آرسنال محبوبم

نویسنده: nima shahrokhkhani

وبلاگ من
نویسنده: nima shahrokhkhani
دانشجوی کامپیوتر دانشگاه بهشتی 15 ساله عاشق این تیمم و بهش افتخار میکنم
کل بازدید: 3,244 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال محبوبم


واقعا دلمونو به خریدها خوش نکنیم دلمونو به بازی های زیبای آرسنال و اشک ها و لبخند هاش خوش کنیم...این اولین بلاگ من هست فقط در ابتدا خواستم بگم که عاشق این تیمم تیمی غیر قابل پیش بینی خدایی کدوم تیمی تو دنیا هست که چه تو زمین چه تو نقل و انتقالات اینهمه به هوادار استرس بده قدر تیممون رو باید بدونیم...
در آخر خواستم بگم من هر روز تمام کامت ها و تمام بلاگ ها رو میخونم بیاید از تعصب کور کورانه و تفکر غیر حرفه ای دست برداریم این دوستانی که از فابرگاس بد گفتن واقعا بیان در طرز فکرشون تجدید نظر کنن و خدایی همین فابرگاس و یووتیچ بیان شاهکار کردیم البته مطمئنم که ونگر یه دفاع راست میخره و یک هافبک دفایی متوسط دلتونو به نام ها خوش نکنید طرز فکر ونگرو نمیشه عوض کرد!!!
ممنون از توجهتون...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر صفای نیکو در 11/2/1392 | 11:08 گفت:

خوش آمدگویی...

محمد مهدي نوروزي در 11/2/1392 | 05:36 گفت:

welcome

مهدی 111 در 11/2/1392 | 00:18 گفت:

خوش اومدی آقا نیما.در مورد خردهای ونگر هم باهات موافقم.

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 23:06 گفت:

نگو اینجوری آقا مرتضی من واقعا حال میکنم با بازی تیم هماهنگی و تعصب تو تیم زیبایی بازیارو زیاد کرده حالا یکی دو بازیه ضعیف تو تیم جوونی که ما داریم طبیعیه...

Morteza Bauer در 10/2/1392 | 22:07 گفت:

خوش اومدی داداش.ولی اخه دیگه قشنگم بازی نمیکنیم.

مهدی افسرده در 10/2/1392 | 22:00 گفت:

خوش اومدی داش نیما

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 21:19 گفت:

دمتون گرم بچه ها شرمندم کردید...

سید ابوالفضل موسوی در 10/2/1392 | 20:59 گفت:

خوش اومدی

محمد مهدی در 10/2/1392 | 20:48 گفت:

خوش اومدی

nima در 10/2/1392 | 20:43 گفت:

خوش اومدی!!!

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 20:27 گفت:

مرسی خیلی لطف دارید...

M o o r I در 10/2/1392 | 20:21 گفت:

خوش اومدی رفیق

بت خوش میگذره اینجا

محسن عاشوری در 10/2/1392 | 20:16 گفت:

تا زمانی که ونگر هست همینجوره
باید الکی دل خوش باشیم و سراب بازیکنای خوب رو ببینیم

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 20:13 گفت:

مرسی مجید جون ما که دلمونو الکی خوش میکنیم ولی آخرشو فقط ونگر میدونه که میخواد چیکار کنه!!!

reza در 10/2/1392 | 19:10 گفت:

منم حدودا باهات موافقم . این اسم ها مثل سرابند میانو میرن ولی هیچ کدوم به حقیقت تبدیل نمیشه

majid r در 10/2/1392 | 19:10 گفت:

خوش اومدی

------------

دلتونو به نام ها خوش نکنید طرز فکر ونگرو نمیشه عوض کرد!!! احتمالش هست این تابستون چند تا خری خوب بکنه بخاطر اینکه اخرین فصل قرار دادشه!!