روزای خوب میاد...(آرامش)(شایعه ای شیرین)

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
i love arsenal
کل بازدید: 26,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

روزای خوب میاد...(آرامش)(شایعه ای شیرین)

شرمنده دیر شد ولی تبریک بزرگ آقایون خانوما میشه گفت بازی با استون جبران شد....
خداروشکر بردیم خیلی فشار رو تیم بود امیدوارم همینجور ادامه بدیم....
دیشب فنرباغچه حرفی برای زدن نداشت
 کل تیم خوب بودن مخصوصا ولکات شزنی رمسی جکی
همگی گل کاشتن بازی قابل قبولی بود
و فروکشی بود برای بدشانسی تو نقل و انتقالات و بازی با استون

خوشحالی بماند دوستان نمیدونم چرا داورا مشکل بینایی پیدا کردن دیشب صورت کوش داغون شد گردن شزنی خون افتاد زخمی شد
کلا عجب بازی خشنی میکردن این ترکا زدن از دم همه رو داغون کردن نامردا.........

آقا یه دف گفتم بازم میگم این آرون رمسی خیلی به درد دفاع راست میخوره اما نمیدونم چرا پستشو عوض نمیکنه
دیشب اگه نبود از سمت راست فک کنم 2 تا گل و میخوردیم

خداییش نمیشه گفت همه بازیکنامون 6 دنگن اما ونگر همیشه مرد بزرگیه بوده و هست کاری کرده واقعا هرکی بشینه پای بازی آرسنال لذت میبره دیشب خیلی قشنگ تک ضربو روون بازی میکردیم
امیدوارم روزای خووووووووووب خوووووووووووووب دوباره بیاد.....

نقل از امین خان:
ریال و آرسنال بر سر بنزما به توافق رسیدن 40 میلیون
http://goonerhead.com/real-madrid-agrees-to-sell-benzema-to-arsenal-reports/

دوستان من خودم یه گشتی زدم
میرور:
Arsene Wenger has admired the Real Madrid striker for years and hopes the Spaniards will sell to help them pay for Bale.
شرمنده انگلیسیم خوب نیس
انگار  آرسن ونگر تحسینش کرده گفته امیدواره خریده ما کمکی بشه برا خرید بیل.
 چندجا دیگم مثله espn
زده نظر ونگر رو بنزماس و هدف اصلیه اون تو نقلو انتقالاته

انشاالله اینو بگیریم حداقل یکم حال کنیم یه بازیکنه درجه یک گرفتیم.................

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeid top در 1/6/1392 | 19:37 گفت:

اين احساسيه كه ما اينجا نسبت به بازيكناي برگشتي داريم .والا مسئله تازه اي براي باشگاه ارسنال وهمه مجموعه اون نيست واهميت نداره هانري يا حتي بكهام براي تمرين بيان باشگاه .متيو هم بنظر براي تمرين اومده وگر نه بعد شاهكاري كه ارسنال در پيشنهاد دوم به ليورپول براي انتقال سوارز (40000000+1)داد واوج بي كلاسي شو به روخ كشيد.بعيد نيست بازيكني كه (متيو)درهيچ باشگاه معتبري جاش نيست سراز باشگاه ارسنال دراره و ما دوباره اونودر امارت ببينيم از اين جماعت كه فكر 2زار خرج نكردن هستند هر چي بر مياد .بنظرمن يكي از دلايل مقاومت سران ليورپول براي راضي كردن سوارزبراي ماندن همين گافي بود كه سران پول پرست ارسنال دادند. يا حداقل بهش گفتند همه جاميتوني بري به غير از ارسنال .قضيه بنزما هم عوام فريبيست .من چشمم اب نمي خوره سر اَخر شايد با دوسه بازيكن در حد متوسط كنار بيان .تا از اين پنجره عبور كنن تا ‍‍ژانويه هم خدا بزرگه .در مجموع براي باشگاهي مثل ارسنال چه از لحاظ ثروت وچه ميزان هوادار ومحبوبيت .جاي تاسف داره با اين تفكر عصر حجري مديرانش.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حرفات همش درسته.

nima در 1/6/1392 | 17:57 گفت:

من میدونم فقط باید یکیو بگیریم
حالا دی ماریا باشه بنزما باشه کاسیاس باشه
این طلسم بازیکن خوب نگرفتن باید شکسته شه
اینجور که تو خبر گزاری ها مثه میرور نوشته بنزما خیلی جدیه
ای کاش بگیریمش تک مهاجم بازی کردن دیگه معنی نداره
باید در کنار ژیرود یکی باشه

parsa در 1/6/1392 | 17:48 گفت:

فکر بنزما رو باید از کلمون بیرون کنیم ولی بیل تقریبا قراردادش با رئال نهایی شده
ودراینصورت اگه ونگر از خرشیطون پایین بیاد وپیشنهاد قابل توجهی{بالای 30میلیون یورو}به رئال بده شانس اومدن دی ماریا زیاده
من که دی ماریا رو خیلی قبول دارم
نظرشما دوستان چیه؟؟؟؟

nima در 1/6/1392 | 13:00 گفت:

حقیقت محض در لینک زیر......توصیه میکنم همه تا آخرش بخونن...
......................................................

واقعا جالب بود
واقعا حقیقت محضه

نمیدونم چرا بازیکنا محلمون نمیزارن انگار دلشون نمیخواد تو آرسنال بازی کنن

هادی در 1/6/1392 | 12:32 گفت:

حقیقت محض در لینک زیر......توصیه میکنم همه تا آخرش بخونن...
..........................................
خوندم ! جالب بود دوست عزیز

هادی در 1/6/1392 | 12:32 گفت:

این الا ن چی بود امدددددددددددددددددددددددددددددد
فکر کنم اشتباهی کپی کردم

هادی در 1/6/1392 | 12:30 گفت:

له متوجه شدم. منم همین مشکل دارم. الان که رو دیوار هستی تو یه tab جدید وارد سایت شو و یه بلاگ باز کن ببین می تونی کامنت بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟
..................................................
خوندم ! جالب بود دوست عزیز

امیر صفای نیکو در 1/6/1392 | 11:46 گفت:

حقیقت محض در لینک زیر......توصیه میکنم همه تا آخرش بخونن...

امیر صفای نیکو در 1/6/1392 | 11:41 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2013/08/23/4206695/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1?ICID=HP_BN_1

امیر صفای نیکو در 1/6/1392 | 11:26 گفت:

Arsenal offer Karim Benzema £140,000-a-week to make transfer from Real Madrid..!!

Source : Metro.co.uk

farshad khadem در 1/6/1392 | 11:25 گفت:

سالار لاری:
میخوام صد سال برنگرده نامرد
با چه رویی با آرسنال تمرین کرده
--------------------------------------
اين احساسيه كه ما اينجا نسبت به بازيكناي برگشتي داريم .والا مسئله تازه اي براي باشگاه ارسنال وهمه مجموعه اون نيست واهميت نداره هانري يا حتي بكهام براي تمرين بيان باشگاه .متيو هم بنظر براي تمرين اومده وگر نه بعد شاهكاري كه ارسنال در پيشنهاد دوم به ليورپول براي انتقال سوارز (40000000+1)داد واوج بي كلاسي شو به روخ كشيد.بعيد نيست بازيكني كه (متيو)درهيچ باشگاه معتبري جاش نيست سراز باشگاه ارسنال دراره و ما دوباره اونودر امارت ببينيم از اين جماعت كه فكر 2زار خرج نكردن هستند هر چي بر مياد .بنظرمن يكي از دلايل مقاومت سران ليورپول براي راضي كردن سوارزبراي ماندن همين گافي بود كه سران پول پرست ارسنال دادند. يا حداقل بهش گفتند همه جاميتوني بري به غير از ارسنال .قضيه بنزما هم عوام فريبيست .من چشمم اب نمي خوره سر اَخر شايد با دوسه بازيكن در حد متوسط كنار بيان .تا از اين پنجره عبور كنن تا ‍‍ژانويه هم خدا بزرگه .در مجموع براي باشگاهي مثل ارسنال چه از لحاظ ثروت وچه ميزان هوادار ومحبوبيت .جاي تاسف داره با اين تفكر عصر حجري مديرانش.

امیر صفای نیکو در 1/6/1392 | 11:24 گفت:

Podolski to go on loan to
Schalke..!!

Source : bild.de

nima در 1/6/1392 | 11:01 گفت:

فلامینی بازیکنه خوبیه و فک کنم مارو یاده دوران خوبمون بندازه
هرچی باشه الان با تجربه شده فک کنم بهدردمون بخوره.......

Vishka در 1/6/1392 | 10:54 گفت:

اینهمه خرج نکردیم حالا فلامینی خائن رو برگردونیم.کیفیت هم نداره آخه . حالا اگه سسک برمیگشت یه چیزی. از مدیرامون هیچ چی بعید نیس!‏

سالار لاری در 1/6/1392 | 09:42 گفت:

میخوام صد سال برنگرده نامرد
با چه رویی با آرسنال تمرین کرده

امیر صفای نیکو در 1/6/1392 | 09:02 گفت:

Mathieu Flamini set for Arsenal return..!!

Sources : Most of the news paper

توپچی جنوب در 1/6/1392 | 02:13 گفت:

كاش يه پيشنهاد ٥٠تايي ميداديم سوارز و ميگرفتيمش
واقعا با سوارز آرسنال همون چيزي كه كم داره رو بدست مياره.
اينجوري كه بوش مياد فلاميني باز ميخواد به تيم برگرده يعني حالم به هم ميخوره از اين همه صرفه جويي تو خريد بازيكن
بابا گوندگبيا مثل دسته گل يه پيشنهاد ٢٠تايي بده به سويا حله همه چيز.
سزار هم كه تا آخر هفته معلوم ميشه يا ميگريمش يا هيچ دروازباني نميگيريم.
فقط خدا كنه بازيكن درست بگيريم و امثال فلاميني به تيم اضاف نشن اصلا كي اين مرتيكه رو تو زمين تمرين راه داده
كاش تا آخر هفته نتم قطع ميشد و هيچي رو نميدونستم تا آخرش يهو همه خبرا رو با هم بخونم.
هيچ وقت نميشه حدس زد تو كله رئييس چي ميگذره

آرین در 31/5/1392 | 23:08 گفت:

جان مادرت سوارزو بیار ونگر

parham ghaderi در 31/5/1392 | 22:37 گفت:

فلامینی رو گرفتیم اونم مجانی واسه نیمکت و روزایی که مصدوم زیاد داریم خیلی خوبه هم جنگندست هم با تجربه شده الان کابای رو بگیریم هافبکمون تکمیل میشهه

سالار لاری در 31/5/1392 | 22:23 گفت:

من نظرم اینه که رمزی خوراکش هافبک دفاعیه
هم قلدُر و خشنه هم جدیدن خوب پاس هایی میده هم جلو بازیکن حریف کم نمیاره( البته این هم جدیدا ) به قول معروف سگ دو هم هست
فقط سر زن نیست

nima در 31/5/1392 | 22:15 گفت:

منم خیلی پولدی رو دوس دارم ولی خب فک کنم هنوز آماده نیس یا به قولهی هنوز رو فرم نیومده
فک کنم ونگر هم آخر بازی برا همین فرستادش داخل تا تماشاچیا بفهمن چرا بازی نمیکنه و خودش هم متوجه شه آماده نیس چند تا پاس براش اومد دوتاشو اصلا نتونست استپ کنه البته توپ زیاد بش نرسید ولی همون سه چارتا رم
بازیکنه خیلی عالی و خوبیه ولی حتما دلیلی برای بازی ندادنش هست........

اما خداییش بازیکنه موثری بوده و هست برامون.....

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 21:59 گفت:

مهدی:
منبع داداش؟کجا خوندی؟

مهدی در 31/5/1392 | 21:54 گفت:

خبر فوری ارسنال و رئال سر قیمت 40 ملیون پوند به توافق رسیدن و فقط مونده خود بنزما قبول کنه وای اگع خریدامون این بشه

بنزما-کابای-ویلیامز

اوفففففففففففففففففففففففف من شرط میبندم یک جام ررو هم میگیرم تو چمپیونز لیگ مدعی هستیم

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 21:47 گفت:

I am really worried about Podolski , I think he will leave us for lack of games !! I am very sad to say Yesterday when he came in, his body language was very bad, there was lack of confidence , laziness and so on !!!

A player who scored 16/15 goals and provided 10+ assists as a winger in his 1st season ( with injury ) !! Obviously it was a good debut season for him !! Don't know what Wenger is thinking but if thing doesn’t change he will leave that's for sure !! And I also think he is a great player and he doesn’t deserve this !!

I am sad just because of - before the start of the season he was very dedicated and confident to do better than Last season as he is out of injury !! But now he looks sad in bench there in no inspiration, no confidence, no dedication in his game !!

I really love him and want him back in 1st team !! But what happened to Arshavinin last one and half year that shouldn't happen with Podolski !! WENGER if you don't need him sell him but don't ruin his carrear !!

# ONE DOESN’T SIMPLY GET 100+ GERMAN CAPS AT THIS AGE UNLESS HE HAS THAT CLASS #

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 21:39 گفت:

Wenger finally makes a signing... with Flamini set to return to Arsenal on a free transfer!

nima در 31/5/1392 | 21:37 گفت:
در به در آرون
حالا چند سالش بوده این لی؟

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 21:12 گفت:

لی تامسون بازیگر هالیوود امروز مرده دلیل مرگش رو نمیدونم ولی احتمالا گل زنی رمسی باشه
---------------------------------------------------
یادش بخیر....پارسال چه کارا با این رمسی بیچاره کردیم.....

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 21:10 گفت:

علی قاسمی:
امیر جو نگیره داداش .. من به 60 تا قانعم خرج کنیم ... میترسم بیفته ژانویه اونم مالدیه بشه بره ونگرو نشناختیم هنوز .. تازه داره میگه ترکیب قدرتمندی داریم!!!!!!!!!!
---------------------------------------------------------
جو گیری نیس...آرزویه که اونم بر جوانان عیب نیس...البته به نظرم آدامز یا پاولر گفته بودن آرسنال باید 55 تا برای سوارز بده و قال قضیه رو بکنه...خدایی ارزششو داره دیگه...الان به سوارز یا رونی نیاز داریم تا بنزما...البته بنزما هم برای آرسنال خوبه....

ahmad behrozi در 31/5/1392 | 20:59 گفت:

لی تامسون بازیگر هالیوود امروز مرده دلیل مرگش رو نمیدونم ولی احتمالا گل زنی رمسی باشه

علی قاسمی در 31/5/1392 | 20:56 گفت:

امیر جو نگیره داداش .. من به 60 تا قانعم خرج کنیم ... میترسم بیفته ژانویه اونم مالدیه بشه بره ونگرو نشناختیم هنوز .. تازه داره میگه ترکیب قدرتمندی داریم!!!!!!!!!!

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 19:59 گفت:

آنها با رسیدن به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا 30 تا 40 میلیون پوند دریافت می کنند بنابراین باید از آن استفاده کنند و لوئیز سوارز را بگیرند و معامله را انجام دهند....
http://www.gunnerstrust.com/fa/news-9394.html

یعنی ما 40 میل دگ گیرمون میاد و با 70 تای قبلی میشه 110 تا....تازه اگه 70 تا باشه....یعنی 55 تا بدیم سوارز، 55تا دیگه برامون میمونه... با 20 تا یک هافبک دفاعی و با 30 تا دگ هم دروازبان و مدافع...

masoud mahmudpur در 31/5/1392 | 19:47 گفت:

بنزما خیلی خوبه به پای سوارز نمیرسه ولی خوبه.اما بعیده بیاد حتی اگه رئال اجازه بده.چون فیکسه و تو رئال رقیبی هم نداره

امیر صفای نیکو در 31/5/1392 | 19:44 گفت:

Hunter: Madrid are willing to sell Benzema to raise the money to buy Suarez

Source : talksport.com

ناصر در 31/5/1392 | 19:16 گفت:

11 نفر بازیکن خوب داریم،اما برای قهرمانی باید 22 نفر خوب و آماده داشته باشی.

محمود دانسکین در 31/5/1392 | 18:26 گفت:

بنزما واقعا سبک بازیش خوراک آرسناله

محمود دانسکین در 31/5/1392 | 18:24 گفت:

رمسی والکات و ویلشر پایه های اصلی این پیروزی مهم بودن

Enrique در 31/5/1392 | 17:23 گفت:

من دیشب بازی رو از شبکه 4 ایتالیا دیدم (Rete 4). رو هاتبرد بود !!!!!

ژسنی : خوب بود

رمسی و ولکات و ویلشر : عاااااااااالی بودن !!! هر سه تاشون...

(رمسی بهترین بازی عمرشو واسه آرسنال انجام داد !!!)

سانتی و گیبس : خوب بودن.

بقیه هم همه شون متوسط بودن.

ولی خبر خوشحال کننده واسه همه اینه که " جکی " دوباره به اون فرم عاااااااااالی گذشته اش و اون قدرت فرماندهیش برگشته. جکی دیشب خیییییییییلی عالی بود .

جکی :

هادی در 31/5/1392 | 17:08 گفت:

امین:
ریال و آرسنال بر سر بنزما به توافق رسیدن 40 میلیون
http://goonerhead.com/real-madrid-agrees-to-sell-benzema-to-arsenal-reports
..............................................................................................................
نگفته به توافق رسیدن بلکه گفته ونگر صحبت کرده که بنزما به آن ها بفروشند در عوض آرسنال بی خیال سوارز می شه و آن ها می تونن با پول فروش بنزما واسه سوارز اقدام کنند.

از طرفی نویسنده معتقده این توافق صورت نمی گیره چون ما مانع انتقال هانری و ویرا به رئال شدیم و مانع تراشی اخیر رئال سر انتقال هیگودن و نوری شاهین به خاطر همین مسائل بوده.

tofigh در 31/5/1392 | 17:03 گفت:

راستی میگن اگه آرسنال بره لیگ قهرمانان 25 میلیون پاند گیرش میاد..

tofigh در 31/5/1392 | 17:02 گفت:

نه گفته ما شانس خریدش رو داریم..

امین در 31/5/1392 | 16:37 گفت:

ریال و آرسنال بر سر بنزما به توافق رسیدن 40 میلیون
http://goonerhead.com/real-madrid-agrees-to-sell-benzema-to-arsenal-reports/
دیگه من بلاگ نمیزارم خودت تیترو عوض کن زیر خبرم بنویس امین خان

mostafa در 31/5/1392 | 15:30 گفت:

نوسان زیاده بازی بعدیو گند میزنه

علیرضا در 31/5/1392 | 14:18 گفت:

اممممممممممیییین