تیمه قوی @بازی ضعیف

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,504 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیمه قوی @بازی ضعیف

سلام خدمت طرفداران آرسنال
در رابطه با بازی امروز اگه بخوام چیزی ازش بگیم ابتدا به ساکن این هستش که منچسترسیتی تیمی فوق العاده قوی همراه بابهترین بازیکنان اروپاکه نیمکت این تیم به اندازه بازیکن های فیکس تیم آرسنال هستوخوب ماهم آرسنال هستیم که صدرنشین لیگ جزیره وبا بهترین خط دفاعی البته قبل ازاین بازی که خیلی بهش مینازیدیم.
برد منچسترسیتی مقابل بایرمونیخ هم تاثیرزیادی روی روحیه ی اونا گذاشته بود.
ازابتدای بازی دردفاع سمت چپ وراست خیلی ضعیف کارکردیم وهرحمله ای راکه میخاست تدارک ببینه از گوشه ها بود که منجر به کرنر شدن می شد.نمی دونم کوژینلی چندهفته مصدوم خواهد بود امااگه اون بلندمدت مصدوم باشه آرسنال ضربه ی بزرگی رو میخوره.ما اصلا توی این بازی هافبک چپ عملا نداشتیم ومونرِِعال که یکی از ضعیف ترین بازی هاروبرای آرسنال کرد باتوپ تازمین حریف میرفت وکسی اونجانبود پس یا مجبورمی شد به مرکز زمین پاس بده ویا اینکه خودش بره که دردوصورت ناتوان بود.
مهاجم امروز آرسنال هم اصلا نتونست کاری بکنه وقتی هم خاست که کاری بکنه به اشتباه آفسایدشو داور2دفعه گرفت.
زمانی که ترکیب سیتی روقبل از بازی نشون داد تنم لرزید YAYA.NASRI.AGUERO.SILVA.NEGREDO.NAVAS.
وجودهریک از اینها توی یه تیم میتونه فوق العاده باشه.
امروزکه باید بادوهافبک دفاعی بازی روشروع میکردیم این کارونکردیم نمیدونم نظرشماچیه؟
بازی بعدی باچلسی توامارات هستش کارخیلی سخته ولی خدا خودش کمکمون میکنه.
یاعلی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

morteza در 24/9/1392 | 20:11 گفت:

کاملا بات موافقم . فقط کافیه نگا کنین به ترکیب سیتی . واقعا بازیکنای خوبی داره . تیمی که بایرن رو ببره معلومه که تیم خوبیه . البته نباید این شکست بد رو توجیه کرد. باید به فکر بازیهای بعدی باشیم .

ناصر در 24/9/1392 | 14:12 گفت:

من هنوز امیدوارم.فصل که تموم نشده.
انشاله چلسی رو میبریم و برمیگردیم به فاصله ی 5 امتیازیمون

سید ابوالفضل موسوی در 24/9/1392 | 13:15 گفت:

ما امسال قهرمانیم شک نکنید..................

آرین در 24/9/1392 | 12:12 گفت:

دوستان بازی با چلسی هفته ی بعد دوشنبه هست؟؟ یعنی تا دوشنبه ی بعد بازی نداریم؟!

♥Arsenal♥ در 24/9/1392 | 10:41 گفت:

نقل قول : با چلسی هم میبازیم خواهشا دیگه کری نخونید که بازی رو میبریم

پاسخ شما : من میگم چلسی رو میبریم ، میگید نه نگاه کنید

چلسی رو میبریم بد هم میبریم


اهل شرطبندی نیستم ولی اگه بودم میبستم شک نکنید......


♥Arsenal♥ در 24/9/1392 | 10:39 گفت:

بیاید قبول کنیم تیم ما خسته بود


اگه بازی تو لندن بود داستان چیز دیگه میشد...

Mohsen در 24/9/1392 | 09:50 گفت:

اینجاست که فرق بین تیمای بزرگ با ما معلوم میشه...
ثبات تیم داره تموم میشه... تو این چند سال جلوی یونایتد و سیتی و چلسی حرفی واسه گفتن نداشتیم. شانس ما هم تو این مقطع خوردیم بهشون

سید حسین در 24/9/1392 | 09:29 گفت:

آقا یکی منو قانع کنه 5000تا قبول 6000تا قبول ولی 10159 نفر آنلاین سایت ممکنه توضیح بدید درسته واقعا؟

حسن در 24/9/1392 | 02:39 گفت:

سلام دوستان عزیز. بازی واقعا سختی بود.به شدت به یه مهاجم سرعتی تکنیکی با هافبک دفاعی قلدر نیاز داریم،دفاع چپ و راستمون هم دیگه هیچی دریغ یه سانتر خوب. به امید خدا تو بازی با چلسی جبران کنیم.

محمد عرفان مرادی در 23/9/1392 | 23:52 گفت:

ونگر باید آرتتا و روسیچکی رو فیکس بذاره و به جا ژیرو از بندتنر استفاده کنه

ahmadreza در 23/9/1392 | 23:37 گفت:

هرچی تو این فصل خوب بودیم داره تموم میشه تو این 1و2 هفته بد جایی داریم کم میاریم.اروپا که با توجه به دوم شدنمون و تیم های قوی 1 رئال و بارسا و بایرن بعیده کاری کنیم امیدمون به لبگ که این اواخر با اورتون و سیتی و اگر چلسی نبریم که تیم روحیه قهرمانیشو از دست میده در ضمن صدرم از دست میدیم.حذفی هم خوردیم به تاتهام که با این وضع موفق نمیشیم.چه زود همه چی عوض میشه

حسین ملازینل در 23/9/1392 | 23:34 گفت:

با تمام احترامی که برای شما هم نام عزیزم قائلم ولی برداشتی که من از بلاگهایی که از اوایل هفته قبل تا این لحظه داشتم اینه که ونگر باید یه ترکیب محتاط شجاعت امیز به همراه دو هافبک دفاعی که در واقع یه دونه هافبک باشن و همچنین دو مهاجم روانه ی زمین کنه...

majid در 23/9/1392 | 23:27 گفت:


اخه حسین جان فدات شم بدبخت تو بازی با منچستر ترکیب و محطاط فرستاد تو زمین گفتین چرا ابن کارو کرده. حالا که بدونه ترس فرستاده باز میاین میگین چرا این کارو کرده من بخدا علم فوتبالیه همه ی طرفدارای ارسنالیو قبول دارم اما جانه ما بحث کارشناسیو بیخیال دیگه

mehdi در 23/9/1392 | 23:16 گفت:

دلیلی نداره چون سیتی رو باختیم چلسیم ببازیم اون بازی هفته دیگه هست میتونیم یه ریکاوریه عالی کنیم ارسنال امروز خسته بود بازی با چلسی اگه خسته نباشیم قطعا میبریم ولکات خیلی امیدوارم کرد خیلی

حسین در 23/9/1392 | 23:12 گفت:

نقل قول : با چلسی هم میبازیم خواهشا دیگه کری نخونید که بازی رو میبریم

پاسخ شما : 1درصدم شانس نداریم.

Henry در 23/9/1392 | 23:11 گفت:

khodayi ye saro gardan az ma behtar boodan

میثم محمودی در 23/9/1392 | 23:03 گفت:

با چلسی هم میبازیم خواهشا دیگه کری نخونید که بازی رو میبریم