به بازیکنای خیر تیمم میبالم

نویسنده: Hadi A

وبلاگ من
نویسنده: Hadi A
Arsenal till I die, I'm Arsenal till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Arsenal till I die
کل بازدید: 34,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به بازیکنای خیر تیمم میبالم

ملی‌پوشای آلمانیمون تو یه حرکت خیرخواهانه به نفع کودکان فقیر اعانه جمع کردنن........ آفررین


لوکاس پودولوسکی و پر مرته‌ساکر  تو دیداری سمبلیک تو شهر کلن آلمان به همین منظور رقمی بالغ بر 100 هزار یورو جمع‌آوری کردند.

این 2 ستاره هر یک با تشکیل تیم‌ های «دوستان لوکاس»‌ و «دوستان مرته‌ساکر» مقابل یکدیگر به میدان رفتند و با جمع‌آوری این رقم آن را از طریق بنیادی که متعلق به هر 2 است، به کودکان بی‌بضاعت جهان کمک کردند.

نکته جالب این بازی حضور چهره‌های ورزشی فوتبالی و غیر فوتبالی همچون میشایل شوماخر (قهرمان اتومبیلرانی)، بوریس بیکر (قهرمان تنیس)، لوتهار ماتیوس (کاپیتان اسبق تیم ملی آلمان)، اولیور پوخر(کمدین معروف آلمان)، و ... در میدان بود.

در پایان پس از آنکه 2 تیم به تساوی 10 بر 10 رسیدند، یاران پودولوسکی در ضربات پنالتی برنده شد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 1/3/1392 | 23:53 گفت:

bache ha pakhsh nashodane doros hesabie lige englis ya neshun nadadanesh too akhbar taghsire seda sima nist, maghamate balatar..... dar kol halam b ham mikhore too keshvari ba chenin sharayeti hastam... motasefam

Hadi A در 1/3/1392 | 23:51 گفت:

asan poldi rid b juve hal kardammm

ناصر در 1/3/1392 | 22:06 گفت:

یاد مرحوم تختی بخیر.
باز دم اینا گرم که بدون هیچ ادعایی به دیگران کمک میکنن

masoud mahmudpur در 1/3/1392 | 19:40 گفت:

دمشون گرم

آریان در 1/3/1392 | 16:32 گفت:

مرسی
مرسی پولدی مرسی مرته مرسی انسانیت دمشون گرم

محمد مهدي نوروزي در 1/3/1392 | 14:28 گفت:

فقط لوكاس

ehsan zoola در 1/3/1392 | 14:24 گفت:

حسین بابایی:
مرسی بازیکنای خیر
بارسا یه کمک به یه بیمارستان میکنه کل دنیا میفهمه ولی ارسنالیا که کمک میکنن،هیچ کس خبر دارنمیشه.
بس که ریاکارن این بارسایی های..........

__________________________

تو ایران و تلویزیونش هم 4 تا دایه مهربون تر از مادر دارن اینکارو براشون میکنن ...اون گور به گور شده ی ذکایی میاد تا خطای وسط زمین بازی بارسا ک هیچ حساسیتی نداره رو شرح میده ولی از لیگای دیگه به زور گلشم پخش میکنه

پخش نشدن لیگ انگلیس از اخبار زیر سر خودشه

ehsan zoola در 1/3/1392 | 14:22 گفت:

مرسی پولدی و مرته

به پیشنهاد یووه هم جواب رد داده دمش گرم

حسین در 1/3/1392 | 14:03 گفت:

مرسی بازیکنای خیر
بارسا یه کمک به یه بیمارستان میکنه کل دنیا میفهمه ولی ارسنالیا که کمک میکنن،هیچ کس خبر دارنمیشه.
بس که ریاکارن این بارسایی های..........
به نظر شما چرا قبل از مراسم توپ طلا همیشه رونالدو و مسی به کودکان و مریضان کمک می کنند؟

محمد مهدی در 1/3/1392 | 14:00 گفت:

افریییییییییییییییین. خوشمان امد. مرسی