بیاید فصل بعد آرسنال رو جدید و تازه تر ببینیم

نویسنده: محسن عاشوری

وبلاگ من
نویسنده: محسن عاشوری
...
کل بازدید: 6,078 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیاید فصل بعد آرسنال رو جدید و تازه تر ببینیم

سلام . محسن عاشوری هستم. اولین بلاگ منه . هرچند تازه واردم  امیدوارم منو به جمع خودتون بپذیرید.

به نظر من آرستال فصل بعد نياز به 5 خريد مفيد داره.

بقیش تو ادامه مطلب ... خواهش میکنم حتما بخونیدبه نظر من آرستال فصل بعد نياز به 5 خريد مفيد داره.
دو دفاع وسط ، یه دفاع راست ، يه هافبک که هم مرکزي باشه هم تهاجمي ، و يک مهاجم.
شايد هم  يه هافبک دفاعي ! تعجب نکنيد دليلش رو در بلاگ بعد ميگم ،که چرا شايد ؟

ابتدا دفاع وسط: بايد بگم مدافعان درجه يکي که درحال حاضر راحت قابل دسترس هستند از جمله : دانيل اگر ، مامادو ساخو ، سوبوتيچ ، 
که بهترين گزينه ها دانيل اگر و ساخو هستند که براي تقويت دفاع آرسنال و در کنار کوشيلني لازم داريم.

دفاع راست: با توجه به اینکه فصل بعد احتمالا سانیا میره PSG ،بهترین گزینه برای خرید میتونه " زونیگا "باشه. هم کار دفاعیش خوبه و هم هجوم به جلو  و نفوذش به گل ، واقعا موثر و عالیه .

در میانه میدان نیاز به یک هافبک طراح و عمقی زن داریم: کسی که بتونه بازی رو بگیره و تا حدودی نفوذی باشه و با پاس در عمق مهاجم رو تغذیه کنه.. که یه مشکل آرسنال اینه که هافبک هاش خیلی کم میتونن پاس در عمق بدن و بیشتر توپ رو میگردونن.  ..
درکل پلی میکر خوبی باشه ، از جمله : " هامسیک یا هرنانس " که در دسترس هستن.

اما مهاجم : بهترین مهاجم واسه آرسنال میتونه ادینسون کاوانی باشه..
واقعا مهاجم تاپ و درجه یکی هستش و همچنین تمام کننده... که اگه مسئولین بجنبن و پول خوبی رو واسه این بازیکن خرج کنن میادش.
هرچند خیلی خیلی جذبش سخته ولی هیچ چیز نشد نداره.  توکل به خدا

                       ممنون از توجهتون . . درود بر همتون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی در 5/2/1392 | 17:48 گفت:

با سلام
بارسلونا با این همه ستاره در مقابل بایرن پودر شد اما ما تو فرزشگاه خود بایرن
این تیم رو 2 به 0 بردیم پس اندکی صبر سحر نزدیک است

محسن عاشوری در 5/2/1392 | 13:28 گفت:

مگه شما دوستان نمیگید آرسنال باید بازیکن با تجربه و خوب بگیره..
مثلا ایسکو-بلهاندا-درکسلر و پاپادوپولوس، وانیاما چیکار میخوان واسه ما بکنن؛ اینا هم یه کسایی هستن مثل بقیه بازیکنان آرسنال. اینا چه کمکی میتونن بکن که بازیکنای خودمون نمیتونن.. تازه جوان هستند و بی تجربه.. ما کسی میخوایم که بازیهای بزرگ بدردمون بخوره
کاپوئه-استروتمن اگه اینا خوب بودن یه تیم بزرگ میخواستشون.،، اینا معمولی هستن مثل آرتتا و هیچ دردی از آرسنال دوا نمیکنن..
بعضی هاتون هم اسم هوملس رو میارین.. هوملس کجا میاد آرستال بی جام. این همه تیم رو ول کنه بیاد آرسنال.
اشلی ویلیامز هم درحد آرسنال نیست و سنش رفته بالا به درد نمیخوره

خواهشا نظر الکی و بی فکرانه ندید

ناصر در 4/2/1392 | 20:12 گفت:

نیازهامون همونطور که قبلا گفتم:
1-یه دفاع وسط خوب(ساخو-پاپادوپولوس-هوملز)
2-یه هافبک دفاعی(کاپوئه-استروتمن-فلینی)
3-یه هافبک بازیساز(ایسکو-بلهاندا-درکسلر)
4-ماشین گلزنی(جووتیچ-هیگواین-کاوانی)

masoud mahmudpur در 4/2/1392 | 20:08 گفت:

مرسی.خوش اومدی

tofigh در 4/2/1392 | 16:12 گفت:

موافقم. احسنت..خوش اومدی.

rasool در 4/2/1392 | 16:12 گفت:

خریدامون باید به این ترتیب اولویت بندی شه
۱_مدافع درجه یک و جوان:اگبونا یا ساخو
۲_فروارد همه چی تموم:کاوانی(که نمیشه)یا یووتیچ
۳_یه دفاع راست جای سانیا که با جنکینسون رقابت کنه(جنکینسون تو حمله عالییییییییه اگه تو دفاع هم روش کار بشه تا چند سال دفاع راستمون تضمینه)
۴_دروازه بان :یا ویدنفلر یا ادلر یا بگوویچ

هافبک دفاعی نمیخوایم چون سلطان فریمپونگو داریم.اگه بهش بازی بدن خیلی بهتر از امثال فلایینه.

اگه قیمت بازیکنایی که به ارسنال نزدیکترن رو جمع بزنیم می بینیم که شاید به۵۰میلیون یا۶۰میلیونم نرسه
پس این انتظار میره که بعد سالها یه تیم خوب برا قهرمانی ببندیم

مهدی 111 در 4/2/1392 | 15:14 گفت:

http://www.tarafdari.com/news/9936/%D9%84%D9%88%20%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%20%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%20%D9%88%D9%86%DA%AF%D8%B1/

آریان در 4/2/1392 | 14:10 گفت:

majid
___________

آریان در 4/2/1392 | 14:08 گفت:

ادیسون کاوانی

majid r در 4/2/1392 | 13:18 گفت:

خوش اومدی ی هافک دفاعی توپ با ی مهاجم توپ=40میلیون!!!اینم محض خنده

Bradford beat Arsenal; Arsenal beat Bayern and Bayern beat Barcelona. Bradford>Barca

farzam در 4/2/1392 | 13:06 گفت:

اوه فلینی کامل یادم رفته بود از همه گزینه ها بهتره

♥Arsenal♥ در 4/2/1392 | 11:33 گفت:

برا هافبک دفاعی این فلینی از وایناما و ایکس و ایگرگ خیلی بهتره تازه خیلی هم باتجربه هست و کلی کنار آرتتا توپ زده

♥Arsenal♥ در 4/2/1392 | 11:32 گفت:

به نظر من حالا که گوتزه پریده پولشو بدیم فلینی بخریم بهتره البته قبل اینکه دست چلشیت بهش برسه

________

من کاملا موافقم ، فلینی هم قدرت بدنی داره هم کم مصدوم میشه و هم دفاع میکنه هم رو زمین هم رو هوا خوب کار میکنه تازه بارها دیدم به عنوان مهاجم نوک کنار یلاویچ بازی کرده......

بازیکن همه چی تمومیه فقط کنار نمیشه گذاشتش همین.

من عاشقشم

علی قاسمی در 4/2/1392 | 09:51 گفت:

محسن جون خوش امدی

علی قاسمی در 4/2/1392 | 09:50 گفت:

ما به ترتیب به این بازیکن ها نیاز داریم

1 یه هافبک دفاعی تنومند مثل فلینی یحیی توره و بازیکن هایی با این قدرت تخریب کنندگی

2 یه مهاجم تمام کننده در کنار جیرود مثل کاوانی هیگواین

3 یه دفاع وسط کامل در کنار ورما مرتساکر کوسیلنی (این سه بازیکن این فصل چندان هم بد کار نکردن و آمار گل خورده ما بد نیست) نیاز به لسکات هولمز و چنین بازیکن هایی داریم

این 3 بازیکن خیلی میتونه به ما کمک کنه

شاید فلینی 30 هیگواین 25 لسکات 15 تا نیاز داشته باشه و کاوانی و هولمز گرون تر هستن

در ضمن بازیکنی در حد اوزیل هم اگه ما جاه طلبی داشته باشیم خیلی به کار تیم میاد اما حیف که ما جاه طلب نیستیم


نباید بازیکنی که مثل سانیا چند فصله داره برای تیم بازی میکنه و به باشگاه عادت کرده رو اینطور در نظر بگیریم
اگه خوب نبود پاریسن ژرمن نمیخواستش
دفاع های تیم اعم از گیبس مونرئال مرتساکر ورما کوسیلنی سانیا باید در تیم بمونن و به نظر من دفاعمون نمره قبولی رو این فصل گرفته و دومین دفاع برتر لیگه اگه اشتباه نکنم

javad در 4/2/1392 | 09:04 گفت:

دیروز تو سایت طرفداری خوندم عثمانف ثروتمندترین سهام دار بریتانیاست با 13.3میلیارد پوند ثروت/ اگه این کرونکه ک..ی سهامشو بفروشه آرسنال همون آرسنال2003میشه

سالار لاری در 4/2/1392 | 08:27 گفت:

به نظر من حالا که گوتزه پریده پولشو بدیم فلینی بخریم بهتره البته قبل اینکه دست چلشیت بهش برسه

آریان در 4/2/1392 | 05:56 گفت:

بایرن مونیخ در آلیانس آره نا بارسلونا رو 4_0 برد ولی به ما 2-0 باخت ....... آرسنال کبیر یعنی این

آریان در 4/2/1392 | 05:52 گفت:

بایرن مونیخ 4_بارسلونا 0...............ما بایرنو در ورزشگاه خانگیش با ترکیب دوم با اختلاف 2 گل شکست دادیم و بارسلونا در همون ورزشگاه ازش 4 تا خورد________________ به خودت افتخار که یک توپچی هستس Arsenal For Ever"

farzam در 4/2/1392 | 02:15 گفت:

محسن جان اول یه خوشامد بهت میگم و بلاگ اولتو تبریک میگم
درمورد مدافعا من هم دوست دارم دو تا دفاع بگیریم ولی با توجه به بودجمون و نیازهای مهم دیگمون یه دفاع خوب کافیه این اگر که میگی دیگه سنش بالا رفته زیاد کارایی نداره سوبتیچ هم که عالیه ولی با وجود تیمای مفت خور دیگه دست ما بهش نمیرسه ساخو هم معمولیه و تجربش خیلی پایینه به نظر من اشلی ویلیامز گزینه معقولیه که احتمال اومدنش هم زیاده
تو دفاع راست هم این زونیگا که میگی فکر کنم چپ بازی میکنه
در مورد هافبک هم ما یه هافبک دفاعی کشنده میخوایم که طراح هم باشه نه مثل آرتتا سوسول!!! یوهان کابایه,وانیاما,اتین کاپویه اینا همشون گزینه های ایده آلین, هرنانس هم بد نیست ولی زیاد جنگنده نیست
در مورد مهاجم حتی فکر کاوانی هم از کلت بیرون کن!! ما کل بودجه خریدمون 70 م پونده بعد 40 تا بدیم کاوانی اونم کی ونگر?! یووتیچ بهترین گزینه هست که همه جوره به ما میخوره و قیمتش هم مناسبه

محمد مهدی در 4/2/1392 | 02:13 گفت:

حخوش اومدی داداش. تمیدوارم به فعالیتت ادامه بدی.

یه نگاه به قیمتا انداختی ایا؟؟
ساخو 12 میلیون + اگر 15 میلیون + هرنانز 23 میلیون + زونیگا 15 میلیون + کاوانی 60 میلیون = چیزی حدود 120 میلیون.
فک نکنم دیگه نیازی واسه توضیح باشه چون ما نهایتا 30 تا خرج کنیم فراموش هم نکن کرون ترین خریدد ارسنال 12 میلیون پوند بوده .

شبت بخیر توپچی