فرانسویهای بدرد بخور/1

نویسنده: محمدرضا

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضا
16سالم و از وقتی میدانم فوتبال چیه عاشق آرسنالم
کل بازدید: 1,813 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرانسویهای بدرد بخور/1

red army


سلام خدمت دوستان امیدوارم روزهای خوبی رو سپری
کنیددر ابتدا من هفته دیگه کنکور دارم برام دعا کنید
و این اولین بلاگم هست امیدوارم خوشتون بیاد این چند روز خبرهایی از رفتن سانتی و ورما به
گوش میرسد که اصلا از این انتقال راضی نیستم ولی خب نقل وانتقالاتوو هیچ چیزبعید
نیست.واما گزینه های جایگزینی برای سانتی دوست داشتنی
ویا برای تقویت خط میانی با توجه به مصدویتها وسن توماس7ومیکل8 و افزودن خلاقیت به
آن.1-متیو والبوئنا: باتوجه به سنش
یک راه حل سریع وارزان قیمت والبته باغیرت وبا تجربه. وحدود 8-13تا آب میخوره.متولد 28 سپتامبر ۱۹۸۴و29ساله
وقد1.67 


    2-کلمنت گرنیر:بازیکن 22ساله
باهوش و بااستعداد که قابلیت بازی در جایجای هافبک وسط وگوش را دارد.فصل قبل هم
دنبالش بودیم که 2ساله بست ولی میشه خریدش و فکر کنم بین 15 تا 30 تا آب بخوره.قدشم186.فقط جام جهانی رو
از دست داد ونمیتونیم بازیهاش رو ببینیم.  


   3-آنتونی گریزمان: باتوجه به اینکه با حضور اوزیل سانتی اغلب در سمت چپ یا راست بازی کرده.
این بازیکن 23 ساله وسرعتی میتونه جایگزینی خوبی هم برای سانتی وهم برای لوکاس
باشدوباتوجه به سرعت خوبش ایده آل ترین گزینه باوجودپاسهای اوزیل باشدوالبته
باهماهنگی که در تیم ملی فرانسه با ژیرود نشون داده باشه و با والکات میتونن گوش
وحمله رو تضمین کنن.که حدود 20تا30تا آب میخوره. 


این بخش اولش بود
باز هم از تیم های دیگه وبازیکنان خوبی که دارن ومیتونن به ما کمک کننمطلب میذارم امیدوارم
خوشتون بیاد.امیدوارم  نقل وانتقالات خوبی باشه وتیم خوبی بسازیم.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد در 31/3/1393 | 22:08 گفت:

اوریر ضاهرا کارا پایانی انتقالش به ارسنال در حال انجام و خودش هم تایید کرده قیمت 8میلیون

منبع:اکیپ

میلاد در 31/3/1393 | 15:48 گفت:

میخوای بگم پوگبا و بنزما و ریبری هم بیان؟؟؟تعارف نکن
خخخخخخخخخخ
چقد شما خوش بین هستید!! ونگر و خرید کردن؟؟؟

ونگر همه رو زجرکش میکنه تا یه خرید بکنه..امسال هم اگه بتونه همین تیم رو حفظ کنه شاهکار کرده.

Arian در 31/3/1393 | 15:07 گفت:

گریزمان

حامد در 31/3/1393 | 12:04 گفت:

اهداف باشگاه دیگه هم هستم.اهداف ما بیشتر ارزو هستن

شایان در 31/3/1393 | 11:52 گفت:

کنکور هم یک امتحانه...بیخودی بزرگش کردند!
ایشاالله موفق باشی

ناصر در 31/3/1393 | 11:48 گفت:

سلام محمد رضا جان
انشاله توی کنکور پیش رویت موفق باشی.
والبوئنا 30 سالشه و با توجه به سیاست های باشگاه در قبال بازیکن های 30 و 30 به بالا،بعید بدونم ونگر بخرتش.
اما گریزمان و ژرنیه جزو اهداف آرسنال هستن و امیدوارم این فصل بتونیم بخریمشون+کریم بنزما
سانتی هم بعید بونم جایی بره،اما اگه ورما توی جام جهانی درخشش داشته باشه،امکان خروجش هست که فقط امیدوارم به هیچ تیم لیگ برتری دیگه ایی نره.

علی افرایی در 31/3/1393 | 11:12 گفت:

ایشالا تو کنکور موفق میشی.
ما فابرگاسو نگرفتیم چون گفتیم هافبکامون زیادن.هیچ جوره تو کتم نمیره که این یارو گرنیر که در حد نیوکاسل هم نیست رو بگیریم.تو خط میانی یا باس خدیرا رو بگیریم یا گوستاوو.
توی وینگ هم باید تمام تلاشمونو بکنیم که یا رویس یا دیماریا و یا الکسیس رو بگیریم.

محمدرضا در 31/3/1393 | 08:55 گفت:

نقل قول : سلام یک روز مانده به کنکور اصلا درس نخون الان باید تورق سریع داشته باشی(یعنی کتاب هایت را فقط سریع روزنامه وار ورق بزن)

پاسخ شما : چشم ولی این جوری که استرس میگیرم!!!!!

محمدرضا در 31/3/1393 | 08:52 گفت:

نه رشتم ریاضی

امیدوارم موفق باشیم

رضا در 31/3/1393 | 07:10 گفت:

آقا منم جمعه کنکور دارم سرجمع 10 دقیقه واسه کنکورم نخوندم
رشته ت تجربیه؟؟؟

محمد در 31/3/1393 | 04:57 گفت:

سلام یک روز مانده به کنکور اصلا درس نخون الان باید تورق سریع داشته باشی(یعنی کتاب هایت را فقط سریع روزنامه وار ورق بزن)

ruzbeh در 31/3/1393 | 03:14 گفت:

وبلاگت خوب بود اره بازیکنایی میخواهیم که اونجارو پوشش بدن بازی فرانسه سوییس رو دیدم بلز متوییدی خیلی خوب بازی کرد پست اصلیش هافبک دفاعیه که میتونه چپ و راست هم بازی کنه اگه بتونیم این بازی کن رو بگیریم عالی میشه نظر من بود همین!

محمدرضا در 31/3/1393 | 01:32 گفت:

آقا چجوری میشه عکس گذاشت