عکس های خنده دار فوتبال ارسنال و ...(داغ!!!)

نویسنده: TOONI

وبلاگ من
نویسنده: TOONI
ARSENAL
کل بازدید: 23,651 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس های خنده دار فوتبال ارسنال و ...(داغ!!!)

دوستان این عکس ها خیلی دنبالشون میگشتم سایت به سایت گشتم برای عکس خنده دار نظر یادتون نره

اول می خوام از داستانی  جالب شروع کنم 

در تعطیلات بود   که مسولین ارسنال  خواستن که تعطیلاتو با کشتی برن ژاپن در کشتی بودن بازیکنان که  نصری فابرگاس فن پرسی سانگ  تصمیم گرفتن با  قایق کمکی فرار کنن  و از ارسنال جدا بشن  شب شد و با  فرمان فابرگاس رفتن قایقو بیارن بندازن تو دریا موفق شدند قایقو بندازن تو دریا و فرار کنن  ونگر هم که داشت  کت و شلوار سیاه همیشگیشو اتو میکرد برای  صبح میبینه دارن  فرار میکنن فریاد میزنه میگه گازیدیس فرار کردن  قایقو بیار دنبالشون بریم  بگیرمشون  خلاصه دنباله شون میرن فابرگاس که سر گروه بود میگه دنبالمون هستن پارو بزنید پارو در راه  ونگر دستور میده میگه تند تر پارو بزنید اینجا هستن دیدمشون ...


فابرگاس میگه فایده ای نداره بپرید تو اب فابرگاس که شنا خوب بلده اول میپره ولی نصری و فن پرسی با قایق های کوچیکشون میپرن تو اب (ببخشید اسم اون قایق هارو نمیدونم ) سانگ که همیشه غرور داره خشنه میگه من با همین قایق میام  بله قایق سانگ را میشکونند و سانگ تسلیم میشه و ونگر همرو میگیره ...


بعدن همشونو زنجیر میکنه دیگه فرار نکنن !! امید وارم از داستان خوشتون اومده باشه خخخخخ

 حالا عکس ها 

اینو ...


خخخخخخخخ


مودریچ ...


ناراحت نشین عکسه  رونی در راه ارسنال خخخخ

 

رونی
اینم قاتل منچستری ها خخخخخخ


اینم که ...فرار از سیتی


این لینکشو میزارم 
غصه خوردن ونگر از رفتن فن پرسی 
http://www.uploadtak.com/images/g5128_FunnyArseneWenger300.jpg


و در اخر دو عکس توپ

صفا سیتی اینم مدل زیبای ولکات


دوستان عزیز این پست خیلی خیلی روش کار کردم امید وارم ازش خوشتون اومده باشه نظر دیگه یادتون نره  داستان هم خودم ساختمش خخخخ   تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آریان در 19/3/1392 | 16:16 گفت:

مرسی فک کنم 99% لایک ها به خاطر عکس یکی نمونده به آخر بود که من دیده بودم

علی در 19/3/1392 | 14:44 گفت:

خخخخخخ
دمت گرم

ali arsenal در 19/3/1392 | 13:38 گفت:

قصه های آرسنالی برای بچه های خوب مرسی عالی بود

محسن عاشوری در 19/3/1392 | 13:06 گفت:

قربون پستت برم
به این میگن بلاگ
این شد یه پست حسابی .. احسنت

دمت ججججییییییییییییییییییییییییییییییییییییییزززززززززززززززززززززززززززززززززززززز

ehsan zoola در 19/3/1392 | 13:00 گفت:

ایول عااااااااااااااااااااااااااالی بود دادا دمت گرم

صفااااااا سیتی منو چقدر خندوند


مهدی 111 در 19/3/1392 | 12:39 گفت:

دمت گرم.من که با عکس اول خیلی حال کردم.

amin در 19/3/1392 | 12:20 گفت:

عالی بود . مخصوصا اون صفا سیتیهLike

M o o r I در 19/3/1392 | 11:32 گفت:

مرسی پسر عالی بود

محمد علی در 19/3/1392 | 10:26 گفت:

big like )))))))))))

مجید در 19/3/1392 | 10:23 گفت:

parsa در 19/3/1392 | 10:22 گفت:

مرسی
فوق العاده بود
دمت جیززززززز

tofigh در 19/3/1392 | 10:13 گفت:

حال کردم مرسی..

Morteza Bauer در 19/3/1392 | 09:43 گفت:

مرسی.صفا سیتی عالی بود.

akbar در 19/3/1392 | 09:33 گفت:

خــــــــــــــــــــــــــیلی باهال بووووووووووووود ایــــــــــــــــــــول

محمدرضا در 19/3/1392 | 09:10 گفت:

دمت قیژ

mohammad در 19/3/1392 | 08:29 گفت:

واقعا عالی بود.درباره ی عکس صفا سیتی باید بگم بیخود نیست که ونگر جز بهترین سرمربی های دنباست به خاطر همین کاراشه.

Nima در 19/3/1392 | 08:25 گفت:

دمت گرم مخصوصا یکی مونده به آخری

Mohammad hadi در 19/3/1392 | 05:53 گفت:

عالی بود ممنون.

سید یعقوب در 19/3/1392 | 03:36 گفت:

ممنون خسته نباشی

سید یعقوب در 19/3/1392 | 03:36 گفت:

ممنون خسته نباشی

mohamad در 19/3/1392 | 03:11 گفت:

عالی بودن دمت گرم