چرا بزرگترین مشکل آرسنال تیم پزشکی است

نویسنده: arman

وبلاگ من
نویسنده: arman
من سال 2003 علاقه مند شدم به فوتبال اون زمان آرسنال و یوونتوس و رئال مادرید بهترین تیمها بودن که من طرفدار دو تیم اول شدم و هنوز هم طرفدارشون هستم
کل بازدید: 55,032 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا بزرگترین مشکل آرسنال تیم پزشکی است

سالهاست تیم ما تبدیل به بیمارستان شده و آیا کسی غیر ار پزشک تیم و دستیارانش مسئول این مصدومیت هاست

یه نگاه به سایر تیمها بندازید بایرن به خاطر اینکه نتونست بازگشت روبنو پیش بینی کنه اخراج شد و دکتر چلسی هم بخاطر اینکه در مورد هازارد احتیاط کرد و چند دقیقه الکی کشیدش بیبرون چه بلایی سرش اومد
حالا مقایسه کنید با تیم ما که همین چند وقت پیش آقای ونگر اعلام کرد ریکاوری ولبک و ویلشر به خوبی پیش میره و بعد از بازیای ملی برمیگردند
اما چی شد؟ هر دو دچار تجدید مصدومیت شدند و نیاز مند جراحی و خدا میدونه کی دوباره خوب بشن و به ترکیب برگردند
روسیچکی هم همینه هی تجدید مصدومیت
همه دیابیو مسخره میکنن ولی کسی نگفت این همه مدت تیم پزشکی آرسنال نفهمید چه مرگشه که اینهمه مصدوم میشه
یادمه رمزی هم پارسال چند بار مصدوم شد اینور اونور بردنش تا خوب شدآخه چقدر تجدید مصدومیت ؟
چقدر عدم تشخیص ؟
بایرن پارسال تیمش زیاد مصدوم شد نابود شد
پریارسال مسی سه ماه مصدوم شد هم خودش هم تیمش هیچی نشدن
مصدومیت خیلی مهمه عامل قهرمانی پارسال چلسی این بود که هازارد و تری همه بازیا بودن
آرتتا و دبوشی پارسال کلا مصدوم بودن تو این سن و سال انتظار چه بازگشتی ازشون دارید
آقای ونگر مجبور بود به چند نفر تو بازی با زاگرب استراحت بده و اگر ولبک و ویلشر و روسیچکی برمیگشتن اونا میومدن تو ترکیب نه کسایی که اسمشون تن و بدنمونو میلرزونه
حداقل امیدوارم آقای ونگر تو این بازیا به جوونایی مث آدلاید و ایوبی و زلالم و بلیک بازی بده که شاید یکیشون امیدوارمون کرد که ستاره جدیدی ساختیم.

تشکر شده توسط : seda zakhmi , کیوان ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 28/6/1394 | 11:15 گفت:

پزشک و بدنساز تیم تو 5سال اخیر دوبار عوض شدن! مشکل اینها نیست! مشکل استایل بازیکنهاییه که ونگر میگیره و سبک بازیه ارسناله!مثلافکر کن دراکسلر رو بخره دوباره همینه داستان! کلا سبک بازیکنهامون اینجوریه!ونگر فانتزی بازها رو دوست داره!!))

mahdi در 28/6/1394 | 09:39 گفت:

ضمنا شاید دوستان سنشون قد نده که :
آرسن ونگر اولین مربی ای بوده که علم تغذیه رو وارد فوتبال کرد .. خودش متخصص تغذیه هست و همین الان از کتاب هاش در مورد تغذیه خیلی از ورزشکارای تیم ملی کشورمون استفاده میکنن
قرار نیست چون سرمربی تیم هست هر چی که به نظرتون مشکل داره بندازید گردن ونگر (بعضی دوستان بیگانه پرست هستن .. اگه ونگر توی تیم دیگه ای بود همین الان آرزو میکردید کاش مربی ما میبود)

Sajad در 28/6/1394 | 09:39 گفت:

بعضیا یه چیزایی میگن که صرفا یه چیزی گفته باشن.طرف داخل بازی مصدوم میشه میگه نوع تمرین باعث مصدومیت شده!!!
اول اینکه چه ربطی داره.اینا هم مثل بقیه تیم ها بدن سازی پیش فصل دارن و تمریناتی هم که میکنن تقریبا مثل بقیه تیم هاست.چرا که حرکات جدیدی از خودشون کشف نکردن که.حرکات مشخصه و تفاوت تیم ها تو استراتژی ها و کیفیت بازیکنانشونه نه تمرینات
اما چرا تیم ما زیاد مصدوم میده.از نظر من دلیلش اینه اگه نگاه کنین میبینین اون بازیکنانی که امار مصدومیت تیم ما رو بالا بردن یه تعداد خاصی هستن مثل ویلشر و ولکات و رمزی و چند تای دیگه و بقیه بازیکنانمون امار مصدومیت هاشون طبیعیه.اون تعداد بازیکنان هم سابقه مصدومیت بد دارن و در اثر فشار یا محکم بازی کردن تیم حریف مصدوم میشن و من فکر نمیکنم چاره ای واسه اینا باشه.یا باید باهاشون بسازیم یا جایگزین واسشون پیدا کنیم.

mahdi در 28/6/1394 | 09:37 گفت:

امسال از نظر پزشکی پیشرفت خوبی داشتیم
قضیه مصدومیت ویلشر کاملا متفاوته (چون توی تمرینات بدون ساق بند و با تکل خشن گابریل مصدوم شده و نمیتونه به کادر پزشکی مربوط بشه)

ماهان ملک در 28/6/1394 | 00:58 گفت:

چه ربطی داره؟ اتفاقا تیم پزشکیمون فوقولاده قویه.. مصدوم شدن بازیکنا دلیلش نوع تمرینات , شانس , و سابقه مصدومیت و تشدید دوباره در نقطه ی ضعیف داره... در کل ریشه ی مصدومیت های زیاد ما برمیگرده به نوع تمریناتمون همین.. چه ربطی به کادر پزشکی داره؟!!!!!!!

arman در 27/6/1394 | 22:39 گفت:

اون مربی بدنسازمون بود که عوض شد که متاسفانه ایشون هم تغییر محسوسی ایجاد نکردند

کیوان در 27/6/1394 | 22:15 گفت:

مشکل ما اینه که قادربه حل مشکلاتمون نیستیم

ارمان در 27/6/1394 | 21:36 گفت:

دوست عزیز مشکل یه جای دیگه است چون تیم رفت پزشک تیم ملی المان اورد اما فرقی نکرد

arman در 27/6/1394 | 21:02 گفت:

انصافا من خیلی رو بازگشت ولبک و ویلشر حساب باز کرده بودم

آرمین توپچی در 27/6/1394 | 20:39 گفت:

واقعا حرف دل منو زدی این مشکل از مشکل مهاجم هم بزرگ تره

ارمان در 27/6/1394 | 20:01 گفت:

خدا رو شکر توی پخش کاور تو تمرینای تیم جیرو تو تیم دوم بود خدا کنه فردا والکات فیکس باشه

ارمان در 27/6/1394 | 19:02 گفت:

اقا من موندم چرا ونگر پزشک تیم چلسی رو نمیگیره

arman در 27/6/1394 | 19:01 گفت:

دیابی اندازه یه گاو بود که اومد که فکر میکرد شکننده باشه
متخصص شکست گفتن به ونگر هم توهین به خودمونه

seda zakhmi در 27/6/1394 | 18:43 گفت:

نحوه و تمرین های نادرست ونگر{دوره بدنسازی خیلی مهمه}
جذب بازیکنایی که ذاتا توان بدنی ضعیفی دارن و شکننده هستن
بدشانسی یه فصل یا 11 فصل؟؟؟؟؟
متخصص ناکامی
خدا ازش نگذره