شادی ولی چقدر زود دیر میشه........

نویسنده: nima

وبلاگ من
نویسنده: nima
i love arsenal
کل بازدید: 26,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شادی ولی چقدر زود دیر میشه........

برد دربی رو تبریک میگم بازی سختی بود..........خیلی حیف شد بازی رو شبکه 3 نذاشت.......
هرچقدر بازی لیورپول_منچستر خواب آور بود دربی لندن خیلی جذاب و قشنگ بود
20 دقیقه اول بازی بیشتر دست تاتنهامیا بود ولی ما هم ضد حمله های خوبی زدیم دوتا ضربه ایستگاهیه قشنگم کازولا زد که متاسفانه بکیشو لوریس گرفت یکیشم با فاصله خیلی کم رفت بیرون(خیلی باهوشه تا دیوار دفاعی پرید از زیر پاشون توپو رد کرد)
ولی از دیقه 20 بازی برعکس شد فشار زیاد باعث شد که دقیقه 23 با پاس ولکات ژیرود گل زنی کنه خداییش خیلی استادانه زد خیلی قشنگ بود......
دقیقه 33 کازولا یه یکو دوی زیبا با روسیچکی کردن کازولا یه پاس تو عمق داد که ولکات با لوریس تک به تک شد و بیرون محوطه ولکاتو زد ولی داور فک کرد توپو زده
اگه میگرفت 100% اخراج داشت.........(باز داورا گل کاشتن)
دقیقه 41 هم نفهمیدم چی شد رئیس جکو کشید بیرون فلامینی رو آورد داخل که تا آخر بازی حرفی برا زدن نداشت.......(رئیس گفته بود باورم نمیشه اینقدر آماده باشه گفتم بیاد پرواز میکنه)یکم گیج میزد هنوز با تیم هماهنگ نشده نمیدونس چیکا کنه.........
نیمه دومم که هی اون حمله میکردن ما ضد حمله ولی هیچ کدوم نتیجه ای نداشت برا هیچ کدوم.....
فقط ده دیقه آخر تاتنهامیا خیلی فشار آوزدن گفتم الانس که گلو بخوریم اما خداروشکر بازی رو بردیم...........
تنها نکته ضعیف بازی کردن رمسی بود اونم یا از مصدومیت بود یا از تعریفایی که ازش شده بود(بچه رو چش زدن).....
چزنیم که خیلی خوب شده امیدوارم دوباره افت نکنه.........

دوستان دربی رو بردیم شادی کردیم........


تیممون خوبه ولی از نظر تعداد کمیم مصدوم زیاد داریم این بازیکنا نمیکشن آقااااااااا نمیکشن تیم وسط فصل کم میاره..........
همینجاس که میگم خیلی زود دیر میشه...........
یادمه پارسال اینقدر طولش دادن که داوید ویا موند لای پنجره نقلو انتقالات و نتونسیم بگیریمش امسالم میترسم همینجور شه...........
رئیس دست بجنبون تورو خدااااااااااااااااااااا دیرشده دیگه چیزی نمونده............
امیدوارم روزای خووووووووب بیاد.....


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 11/6/1392 | 19:38 گفت:

من از CANAL +HD میدیدم صحنه رو 4 یا 5 دفه نشون داد 100% پارو زد بعدم دوربینو برد رو لوریس داشت جورابشو صاف میکرد یک چشمک گوگولی به دفاع تیمشون زد (والکات توپو رد کرد لوریس پارو زد)

مرحبا به داوران

masoud mahmudpur در 11/6/1392 | 14:37 گفت:

مرسی.ولی اون صحنه لوریس توپ رو زد

nima در 11/6/1392 | 08:58 گفت:

فلامینی خیلی خوب بود باریش به چشم نیومد ولی خیلی عالی بود

محسن عاشوری در 11/6/1392 | 01:03 گفت:

ایشالا با اومدن چند بازیکن مشکلات برطرف میشه

nima در 11/6/1392 | 00:41 گفت:

با رعایت احترام به شما و نظرت:
پست=کامنت
..................................
خودم با نظرت موافقم
تو پست قبلی گفتم بازیارو ازین به بعد یا تو کامنت یه پست یا رو دیوار اگه دوس داشتین گزارش کنم
بعد دچار کمبود نظر شدم گفتم بیخیال
بعد تصمیم گرفتم حتما هرجور شده گزارش کنم دیدم شبکه ورزش میزاره اکثرا میبینن گفتم بیخیال
بعد دیگه ببخشید این پست شد نتیجه همه بیخیالای قبلی

nima در 11/6/1392 | 00:37 گفت:

رمسی امروز ضعیف نبود باهات مخالفم امروز خیلیم خوب بود تو نمرات بازیم ک سایتایه مختلف دادن یا نفر دوم بوده یا سوم
......................................................
نمرات سایتارو نمیدونم که به رمسی دادن ولی موقعیت گل خراب کرد فک کنم دو سه تا شوت زد که دوتاش تو چارچوب نبود چندا پاس خیلی بدم داد
خدایی انتظار ازش خیلی زیاد شده چرا باید بازیکنامون یه روز آماده باشن یه روز نه خب همین میشه تیم یه روز خوبه یه روز بد
یا عالیه عالی یا افتضاح نشد که بشه
عیب از بدن سازیه بی تجربگیه کمبود نیرو نمیدونم از چیه ولی اینجوری پیش بریم نهایت تا نیم فصل تیم رو فرمه

بهزاد کاویانی در 11/6/1392 | 00:05 گفت:

تبریک بابت برد به همگی

یاسر بحرینی در 11/6/1392 | 00:02 گفت:

دوستان بیاید هایبوری.پسر خیلی اونجا صفا زیاده.امن همیشه مخالف هایبوری بودم اما حالا فهمیدم عجب جائیه.اوج خبرگزاری رو هم اونجا داریم.همه کوچ کنید.بیایید اونجا.بیایید.من منظر همه هستم.

misagh در 10/6/1392 | 23:39 گفت:

رمسی امروز ضعیف نبود باهات مخالفم امروز خیلیم خوب بود تو نمرات بازیم ک سایتایه مختلف دادن یا نفر دوم بوده یا سوم

احمد ولی خلف در 10/6/1392 | 23:35 گفت:

حیف شد
اگه پولدیرو داشتیم بیشتر گل میزدیم

امیر صفای نیکو در 10/6/1392 | 23:31 گفت:

با رعایت احترام به شما و نظرت:
پست=کامنت

mostafa در 10/6/1392 | 23:11 گفت:

با حرفات مخالفم

امین در 10/6/1392 | 23:00 گفت:

ا این چه پستی بود نمیزارید اون بالا باشه