بارسا سوراخ تر از هميشه

نویسنده: مهدي

وبلاگ من
نویسنده: مهدي
عاشق ارسنال
کل بازدید: 6,772 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بارسا سوراخ تر از هميشه

تحقیر کاتالان‌های بی‌روحیه در نیوکمپ/ ومبلی میزبان فینال تمام ژرمنی
تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا در حالی در ورزشگاه خانگی خود نیوکمپ
میزبان بایرن مونیخ آلمان بود که در بازی رفت و در ورزشگاه آلیانز آره‌نا
مقابل این تیم با نتیجه سنگین 4 بر صفر شکست خورده بود.

این بازی در حالی برگزار می‌شد که شب گذشته بورسیا دورتموند موفق شده
بود در یک بازی حساس و نفس‌گیر با نتیجه 4 بر 3 رئال مادرید دیگر نماینده
اسپانیا را در مجموع دو بازی رفت و برگشت با شکست مواجه کرده و به فینال
این رقابت‌ها در ومبلی لندن راه یابد.این بازی به نوعی دومین تقابل اسپانیایی ـ آلمانی در لیگ قهرمانان
اروپا محسوب می‌شد که در اولین تقابل ژرمن‌ها برنده بودند و در این بازی
نیز با توجه به نتیجه بازی رفت شانس ژرمن‌ها برای صعود به فینال و برگزاری
دیداری تمام آلمانی بسیار زیاد بود.نکته جالب توجه در مورد این بازی نیمکت‌نشینی لیونل مسی ستاره بارسلونا بود که همگان را شگفت‌زده کرد.

این بازی با حملات جسته و گریخته دو تیم در جریان بود و مهم‌ترین و
حساس‌ترین صحنه بازی روی شوت پدرو از خارج محوطه جریمه خلق شد که نویر
دروازه‌بان بایرن از زیر تیرک افقی توپ را به کرنر زد.

این بازی در پایان با نتیجه 3 بر صفر به سود باواریایی‌ها خاتمه یافت.در نیمه دوم این بایرن میهمان بود که عنان کار را در دست گرفت و موفق
شد توسط روبن در دقیقه 48 یک بر صفر پیش افتد و در ادامه با گل به خودی
پیکه در دقیقه 72 نتیجه 2 بر صفر به سود بایرن و 6 بر صفر در مجموع دو
دیدار رفت و برگشت شد.

در دقیقه 76 هم مولر گل سوم بایرن را زد تا نتیجه 3 بر صفر شود.بدین ترتیب تیم فوتبال بایرن مونیخ با پیروزی 7 بر صفر در مجموع دو
دیدار رفت و برگشت بارسلونا را شکست داد و حریف بورسیا دورتموند در فینال
لیگ قهرمانان اروپا که در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار می‌شود، شد تا در لیگ
قهرمانان شاهد فینالی تمام ژرمنی باشیم.

اين گزارش بازي حال حرفهاي خودم

تيم ما از همه اينا بالاتره پارسال تو مرحله گروهي دورتموند برديم امسال هم بايرن تو آليانس آره نا برديم اگه بازي رفت هم اينجوري بازي ميكرديم ما يكي از پايه هاي فينال امسال مي شديم اما حيف ميخواستم بگم پس كو تيك وتاكا بارسا كه نتونست از حيثيتش تو ورزشگاه خودش دفاع كنه. اين تيك تاكا از اول مال آرسنال بود كه اينا به نام خودشون زدن اينا خودشون ميدونشتن باخت ميدن براي همين مسي رو نياوردن چون اگه نتونست گل بزنه يا نبردن ضايع نشه اين روش مال ارسنال بود كه اينا سال 2005-2006 تو فينال جام قهرمانان تو ورزشگاه استادو فرانس از آرسنال دزديدن پس چرا نتونستن از خودشون دفاع كنن والسلام.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 14/2/1392 | 11:53 گفت:

دورتموند :
بایرن مونیخ :
آلمان :

T.Vermaelen در 12/2/1392 | 23:44 گفت:

آلوس: بايرن بهتر از بارسلونا نيست
..................
yani bazikon manfortar az in alvez nist bekhoda ...chendesh vare

ehsan zoola در 12/2/1392 | 13:56 گفت:

7 تایی ها هو هو هو هو

اقا ما دیشب داشتیم اس ام اس استقلال -بارسلون پیوندتان مبارک رو برای دوستان میفرستادیم ک یهو 7 امی هم خورئ

tofigh در 12/2/1392 | 13:31 گفت:

آخ حال کردم خورد شدن همشون به خصوص سانگ و فابرگاس..از فابرگاس متنفرم متنفر عوضی اشغال مثل خری اشک شوق میریخت داشت میرفت بارسا هرکی بره از آرسنال خار میشه.درضمن بابا بارسا کجا بود وقتی آرسنال تیکی تاکا بازی میکرد.

مهدی در 12/2/1392 | 12:58 گفت:

یکی شایعات امروز رو بزارهع

توپچی جنوب در 12/2/1392 | 12:54 گفت:

بله ديشب بازيكنان بارسا بدون انگيزه به زمين وارد شدن
انگار از قبل همه چيز رو باخته بودن اونم با اين همه بازيكن بزرگ و با تجربه تازه
بازي هم تو نيوكمپ بود.
ولي ما با جنگندگي و با روحيه بردن و بدون نا اوميدي اومديم با يه تركيب نصفه همين بايرني كه ٧تا زد رو تو
خونه خودشون برديم ،اين ها همه بر ميگرده به مربي تيم كه چه جوري تيم رو براي يه مسابقه آماده كنه.
من كه لذت بردم كه بارساي پر ادعا اونجوري تحقير شد.
چهره هاي سانگ و فابرگاس هم خيلي ديدن داشت.

arman در 12/2/1392 | 12:05 گفت:

بارسا اینقدر رید که چاهو پر کرد

علی اسحاقی گرجی در 12/2/1392 | 11:57 گفت:

Ey khoda cheghad bahali

reza در 12/2/1392 | 11:35 گفت:

تیکی تاکا ماله خودشون . تا وقتی که ما ونگربال رو داریم به این دری وری نیاز نداریم

امیر صفای نیکو در 12/2/1392 | 10:55 گفت:

Wenger: If Cesc is for sale I will do everything to take him back !

He will only be available for 17.5 million only because we have a buy back clause. COME ON WENGER lets take our product back from those Spanish Cun*s !
پیج لوکاس پودولسکی...

محمد مهدی در 12/2/1392 | 10:07 گفت:

بارسا. قیافه هاشون خیلی باحال بود. فابرگاس خیلی اسکل شده بود. مسی که دیگه هیچ. فک کنم 5 کیلو کم کرد.

دیدن تحقیر فابرگاس خیلی لذت بخش بود

javad در 12/2/1392 | 09:59 گفت:

اوف بارسا جر خورد

مهدي در 12/2/1392 | 09:30 گفت:

ببخشيد اشتباه تايپ كردم ونگر

مهدي در 12/2/1392 | 09:26 گفت:

منم با ومگر وكاراش موافقم چون سرمايه گذار تيم ادم ناشي هست آرسن ومگر نميتونه مهره هاي خوب بخره و آخراينكه عاشق آرسنالم حتي اگه جام نگيره

امیر صفای نیکو در 12/2/1392 | 09:20 گفت:

من به تیم وسرمربیش افتخار میکنم اما تنها جای گله کردن از بازیکن ها هست که اونم دلیلی جز مصدومیت گیبز تو بازی رفت نیست.اگه مصدوم نبود اینطوری حذف نمیشدیم.اونهایی هم که میگن تفکرات ونگر قدیمی شده اینجا پی خواهند برد که تاکتیک مربی بی نظیره.ولی سیاست بد مالکان باعث نابودی باشگاه میشه.

alireza 9 در 12/2/1392 | 09:05 گفت:

بایرن جلوی ارسنال با گل زده اومد بالا
ولی به یووه 4تا زد و به بارسا 7تا
فقط میتونم بگم به تیمم افتخار میکنم