دیگه بزرگ نیستیم

نویسنده: sadeq hassuoni

وبلاگ من
نویسنده: sadeq hassuoni
arsenal for ever
کل بازدید: 3,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگه بزرگ نیستیم

سلام دوستان این نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه


از سال99 تا به این روز دارم بازیهای ارسنال رو دنبال میکنم ....همیشه یادمه فقط تو اغلب بازیها از منچستر میباختیم اما در مقابل چلسی.لیورپول .من سیتی .تاتنهام پیروز میشدیم اما تو 2سال اخیر باختهای سنگینی از چلسی.لیورپول .من سیتی متحمل شدیم ..هیچکس نمیتونه بگه مربی مقصره ..مقصر اصلی بازیکنا هستن اصلا تحمل بازیهای بزرگ رو ندارن.اخه 6تا از چلسی که اصلا مهاجم نداره.بازیکن بی انگیزه مثل اینا من ندیدم .ارسنال عمرا بتونه امسال جام بدست بیاره.تو جام حدفی هم نرسیده به فینال شکست میخوریم..خیلی ها میگن ارسنال پر از ستاره ست اما ما طرفداران از طریق احساسات به این مسله نگاه میکنیم..حالا باید بعد از شکستهای سنگین از بازیهای بزرگ بفهمیم که ارسنال دیگه بزرگ نیست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 3/1/1393 | 04:45 گفت:

ما نیاز به گواردیلا داریم
لطفا منطقی قضاوت کنید
گواردیلا از وقتی بارسا رو ول کرده بارسا نبود شده
حتی نیمارم بهشون کمک نکرده

میعاد در 3/1/1393 | 02:18 گفت:

اگه ونگر این فصل جام حذفی رو بگیره شما قانع میشید که ونگر باید بمونه؟ مگه لیورپول تیم بزرگ نیست؟ مگه تو حذفی نبردیمشون؟......IN ARSENE WE TRUST

Mobinho در 3/1/1393 | 01:29 گفت:

یعنی دیگه هیچ گونه غروری برا هوادارای آرسنال باقی نمونده.
پرفسور ونگر دمت گرم بی آبرومون کردی رفت

کاش اول فصل اینقد خوب نتیجه نمیگرفت اقلا 6 تا 7 تا نمیخورد

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:50 گفت:

امروز نه حرص خوردم نه جوش

چونکه دیگه اینجور شکست های سنگین با گل خورده ی زیاد برام عادی شده

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:48 گفت:

یعنی با این نتایج ونگر نباید اخراج بشه ؟؟؟

ریاست محترم آرسنال از شما سوال دارم : آیا با این نتایج ونگر نباید اخراج بشه ؟؟؟

مهدی در 3/1/1393 | 00:46 گفت:

آرهدیگه بزرگ نیست
ما دیگه با من سیتی و چلسی و حتی یونایتد (البته صرفنظر از فصل جاری) نمیتونیم رقابت کنیم

ماالان خیلی بخوایم شاخ بازی درآریم، تاتهامو میبریم

از تمام تیمای بزرگ تو لیگ شکست خوردیم!
6-0 چلسی
6-3 السیتی
5-1 لیورپول
1-0 من یونایتد

مبرعکس شما من میگم 80% مقصره ونگر
این بی خاصیت ها و بی انگیزه ها بقول شما رو همین بابا آورده تو تیم

پورتسموث جام گرفته تو این 9 سال این بابا نتونسته!
دیگه بازیکناش از پورتسموث که بهتر بودن، نبودند؟

همش هی بگید بدهی و ورزشگاهو...
دیگه خسته شدیم. همه مون خسته شدیم
تیم یه هوای تازه میخواد. یه مربیجدید و "شجاع"

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:45 گفت:

اکثر تیمهای بزرگ تو کل تاریخشون شاید 10 تا شکست با اختلاف 5 گل به بالا نداشته باشن
اونوقت ما تو یه سال 3 تا شکست سنگین اینجوری کسب کردیم
حالا اون 8 تا که دیگه جداست