چهارشنبه، 1 خرداد 1392 >> مذاکرات یوونتوس با رئال!

نویسنده: Hadi A

وبلاگ من
نویسنده: Hadi A
Arsenal till I die, I'm Arsenal till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Arsenal till I die
کل بازدید: 34,118 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چهارشنبه، 1 خرداد 1392 >> مذاکرات یوونتوس با رئال!

سلام بچه ها. این پستم منبعش قویهههه ها


مدیر باشگاه یوونتوس ایتالیا اعلام کرده مذاکرات برای خرید مهاجم آرژانتینی تیم  رئال مادرید امروز آغاز میشه!!!
به گزارش خبرگزاری اسپانیا ، جوزپه ماروتا به روزنامه گاتستا دلو اسپرت گفت : « این باشگاه مصمم به خرید گونسالو ایگوآین است و امیدواریم مذاکرات به خوبی پیش برود.»
ایگوآین که از ترکیب اصلی رئال تو فصل پیش دور مونده بود تا ژوئن 2016 با این باشگاه قرارداد داره. ماروتا اعلام کرد یک تیم انگلیسی - احتمالا تاتنهام یا آرسنال - هم خواهان خرید این بازیکن هستند ولی او ن خودش با سفر به مادرید پای میز مذاکره با فلورنتینو پرس میشینه.
حالا گفته می شه رئال مادرید برای فروش ایگوآین 30 میلیون یورو درخواست کرده  و رقم پیشنهادی یووه 22 میلیون یوروه  اما به نظر می رسه مذاکرات با رقم 25 میلیون یورو به نتیجه برسه. ( این که نشد)
یووه همچنین قصد داره در ازای بخشی از مبلغ قرارداد خرید ایگوآین 24 ساله ، استیفن لیخت اشتاینر مدافع سوئیسی خودشو راهی سانتیاگو برنابئو کنه......

(از اولشم هیگواین واس ما نبود........... نظر بدید)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 4/3/1392 | 10:31 گفت:

enrique jan in shoare maroofe arsenaliast o too emirates tamashagara sar midan

Enrique در 2/3/1392 | 23:26 گفت:

Arsenal till I die, I'm Arsenal till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Arsenal till i die
خخخخخخخخخ.... مجددا خخخخخخخ...پسر آخه این چیه که نوشتی ؟؟؟؟؟؟

ناصر در 1/3/1392 | 22:05 گفت:

به نظرم اگه این پیشنهاد برای رئال خیلی وسوسه انگیزه:
5 میلیون+ژورو+اسکیلاچی+شاماخ+سانتوس+جنکینسون+دیابی+دنیلسون+بنتنر

masoud mahmudpur در 1/3/1392 | 19:38 گفت:

چرا این گازیدیس کچل از ای مصابحه ها نمیکنه؟

آریان در 1/3/1392 | 16:29 گفت:

الان انتظار داری هیگواین رو چکار کنم؟؟؟یووتیچ انگار داره قطعی میشه ها

ahmad behrozi در 1/3/1392 | 15:37 گفت:

اخه هیگواین به چه درد ما میخوره ما یکی می خوایم در حد لواندوفسکی و کاوانی و فالکائو
غیر از اینا ژیرو از همه بهتره و بقول سیامک فصل بعدش رو ببینید

siamak در 1/3/1392 | 15:15 گفت:

ژیرود این فصلو ببینین
قول میدم بشه گومز تیممون

Mohammad hadi در 1/3/1392 | 14:54 گفت:

هگواین بره به جهنم هرچند از ژیرود بهتره ولی
مهم نیست.این همه مهاجم خوب.

ehsan zoola در 1/3/1392 | 14:47 گفت:

فک کنم یووه هردوشونو بخره با این اوصاف

ehsan zoola در 1/3/1392 | 14:46 گفت:

گزارش ها حاکی از این است که 12 بازیکن در فصل نقل و انتقالات یوونتوس را به مقصد تیمی دیگر ترک خواهند کرد.

به گزارش La Gazzetta dello Sport، آلساندرو ماتری، سباستین جووینکو، فابیو کوالیارلا، میرکو ووچینیچ، ریچموند بواکایه، چیرو ایموبیله، مانولو گابیادینی، لوکا مارونه، استفان لیخشتاینر، پائولو دی چلیه و موریسیو ایسلا در لیست فروش باشگاه یوونتوس قرار گرفته اند و قرارداد نیکلاس آنلکا نیز خاتمه می یابد.

مهدی در 1/3/1392 | 14:45 گفت:

یووتیچ-گونالس-استروتمن-ادلر-پژاک مان حالا ببینید

ehsan zoola در 1/3/1392 | 14:38 گفت:

فک کنم اخر قصه برامون تلخه میشه و هیگواین به یووه میرسه و یووتیچ به چلسی

مجتبی هانری در 1/3/1392 | 14:24 گفت:

برعکس دوستان از نظرمن این نمیتونه خبر خوبی باشه از چند سال قبل هم آرزوی آمدن هیگواین به آرسنال را داشتم هرچند خودم هم قبول دارم نسبت به اون سال ها افت شدیدی داشته ولی اکه نشد امیدوارم که کاوانی که خیلی بعید به نظر میاد یا همون یووتیچ رابگیریم که ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺎ ﺩﺭ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻣﻮﻓﻘﻨﺪ.

HAMED toopchi در 1/3/1392 | 14:16 گفت:

هيگواين به درك. ليختن اشتاينر پريد!!!!!

محمد مهدی در 1/3/1392 | 14:10 گفت:

Juventus confirm Higuain and Jovetic interest
Juventus general director Giuseppe Marotta has confirmed the club's interest in luring both Gonzalo Higuain and Stevan Jovetic to Turin this summer.

یوونتوس رسما گفت به هیگواین و یووتیچ علاقه منده. اگه ونگر یووتیچ رو نخره دیگه تحمل این وضع برام غیر ممکنه...اگه چلسی بهمون هایجک بزنه دیگه شایعات رو به هیچ عنوان دنبال نمیکنم

محمد علی در 1/3/1392 | 14:02 گفت:

بهتر.............

Hadi A در 1/3/1392 | 13:57 گفت:

هیگواین آرِژانتینیه حسین

حسین در 1/3/1392 | 13:56 گفت:

نه از ایگواین خوشم میاد نه از یوتیچ.فقط و فقط عشق است یایا سانوگو
ارسنال همه بازیکنای خوب دنیا رو هم ببخره .بدون ونگر هیچه.
viva wenger................viva wenger..................viva wenger
از هرچی بازیکن لیگ اسپانیاست بدم میاد.(لیگ اسپانیا نه بازیکنای اسپانیایی)
خدا رو شکر که نیومد این هیگواین.
اگه میومد فقط باعث حاشیه و کم شدن شانس بازی ژیرو و سانوگو می شد.

شروين در 1/3/1392 | 13:53 گفت:

هيگواين كه اصلا روش حساب نكرديم البته من تو ف.ي.س بوك بهش پيام دادم بياد ارسنال ، يووه اينو بخره تلاشش واسه يوويتيچ كم ميشه , حيفه واقعا يك سوم پول نقل و انتقالات رو بديم واسه مهاجم نوك وقتي پستاي ديگه بيشتر نيازه