چرا انتقادات از آقای ونگر غیرمنصفانست

نویسنده: arman

وبلاگ من
نویسنده: arman
من سال 2003 علاقه مند شدم به فوتبال اون زمان آرسنال و یوونتوس و رئال مادرید بهترین تیمها بودن که من طرفدار دو تیم اول شدم و هنوز هم طرفدارشون هستم
کل بازدید: 55,039 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا انتقادات از آقای ونگر غیرمنصفانست

همینطور که ایشون توضیح دادن بحث مشکل مالی یا خرج نکردن نیست

شما ببینید سایر رقبا هم اگر بازیکنی خریدن اکثرا با قیمتای بسیار بالا هستند و اونقدرام شاخ نیستند

مثلا همین مارشال یا فرمینیو یا تصور کنید اورتون پیشنهاد 40 میلیونی برای استونز رو قبول نکرد!


انصافا ما هم نیاز به مهاجم کلاس جهانی داشتیم که متاسفانه محقق نشد و
مهاجمایی که کار مارو راه مینداختن رو باشگاههاشون میخواستن و اگر بنا به
خرید بازیکن متوسطه که خودمون داریم و اگر بنا به سرمایه گذاری اونم با
قیمتای کذایی رو بازیکنای جوونه پس چرا از داشته های خودمون مثل ولبک و
کمپل و آکپوم استفاده نکنیم.


نکته دیگه هم اینه که مشاهده میشه که بعضی هوادارای آرسنال یه عده دیگه رو
ونگرپرست صدا میزنن که جالب نیست و از اون طرف هم جام فن و برو طرفدار یه
تیم دیگه شو در پاسخ به منتقدا هم کار نادرستیه

امیدوارم دیگه شاهد چنین چیزایی نباشیم که باعث درگیری و دودسته ای بین
آرسنالیا در این سایت و شبکه های اجتماعی و سایر سایتای هواداری شده


ثبت نظر شمانظرات پیشین

ALI REZA SALARZEHI در 15/6/1394 | 18:05 گفت:

دمت گرم آقا
هر اتفاقی که بیفته ما باید از تیم حمایت کنیم و یادمون نره که پیتر چک رو تو دروازه داریم همون کسی که جان تری گفت به تنهایی می تونه 10-12 امتیاز واسه آرسنال ذخیره کنه.
ایشالا تیم به روز های خوبش برمی گرده.
به امید روزهای بهتر
یاعلی

ALI REZA SALARZEHI در 15/6/1394 | 18:05 گفت:

دمت گرم آقا
هر اتفاقی که بیفته ما باید از تیم حمایت کنیم و یادمون نره که پیتر چک رو تو دروازه داریم همون کسی که جان تری گفت به تنهایی می تونه 10-12 امتیاز واسه آرسنال ذخیره کنه.
ایشالا تیم به روز های خوبش برمی گرده.
به امید روزهای بهتر
یاعلی

saeed shajari در 12/6/1394 | 20:18 گفت:

توی این که رسانه ها دروغ زیاد میگن که شکی نیست مثلا زلاتان گفت که اصلا آرسنال دنبالش نبوده
از اول تابستون بالای 40 بازیکن خوب بهمون لینک شد ولی بیشترش دروغ بود مثل قضیه ویدال
ولی به قول. مرسون . اگه آرسنال برا بنزما یا لواندوفسکی یا کاوانی 70 یا 80 میلیون میداد خود این تیما بازیکناشون رو میاوردن لندن
خودمون نمیخواستیم بگیریم اگرنه 2 تا مهاجم نوک خوب میتونستیم بگیریم الآن توخزانه باشگاه بالای 300 تا هستش

majid r در 12/6/1394 | 18:27 گفت:

ب نظرم ونگر صدرصد مقصر هست
ما این همه سختی کشیدم تقریبا 10سال با بی پولی ساختیم
گفتیم پول باشگاه ولی الان ک پول هست میگیم کیفیت نیست
اصلا معلوم نیس چ خبره تو باشگاه
حالا فصل برداشته!
خیلی بعید میدونم دنبال خرید بوده باشیم چون هیچ بازیکن یا ایجنتی نیومد بگه از اررسنال پیشنهاد داشتیم پس هیچ پیشنهادی ندادیم
الان چلسی ب استیونز پیشنهاد داد و رد کردن همه جا هم گفته شد ولی برا ارسنال کی رد کرده؟؟؟
تنها چیزی ک ذهنم میرسه اینه ک از سود پول یه چیزی ب ونگر میرسه شوخی نیس 200میلیون پول حتی با دو درصد هم کلیه!!!
مالکهای ارسنال عثمانوف 20میلیارد کروئنکه(عوضی)5میلیارد سرمایشونه من واقعا تو بن بست فکریم این ذخیره وا3 چیه؟؟؟
تازه از سال بعد حدود 70میلیون ب درامد ارسنال اضافه میشه!!!
اصلا واقعا در حیرتم میخوایم چی کار کنیم!!!
حتی اگه با 70میلیون پوند کاوانی رو میخریدیم بازم سال بعد 200تا ذخیره داشتیم!!!
خدا ب ما صبر بده!
ولبکم ک مصدوم شد برا چن ماه دیگه همه چی نو ال نور شد!!!

Reza ADPH در 12/6/1394 | 16:47 گفت:

چرا ونگر یه بار به کمپبل فرصت بازی نمیده ؟!!!!!!
خب یه بار امتحانش بکنه شاید جواب بده . مصدوم هم که نیس که بگیم نمیتونه بازی کنه .
حالا که ولبک مصدومه و ژیرو هم که مچله و ولکات هم رو فرم نیس ، خب بیاد کمپبلو امتحان کنه

دکتر گانر در 12/6/1394 | 12:55 گفت:

والا نمیدونم عزیز برادر...توپچی جنوب...

ولی به هر حال تنبلی كرد ونگر ... من خودم راستشو بخوای از هیچكودوم از نوك حمله هایی كه به ما لینك شدن خوشم نمیومد...

ایكاش لاكازته و رویس و كرایچوویك زو میگرفتیم.....هییی...نشد

در واقع نخواست..

توپچی جنوب در 12/6/1394 | 10:08 گفت:

اقا dailly miror و express و مترو ...

دقیقا مشکل بزرگ تو همین منابع خبری هاست واسه همینه ک اعصابت خورده و داغونی این روزنامه هایی ک نام بردی میدونی چند صد بازیکن رو طی این دو فصل به آرسنال لینک کردند؟
و میدونی ک 90% چرت محض بوده واسه چیزی ک اصلا وجود خارجی نداشته اعصابت خورده و بعد واسه چیزی ک وجود خارجی نداشته عصبی میشی و بعد واسه چیزی ک نبوده میای و اینجا بدو بیرا میگی!
همه چیز رو همجوره باور نکن دوست عزیز سعی کن منابع معتبر ک درصد خبرای صحیحشون بالاست رو پیگیر باشی تا واسه چیز هایی ک زایده ذهن نویسنده روزنامه های زرد انگلیسه الکی اعصابت خورد نباشه!
اتفاقا نقل و انتقالات رو پیش از تاریخ شروعش و هر روزه دنبال میکردم ولی از منابع معتبر اسکای اسپورت یا بی بی سی اسپورت
دو سایت کاملا معتبر ک اخباراشون 98% صحیحه و الان هم اعصابم از اینکه لاکتزه رو جذب نکردیم خورد نیست چون هیچ پیشنهادی بهشون ندادیم ک حالا اعصابم خورد باشه ک کم بوده یا زیاد.

توپچی جنوب در 12/6/1394 | 09:56 گفت:

@حامد
داستان سوارز چی بود؟ اونی ک شنیدی یا جایی خوندی رو بگو ما هم بدونیم.
گرون یا ارزون یکی رو میگرفتیم ! آخه اینم شد حرف!

قرار نبوده با پولش کس دیگه ای خریداری بشه
اهداف مشخص (بازیکن درجه در کار نبوده)و بودجه مربوط بهش هم مشخص پیشنهاد هم داده شده و تلاش برای خرید انجام شده ولی باشگاه فروشنده به هر دلیلی موافقت نکرده.
احتمالا پولش موند واسه ژانویه اگه مهاجم با کیفیت در دسترس بود خریداری میشه

هیچ وقت آرسنال تو تاریخ 120 ساله اش 3 فوق ستاره رو همزمان نخریده و چنین انتظاراتی از باشگاه آرسنال غیر منطقیه

mahdi در 12/6/1394 | 09:45 گفت:

میخوام یه حرفی در مورد خودم بزنم ، امیدوارم دوستان جبهه نگیرن (نظر شخصیمه)
بنده شخصا از اینکه هیچ خریدی در پست مهاجم و هافبک دفاعی انجام نشده دلخور و ناراحت نیستم (اگه خرید میکردیم خوشحال میشدم ولی) الان امیدم به بازیکنایی که داریم بیشتر شده .. چون میدونم ونگر توی تمرینات (و حتی در مورد بازیکنای جوون) چیزایی دیده و میدونه که ما نمیدونیم

همونطور که فصل قبل ، وقتی کوک به تیم اضافه شد همه انگشت حیرت به دهان بردیم ، امکان داره این فصل هم با رو کردن یکی دو مهره ای که در پیش فصل مارو سوپرایز کردن میتونه زمینه ساز شگفتی ِ دوباره در ترکیب باشه

اگه یادتون باشه من قبل از نقل و انتقالات یه مقاله در مورد "خرید مهاجم" نوشتم .. الانم نظرم عوض نشده ولی از اونجایی که کار برای آرسنال تموم شده هست ، جنبه های مثبت تیم رو میبینم ... شماهم اگه نیمه پُر لیوان رو ببینید مطمئنن کمی از فشار و خستگی ِ روز ددلاین کم میکنه و امیدوار میشید.


لینک مقاله خرید مهاجم : http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=9062&BlogId=884

دکتر گانر در 12/6/1394 | 09:27 گفت:

توپچی جنوب گل...

اقا dailly miror و express و مترو ...


اگه نقل و انتقالات رو از روز اول دنبال میکردی دلیل عصبانیت من رو درک میکردی...

به خاطر 2.5 ملیون پوند اتلتیکو جکسون مارتینزو از ما گرفت....

همین که نقل و انتقالات رو از اول روز و بعد ظهر و شب دنبال نکردی دلیلشو نشون میده چرا این حرفو زدی...

حامد در 12/6/1394 | 08:46 گفت:

توپچی جنوب قیمت های رهنما رو نمیدونم درست یا نه

ولی سر داستان سوارز ونگر نشون داد از این کارا میکنه.من میگم باید گرون ایا ارزون یکی میگرفت حالا نگرفت چی شد؟؟؟؟کسی دیگه رو با پولش خریدیم ؟؟؟یا پولش موند واسه سال دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مثلا سال دیگه 3 تا فوق ستاره میخره نه از این خبرا نیست همین اش و همین کاسه.
خرید فصل بعد ارسنال::هرکی با تیمش به مشکل خورد

توپچی جنوب در 12/6/1394 | 08:29 گفت:

رهنما آیا برای حرف هایی ک میزنی منبع یا مدرک معتبر هم داری یا فقط تایپ میکنی!
میشه لینک معتبر بدی ک ما هم بدونیم کی به لاکتزه 20 م پیشنهاد دادیم؟

خیلی سعی میکنم ک نخونم پیام هات رو عکس العملی نشون ندم چون منطقی درش نمیبینم ولی خیلی دوست دارم ک بدونم از کجا در میاری این حرف ها رو!

دکتر گانر در 12/6/1394 | 00:16 گفت:

در هر صورت هوادار ارسنالیم ولی ونگر خدایی خراب كرد...
زلاتان هم هرگز ارسنال نمیومد....به اصطلاح به كلاسش نمیخورد....
چرا بیاد خودشو خراب كنه اخر عمری البته از لحاظ فوتبال....
وقتی راحت تو پاریس قهرمانه...

دکتر گانر در 12/6/1394 | 00:11 گفت:

با تمام علاقه و احترام به ونگر....
ولی مقصر بود..لاكازته رو ٣٥ تا میدادی كی جلوگیر بود...
٢٠ میلیون پیشنهاد داده....مرده اقای گله....انگار سانوگو و ولبكو میخواد بخره....
شورشو در اورده خدایی.

دکتر گانر در 12/6/1394 | 00:07 گفت:

بازم تاكید میكنم ونگر صد در صد نخواست نه اینكه نشد....مثال ها رو بزنم؟؟
جكسون مارتینز...ویدال...لاكازته...نبیل فكیر..دركسلر..كرایچوویك.
بعدش كیریده خوب كرده ؟
یه نگاهی اول به سیتی بعد منچستر بعد لیورپول بنداز...
ممنون بابت پستت ولی صد در صد مقصر بود.

حامد در 11/6/1394 | 23:28 گفت:

همه تقصیر ونگر نیست ولی اینم که بگی ونگر تقصیری نداشت اشتباه

مسئول نقل و انتقالات ارسنال میزان قیمت خود ونگر هستش حالا من نمیدونم شما چه انتظاری داری از این موضوع

یعنی هیج جور نمیشه این فصل نقل انتقالات رو توجیح کرد

با این تفاسیر هیچ ستاره ای جا به جا نمیشه چون هیچکی نیمخواد از دستش بده اینا همه توجیحی بیش نیست کل بودجه رو هم اگه صرف مهاجم میشد باید می خرید مثلا نخرید که چی
حالا به به تراز مالی داریم این ذخیره قوی رو داریم وقتی نف کف دستت نندازن و مسخره عام بشی همین بس که تیم معمولی میدونن ارسنال رو
من نوعی و کل هوادارا عاشق همین تیم هم هستیم حتی 10 سال دیگه جام نیاره ولی خیلی کلیشه ای و ساده لوحانه هست که وقتی موفقیت حاصل نمیشه بگی من همین تیمو دوست دارم

محمد مهدي نوروزي در 11/6/1394 | 23:22 گفت:

دوستان ونگر که ببخشید احمق نیس که بیاد تیمشو ضعیف ببنده خودش میدونه داره چه می کنه

کیوان در 11/6/1394 | 22:58 گفت:

دوستان اینم یه کلیپ از " کاپیتان " جکسون مارتینز (کلیپ از scout nation). بقول آقای خادم وصف العیش نصف العیش.ببینید و لذت ببرید.

http://s3.picofile.com/file/8209903150/JACKSON_MART%C3%8DNEZ_Goals_Skills_Assists_FC_Porto_2014_2015_HD_.mp4.html

لینک کوتاه:

yon.ir/yCqY

aram در 11/6/1394 | 22:05 گفت:

Kmelan movaaaaafeghaaam

علیرضا در 11/6/1394 | 21:38 گفت:

قیمتا غیرمنطقی بود ولی ونگر دیر جنبید. بازیکنایی مثل جکسون مارتینز برای آرسنال ساخته شدن و زودتر میتونست بگیرتشون.
ویدال مگه با چقدر رفت بایرن که ما نمیتونستیم بخریمش
ونگر دست دست زیاد کرد
با ویدالو یکی مثل زلاتان یا کاوانی آرسنال قهرمان می شد