برد توپچي ها با تك گل سلطان قلب دفاعي

نویسنده: مهدي

وبلاگ من
نویسنده: مهدي
عاشق ارسنال
کل بازدید: 6,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برد توپچي ها با تك گل سلطان قلب دفاعي

ديروز توپچي ها با نگ كل سلطان قلب دفاع پر مرتساكر توانست بازي را از همشهريش ببرد تا جدال لندني ها سر تصاحب مقام 3 براي كسب سهميه جام باشگاههاي اروپا ديدني تر بشود.ديروز اگرچه ما بازي رو با گل زود هنگام والكات اگرچه افسايد بود شروع كرديم بازي رو در دست گرفتيم كه اخراج بازيكن حريف باعث شد هجومي تر بشيم ولي كارهاي غير خلاقانه آرون رمزي نميذاشت لاك دفاعي دشمن رو بشكنيم وبه دروازه فولام نزديك بشيم و در اخر نيمه اين مدافعين با با هماهنگي لازم تونستن دروازه فولام رو باز كنن.
در نيمه 2 بازهم نتونستيم جلوي فولام 10 نفره اونا رو تحت فشار قرار بديم و گلهاي بيشتري بزنيم. در موقيعتهاي ميتونستيم گل بزنيم اما قدرشون رو كازورلا ندونست ولي تك به تكي كه رمزي خراب كرد بازي بدش و كامل كرد و اشتباه بچگانه ژيرود كه كارت قرمز گرفت وبازي حساس مقابل منچستر رو از دست داد. رمزي بايد تعويض ميشد ولي علاقه رييس به اين بازيكن مانع از تعويضش شد خيلي بد بازي كرد.
در اخر من 2 بازيكن پيشنهاد ميكنم نظرتون رو درباره دومين پستم بگيد خيلي ممنون.

آلن زاگوئف
آلن


زاگوئف


RUSروسیه


۱۷ ژوئن ۱۹۹۰

۲۲


۱۷۹ سانتیمتر


۷۰ کیلوگرمزسكا مسكو

توماس نسيد

توماس


نسيد


CZEجمهوری چک


۱۳ اوت ۱۹۸۹

۲۳


۱۹۰ سانتیمتر


۸۱ کیلوگرمزسكا مسكو
ونگر: ریو به خوبی در حال کار کردن است

ريو داره اماده ميشه

ونگر: ریو به خوبی در حال کار کردن است
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 2/2/1392 | 17:42 گفت:

اصلا معلوم نیست اینا تو لیگ جزیره چجوری باشن.من که میگم واسه دفاع و هافبک دفاعی از توی لیگ خرید کنیم.هم قدرت بدنیشون بالاست. همم بلدن چجوری از خجالت مهاجم تیم حریف در بیان::s_97:.

masoud mahmudpur در 2/2/1392 | 15:22 گفت:

احسان مصدوم شد برگشت

ehsan zoola در 2/2/1392 | 13:45 گفت:

سلطان رو که کوتاه بیا داداش... به خوده مرته هم اینو بگی خندش میگیره

در مورد اون دوبازیکن ... من قبلا از بازی ژاگائف خوشم میومد ولی خیلی وقته بازیشو ندید منمیدونم چجوریه؟

اون یکی هم که نمیشناسم کلا

ریو مگه قرضی ندادیم؟

مهدی باقری در 2/2/1392 | 12:11 گفت:

ریو جانشین خوبی برای ارشاوین میشه خیلی ازش خوشم میاد

توپچی جنوب در 2/2/1392 | 02:27 گفت:

هيچكدوم ما الان ديگه به اين بازيكنا نياز نداريم
اين تابستون فقط بايد ستاره بگيريم بازيكن بزرگ كه شخصيت جام گرفتن رو به تيم برگردونه
همين تركيب كه داريم خوبه ٣تا ستاره هم به تيم اضاف كنيم عالي ميشه.

♥Arsenal♥ در 1/2/1392 | 21:49 گفت:

ریو بسیار بازیکن سرعتی هست.....

♥Arsenal♥ در 1/2/1392 | 21:49 گفت:

ژاگوئف توی جام ملت ها عالی بود...

masoud mahmudpur در 1/2/1392 | 20:45 گفت:

.امیدوارم ریو به تیم اصلی برسه ببینیم چه جوری بازی میکنه

nima در 1/2/1392 | 20:27 گفت:

Photo

محمد مهدی در 1/2/1392 | 19:57 گفت:

حلا جدا از بحث سلطان خط دفاعی من دژاگف رو قبول دارم بازیکن خیلی خوبیه.

rasool در 1/2/1392 | 18:08 گفت:

داداشم سلطان خط دفاعی منظورت این درازه کنده؟
من نمیدونم چرا دفاع های تیم ما کل فصل قهوه ای میکنن ولی میرسه به به این بازیای اخر همچین که میفهمن قراره یکی دیگه جاشون بیاد بهتر بازی میکنن.

arash در 1/2/1392 | 17:57 گفت:

در مورد بازیکنام باید بگم که..اینا خوبن بد نیستن ، ولی آنچنان تفاوتی با بازیکنای الانمون ندارن من موافق خرید هیچکدوم نیستم..بسه دیگه از بس بازیکنی خریدیم که هیچکی اسمشون رو بلد نیس..مرته ساکرم این فصل بدک نبوده، ولی آخه سلطان خد دفاعی؟؟!!!!!!!!!!! بعد اونوقت این سلطانه تونی آدامز و سول کمپل چی بودن؟؟!!!!

پستتم خوب بود ممنون..!

tofigh در 1/2/1392 | 17:52 گفت:

سلطان قلب دفاع..گوز به این سلطان ..سلطان سوراخ..تاتنهام هم پوکوند سیتی رو قابل توجه ونگر بی عقل به زور فولام رو بردیم بایه بازیه مسخره در حد محلات..

arash در 1/2/1392 | 17:50 گفت:

تاتنهام چرا اینجوری کرد..کلی از امیدامون از دست رفت!!!
الان قدر اون دو امتیازی که از اورتون نگرفتیم رو میدونم..ینی حتما باید منچستر رو ببریم!!!!
تازه ببریم باز کلی اما و اگر میمونه...!!

سید حسین در 1/2/1392 | 17:43 گفت:

تاتنهام سه یک جلو از من سیتی واییی

سید محمد صادق موسوی در 1/2/1392 | 17:09 گفت:

just Dzagoev