یوهان ژورو به هامبورگ پیوست

نویسنده: محمد علی

وبلاگ من
نویسنده: محمد علی
آرسنالیم دیگه.............
کل بازدید: 2,314 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یوهان ژورو به هامبورگ پیوست

بهترین خرید :دیباشگاه هامبورگ به صورت رسمی اعلام کرد که یوهان ژورو مدافع سوئیسی آرسنال را به خدمت گرفته است.

به
نقل از Sky Sports، این مدافع با قراردادی قرضی برای یک فصل به هامبورگ
پیوسته است و در صورتی که بتواند نظر کادر فنی هامبورگ را جلب کند تابستان
آینده قرادادش دائمی می شود.

ژورو امروز صبح در تست های پزشکی
هامبورگ شرکت کرد و پس از موفقیت در تست ها، قراردادش را امضا کرد. ژورو 
نیم فصل قبل به صورت قرضی در هانوفر بازی می کرد.

ژورو در این باره
به وب سایت رسمی هامبورگ گفت: " خوشحالم که همه چیز طبق برنامه پیش رفت.
هامبورگ باشگاهی بزرگ، کیفیت و دارای هواداران زیادی است" .

طبق گفته سایت Transfermarkt هامبورگ برای این انتقال 2/8 میلیون یورو به آرسنال پرداخت می کند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 11/4/1392 | 16:23 گفت:

قرضی ک رفته هیچ حدود 2/4 حقوقشم آرسنال باید بده


HAMED toopchi در 11/4/1392 | 15:59 گفت:

تففففففففففففف تف تفت تفففففففففففف تتتتتتتتتتتتتتف ای تففففففففففففففففففففففففففف

HAMED toopchi در 11/4/1392 | 15:59 گفت:

حرام بود نفس کشیدنم بی تو
مرا ببخش که اینگونه زیستم بی تو

ahmadreza در 11/4/1392 | 15:36 گفت:

ژورو هم رفت اگه مهاجم نخرن تیم رو حواست

Milan در 11/4/1392 | 13:31 گفت:

باووو قرضی رفته که تازه می خواستم شادی کنم

majid در 11/4/1392 | 13:20 گفت:

خدا پدر هامبورگو بیامرزه...

محمد مهدی در 11/4/1392 | 12:27 گفت:

وااااااااااااااااای. استاااااااااااااااااااااااااد.

هممون رفتنی هستیم.

حامد بیا تف کن

ehsan zoola در 11/4/1392 | 11:44 گفت:

مرسی داادا

حالا چرا عکسش با پیرهن هانوفر رو گذاشتی؟

عکس امضای قراردش رو دیوار من هست خاستی عوضش کن

محمدرضا در 11/4/1392 | 11:23 گفت:

اقادیدید اینا دست از ستاره فروش برنمیدارن اق همه این بازیکن فروشیا ی طرف فرختنه ژورو ی نفر

مهدی باقری در 11/4/1392 | 11:21 گفت:

استاااااااااد بفرمیو

سالار لاری در 11/4/1392 | 11:12 گفت:

حامد کجایی که استاد همه ی ما ها رفت خخخخ

مهدی در 11/4/1392 | 10:28 گفت:

استاد رفت و ما را به سوگ گذاشت ههههههه

URAHARA KISUKE در 11/4/1392 | 10:14 گفت:

راحت شدیم ازدستش...........

محمد علی در 11/4/1392 | 08:26 گفت:

نيمار ستاره برزيلي بارسلونا عنوان برترين بازيکن مسابقات جام کنفدراسيون‌ها را کسب کرد و توپ طلاي مسابقات را دريافت کرد. اينيستا به عنوان دومين بازيکن برتر اين پيکارها توپ نقره‌اي را بدست آورد و پائولينو بازيکن برزيل توپ برنزي را دريافت کرد.
ژوليو سزار موفق شد عنوان برترين دروازه‌بان جام کنفدراسيون‌ها را به خود اختصاص دهد و دستکش طلايي به او اهدا شد.
---------------------------------------------------------------------------------
ژوليو سزار یه خرید عالیه

jafar در 11/4/1392 | 08:00 گفت:

واییییییی نهههههههههههههه استاد رفتتتتتتتتتت بدبخت شدیییییمممممم

محمدرضا در 11/4/1392 | 07:46 گفت:

امیدوارم موفق باشه