منصفانه قضاوت کنیم@

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,646 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منصفانه قضاوت کنیم@

سلام خدمت تمامی هواداران آرسنال.

2روز هست که ازبازی آرسنال با لیورپول میگزره وهمچنین موج شدید انتقادات از بازی شاگردان آرسن ونگر مقابل لیورپول ادامه داره.
هرکی یه چیزی میگه.
با درست وغلط بودنش کاری ندارم ونمیخام دراون رابطه حرفی بزنم.

هیچ کسی نیست بگه که آرسنال توی بازی با لیورپول از داشتن یک هافبک بازی ساز رنج میبرد.
اوزیل-ویلشر-رمسی هیچ کدومشون توبازی نبودن که بتونن برای مهاجمین تیم موقعیت بسازن.
چمبرلین هم که توی پست غیر تخصصی خودش توی اون بازی کاملا پراشتباه ظاهر شد


آرسنال درایجاد موقعیت دراون بازی کاملا ناتوان عمل کرد دلیلش هم نبودن هافبک بازی ساز هستش.
تازه آرسنال بد موقعی به لیورپول برخورد کرد شکست های بد لیورپول وسنگین شدن موج انتقادات به این تیم فشار رو روی اونا بیشتر کرده بود و با قدرت مضاعفی وارد زمین شده بودند.
تازه اون مساوی برای اونها از شکست کمتر نبود.
فقط می خام از هواداران خواهش کنم که کمی د منصفانه تر قضاوت کنن ونظر بدن.اگه ما هافبک های بازیسازمون توی اون بازی بودند شک نکنید خیلی بهت از اینها بازی میکردیم.
حالا هم که طوری نشده ماهم مثل چلسی مورینیو یه بازی کثیف بازی کردیم.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شارام در 5/10/1393 | 13:15 گفت:

حالا بازی لیور..به کنار..17تا بازی انجام دادیم تو این 17 تا بازی چه تیم بزرگیو تونستیم شکست بدیم؟بردهامون مقابل تیم های مثل:استون ویلا.کریستال .ساندرلند.برنلی.وستبروم.ساوتمتون.نیوکاسلو.... یعنی همنطور که گفتم نتونستیم تیمهای بزرگ رو ببریم. خوب این در شان تیم بزرگی مثل ارسنال نیست.تیم فقط باید به فکر قهرمانی باشه نه برای مقام سوم و چهارم/هوادارهم تا یه حدی تحمل داره دیگه ونگر شورشو دراورده.....

شارام در 5/10/1393 | 13:14 گفت:

حالا بازی لیور..به کنار..17تا بازی انجام دادیم تو این 17 تا بازی چه تیم بزرگیو تونستیم شکست بدیم؟بردهامون مقابل تیم های مثل:استون ویلا.کریستال .ساندرلند.برنلی.وستبروم.ساوتمتون.نیوکاسلو.... یعنی همنطور که گفتم نتونستیم تیمهای بزرگ رو ببریم. خوب این در شان تیم بزرگی مثل ارسنال نیست.تیم فقط باید به فکر قهرمانی باشه نه برای مقام سوم و چهارم/هوادارهم تا یه حدی تحمل داره دیگه ونگر شورشو دراورده.....

mahdi در 4/10/1393 | 13:37 گفت:

ma k dighe be in chiza adat kardim

ali در 4/10/1393 | 10:56 گفت:

یک مدافعه 6دنگ و باتجربه حتما لازم داره ارسنال.ولی مصدوما برسن تیم خوب میشه مثل نیم فصل اول پارسال

حسن در 4/10/1393 | 02:00 گفت:

خداكنه راموس بياد ! ميدونم نمياد
ولي اين كاواني رو روح و روان من داره راه ميره!!! ٢ ساله همش به ارسنال لينك ميشه اخرشم هيچي! ولش كنين اينو بابا
راموس اگه اگه اگه بياد رئال قدرتش ٢٠ درصد كم ميشه ارسنال ٤٠ درصد اضاف... ولي شتر در خواب بيند پنبه دانه...

Ali در 3/10/1393 | 23:09 گفت:

In Arsene we trust 4 ever

ali در 3/10/1393 | 21:37 گفت:

اگر ونگره تیم رو میسازه . گر نگه دار من آن است که یقین دارم آن است شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد. درود به هواداران خونگرم

arman در 3/10/1393 | 18:31 گفت:

به اخبار کوتاه مرتب نگاه کنید که سریع به روز میشه

reza در 3/10/1393 | 00:39 گفت:

قالب سایت خوب شده . فقط امیدوارم اخبار به موفق به روز بشه .

حامد در 2/10/1393 | 22:53 گفت:

اگر منتظر برگشتن مصدوما هستین خیلی معذرت میخوام ولی

باش تا صبح دولتت بدمد

نکته اینجاست که چلسی مختار میره تو دفاع اگر بخواد گل بزنه میکشه جلو خیلی شیک گل رو میزنه

ولی ما مجبور میشیم که بکشیم دفاع چون نمیتونیم از فشار تیم مقابل در بیایم

درضمن چلسی نگاه دفاعاش کرده کشیده عقب ما چی سانت بیخود هم بیاد رو دروازه استرس میگیرمون

البته قیاس مع الفارق میکنم ابزار ما کجا ابزار چلسی کجا

هادی در 2/10/1393 | 19:19 گفت:

ممنون از پست شما.
به نظرم می تونستید این پست رو در قالب یک نظر بیان کنید. انتقادها رو هیچکس بجز خود تیم نمیتونه ساکت کنه نه با چونه زدن درست میشه نا با توجیه و دلیل آوردن. فقط نتیجه گرفتن تیم میتونه منتقدین رو ساکت کنه.
باز هم ممنون از پستتون