چلسی_آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,649 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چلسی_آرسنال

باعرض سلام وتبریک سال نوخدمت هواداران باشگاه آرسنال.
خب همتون می دانید که امروز آرسنال بازی سختی را درپیش داره درمصاف باچلسی که باصعودش به دوربعدی جام باشگاه های اروپا روحیه ی خوبی داره وآرسنال هم ازبردشیرین خودش مقابل تاتنهام به این بازی میاد.
آرسن ونگر ازاین بازی به عنوان مهمترین بازی فصل نامبرده و اگر بتونه با3امتیازکامل ازاین بازی خارج بشه فوق العاده خواهد بود وباروحیه ای مضاعف تر به دیدار من   چسترسیتی میره. :)چلسی هم که مثل همیشه جلوی آرسنال خوب تدابیر دفاعی را پیاده میکنه وتنها کار آرسنال برای به هم زدن تدابیر زدن یک گل درنیمه ی اول هست که ما با این یک گل به رختکن برویم ودر نیمه ی دوم چلسی برای زدن گل به میدان بیاد که دراین صورت دفاع آنها آسیب پذیر تر خواهد بود.
دوستان عزیز نظرتون چیه؟
بازی را هم اینجا گزارش کنید واخبارو بزارید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین در 3/1/1393 | 12:57 گفت:

ارسنال مارو ناامید کرد

Hossein در 2/1/1393 | 15:41 گفت:

نه انگاری هستش عذر میخوام

میثم محمودی در 2/1/1393 | 15:20 گفت:

چرا سایت طرفداری باز نمیشه کسی میدونه ؟

Hossein در 2/1/1393 | 15:07 گفت:

حدااقل اگه کلشتروم شرایط بازی داشته باشه خوبه

Hossein در 2/1/1393 | 15:01 گفت:

بچه ها روسیچکی به این بازی نرسیده

Amir در 2/1/1393 | 14:28 گفت:

اگه گل اولو بزنيم
مخصوصا آخر نيمه دوم خيلي خوبه
اينجوري اونا جلو ميكشن و ما ميتونيم تو ضد حمله ها خطرساز بشيم(همونطور كه خودت اشاره كردي)
به يك گل هم نبايد اكتفا كنيم، چون از لحاظ فيزيكي(قدرت و آمادگي بدني و...) اوا از ما بهترن و تا آخرين لحظه هاي بازي ميتونن با فشار تمام حمله كن وشايد كل بزن.(البته اونا بازيكناي بهتري هم دارن)
خيلي هم نبايد ريسك كنيم و تو ضد حمله جلو بزنيم.
كالستريم اگه آماده باشه، خيلي بدردمون ميخوره!!!
در كل بايد هوشيار و شجاعانه و پر تلاش بازي كنيم.
به اميد خدا بازيو ميبريم

میعاد در 2/1/1393 | 13:51 گفت:

احساس میکنم گل زود هنگام میخوریم

Lotfali khan zand در 2/1/1393 | 12:37 گفت:

آقو فقط سول افتاده توش. بجان خودم هم هانری بودش هم پیرس

Lotfali khan zand در 2/1/1393 | 12:37 گفت:

آقو من عکس پروفایلو عوض کردم ببینم خوبه؟ خخخخخخخخ اینجا امتحانش میکنم

mohsen abbasi در 2/1/1393 | 12:19 گفت:

امیدوارم بچه ها با یه بازی خوب یه عیدی با ارزش بهمون بدن

محسن عاشوری در 2/1/1393 | 12:19 گفت:

امیدوارم حداقل مساوی رو بگیریم ..

erfan در 2/1/1393 | 11:36 گفت:

دوستان یه آماری از بازیهای گذشته آرسنال و چلسی بزارید