برگشت به بازی

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,655 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برگشت به بازی

سلام خدمت طرفداران آرسنال.

آرسنال دراین فصل دربیشتر بازیهایی که گل اول رو زده شکست نخورده ودر بازیهایی که گل اول رو نزده نتوانسته پیروز بازی بشه.چند دلیل وجودداره دراینگونه شدن تیم1_اینه که شایدبازیکنان تمرکزخودشون رو ازدست میدن که من فکرمیکنم این گزینه را نتونست عاملی برای این کاردونست.2_سوارشدن تیم حریف پس اززدن گل اول بازی ودرمقابل ضعیف شدن آرسنال.3_نداشتن ترکیب تقویتی بعدازخوردن گل وعقب افتادن ازحریف.که میشه اینو یکی ازدلایل دونست.چون اگه بازی باهمون روال ادامه پیداکنه دست آرسن ونگر د


 ولی اگه آرسنال بتونه گل اول بازی روبزنه میتونه گل نخوردن وبه گل زدن ترجیح بده که توی این فصل بیشترشاهداین کاربودیم که تیم درزمان پیروزی چهره ی دفاعی به خودش میگیره با اوردن مونرعال و ورمالن  ویک هافبک دفاعی .بااین  وجودآرسنال میتونه ازسرعت ولکات نهایت استفاده روببره وبازدن گل شیرازه ی حریف رو ازهم بپاچه.حالا باید ببینیم بارسیدن پودولسکی آیا آرسن ونگردومهاجمه بازی میکنه ویابایدسیستم تک مهاجمی رو توی تیم شاهد باشیم .

خوشحال میشم نظرتون روبدونم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 27/9/1392 | 15:44 گفت:

آقا فعلا مصدوم کوتاه مدت و دائم زیاد داریم و بازیکنهامون کم هستن. به ترکیب سیتی نگاه کنید که تو هر پست دو تا بازیکن تاپ داره. و برای هر نوع بازی ای که بخواد و هر تاکتیکی، بازیکن داره. باید تو ژانویه دو تا ستاره بخریم.

shima در 27/9/1392 | 15:33 گفت:

همشهری موافقم،مخصوصا با فرمایلن!

mehdi در 27/9/1392 | 15:12 گفت:

خداکنه که بیاد. قبلا فاش کرده بود که تو تابستون آرسنال بهش پیشنهاد داده بوده

mehdi در 27/9/1392 | 15:06 گفت:

اخبار شبکه خبر گفت دیگو کاستا پیشنهاد ارسنالو برای اومدن به تیم در فصل نقل و انتقلات زمستانی رو قبول کرده اخخخخخخخ یعنی صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi در 27/9/1392 | 00:24 گفت:

هم اسمیم که این مهدی گفتا من نگفتم خانوم پرتویی....

mehdi در 26/9/1392 | 22:32 گفت:

با نظر خانوم پرتویی کاملااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا موافقم

majid r در 26/9/1392 | 22:11 گفت:

این ربطی به ارسنال نداره
کلا 70%تیمهایی که گل اولو میزنن پیروز بازین!

مهناز پرتوی در 26/9/1392 | 22:06 گفت:

ما ظاهرا تک مهاجمیم ولی دم دروازه حریف 45 نفر یه ساعت پاس کاری میکنن اخرشم همه به جز ژیرو گل میزنن...

mehdi در 26/9/1392 | 21:20 گفت:

خداکنه پولدی رو از این به بعد جای جیرود بزاره نوک ونگر

mehdi در 26/9/1392 | 21:20 گفت:

خداکنه چولدی رو از این به بعد جای جیرود بزاره نوک ونگر

امیر حسین صالحی در 26/9/1392 | 21:01 گفت:

دقیقا درسته !!!
امیدوارم با اومدن پولدی و چمبو اوضاع بهتر شه !!!

mehdi در 26/9/1392 | 19:59 گفت:

شما راست می گی منم هر وقت تیم گل اول رو می خوره احساس ناامیدی بهم دست میده

نماینده رسمی تونی آدامز در ایران در 26/9/1392 | 19:53 گفت:

به نظرم کاملا درسته .... c:

ناصر در 26/9/1392 | 19:28 گفت:

كلا فوتبال داره به سمت نتيجه گيري بيش از پيش ميره.
هر تيمي كه گل اول رو بزنه،فرق نميكنه چه تيمي،در ادامه ي بازي رو به ضد حمله مياره.
معمولا تيم هايي كه بازيكنان باتجربه و داراي شخصيت و صلابت قهرماني دارن،قهرمان ميشن.
چون حتي اگه 2 يا 3 گل هم عقب بيافتن ميتونن خودشون رو به بازي برگردونن