چمبرلین

نویسنده: حسن ویلشر

وبلاگ من
نویسنده: حسن ویلشر
خیلی دلم گرفته از خیلیا...
کل بازدید: 5,260 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چمبرلین


با سلام خدمت عزیزان دل...راستی بچه ها توجه کردید ونگر گاهی اوقات کلا مثه یه اماتور کار میکنه مثلا چرا باید از الکس اکسلاد چمبرلین که توانایی بازی کردن در هافبک چپ-هافبک راست-و هم هافبک وسط رو داره اینقد کم استفاده میکنه.مختصری بر چمبرلین...بازیکنی که در سن 17سالگی بهترین بازیکن لیگ1انگلستان و اقای گل میشه و در سن18سالگی فیکس تیم ملی میشه و در همین سن توجه کنید در سن 18سالگی میاد با تیمای بزرگی که در ادامه نام خواهم برد اینجوری بازی میکنه چرا باید اینقد کم میدان داده بشه لطفا نگید ونگر از قصد به چمبرلین استراحت داده مگه اخه استراحت تا چه اندازه.یادتتونه رابین ون پرسی سر بازی منچستر با ارسنال بعد تعویض چمبرلین چه انتقاد و مخالفتایی با ونگر داشت که این موضوع اغاز جدایی رابین شد...خب حالا بازیای بزرگ چمبرلین تو سن کم رو دنبال کنیم{بازی با منچستر که از اول بازی مدافعان یونایتد رو ازار داد و نیمه دوم تونست با دریبل یکی دو نفر یه پاس فوق مدرن واسه رابین فرستاد و رابین گل مساوی رو زد و چمبرلین تعویض شد و ارسنال باخت...بازی با لیورپول که حسابی جانسون{مدافع راست} و انریکه{مدافع چپ} رو گیج کرد.ارسنال برد...بازی با چلسی که بوسنگوا رو به چالش کشید و بوسنگوا از ترس چمبرلین حتی یه نفوذ هم نکرد.ارسنال مساوی کرد...بازی برگشت با میلان.که پست هافبک میانی و کناری رو با هم پوشش میداد.روی ضربه دقیق کرنری که واسه کشیلنی فرستاد و گل شد.چند متر پا به توپ شد و از بین دو مدافع میلان یه سر توپ به سبک کارلوس زد و فلیپ مکسس پنالتی داد و رابین گل زد و بارها اباته{مدافع راست} رو اتوبان کرد.تو اون بازی چمبرلین هم از چپ هم از راست و هم از وسط نفوذ میکرد و اوج کارش این بود که چندتا پا عوض کرد و زلاتان و اباته رو محو کرد.ارسنال برد....بازی با تاتنهام که دقیقه75 به بازی اومد و از سمت راست با حرکت پا عوض کردن و یه پا دو پا  گرت بیل و مخصوصا ورتونگن رو زشت کرد و یه پاس گل به ولکات داد و در دقایق اخر بازی دوباره با حرکاته زیباش ورتونگن رو زشت کرد ارسنال برد...بازی با بایرن دقیقه70 وارد زمین شد و از وقتی وارد زمین شد واقعا به بازی سرعت داد و چندبار الابا و روبن رو دریبل زد و باعث شد ارسنالیا توپو سریعتر به گردش در بیارن.ارسنال برد...واین بازی که روی توانایی خودش و بد شانسی 2بار به تیرک خورد...ارسنال وحشتناک به یکی مثه چمبرلین نیاز داره که بتونه با حرکاتش دفاع مقابل رو بهم بریزه{زیره 11 ثانیه میدوه و با جرات میگم دریبلزنترین بازیکنه ارسناله}و امار نشون داده هر وقت به چمبرلین بازی داده خیلی موثر بوده.در اخر بچه ها اشتباه نکنید کاسورلا هیچ فرقی نکرده بود فقط امشب تو پست تخصصیش بازی میکرد.اخه ونگر لامذهب چرا کاسورلا رو میزاری هافبک چپ.خب بزارش وسط بعد چمبرلینو بزار چپ...اصلا بازیای یورو2012 رو یادم رفت که تو اولین بازیش فیکس بود و چندین بار تونست پابه توپ شه و بین مدافعان شکاف ایجاد کنه در ضمن سبک بازیش اصلا شبیه به ولکات نیس.قدرت دریبلینگ چمبرلین خیلی بالاست ولکات اصلا عقل نداره...اگه نظره من اشتباست و باید همچنان به چمبرلین کم بازی داده بشه منتظر نظراتون هستم .یاحق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 22:27 گفت:

اره بابا اگه ونگر به اندازه رمزی به یوهان ژورو بازی میداد الان یه مالدینی میشد

hosein-gunner در 27/12/1391 | 22:06 گفت:

این فصل حقش خورده شد باید بیشتر بهش بازی می رسید که نرسید
در حقیقت باید در سمت چپ بازی می کرد و کازورلا وسط اما باز هم نام رمزی می درخشد !!!!!!
در مجموع به یونایتد می تونست بره ولی نرفت پس تعصب داره

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 21:36 گفت:

اشکان دژاگه چکار کرد؟

M o o r I در 27/12/1391 | 20:25 گفت:

تاتی باختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ------------------- یو هوووووووووووووووووو تبریکککککککککککککککککککککچرا هیچکی تو سایت نیس ؟

چرا اینجا یهو اینقد خلوت شد ؟
تاریخ نگارش : 27/12/1391 | 20:25

M o o r I در 27/12/1391 | 20:11 گفت:

عاغا تاتی 1-0 از فولام تا دقیقه 82 عقبههههههههههههه

ehsan zoola در 27/12/1391 | 14:41 گفت:

قربونت امیر جون ... عصر تو هم بخیر

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 14:32 گفت:

احسان جان از اینکه متوجه هستی و خوب شرایط و درک میکنی خوشحالم...ممنون.عصرت بخیر...

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 14:31 گفت:

قصد تحمیل نظر ندارم...اما یه دهه فرصت به ونگر خیلی اشتباست...ونگر رفتنیه مثه همه مربیان تاریخ...یه چیز میمونهfc arsenal

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 14:28 گفت:

زمانی که تو 16-17سالگی بهترین بازیکن و اقای گل شد و 17میلیون پوند خریداری شد زیر نظر ونگر بود خلاصه داریم این ستاره رو از نعمت بازی بی دلیل منع میکنه...هیچ دلیلی نداره پودولسکی ژروینیو ولکات رمزی کاسورلا تو پست هافبک چپ بجای چمبرلین باشن...حتما میخوای بگی اون بازیکنا تو تیمای ضعیفی توپ میزنن

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 14:25 گفت:

منطق حاوی فکر غنی شده انسانی در رویا و وهم هست که مغز او وهم و فکرش را با فکر باز صیقل میدهد.(انیشتن)
یک زمان طولانی گیر بیار و بهش فکر کن.اینطوری شاید بعدا با جام گرفتن ونگر شرمنده بشی عزیزم.من که چه موفق بشه و چه نشه گفتم فقط آرسنال برام مهمه نه چیزی دگ.حتی اگه فکر کنی که من ونگر رو خدا میدونم و بقیه پشم و آرسنال برام مهم نیست بازم به اشتباهاتت اظافه کردی.ونگر هم با آرسنالش خوبه.در این زمان که شما باید بیشتر نقد ها تو جوری بیان کنی که جو متشنج نشه و اتحاد بچه ها بیشتر بشه بر عکس عمل میکنی.اتحاد که بیشتر بشه توی رای گیری ها و دهن به دهن و کل کل ها با طرفدارهای تیم های پر ادعا دگ کم نمیاریم.اشکال نداره من فقط میتونم راهنماییت کنم.شما صلاحت رو خودت بهتر میدونی ولی به تیم ضربه نزن که مربوط به همس...ااز ما گفتن و عصر بخیر...

ehsan zoola در 27/12/1391 | 14:21 گفت:

اون تیما ربطی به ارسنال نداره ... وضعیت هر تیمی متفاوته

چمبو اگه تو همین بازیها هم خیلی امادس بخاطر تمرینات خاص ونگره ...

من به آینده امیدوارم

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 14:04 گفت:

گوتزه.مارکو رویس.تونی کروس.ارتور ویدال.نیمار.الشعراوی.نیانگ.ادن هازارد.جونز.واران.ایسکو.اسکار.لوکاس مورا.کلورلی.............بازم میگی چمبرلین زیاد بازی کرده.....خندم گرفت هافبکمون کجاست تو به پودولسکی و ژروینیو و ولکات و رمزی میگی هافبک........بارها گفتم ارسنال 3تا بازیکن بیشتر نداره{ویلشر.کاسورلا.چمبرلین}بقیه بوقن.......مرغ شما اصلا پا نداره

ehsan zoola در 27/12/1391 | 13:56 گفت:

امیر جون من از این بحثا با حسن اقا زیاد انجام دادم ولی منطق نداره و به قول شما مرغش یپا داره ...

حسن جون چمبو از وقتی به آرسنال اومده به اندازه کافی بهش بازی رسیده تو بازیهایی هم ک بهش بازی نرسیده بخاطر ترافیک بالای خط هافبکمونه وگرنه ونگر به توناییهاش ایمان داره ک حتی نذاشت قرضی به جایی بره ... این بازیکن هم مثل جکی و تئو و جنکینسون و گیبس و چندتای دیگه خون آرسنالی تو رگاشونه ... اسکله ی اصلی تیم تو چند سال آینده همینا هستن ...

پس شک نکن ونگر میدونه داره چیکار میکنه و به موقش بازی بیشترم بهش میده

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 13:42 گفت:

میشه ادمایی که منطق ندارن رو تحمل کرد اما ادمایی که فک میکنن منطقین اصلا...فهم به سنو سال نیس مورینیو چندسالشه؟افتخارات بین المللی مورینیو رو ببین.قهرمانی با پورتو در چمپیونز؟ونگر جام بین المللی نداره.کلا مرغ تو اصلا پا نداره{فک میکنی ونگر خداست}بعدا یه پست با مدرک میزارم که بفهمی تو این چندسال سود و ضرر ونگر در چه حد بوده...بجای اینکه چندتا ستاره بفروشه پولش بیشتر میشه یا یه جام بگیره.کدوم واسه شخصیت تیم بهتره...ناموسا بیخیال ونگرو اینقد بزرک نکنید

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 13:25 گفت:

یکی که اقتصاد خونده و 40یا 50 سال مربیه نمیفهمه و ما میفهمیم.جالبه...خدااااااااااااااااااااااا.منو در متقاعد کردن این بنده خدا یاری بفرما.ظاهرا هرچی میگیم شما مرغت یک پا داره.
میگن وقتی یک نفر میگه بیخیال یعنی انقد از اون موضوع مطرح شده در فکرش داره که حتی حوصله بیانش هم نداره...
بیخیال........منطق حاوی فکر غنی شده انسانی در رویا و وهم هست که مغز او وهم و فکرش را با فکر باز صیقل میدهد.(انیشتن)

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 13:14 گفت:

اقای محترم تو از کجا میدونی پول نمیدن...هر سال بین 40تا 50 میلیون پوند برای خرید کنار گذاشتن و ونگر استفاده نمیکنه.اگه فک میکنی پول نمیدن پس چرا ونگر یه اعتراضی نمیکنه.مرض از خوده ونگر...

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 13:11 گفت:

آقای محترم گفتم تقصیر مالک آمریکایی...به شما پول ندن و حالا برو یک تیم مثل آرسنال و مربی گری کن...اگه بازیکن میخوای بدون پول تنها کاری که میتونی بکنی اینکه یکی از با ارزش هاتو بفروشی تا بتونی بخری...این هم تقصیر ونگر نیست.پول بده آش بخور...اگه امسال که میگن پول هست و تو تابستون وقت برای بازکن پیدا کردن هم هست خریدیم که هیچ اگه نه اونموقع قانع میشم اینها زیر سر ونگره.....نه من بلکه همه متوجه میشوند...دست ونگر هم بابت زحماتش درد نکنه...خیلی برای ما زحمت گشید و میکشه...

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 12:58 گفت:

منظورت 9سال بی جامیه.8تا از منچستر.فروختن کاپیتان تیم به رقیب.قهرمانی که هیچ الان صعود که هیچ نهایت ارسنال شده کسب سهمیه...این دهه اخیر ونگر بجز بداموزی چی به تیم اضافه کرده تو رو خدا ادامه نده.اصلا کدوم شخصیت مونده که خدشه دار نشه.ارسنال جام بین امللی نداره یعنی شخصیت نداره.یعنی تو هر بازی از قبل همه ارسنالو بازننده میدونن.منظورت این شخصیته...شیر مادر دیگه ادامه نده

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 12:48 گفت:

علیرضا زدی وسط خال حرفهام.باریکلا پسر...آدم باید کمی هم به حرفهای دیگران گوش بده و سبک سنگین کنه و ببینه چی درسته...من که با حرفی که علیرضا زد دگ صلاح نمیدونم بیشتر بحث رو باز کنم و توضیح مقطعی بدم.همین قدر بگم که این چند سال خود ونگر به تنهایی با این مالک های مزخرف آمریکایی طوری کار کرده و مدیریت کرده که به آرسنال و شخصیتش خدشه وارد نشه.اگه این وضعیت هست به خاطر مالک ها هست.آمریکایی ها هم لیورپول رو اینطوری نابود کردند هم به این تیم تک تو دنیا اینطوری صدمه زدند و ما رو از قهرمانی دور کردن.لیور مربی خوب نداش و اینطوری شد و ما داشتیم و اینطوری...

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 12:32 گفت:

اق علیرضا منطق میگه وقتی کارشناسای بزرگ جهان میگن چمبرلین جز5بازیکنه جهانه...حتما تو سن16سالگی وقتی بهترین انگلیس شده یه چیزایی داشته.دارید میگید چمبرلین نباید زیاد بازی کنه پس با دلیل منطقی میگم{گوتزه.مارکو رویس.تونی کروس.ارتور ویدال.نیمار.الشعراوی.نیانگ.ادن هازارد.جونز.واران.ایسکو.اسکار.وخیلیای دیگه بابا لامذهب...حتما چمبرلین یه چیزی داره که بین این همه بازیکن جز 5تا بوده...حالا از بین اون همه بازیکن جوان که گفتم اگه مصدوم نباشن حتما فیکسن و همشون هم تو تیمای بزرگ بازی میکنن...زمینو زمان میدونه کادر پزشکی و حتما ارسنال مشکل بدنسازی داره.تقریبا 13ساله دارم بازی اروپا رو نگاه میکنم و راحت میبینم ونگر مشکل داره.پس بیخودی ونگرو رو خدا نکنید...

علیرضا در 27/12/1391 | 12:16 گفت:

درضمن اینم اصلا خوب نیست که ما با دوبار بازی کردن توو ی تیمی یا ی چنتا کلاس مربیگری رفتن...توو خودمون توانایی اظهار نظر راجب هرچیزی توو فوتبال رو بدیم
مطمئنا تیمی که ۴امین باشگاه با ازش دنیاس خیلی خوب میدونه باید بهترینای بدنسازی و کادر پزشکی رو بیاره
بعدشم داریم راجب مربی ای صحبت میکنیم که دوبرابر سن ما فقط سابقه ی مربیگریشه
توو کل این دوران هم به عنوان اعجوبه ی استعداد یابی و پرورش استعدادها شناخته شده
کارنامه ی استعداد یابی و پرورش استعدادشم درخشانه
تئوری های تاکتیکیش و تغذیش توو فوتبال هنوز داره توو دانشگاها تدریس میشه
پس بهتره یکم با احتیاط از این مربی انتقاد کنیم و از چیزی ک سر در نمیاریم و تخصص ما نیست یا حداقل اطلاعاتمون به حد کافی نیست صحبت نکنیم

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 11:43 گفت:

جز 5تا استعداد جهان شد...تو این چند ماه بازی تیم ملی کجا بود ؟تو ارسنال هم بهش بازی نمیرسه؟...حالا بگو خستگی کجا بود...به بازیکنای معمولی تیمای دیگه نگاه کن همزمان تو لیگ خودشون چمپیونز و تیم ملی فیکسن...در نتیجه بازی ندادن چمبرلین یه بی عقلیه محضه...ونپر نشون داده دیگه ونگر 2000نیس.و تفکراته غلطی رو برنامه ریزی کرده.تو این چند ساله اخیر در حده یحیی گل محمدی هم نبوده{انچه عیان است چه حاجت به بیان است}

علیرضا در 27/12/1391 | 11:41 گفت:

دوست عزیز چمبرلین هنوز ن بازیکن ۹۰ دقیقس ن بازیکنیه که بخواد زیاد فیکس بازی کنه
شاید بعضی موقعا جرقه ای زده و خوب بوده ولی همیشه خوب نبوده
عنوز جوونه و خامه
الان جروینیو هم داره خوب بازی میکنه ولی نمیشه گفت باید فیکس باشه
چمبرلین آنچنان که شما تعریف کردی توو اوج و خوب بازی نکرده
دیشب از چپ ما خیلی نفوذ نکردیم ولی اون توپایی که دست چمبرلین افتاد موقعیت خوبی رو درس کرد ولی بعدش به جای بازی سازی شوتو خودش زد
این واسه اینه که جوونه و نیاز ب کار داره
اگه از الان بخواد دائم فیکس باشه ن به اشتباهاش پی میبره و ن میتونه بازیشو بهتر کنه...در ضم توقعش بالا میره
در ضمن ترکیب جای ۱۱ تا بازیکنه
کازورلا واسه این چپ بازی کرده توو این چند بازی که ما پودولسکی رو نداشتیم ن واسه اینکه رمزی بخواد فیکس باشه
ایراد میگرفتین که چرا روسیچکی فیکس بازی نمیکنه جای رمزی ولی بازی با بایرن به همه اثبات شد روسیچکی دیگه روسیچکی قدیم نیست
دلیل استفاده از رمزی نبود پودولسکیه بیشتر نه اینکه ونگر عاشقش باشه
دیروز که ویلشر هم نبود مجبور شد از دیابی بازی کنه و چمبرلین جای پودولسکی چپ بازی کرد و کازورلا اومد وسط
این نظر شماس که چمبرلین باید همه ی بازیا فیکس باشه ولی به نظر من هنوز خیلی خامه واسه زیاد فیکس بازی کردن

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 11:37 گفت:

همینه دگ مربی های ما فقط یاد گرفتن تمرین و دگ نرمش صبح گاهی و یک دو علکی و تمام و همین ها رو آموزشم میدن..حسن جان من میگم تشک ،شما علمشون رو دریاب نه تشک رو.همینه دگ.همین چیزها هست که ما الان دگ تو لیگ معتبر خارجی از ایران بازیکن نداریم.دنیا با علم میره جلو ،ما میگیم بکش زیرش....تمرین بسیار بسیار مهمه اما تا چه تمرینی بهت بدن...تا چه وسایلی رو برای بالا بردن قابلیت هات استفاده بکنن...

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 11:30 گفت:

داداش من یک چیز یادت رفت.اونم سن چمبو هست.این بازیکن اگه به تیم ملی رفت و الان هم داره بازی میکنه اینکه جزو 10 استعداد برتر دنیا هست.اگه این نبود اولا این دوره رو براش نمیگداشتن و به تیم انگلیس هم راهی پیدا نمیکرد.حالا که هست این همه فشار ببین چی میشه:تمرین تیم ملی+بازی
تمرین آرسنال+بازی
دوره اختصاصی.اصلا مصدومیت هیچی
این بدبخت کی بره دستشویی؟کی بره صبحانه.آخه با عقل جور در نمیاد...
ببین من اول پستت هم گفتم اطلاعات کامل داشته باشیم.چیزی که من میگم اینکه چمبو هنوز کار داره و شما هم بیخودی با این پستت ونگر و جو رو خراب نکن.این تحلیل های عجیب والا مارو که شگفت زده کرده...
من موندم یارو بازی نمیکنه پس ونگر بی عقله...خدایاااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 11:25 گفت:

تو ایران تو کدم تیمی...؟دارم میبینم ونگر هروز اشتباهاش رو بیشتر تکرار میکنه.ارسنالو با پرسپولیس مقایسه نکردم.والا از 7سالگی با بازی کانو و برگکمپ بازی ارسنالو دیدم.هرسال ارسنال پسرفت میکنه.به تشک نیست به تمرینه تمرین تمرین...خیلی راحته مثلا ارسنال بدنسازی درستی نداره از میزان دوندگی و مصدومیت افتضاحه

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 11:17 گفت:

امیر جون درباره این دوره ها یه چیزایی خوندی یا شنیدی اما دقیقا نمیدونی...چند وقته کمتر فوتبال میکنم و رو اوردم به کلاس های مربیگری.برادر گفتم که تو اکادمی که بدنسازی پر فشار یا بازی فشرده انجام نمیدن بلکه تمرینات تقریبا سبکی برای ارتقا سطح بازیشون انجام میدن...هانری یا انلکا هم تو اکادمی بودن و البته همیشه فیکس بودن چون فشار بالایی بشون وارد نمیشه.بازم میگم این تمرینات حتما باید همراه با بازی کردن باشن نه اینکه نزدیک به15بازی تو ترکیب نباشی که اون وقت دیگه نمیتونی از لحاظ روحی یا جو بازی و ذهنی خودتتو کنترل کنی...مثلا کریس رونالدو یه زمانی بعد از تمرین تیمی100ضربه ایستگاهی با پای چپ و 50تا با پای راست از فواصل مختلف میزد و کاملا هم بازی میکرد هانری و انلکا هم همینطور...ونگر با بازی ندادن به چمبو دقیقا کاسورلا رو هم 10بازی خراب کرد دلیلی نداره کاسورلا هافبک چپ باشه...راستی حدس من اینه چمبرلین بعد از 27-28ساگی کاملا یه هافبک مرکزی میشه چون تو پاس دادن تو این سن حرفه ای کار میکنه

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 11:13 گفت:

شما اینجا بازی میکنی و داخل ایرانی...زمانی که ما مثلا به فوتبال افغانی ها و هند و اندونزیها یک نگاه تمسخر آمیز داریم باید درک کنی که اونها هم به شما یک همچین نگاهی دارن دگ.چون علممون زیاد نیست و این چیزها رو مربی های ایرانی نمیدونن.من خودم ریا نباشهتو یکی از تیم های پایه اونجا چند روز به سفارش داییم که اونجا زندگی میکنه بازی و تمرین کردم.ما اونجا یکسری تشک هایی داشتیم(داخل سالن)که بعد تمرین باید حتما روی اونها مینشستیم چون باعث افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی به ماهیچه ها میشه و کاهش مصدومیت رو به دنبال داره.شایان ذکر هست در باشگاه آرسنال بین 2نیمه از این تشک ها در رختکن به جای صندلی چوبی یا آهنی استفاده میشود...این تشک ها با قیمت 400دلار هست و قابل حمل و قابل شستشو هم نیست...

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 11:00 گفت:

ببین یک چیزی بهت بگم:داداش من ،تا زمانی که مربی تیم یک بازیکن رو با فیتنس اختصاصی داره آماده میکنه نمیتونه از اون به صورت یک بازیکن معمولی در ترکیب بازی بگیره.الان تو انگلیس میگن بازیکنی با این شرایط اگه بازی کنه ریسک مصدومیتش خیلی بالا میره.یعنی ونگر بازیکن تعویضی نداشته که اون رو آورده ودیروز بازی داده.این دوره ها به صورت (body styling)و(adroitness making)هست و زمانش هم 6 تا 19 ماهه.برای آنری و آنلکا هم بر حسب شرایط بدن و پیشرفت علم اون موقع بهشون بازی میرسید.الان هم بر اساس علم الان.در مورد ولکات هم اگه دوباره بخونی گفتم یک ولکات دگ.(منظورم خنگ بودن)این بشر بود.اگه عقل داشت الان شبیه آنری بازی میکرد...من از خدامه چمبو خیلی زود این دوره رو تموم کنه و اونوقت چه شود...

tofigh در 27/12/1391 | 10:51 گفت:

چمبرلین باید خیلی بیشتر از اینا بازی کنه و بس..

javad در 27/12/1391 | 10:43 گفت:

با امیر موافقم

حسن ویلشر در 27/12/1391 | 10:38 گفت:

جناب امیر خان...من خودم بازیکنم حالیمه تمرین چیه؟ میفهم داره داخل اکادمی تمرین میکنه{فوقش چند ساعت فردی رو ضعفاش یا بالابردن یا fullکردن نقطه قوتش تمرین میکنه یا شایدم چیزایی که تو سره ونگره}راستی تو اکادمی تمرین میکنه فک نکنم اونجا بازی برگزار کنن...بنظرت چون روزی چند ساعت فردی تمرین میکنه دیگه باید تو لیگ بازی نکنه.از لحاظ سطح بازی همین چمبرلین19ساله از90درصد بازیکنان ارسنال بهتر فوتبالو درک میکنه...راستی مگه هانری و انلکا هم اون فصل چون تمرین میکردن 7-8بازی بیشتر نکردن نه داداش من اینطور نیست که تو میگی اصلا همین تمرینا رو میکنن که تو بازی اجرا کنن نه رو نیمکت...انتظار ندارم 36بازی کنه اما به راحت میتونه 25 تو فصل انجام بده...در ضمن امثال رمزی و روسیچکی وقتی تو بازی هستن کاسورلا رو میزاره هافبک چپ به گه میزاره تو کاسورلا...اصلا کفر نیست رمزی این همه بازی بکنه بعد چمبرلینی که کاملا به شرایط انگلیس و در تیم ملی واسه خودش جایگاهی داشت اما ونگر با نیمکت نشینی داره خرابش میکنه.راستی تو بگو زمانی که ولکات جوان بود بجز سرعت و رفتن تو اوتی چی ازش دیدی ولکات کیه...نگو که چمبرلین یه بازیکنه عادی بوده و ونگر اونو بازیکن کرده که خنده داره

nima در 27/12/1391 | 09:59 گفت:

amir mamnon

امیر صفای نیکو در 27/12/1391 | 08:23 گفت:

آقا جان...شما که واردی بگو ببینم در جریان هستی این چمبرلینی که میگی زیر نظر ونگر در حال طی کردن دوره
positive position
هست.یعنی داخل آکادمی آرسنال داره روی تمرینات فیتنس و یادگیری فردی اختصاصی کار میکنه.
حرفت اینکه استعداد بزرگیه درست اما ونگر داره روووش کار میکنه که یک ولکات دگ بیرون نیاد...
بعد آنری و آنلکا این سومین بازیکنی هست که به این صورت در حال تعلیم هست.با این همه انتظار داری 36تا بازی لیگ رو برات بازی کنه...
از همه خواهش دارم اول تا جای ممکن اطلاعاتتون رو بالا ببرین و بعد پست بگذارین.اینطوری میشه که بار فنی سایت و پست ها بالا میره.متشکرم...