بهترین

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,059 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین

سلام


به نظررمن همه بازیکنا عالین ولی تو این فصل به نظرتون موثر ترین بازیکن کی بود با کیا بودن 


به نظر من


۱.ولکات

۲.ژسنی

۳.چمبرلین 

۴.جیرود

------------------
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 21/2/1392 | 19:01 گفت:

اول سانتی بعد ولکات بعد روسیچکی ودر اخر ارتتا.

سید ابوالفضل موسوی در 21/2/1392 | 13:32 گفت:

سانتیروسیچکی

مهدی 111 در 21/2/1392 | 11:11 گفت:

ولکات

سانتی

روسیچکی

کوشیلنی

پولدی

حسین در 21/2/1392 | 09:32 گفت:

سانتی_توماس_کوشیینلی

ehsan zoola در 20/2/1392 | 23:50 گفت:

من بدون تعصب میگم والکات دلیلم دارم برا حرفم

اولا ک تئو تو حدود 30 تا بازی ای ک این فصل برامون انجام داد 20 تا گل زده تازه 9 تا هم پاس گل داده یعنی بطور میانگین در همه بازی هایی ک بوده تاثیر گزار بوده ولی مثلا ژیرو در بیشتر 45 تا بازی ای ک برامون انجام داد فقط 17 تا گل زده تازه مهاجم هدفم بوده یا مثلا سانتی تو خیلی از بازیها بوده شاید بالای 90% اونا و پستشم هافبک تهاجمی ولی تاثیر گزاریش به اندازه تئو نیست و بعد از او در رتبه دوم قرار میگیره

بعدم دوستان توجه کنید تئو در خیلی از بازیها گلای 3 امتیازی خیلی مهمی برامون زده

مازیار در 20/2/1392 | 21:51 گفت:

توی بازی استوک، ساندرلند و همین کیو پی آر هر کی تو دروازه بود نمیبردیم

jafar talei در 20/2/1392 | 21:26 گفت:

santi

امیر صفای نیکو در 20/2/1392 | 20:01 گفت:

کازورلا

سینا در 20/2/1392 | 19:48 گفت:

سانتی
تئو
کوشیلنی
مرته
آرتتا

اميرحسين اباذري در 20/2/1392 | 19:16 گفت:

سانتی.

مهدی در 20/2/1392 | 17:29 گفت:

زورو رفته کلن

siamak در 20/2/1392 | 17:10 گفت:

1-سانتی
2-کوشینلی
3-ژیرود
4-ولکات
--------------------------------------------------------
javad:
ژورو با رفتنش بیشترین تاثیر رو داشت

کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

nima در 20/2/1392 | 16:46 گفت:

اول که کازورلا،بعد ولکات بعد پولدی...

javad در 20/2/1392 | 16:39 گفت:

ژورو با رفتنش بیشترین تاثیر رو داشت

reza در 20/2/1392 | 16:10 گفت:

میشه بگی کلا ژسنی چند تا بازی باسه ی ارسنال تو این فصل انجام داده که شما جزو موثرین قرار دادینش

واکات کازورلا ارتتا

Whirlwind در 20/2/1392 | 15:17 گفت:

کازورلا-والکات-پودولسکی از اول فصل تاثیرگذار بودن.
به نظرم رمسی و کوشینلی هم تو چند هفته اخیر خیلی خوب بودن.
بچه ها شاید شما موافق نباشید با این نظرم ولی ژیرو رو هم خیلی قبول دارم.

farzam در 20/2/1392 | 15:05 گفت:

تو کل فصل:
سانتی
ولکات
پولدی
ولی تو دو ماه اخیر:
روسیچکی
رمسی
کوشیلنی
انصافا لذتی که تو دیدن بازی روسیچکی هست تو دیدن بازی مسی و رونالدو نیست!

amirreza در 20/2/1392 | 14:16 گفت:

cazorla-walcott-mertesacker-

محمد علی در 20/2/1392 | 14:13 گفت:

سانتی
ولکات
رمسی
ژسنی

محمد مهدي نوروزي در 20/2/1392 | 14:05 گفت:

سانتي
لوكاس
تئو
ارون
مرته
توماس
ويژچك شسني
ارتتا
جك
اليوير
كوشيلني ...(نقطه ها بخاطر فينال جتم اتحاديه هست)

محمد مهدی در 20/2/1392 | 13:57 گفت:

کازرلا
ولکات
پولدی
مرته ساکر