جانشین فرگوسن...

نویسنده: nima shahrokhkhani

وبلاگ من
نویسنده: nima shahrokhkhani
دانشجوی کامپیوتر دانشگاه بهشتی 15 ساله عاشق این تیمم و بهش افتخار میکنم
کل بازدید: 3,240 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جانشین فرگوسن...


بلاخره جانشین فرگی مشخص شد...بعد از خبر شک برانگیز بازنشستگی فرگوسن سران باشگاه منچستر به سرعت دست به کار شدند و دیوید مویس را به جانشینی فرگی انتخاب کردند...


مویس که مثل فرگوسن اسکاتلندی است همواره مورد تحسین فرگی بوده و فرد مورد علاقه ی فرگوسن به حساب میاد که خود فرگوسن گفته از سال 98 دوست داشته دستیارش تو منچستر بشه!!!


والا من به شخصه از مویس خوشم نمیاد فکر نکنم از پس تیمی به این بزرگی بر بیاد وین رونی هم گفته با مویس مشکل دارم پس اونم احتمالا جدا بشه و به احتمال زیاد به چلسی و به احتمال .0.00000000000000000000000000001 درصد بیاد آرسنال آینده یکم مبهمه واسه منچستر به نظرم بهترین فرصته واسه آرسنال و چلسی و من سیتی که از منچستر جلو بزنن ایشالا آرسنال قهرمان بشه فصل دیگه به امید اون روز...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 21/2/1392 | 11:22 گفت:

فرگوسن سر مربی بزرگیه و میتونه برای سالها توی منچشتر بمونه اما بعید میدونم بتونه 70 درصد از راه فرگوسن رو هم طی کنه

محمد علی در 20/2/1392 | 11:09 گفت:

فرگی و مویس نریم / هرکی بَیه تَرکنیم **

محمد علی در 20/2/1392 | 11:03 گفت:

فرقی نمیکنه......فرگی و مویس نریم/هرک بیه ترکنم

آریان در 20/2/1392 | 09:31 گفت:

حیف شد!!!!!!!!!!دوس داشتم فصل بعد منچسترو با فرگوسن ببریم تا دیگه بهانه ای باقی نمونه

♥Arsenal♥ در 20/2/1392 | 04:42 گفت:

مویس چون وفاداره...

فکر کنم مدت زیادی هست سرمربی اورتونه.....

ehsan zoola در 19/2/1392 | 23:05 گفت:

مویس سبک بازیش تیمیش تو اورتون کاملا قدرتی بود و فک نکنم این سبک تو یونایتد جواب بده !

رونی هم عمرا بیاد آرسنال ....ولی اگه بیاد دیگه در مقابل کل کل منچستری ها سر ان پرسی کم نمیاریم

farzad در 19/2/1392 | 22:57 گفت:

خیلی بی انصافیه که به فرگوسن بگیم ترسو... مویس هم کارنامه بدی نداره .تیمش تقریبا همش در حال پیشرفت بوده ولی خب منچستر بزرگتر از اورتونه و فرگی هم خیلی بزرگتر از مویس ..رونی هم بیاد خوبه ولی خیلی سنگ بزرگیه برای آرسنال..

farzad در 19/2/1392 | 22:57 گفت:

خیلی بی انصافیه که به فرگوسن بگیم ترسو... مویس هم کارنامه بدی نداره .تیمش تقریبا همش در حال پیشرفت بوده ولی خب منچستر بزرگتر از اورتونه و فرگی هم خیلی بزرگتر از مویس ..رونی هم بیاد خوبه ولی خیلی سنگ بزرگیه برای آرسنال..

HOSSEIN در 19/2/1392 | 22:55 گفت:

آقایون خواهشا بس کنین دیگه یه غصه ای بود در مورد فرگی خوردیم تموم شد رفت.اصلا بهتر که رفت.برسیم به داد تیم خودمون که سردرگمه و نه معلومه میریم سی ال نه معلومه نمیریم.اوضاع تیم خودمون به اون نکبتا ترجیح داره.اونا هم افتشون شروع شده و دیگه منچستر سابق نخواهند شد.
والسلام.

خواهشا این آخرین بلاگ باشه.

alireza در 19/2/1392 | 22:34 گفت:

1 . به نظر من فرگی از تیم های ارسنال چلسی و سیتی تا حدودی هم تاتنهام ترسید چون چلسی با این خرج هاییی که انجام میده صددرصد فصل بعد اوله سیتی هم خریدهای خوبی خواهد داشت به همین خاطر فرگوسن اگه میموند نمیتونست دوباره به قهرمانی برسه . 2 . اگه واقعا راست باشه که رونی میخواد جدا بشه ارسنال باید تمام تلاشش رو بکنه تا وین رونی بخره من قهرمانی ارسنال رو نمیخوام فقط میخوام با خرید فقط رونی کاری که در حق ما کرد جبران بشه البته نظر شخصیه منه