دفاع فوق العاده

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,656 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دفاع فوق العاده

سلام خدمت طرفداران آرسنال.

مطلب مهمی رو که می خواستم بهتون بگم اینه که خط دفاع آرسنال  تو بازی های گذشته فوق العاده کارکرده.

هشت بازی انجام داده که دوتا ازاین بازی ها بازی درجام باشگاه های اروپا بوده وشش بازی در لیگ برتر بوده که ارسنال درمجموع این هشت بازی یک گل خورده که اون هم بازی مقابل نورویچ سیتی بوده که آرسنال توی اون بازی چهارتا گل زده ویک گت دریافت کرده .

پس آرسنال الان  630 دقیقه هستش که گلی دریافت نکرده وامیدواریم این رکورد روتا  1000دقیقه ادام


خط میانی تیم هم درقسمت دفاعی  بابازی متیو فلامینی فوق العاده شده که واقعا دونده ظاهر می شه وخدایی چیزی برا آرسنال کم نمیزاره.کاش آرسن ونگربازوبند کاپیتانی رو به اون می داد.


 به
امید
پیروزی
مقابل
اورتون.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

morteza در 16/9/1392 | 17:33 گفت:

کاپیتان فقط 5
verminator

reza در 16/9/1392 | 17:14 گفت:

به قول یکی از دوستان ارسنال به بلوغ رسیده و از نظر من مهمترین دلیل رسیدن ارسنال به این بلوغ اینه تو فصل نقل و انتقالات بازیکنی نرفته و بازیکن جذب شده و یه دلیل دیگشم وجود استیو بولد که تاثیراتشو الان تو خط دفاعی و هافبک ها میبینیم

reza در 16/9/1392 | 10:31 گفت:

واقعا تیم تو همه ی پست ها به یک بلوغ کامل رسیده که شامل مدافعین هم میشه

shima در 16/9/1392 | 00:40 گفت:

درسته،دفاعمون خوب بوده ولی کاپیتان فقط فرمایلن!

mohammad javad در 15/9/1392 | 22:05 گفت:

نقل قول : کاپیتانی فقط حق روسیچکیه و بس


پاسخ شما : کاملاً موافقم . کاپیتان دومم ویلشر و سوم شزنی

mohsen abbasi در 15/9/1392 | 18:51 گفت:

امیدوارم تو 6 بازیه اینده بتونیم ثباته خودمونو حفظ کنیم اگه موفق بشیم 80% راه قهرمانیو رفتیم

reza در 15/9/1392 | 17:19 گفت:

کاپیتانی فقط حق روسیچکیه و بس

ahmad behrozi در 15/9/1392 | 17:08 گفت:

رکورد بسته نگه داشتن دروازه تو جزیره چند دقیقس؟ کسی میدونه؟؟؟

majid در 15/9/1392 | 16:28 گفت:


با اینکه دفاع به ثبات خوبی رسیده اما بازم دوس دارم کاپیتان به قلب خط دفاعی برگرده

ناصر در 15/9/1392 | 15:16 گفت:

به اميد پيروزي تفنگداران دريايي لندن!
بازي آرسنال-اورتون يكشنبه ساعت 19:30
و
بازي آرسنال-ناپولي چهارشنبه ساعت 23:15
از شبكه ي ورزش پخش خواهد شد

آرین در 15/9/1392 | 14:31 گفت:

خیلی کوتاه بود ولی باز ممنون.در مورد کاپیتان هم اصلا موافق نیستم.روسیچکی و ویلشر بیشتر شایسته هستن.

masoud mahmudpur در 15/9/1392 | 14:01 گفت:

بازی با اورتون از شبکه ورزش پخش میشه

Lotfali khan zand در 15/9/1392 | 13:29 گفت:

720 دیقه یک گل خورده به عبارتی

sepehr najafian در 15/9/1392 | 13:28 گفت:

از منچسترم یکی خوردیم.

koorosh در 15/9/1392 | 12:57 گفت:

داداش از منچسترم گل خوردیم دیگه