا شدیم
 به امید روزی که مثله اون روزا هرجا اسم آرسنال بیاد تنه تیمایی مثله بایرن یا رئال و.... بلرزه........


مشکل کجاست؟؟؟

یعنی میشه این روزا بگزره تیم دوباره به اون دوران برگرده!!!؟؟؟تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 22/3/1392 | 12:05 گفت:

این مالکا دست تو جیبشون بکنن حله

محسن عاشوری در 21/3/1392 | 23:27 گفت:

دیروز 25 تا از بهترین گلهای هانری تو سایت ورزش 3 گذاشته بودن
حتما یه سر بزنین ،، به دیدن مجددش می ارزه و خاطراتتون زنده میشه..

رضا توپچی در 21/3/1392 | 23:18 گفت:

شک نکن،یـــــــه روز خوب مــــــیــــــــاد...

علیرضا در 21/3/1392 | 23:18 گفت:

تازه باید بغل پاها و استارت هایی که هانری میزدم اضافه کنی نیما جان.خدای بغل پا بود این بشر.
ولی حیف شد حق اون تیم حد اقل یه چمپیونز کاپ بود،حیف...

nima در 21/3/1392 | 22:35 گفت:

علیرضا راس می گی هانری یک یکه
بازیکن مثلش نیست اما اگه رئیسه بالاخره یکیو میاره جاش

تکلایی که هانری میزد استپ هایی که هانری می کرد ندیدم کسی به جز اون از این کارا بکنه

alireza mohajer در 21/3/1392 | 22:02 گفت:

مگر اینکه شانس بیاریم ستاره هامون دوباره مصدوم نشن !!!!

علیرضا در 21/3/1392 | 21:13 گفت:

شاید بشه توی تک تک پست ها مثل اون تیم (2000 تا 2004 ) بشیم ولی تو پست هانری نه
شرط اصلی موفقیت:کیفیت و ثبات
in arsenal we trust

amir در 21/3/1392 | 17:13 گفت:

روزای طلایی آرسنال روزایی بود که تیم با پاسای زیبا و قشنگ کاری میکرد
------------------
یادم نمیاد اینو فقط یادم ماد که هانری یه تنه همه رو دریب میزد میکرد تو گل

akbar در 21/3/1392 | 16:23 گفت:

آره من دلم روشنه

مهدی افسرده در 21/3/1392 | 15:40 گفت:

میریم بالا...

حسین در 21/3/1392 | 14:52 گفت:

ارسنال این فصل خیلی زیاد تیرک زد میگی نه برو پستای بعد بازیا روبخون تیرکا رو بشمر.زجراورترینشونم که مال بازی با چلسی بود.ژیرو چکو دریبل زد دروازه خال بود زد تیرک(وااااااای که چقد حرص خوردم)

ehsan zoola در 21/3/1392 | 13:59 گفت:

بازم خوبه تو اون زمون (سالهای 2003 تا 2006 ) هم ارسنالو نگاه میکردی من دقیقا از سالی طرفدار آرسنال شدم ک دیگه جام نگرفتیم

ولی هر روز عاشق تر شدم

ایشالا سال 2013 دیگه نوبت ماست ک خوشحالی کنیم

لایک هم واسه پست خوبت

علی در 21/3/1392 | 13:53 گفت:

شهرام:
مطمئن باش كه اون روزا برميگرده رئييس هست تو و من و هوادار ها هستند
------------
لایک

nima در 21/3/1392 | 13:39 گفت:

سبک ماله خودمونه و خیلی زیباست قبول
بعدم منظورم از 2006 2007 به اینوره و گر نه تیم الان نسبت به سال 2004 افتضاحه.........

فرهاد در 21/3/1392 | 13:28 گفت:

اون روزهایی که آرسنال زیبا بازی میکرد و تماشاگر ها تو ورزشگاه پاس ها رو میشمردن بارسایی وجود نداشت همیشه گفتم باز هم میگم این سبکی که ما داریم الان بازی میکنیم ماله خودمونه نه هیچ تیمه دیگه ای.بارسا فصل 2003-04تو لیگ اسپانیا هشتم شد در حالی که ما بدون باخت فصل رو تموم کردیم.

توپچی جنوب در 21/3/1392 | 13:23 گفت:

عزيزم مشكل پول و بازيكن با كيفيت بود كه اونم داره حل ميشه،
مطمئن باش كه اون روزا برميگرده رئييس هست تو و من و هوادار ها هستند
همه چيز خوب ميشه مرررررد.
فصل بعد زيباترين بازي هاي آرسنال رو ميبيني باز شك نكن.