4-4-2

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,652 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

4-4-2

سلام خدمت هواداران عزیز.

فکرکنم بازی با  کریستال  پالاس اولین بازی بود که دراین فصل آرسنال  بازی رو با دو مهاجم البته روی کاغذ بازی رو شروع کرد. روی کاغذ بادو مهاجم بازی روشروع کردیم اما همچنان درزمین  نقشه برای رسیدن به گل باهمان تک مهاجم بود.
نکهی قابل توجه این است که زمانی که توپ به جناحین برا ی سانتر می رود بازیکنان ما اکـثرا بیرون محوطه هستند وژیرو هم جایگیری بدی  دربین مدافعین حریف دارد.

آرسنال زمان زیادی است که از نداشتن دوگوش دردفاع خودرنج می برد.دوبازیکنی که بتوانند هم دردفاع وهم درحمله خوب کارکنند.مادراین فصل می بینیم که زمانی که از عمق حریف به گل نمی رسیم نمی توانیم ازکناره ها خطرناک باشیم .بابودن پودولسکی ودومهاجمه شدن تیم می توانیم با سانتر از جناحین چه کوتاه وچه بلند موفق باشیم.

این کارا حریف سرسخت مادراین فصل که منچسترسیتی است خوب انجام می دهد.آنها درسمت چپ زابالتارا دارند که فوق العاده کارمی کند.

امیدوارم زمانی که سانیا تیم راترک کرد آرسنال بازیکنی راجذب کند که بتواند حداقل یک سمت تیم را قدرتمندتر ازسمت دیگرکند چه درحمله وچه دردفاع.

نظرتون و می خاستم بدونم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 18/11/1392 | 18:08 گفت:

خدایا شکرت سانیا داره میره !!!!!!!

یعنی آی کیوی جلبک بیشتر از آی کیوی این احمق بی شعوره !!!!!

یعنی احمق ترین و کودن ترین بازیکن ما همین بی پدره !!!! باور کنید جنکینسن (عشق سید) آی کیوش از سانیا بیشتره !!!

تا پشت محوطه جریمه حریف میره ، بعد 3 برابر همون مسافتو به طرف دروازه خودمون برمیگرده !!!!!

خواهشا الان بهاطر این یکی دو بازی خوبش الکی جو گیر نشید و فک نکنید که پیشرفت کرده و بازیکن خوبیه !!!

این احمق کودن ، دقیقا سر بزنگاه و دقیقا جایی که "نباید" گاف میده و تیم رو به ف... میده !!!

بازی فصل رفت فصل قبل با منچستر رو کگه یادتون هست ؟؟؟؟

بعد عمری یه بار اومدیم شانچسترو ببریم که این بی پدر نذاشت....


خدایا از اینکه دعای ما رو مبنی بر خروج سانیا از آرسنال مورد استجابت قرار دادی بی نهایت از تو سپاسگذاریم !

حسن ویلشر در 18/11/1392 | 14:40 گفت:

نقل قول : نقل قول : خدایا شکرت بعد از 10 فصل بازی تو لیگ جزیره بالاخره سانتر کردن یاد گرفت..چه پیشرفتی........!!!!!!!!!!!!!

پاسخ شما : دادا این پست خودش به اندازه کافی رو اعصاب هست ,تو دیگه اینطوری کامنت نده!
درسته بعد از مصدومیتش افت داشته و الان تقریبا رسیده به فرم قبلیش اما آخرین فصل فنپرسی رو یادت بیار!
1-تو آنفیلد با سوپر گل کوشینلی یکی عقبیم , سانتر سانیا , گل اول آرسنال
2-بازی تاتنهام سانتر سانیا گل
3-سانتر سانیا ضربه نوک پا روسیچکی قبل فریدل , گل سوم آرسنال - اذان مغرب به افق ج ا ا

اون فصل سانیا بی نظیر بود , الان هم داره کم کم آماده میشه

بعد ما 4 تا دفاع داریم با تفسیر دوستان گوش ها تو دفاع خوب نیستن , مرته هم که کنده , میمونه یه کوشینلی!!!

کوشینلی تنهایی با اختلاف یک گل شده دومین خط دفاع برتر لیگ انگلیس


پاسخ شما : ای کاش اشتباهات 3امتیازی سانیا یادتتون بیاد که نمیاد...

majid در 18/11/1392 | 12:48 گفت:

نقل قول : من فقط نمیدونم چراهم زمان ازروسیچکی واوزیل استفاده نمی کنه چون چندتابازی باهم توی زمین بودن خط وسط مافوقالعاده بود دوگوش ماهم خوب بازی میکنن والبته ژیروهم خوب جاگیری نمیکنه بااین حرف برخی ازدوستان موافقم

پاسخ شما :
به شخصه از طرفدارانه پر و پا قرص روسیچکیم... اصن اسمش که میاد دست و پام شل میشه هم متعصب هم پر

تلاش هم خستگی ناپذیر هم خوش تکنیک هم حرفه ای هم دیده خوبش هم نهایت بازی فانتزی هم پاسای بیرون

پاش اصن یه وضعی هم همه چیز کلا... اما به نظرم ونگر به ویلشر و کازورلا اعتقاد بیشتری داره... ای کاش روسیچکی

الان 25 سالش بود اونوقت هافبک اول تیم بود

سیدهادی موسوی در 18/11/1392 | 12:01 گفت:

من فقط نمیدونم چراهم زمان ازروسیچکی واوزیل استفاده نمی کنه چون چندتابازی باهم توی زمین بودن خط وسط مافوقالعاده بود دوگوش ماهم خوب بازی میکنن والبته ژیروهم خوب جاگیری نمیکنه بااین حرف برخی ازدوستان موافقم

سیدهادی موسوی در 18/11/1392 | 12:01 گفت:

من فقط نمیدونم چراهم زمان ازروسیچکی واوزیل استفاده نمی کنه چون چندتابازی باهم توی زمین بودن خط وسط مافوقالعاده بود دوگوش ماهم خوب بازی میکنن والبته ژیروهم خوب جاگیری نمیکنه بااین حرف برخی ازدوستان موافقم

سید محمد رضا در 18/11/1392 | 10:12 گفت:

نقل قول : خدایا شکرت بعد از 10 فصل بازی تو لیگ جزیره بالاخره سانتر کردن یاد گرفت..چه پیشرفتی........!!!!!!!!!!!!!

پاسخ شما : دادا این پست خودش به اندازه کافی رو اعصاب هست ,تو دیگه اینطوری کامنت نده!
درسته بعد از مصدومیتش افت داشته و الان تقریبا رسیده به فرم قبلیش اما آخرین فصل فنپرسی رو یادت بیار!
1-تو آنفیلد با سوپر گل کوشینلی یکی عقبیم , سانتر سانیا , گل اول آرسنال
2-بازی تاتنهام سانتر سانیا گل
3-سانتر سانیا ضربه نوک پا روسیچکی قبل فریدل , گل سوم آرسنال - اذان مغرب به افق ج ا ا

اون فصل سانیا بی نظیر بود , الان هم داره کم کم آماده میشه

بعد ما 4 تا دفاع داریم با تفسیر دوستان گوش ها تو دفاع خوب نیستن , مرته هم که کنده , میمونه یه کوشینلی!!!

کوشینلی تنهایی با اختلاف یک گل شده دومین خط دفاع برتر لیگ انگلیس

majid در 17/11/1392 | 19:04 گفت:


درسته دفاع 6 دنگی نیست ولی بی انصافیم نکنیم دیگه. این رده بندی دفاع ها تو سایت لیگ برتره: اینم لینکش: http://www.premierleague.com/en-gb/players/ea-sports-player-performance-index.html?paramSearchTerm=¶mClubId=¶mSeason=2013-2014¶mPosition=DEFENDER¶mEaBreakdownType=ACCUMULATIVE¶mGameWeek=1¶mItemsPerPage=20¶mSelectedPageIndex=1

سانیا بعد از کلمن (مدافع اورتون) تو لیگ برتر دومه و بعد از اونم اورا و تری و واکر و اسکرتل و مرته ساکرن و ...

حسن ویلشر در 17/11/1392 | 18:43 گفت:

خدایا شکرت بعد از 10 فصل بازی تو لیگ جزیره بالاخره سانتر کردن یاد گرفت..چه پیشرفتی........!!!!!!!!!!!!!

محسن عاشوری در 17/11/1392 | 15:37 گفت:

نقل قول : فقط زونیگا بازیکن ناپولی.دفاع راست خیلی خوبیه خوراک خودمونه

پاسخ شما : انصافا زونیگا خیلی دفاع راست خوبیه .. دونده و فیزیکی
کاش بخریمش تابستون ..

الان هم تو ناپولی به طور عجیبی ذخیره هست .. (از شاهکارهای رافا بنیتز تو ناپولی ذخیره کردن زونیگا و هامسیک هستش)

میتونیم هامسیک هم بخریم

میلاد در 17/11/1392 | 11:59 گفت:

میگن تابستون قراره لوکاس بره میلان و بالوتلی بیاد آرسنال!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-to-sell-star-to-land-italian-goal-machine/link/737013/

توپچی جنوب در 17/11/1392 | 09:56 گفت:

تیم شاید تو دفاع از نظر تک تک نفرات و ایما چیزی واسه گفتن در مقابل تیم های رقیبمون نداشته باشه ولی از نظر همهنگی و بازیخوانی و دفاع تیمی بیشک اگر بهترین نباشیم جزو بهترین های لیگ برتر 100% هستیم و ضمن اینکه کاپیتان فرمالن رو رو هم روی نیمکت داریم.....
پس دفاع تیم از سایر نقاط تیم واسه انتقاد کردن خعیلی عقب تره اگه الان صدر جدول هستیم یکی از دلایل اصلیش همین ثبات و هماهنگی دفاعمون هست.... که شامل سانیا و کوش و مرته و گیبز و ژسنی و

فلامینی و آرتتا و فرمالن و ناچو هستش....
انتقاد از دفاع تو این شرایط

میعاد در 17/11/1392 | 02:58 گفت:

علی راس میگه یادمه چند فصل پیش (فکر کنم2009 بود) همون فصلی که چلسی دفاع راست نداشت و فصل بعدش بوسینگوا رو گرفتن سانیا بهترین دفاع راست جزیره شد

علی آقاشاهی در 16/11/1392 | 23:40 گفت:

نقل قول : سانیا به نظرم از اولین فصلی که اومد تا حالا ,این فصل بهترین فصلش بوده.سانتر هاش اکثرا خوب بوده و چند مورد هم به گل رسیدیم.اما تو کار دفاعی یکم ضعیفه.گیبس هم تو هجوم خیلی خوبه ولی دفاع مشکل داره.به نظرم با توجه به سن سانیا تابستون باید یه جایگزین براش پیدا کنیم.جنکینسون عمرا بازیکن بشو نیست

پاسخ شما : نه اتفاقا آرین سانیا از اواخر 2 فصل قبل افت کردو الان دوباره داره رو میاد
من یادمه 2 یا 3 سال پیش با یکی از بچه ها سر این موضوع که سانیا بهترین دفاع راست جزیرس بحث می کردیم (کسی اگه بهتر از سانیا اون موقع یادشه بگه) . یادم نمی ره که آرسنال 2 سال قبل دقیقا بعد از شکستگی پای سانیا (والبته مصدوم شدن گیبز از ناحیه شکم) فصل رو از دست داد و الا کاملا با یونایتد و سیتی داشتیم رقابت می کردیم تا جایی که وقتی این 2 تا برگشتن دوباره امید به تیم برگشت

متاسفانه بعضی از دوستان بخاطر اینکه یه بازیکن با سلیقه ی پلی استیشنیشون جور در نمیاد طرفدارای اون بازیکن رو نفهم خطاب می کنن و دم از تفکر فوتبالی می زنن

Good luck

امیرحسین در 16/11/1392 | 23:23 گفت:

فقط زونیگا بازیکن ناپولی.دفاع راست خیلی خوبیه خوراک خودمونه

arash در 16/11/1392 | 23:18 گفت:

با بیشتر بچه ها موافقم، نکته ی جالب حرفات تمجید از زابالتا بود
یه آرژانتینی بفهمه یکی رو کره ی زمین هست از دفاعاشون تعریف کرده خودکشی میکنه!!!!!

سانیا (البته این فصل سانتراش خیلی بهتر شده نمیدونم چرا!!) خیلی معمولیه، ولی انصافا در حق گیبس نامردی کردی..یکی از دلایلی هم که ونگر رو نیمکت آرسنال نشسته و شما میای اینجا پست میدی و مربی آرسنال تو فیفا و پس هستی اینه که تو زابالتا رو به گیبس ترجیح میدی..البته این فقط یکی از دلایله!!
یکیشم اینه که میگی اون روز 4-4-2 بازی کردیم، بعد خیلی عاقل اندر .... به بچه هایی که خیلی تحلیلای درستی از فوتبال دارن میگی جلو روبن و ریبری.........

توپای هوایی رو کاری ندارم ولی برو تعداد گلایی که این فصل آرسنال از جناحین به ثمر رسونده رو نگا کن بعد بیا اینجوری بچه ها رو بکوب..

ببخشید خلاصه، فقط منظورم این بود که تیم الان رو فرمه، داره نتیجه میگیره بذار لذت ببریم، بعد که شروع کرد به باختن همه با هم میایم اینجا غصه میخوریم و به سانیا و گیبس و جنکینسون و ژیرود و سالار تمام فحش خورهای آرسنال رمسی فحش میدیم،
قبوله؟!!

mehdi در 16/11/1392 | 22:58 گفت:

بازی ماندگار یوونتوس 1-آرسنال 3.................یادش بخیر
http://www.aparat.com/v/VQq2a

mehdi در 16/11/1392 | 22:35 گفت:

سانیا انصافا عضو بهترین های تیم بود

میلاد در 16/11/1392 | 22:12 گفت:

نقل قول : سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ای کاش نظر طرفدارای بقیه تیما رو بپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای کاش!!!!!!!!!!!!!!!!!چند بازی که گنابری سمت راست زمینو کلا گرفته بود و بی امان نفوذ میکرد! چندین بازی زوج فلامینی ویلشر اجازه نفس کشیدن به تیم حریفو نمیداد..توپای هوایی رو مرتساکر دفع میکنه سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخ خداوکیلی سانیا چی داره؟ن سرعت . ن قدرت ن قد ن استیل ن قیافه ن سانتر ن شوت ن تکل ن بازیخوانی ن قدرت بدنی ن شعور فوتبالی ن دریبلینگ ن تکنیک ن سرزنی ن جاگیری ن ابهت...خوشکلم نیس بگیم ونگر ازش خوشش اومده؟؟؟نه سن کم که بگیم آینده داره.تو را به جان عزیزتون بازی با ساوتهمپتن هر دو گلو از سمت کی خوردیم؟........شماها یادتون رفته اشتباهات سانیا رو.به سانیا میگید خوب!!!کافو.لام.آلوز.زامبورتا.مایکون.چی میگید؟؟؟بعد یه دهه سوتی و فاجعه حالا انتظار ندارید چند بازی در مقابل امثال کریستال پالاس و... خوب انجام بده.بقران بعضیا از فوتبال هیچی نمیفهمن.نمیگم بنده عقل کل تشریف دارم اما خدارو شکر میفهمم سانیا چه موجود احمقیه

پاسخ شما : داش حسن!! اول برو ی لیوان خاکشیر یا گل گاوزبون بخور آروم شی!!!اصن اعصاب نداریا!!! فک کنم اگه سانیا دم دستت بود،دونه دونه اون گیساشو میکندی؟!؟!؟!

ناصر در 16/11/1392 | 21:30 گفت:

سانیا که خیلی عالیه.سیستم تیم به سبک بازی تیم برمیگرده و به بازیکن هایی که در تیم وجود داره و تفکر سرمربی تیم.
من ترجیح میدم به جای اینکه تیم فقط یه سیستم بازی کنه،قابلیت تاکتیک پذیری بالایی داشته باشه و بتونه به سیستم های مختلف در زمان های مورد نیاز تغییر پیدا کنه.

حسین در 16/11/1392 | 21:00 گفت:

نقل قول : سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ای کاش نظر طرفدارای بقیه تیما رو بپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای کاش!!!!!!!!!!!!!!!!!چند بازی که گنابری سمت راست زمینو کلا گرفته بود و بی امان نفوذ میکرد! چندین بازی زوج فلامینی ویلشر اجازه نفس کشیدن به تیم حریفو نمیداد..توپای هوایی رو مرتساکر دفع میکنه سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخ خداوکیلی سانیا چی داره؟ن سرعت . ن قدرت ن قد ن استیل ن قیافه ن سانتر ن شوت ن تکل ن بازیخوانی ن قدرت بدنی ن شعور فوتبالی ن دریبلینگ ن تکنیک ن سرزنی ن جاگیری ن ابهت...خوشکلم نیس بگیم ونگر ازش خوشش اومده؟؟؟نه سن کم که بگیم آینده داره.تو را به جان عزیزتون بازی با ساوتهمپتن هر دو گلو از سمت کی خوردیم؟........شماها یادتون رفته اشتباهات سانیا رو.به سانیا میگید خوب!!!کافو.لام.آلوز.زامبورتا.مایکون.چی میگید؟؟؟بعد یه دهه سوتی و فاجعه حالا انتظار ندارید چند بازی در مقابل امثال کریستال پالاس و... خوب انجام بده.بقران بعضیا از فوتبال هیچی نمیفهمن.نمیگم بنده عقل کل تشریف دارم اما خدارو شکر میفهمم سانیا چه موجود احمقیه

پاسخ شما : یکی فهمید ماچی می گیم

آرین در 16/11/1392 | 20:54 گفت:

سانیا به نظرم از اولین فصلی که اومد تا حالا ,این فصل بهترین فصلش بوده.سانتر هاش اکثرا خوب بوده و چند مورد هم به گل رسیدیم.اما تو کار دفاعی یکم ضعیفه.گیبس هم تو هجوم خیلی خوبه ولی دفاع مشکل داره.به نظرم با توجه به سن سانیا تابستون باید یه جایگزین براش پیدا کنیم.جنکینسون عمرا بازیکن بشو نیست

ahmadreza در 16/11/1392 | 20:33 گفت:

چپ گیبس تو حمله خوبه از حق نگذریم .اما تو دفاع..کنارامون اتوبانه

حسن ویلشر در 16/11/1392 | 20:14 گفت:

سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ای کاش نظر طرفدارای بقیه تیما رو بپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای کاش!!!!!!!!!!!!!!!!!چند بازی که گنابری سمت راست زمینو کلا گرفته بود و بی امان نفوذ میکرد! چندین بازی زوج فلامینی ویلشر اجازه نفس کشیدن به تیم حریفو نمیداد..توپای هوایی رو مرتساکر دفع میکنه سانیا خخخخخخخخخخخخخخخخ خداوکیلی سانیا چی داره؟ن سرعت . ن قدرت ن قد ن استیل ن قیافه ن سانتر ن شوت ن تکل ن بازیخوانی ن قدرت بدنی ن شعور فوتبالی ن دریبلینگ ن تکنیک ن سرزنی ن جاگیری ن ابهت...خوشکلم نیس بگیم ونگر ازش خوشش اومده؟؟؟نه سن کم که بگیم آینده داره.تو را به جان عزیزتون بازی با ساوتهمپتن هر دو گلو از سمت کی خوردیم؟........شماها یادتون رفته اشتباهات سانیا رو.به سانیا میگید خوب!!!کافو.لام.آلوز.زامبورتا.مایکون.چی میگید؟؟؟بعد یه دهه سوتی و فاجعه حالا انتظار ندارید چند بازی در مقابل امثال کریستال پالاس و... خوب انجام بده.بقران بعضیا از فوتبال هیچی نمیفهمن.نمیگم بنده عقل کل تشریف دارم اما خدارو شکر میفهمم سانیا چه موجود احمقیه

مهدی در 16/11/1392 | 19:41 گفت:

اباته وسلام

مهدی در 16/11/1392 | 19:41 گفت:

اباته وسبام

majid در 16/11/1392 | 18:59 گفت:


دفاع فوق العاده | بازدید :1174نفر

-------------------------------------------------------------

جالبه خودتم تو ابن بلاگت به خوب بودن دفاعمون اشاره کردی باز نمیدونم چرا...

majid در 16/11/1392 | 18:55 گفت:


حسین جان از نظرم ناراحت نشو اما خط دفاع ما فک میکنم خودشو ثابت کرده و پس از 24 هفته ما با یک فاصله ی

کم از تیم اول دومین خط دفاعیو داریم تو لیگ... حالا میخواد خط دفاع ما تو بازی با بایرن بد باشه, میخواد خوب

باشه, یا مرته ساکر کند باشه, یا کوش سوتی باشه, یا گیبس بی تجربه باشه, یا سانیا فقط تو کارای تهاجمی خوب

باشه... چیزی که معلومه اینه که خط دفاع حداقل تو این فصل ثبات داشته میخواد این ثبات در حد کل اروپا باشه یا فقط

در حد لیگ برتر باشه... گرچه تو اروپا هم فک میکنم تو 6 بازی 4 گل خوردیم اگه اشتباه نکنم که اینم بد نیست در کنارش

تو لیگ هم بیشترین کلین شیت هارو داشتیم... در کل بعضیاتون عادت دارید فقط نیمه ی خالیه لیوان و میبینید...

درسته بازیکنای زیاد محشری تو خط دفاع نداریم اما حداقلش اینه که هماهنگی و سازماندهی خوبی داده شدن

masoud mahmudpur در 16/11/1392 | 18:48 گفت:

خداوکیلی سانیا و گیبز خیلی خوب تو حمله اضافه میشن!درسته در حد زابالتا نیستن ولی بازم خوبن
مرسی

علی آقاشاهی در 16/11/1392 | 18:45 گفت:

نقل قول : نقل قول : دادا ما دو مهاجم نداشتیم پودولسکی وینگ بود.
به نظر من سانیا عالی بوده , با توجه به این که سرعت مرته کمه باید به اون هم کمک کنه , ضمن این که ناچو و گیبز هم امسال پیشرفت کرده , ما فقط یکی رو میخوایم که وقتی سانیا مصدومه , جیکینسون بازی نکنه.


پاسخ شما : جلوی ریبری و روبن معلوم می شه.


پاسخ شما : هر تیمی جلوی روبن و ریبری تنش میلرزه. مهم ثبات دفاع و موثر بودن تو حمله هست که هم سانیا هم ناچو و گیبز و حتی جنکینسون این خصوصیات رو دارن. آرسنال اگر بخواد از جناحین سانتر کنه اوزیل و پولدی و سانتی و گیبز به خوبی این کار رو انجام می دن ولی این تو سیستم بازی تیم نیست

Good luck

رضا در 16/11/1392 | 18:30 گفت:

http://fs2.filegir.com/tarafdari.com/Julian_Draxler_-_Time_of_Your_Life_-_Goals_%26_Skills_-_2013_-_2014_TARAFDARI.COM%5D.mp4

حسین در 16/11/1392 | 18:19 گفت:

نقل قول : دادا ما دو مهاجم نداشتیم پودولسکی وینگ بود.
به نظر من سانیا عالی بوده , با توجه به این که سرعت مرته کمه باید به اون هم کمک کنه , ضمن این که ناچو و گیبز هم امسال پیشرفت کرده , ما فقط یکی رو میخوایم که وقتی سانیا مصدومه , جیکینسون بازی نکنه.


پاسخ شما : جلوی ریبری و روبن معلوم می شه.

حسین در 16/11/1392 | 18:17 گفت:

نقل قول : دادا ما دو مهاجم نداشتیم پودولسکی وینگ بود.
به نظر من سانیا عالی بوده , با توجه به این که سرعت مرته کمه باید به اون هم کمک کنه , ضمن این که ناچو و گیبز هم امسال پیشرفت کرده , ما فقط یکی رو میخوایم که وقتی سانیا مصدومه , جیکینسون بازی نکنه.


پاسخ شما : جلوی ریبری و روبن معلوم می شه.

حسین در 16/11/1392 | 18:16 گفت:

نقل قول :
یکمی (در حدود 99%) با حرفات مخالفم

یسری اطلاعات غلطم داده بودی (البته به نظر من) که سید محمد رضا هم بهش اشاره کرد


پاسخ شما : جلوی روبن و ریبری معلوم می شه.هرحمله ای که بکنن تنمون می لرزه.

majid در 16/11/1392 | 18:10 گفت:


یکمی (در حدود 99%) با حرفات مخالفم

یسری اطلاعات غلطم داده بودی (البته به نظر من) که سید محمد رضا هم بهش اشاره کرد

mehdi در 16/11/1392 | 18:08 گفت:

به نظر من گوش های ما در فاز حمله خوب عمل می کنند اما در دفاع مشکل دارن..
به نظر من سانیا در حمله ها خوب اضافه میشه وحتی این فصل کیفیت سانترهاش خیلی بهتر شده، همین طور گیبس و حتی جنکینسون بنده خدا که 2 تا سانتر منجر به گل داشته(ساندرلند و کاردیف در نیم فصل اول).......
خطرناک نبودن در جناحین مربوط به مهاجمانه به عنوان مثال بازی با کریستال پالاس در نیم فصل اول زمانی که تیم تحت فشار بود ژیرو یه free head رو نتونست بزنه و چندین مورد دیگه......
علت قدرت من سیتی درین ناحیه وجود مهاجمانی مثل ژکو و نگردو هستش مه خوب سر می زنند

سید محمد رضا در 16/11/1392 | 18:06 گفت:

دادا ما دو مهاجم نداشتیم پودولسکی وینگ بود.
به نظر من سانیا عالی بوده , با توجه به این که سرعت مرته کمه باید به اون هم کمک کنه , ضمن این که ناچو و گیبز هم امسال پیشرفت کرده , ما فقط یکی رو میخوایم که وقتی سانیا مصدومه , جیکینسون بازی نکنه.