ARSEN WENGER

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,648 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ARSEN WENGER

سلام خدمت دوستان عزیز.
یه تعدادی از هواداران آرسنال دوست دارند که آرسن ونگر ازتیم آرسنال بره.
شایددلیلی که این طرفداران دارند عدم موفقیت دراین چندساله اخیرکه با عدم قهرمانی تیم مواجه شده که بار انتقاد روازمربی تیم خیلی زیادکرده.نمی دونم دلیل دیگه ای دارن یا نه؟
آرسن ونگرالان باسابقه ترین مربی توی جزیره هستش که این می تونه برای آرسنال یک آپشن بسیار بزرگ باشه چرا که این فصل لیگ برتر آماربیشترین مربی اخراجی روداشته که این مربیان به تیم های لیگ برتر میان وبا نتایج ضعیف اخراج میشن.آگه آرسنال مربی جدیدی بیاره قول میدم که کم کم 4سال خبری  ازجام نباشه تازه معلوم هم نیست که سهمیه بگیریم یانه.چون مربی که به این تیم بیاد فرصت میخادبرای شناخت بیشتر از لیگ جزیره.
پس بهتره ماهوادارن به مربی تیم احترام بزاریم وبازم این فرصت رو به ایشون بدیم.
خودتون بهتر میدونید که تیم های دیگه واسه به خدمت گرفتنش له له میزنن.

                                                 با تشکر...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 9/2/1393 | 12:58 گفت:

این حرفی که میزنم دلیل نمیشه که فکر کنید معتقدم ونگر بی برو برگرد باید بره ولی میخوام اینو بدونم اول فصل که همه فکر میکردن تیمهای چلسی سیتی و تقریبا لیورپول تازه مربی عوض کردن و ونگر تنها کسی هستش که ثبات داشته و به احتمال 90درصد میتونه آرسنالو قهرمان کنه چی شد اون تجربه و ثبات به چه کاری اومد؟باز که واسه سهمیه داریم میجنگیم!حتی نایب قهرمان هم نشد که دلمونو خوش کنیم ما چون مهاجمای گلزنی مثل سوارز و استوریج و استرلینگ نداریم از لیورپول عقب افتادیم!
شما چی فکر میکنید؟دانش و تجربه و ثبات مربی گری ونگر کی باید به کارمون بیاد؟

Alireza در 8/2/1393 | 20:40 گفت:

ارسن باید بمونه.
وگرنه به سرنوشت عنچستر دچار میشیم

آرین در 8/2/1393 | 20:36 گفت:

اگه بازیکن میخره بمونه ولی اگه طبق روال چند سال اخیر بنجل بخره (مثل سانتوز و سانوگو و مونرئال و...) همون بهتر که بره .

امیر جمشیدی در 8/2/1393 | 15:37 گفت:

همه تیما به خون تازه نیاز دارن مثل خرید یه فوق ستاره یا چندتا بازیکن خوب اما توی آرسنال این خون تازه با رفتن ونگر توی تیم جریان پیدا میکنه.
افکار ونگر بو گرفته و در برابر تیمای بزرگ جواب نمیده نمونش بازی های آرسنال در برابر تیمای بزرگ انگلیس توی این فصل،ما حتی نتونستیم منچستر یونایتد رو امسال شکست بدیم!!! بعدشم شما نگاه کنید از زمانی که ونگر توی آرسناله چندتا مربی جدید و موفق اومدن و جام هارو درو کردن و رفتند مثل کونته یا کلوپ.
بعدشم تنها بازی خوب که ملاک نیس،آدم تلاش میکنه که بالاخره به یه جایی برسه یا یه هدفی داشته باشه واسه خودش،که توی آرسنال ونگر هدفی وجود نداره!!!
به امید رفتن آقای حسابدار

کمیل در 8/2/1393 | 10:28 گفت:

آرسن ونگر اون خود باوریشو از دست داده، مقابل تیم های قدرتمند بدجور میترسه و امیدی به برد نداره مخصوصا جلو چلسی مورینیو اما باید باور کنیم هیچ مربی مثل ونگر برا آرسنال مناسب نیست، الان آرسنال اگه 2 3 تا بازیکن خوب بگیره (مخصوصا مهاجم ) میتونه حرف های زیادی برا گفتن داشته باشه، من به فصل بعد امیدوارم البته با خرید بازیکن

هادی در 8/2/1393 | 09:46 گفت:

علت با سابقه شدن ونگر، خصوصا در سال های اخیر تحمل طرفدارا و سودجویی مالکینه و بس. وگرنه با این نتایج ونگر مربی هر کدام از تیمای مدعی دیگه انگلستان بود، از تیم اخراجش کرده بودند. بنظر من هرچقدر که در نیمه اول مربی گری ونگر، موفقیت آرسنال مدیون ونگره، در نیمه دومش موفقیت و سابقه و آوازه ونگر مدیون آرسنال و خصوصا هوادارهاست. به عقیده من اگه قسمت سومی در مربی گری ونگر باشه، الان وقت اونه وگرنه بره برای خودش و آرسنال بهتره.

javad در 8/2/1393 | 09:13 گفت:

اسال حذفی سال بعد لیگ سال بعدش سه گانه میگیریم))

توپچی جنوب در 8/2/1393 | 01:59 گفت:

فقط زمان هست ک میتونه همه چیز رو مشخص کنه همینطور ک این 8 سال بی جامی دل بعضی هوادار ها رو تیره کنه تو 2 سال آینده باز میتونه همه اونا رو امیدوار کنه.....
من ک به رءیس و کار هایی ک میکنه ایمان دارم....
امیدوارن شما ها هم حمایتاتون رو حفظ کنید تا تیم از این آخرین مرحله دوره گذرا هم عبور کنه و دوباره به روز های اوجش برگرده....

mohsen abbasi در 7/2/1393 | 23:30 گفت:

ونگر اگه یکم از ترسش تو بازیایه بزرگ کم کنه قبله بازی نتیجرو وا نده و خلاقیتایه عجیب نزنه از بازیکنا تو پستایه خودشون درست بازی بگیره و از همه مهمتر این بدنسازه الاغ با اون دکتر نفهمو اخراج کنه یه دستیار جوون جسور بیاره تا میانگین سنیه نیمکتمون یه خورده بیاد پایین توسط فصل به یه دردی بخورن نه مثل بولد که عینه سیب زمینی کنار ونگر میشینه بجایه اینکه به ونگر کمک کنه ونگر باید به این بشر روحیه بده.

محمد مهدي نوروزي در 7/2/1393 | 23:20 گفت:

بابا تورو خدا پست تکراری نزارید

سيد حميد در 7/2/1393 | 23:11 گفت:

دادا با اینکه میگی باید از آرسن کبیر حمایت کنیم موافقم اصلا هم دوست ندارم از تیم بره ولی اینکه میگی چهار پنج سال باید سماق بمکیم غیر منطقی به نظر میاد، اگه خدایی نکرده یه روز ونگر بره ما میتونیم از مربیایی مثل یورگن گلوپ، سیمئونه و... که با سبک بازی ما همخونی دارن استفاده کنیم یا حتی از کسایی مثل دنیس کبیر و امثالهم که با شرایط لیگ و فلسفه باشگاه آشنایی کامل دارن
فعلا منتظر فینال و بازگشت روزهای خوب میمونیم...

arsenal در 7/2/1393 | 22:50 گفت:

این پست درسته که مختصره ولی یه نکته مهم داره و اون حمایت از رئیسه! داداش فدایی دارییییییییییییییی
و تو ای پیر مرد لجوج دوست داشتنی ... ای پروفسور دنیای فوتبال... شروع کن دوباره درخشیدنت را به یاد روز های خوبی که با تو داشتیم
و به زودی آسمان تعظیم خواهد کرد در مقابلت ای آرسنال کبیر
بچه ها ستارمون با fa کاپ شروع میکنه به درخشیدن و دیگه خاموش بشو نیس !!!

Lotfali khan zand در 7/2/1393 | 22:41 گفت:

چن تا از بچه ها بودن که پستا عالی میذاشتن ولی چن وقتیه متأسفانه نیستن

سید محمد رضا در 7/2/1393 | 22:11 گفت:

آگه آرسنال مربی جدیدی بیاره قول میدم که کم کم 4سال خبری ازجام نباشه تازه معلوم هم نیست که سهمیه بگیریم یانه.چون مربی که به این تیم بیاد فرصت میخادبرای شناخت بیشتر از لیگ جزیره.
پس بهتره ماهوادارن به مربی تیم احترام بزاریم وبازم این فرصت رو به ایشون بدیم.
--------------
منو کشتی با منطقت , یعنی چی تا 4 سال جام خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد سهمیه بگیریم یا نه چیه؟؟؟ چقدر ناخت میخواد مگه؟ قراره از مریخ بیاد مربی جدیدمون؟