آرسنال فصل بعد از دید اینجانب

نویسنده: شهاب

وبلاگ من
نویسنده: شهاب
آرسنالی از تیم "شکست ناپذیرها"
کل بازدید: 3,423 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال فصل بعد از دید اینجانب

بهرحال فصل پیش به میمنت و خوشی تموم شد و منتظر تیم فصل آینده هستیم بر همین اساس این نوشته رو بر اساس شایعات و تحلیل ها می نویسم


خب این چند روز که از پایان فصل گذشته، مثل همیشه بازیکن های زیادی از لواندوسکی تا سانوگو رو به آرسنال ربط میدن که برای ما طرفدارا کاملاً طبیعی شده. بهرحال با توجه به مطالبی که گفته شده اینکه تیم فصل آینده شبیه این عکس باشه بعید به نظر نمی رسه:

Arsenal 13-14

در پست دروازه بان، با توجه به لینک هایی به آرسنال داده می شه در فصل آینده ونگر به ژسنی اعتماد نخواهد کرد و استفاده از یک دروازه بان با تجربه رو ترجیح می ده و با توجه به اینکه خبر رسیده به احتمال زیاد ژولیو سزار با آرسنال به توافق رسیده، احتمال زیاد اون رو در دروازه خواهیم دید.
در دفاع با توجه به عملکرد خوب و با ثبات زوج کوشیلنی و مرتساکر در ده بازی آخر(بعد از بازی با بایرن مونیخ) احتمالاً این زوج حفظ خواهند شد. اما در بازیکنان ذخیره در صورت جذب اشلی ویلیامز احتمال جدایی فرمالن هست.
در دفاع راست سانیا فصل پیش عملکرد باثباتی نداشت و لغزش های زیادی داشت . با توجه به پیشنهادهایی که داره از تیم جدا می شه. احتمال اینکه این فصل به جنکینسون اعتماد بشه زیاده چرا که در بازی های ابتدایی فصل پیش عملکرد خوبی داشت و تجربه ی خوبی رو کسب کرد.به نظر می رسه ونگر تنها به دنبال یک ذخیره ی خوب از بین ناتانیل کلاین از سوتهامپتون، انجل رنگل از سوانسی و سباستین کورچیا از سوشو ئه که احتمال پیوستن آخری بیشتره.
در دفاع چپ، حضور گیبز با توجه به بازی خوبش در حمله محتمل تر از استفاده از ناچو مونرئاله ،که بازی بهتری در دفاع داره و البته دست ونگر در استفاده از تاکتیک های مختلف در این نقطه با استفاده یکی از این دو باز خواهد بود 
اما پست هافبک دفاعی که یکی از چالش های فصل پیش بود که آرتتا در این پست خوب جواب داد اما به دلیل بالا رفتن سنش و قدرت فیزیکی کمش احتمال جذب یک بازیکن متخصص در این پست شدنی به نظر میاد که احتمال جذب ویکتور وانیاما با توجه به خبرهایی که می رسه و سبک بازی مشابه به الکس سانگ(فیزیک + تکنیک و حفظ توپ خوب) محتمل تر خواهد بود گرچه اتین کاپوئه و گونالونس هم به آرسنال لینک داده شدن. در کنار وی هم آرتتا به عنوان کاپیتان تیم حداقل در نیم فصل اول حضور خواهد داشت که شاید آرون رمزی با بازی های بسیار خوبی که در این اواخر کرد در نیم فصل دوم جاش رو بگیره.
در مورد سه هافبک تهاجمی مون هم جای بحثی نیست، حضور کازورلا در سمت چپ که تمایل بیشتری به مرکز داره فضای خوبی برای گیبز در گوشه ها بوجود میاره و جک ویلشر هم با جنگندگیش کمک زیادی در توپ گیری، حفظ توپ و بازی سازی خواهد کرد و البته حضور تئو والکات با توجه عملکرد خوبش در سمت راست و فیزیک بدنیش در پست مهاجم نوک دور از ذهنه و احتمالاً در همون پست همیشگیش میبینیمش.
در پست نوک حمله هم بازیکن های زیادی رو به آرسنال نسبت دادن که تا این لحظه حضور رونی و جووتیچ بعید بنظر می رسه و گزینه ای که تا الآن چراغ سبز نشون داده هیگواین بوده که امیدوارم جذب بشه چرا که به نظر می رسه این فصل ونگر به ژیرو و پودولسکی در این پست اعتماد نکنه.

با همه ی این گفته ها در ذخیره هامون:ژسنی، فابیانسکی،مانونه،فرمالن(اشلی ویلیامز)،جورو و سانتوز(اگه قرض داده نشن)،مونرئال،کاکوئلن،رمزی،دیابی،جروینیو(احتمال فروشش هست)، چمبرلین، روزیسکی،پودولسکی،ژیرود
رو خواهیم داشت که شاید یک یا دو بازیکن(گرنیه هافبک لیون و سباستین کورچیا دفاع راست سوشو) نیز جذب بشوند 

همچنین بازیکنایی مثل چاماخ، بندتنر، پارک،فریمپونگ و ریو میاییچی با تموم شدن قرارداد قرضیشون به آرسنال برخواهند گشت که حضورشون در تیم فصل آینده بعید به نظر می رسه.


در مورد این چند بازیکن جوون و خردسالی که به آرسنال لینک داده شدن با توجه به فسخ قرارداد با ده بازیکن تیم جوانان محتمل میاد.


در آخر امید است! اون هفتاد میلیونی که برای خریدها کنار گذاشتن واقعی باشه و شاهد خرید چند بازیکن خوب باشیم .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 18/3/1392 | 00:50 گفت:

ویلشر جاش جای آرتتاست. نه جلو

سالار لاری در 16/3/1392 | 21:23 گفت:

من جا هیگواین رونی رو میبینم خخخخخ

محمد مهدی در 16/3/1392 | 21:06 گفت:

مرسی. خیلی خوشمان امد.

مازیار در 16/3/1392 | 19:04 گفت:

خوبیه آرتتا تو کنترل بازی و بازی منطقیه،
درحالیکه رمزی همش میخواد تیم حمله کنه.

پاس های زمینی------->آرتتا و ویلشر(به منظور کنترل بازی)
پاس های هوایی------->رمزی و ویلشر و کازورلا و دیابی
پاس های (تودر)-------->روسیچکی و ویلشر
پاس های خلاقانه------>کازورلا و ویلشر و روسیچکی و دیابی

مازیار در 16/3/1392 | 18:59 گفت:

درسته که آمار گلزنی جووتیچ پایینه اما خیلی تو بازی تیم تاثیر داره.در حالیکه هیگواین و بنتکه تو بازی تیمی کاری نمیکنن و حتی تاثیرشون از ژیرو هم کمتره.

Morteza Bauer در 16/3/1392 | 18:58 گفت:

مثل اینکه قضیه هیگوان خیلی جدیه.ولی حیف رونی هستش. بهتره رونی بیاد که خیلی بعیده.

حسین در 16/3/1392 | 18:50 گفت:

رونی و وانیاما رو بخریم سال دیگه قهرمانیم.

شهاب در 16/3/1392 | 16:32 گفت:

محسن عاشوری: من دارم نظر خودمو براساس اونچیزایی که اینور اونور خوندم می گم، توی یه نظرسنجی هم حدود 50 درصد به هیگواین رای دادن ... رونی بیشترین بازدهی رو توی سیستم دو مهاجمه داره که بعید بنظر میاد ونگر بخواد بخاطرش سیستم رو عوض کنه، به عنوان مهاجم تک هم دیگه خبری از پاس گل دادناش نیس، توی جایی که ویلشرو گذاشتم هم خبری از آمار گلزنیش نیست و البته ما اونجا بازیکن داریم حالا شما منطق ونگرو در نظر بگیر ببین اومدنش امکان پذیره یا نه

محسن عاشوری در 16/3/1392 | 16:22 گفت:

حالا جذب رونی شده ریسک ؟

بچه ها دارن واسه اومدن رونی بال بال میزنن ......
بعد شما میگی ریسکه

شهاب در 16/3/1392 | 16:14 گفت:

توی یه سایتی یه آماری از مهاجمایی که به ما لینک شدن پیدا کردم

Jovetic - 13 goals in 113 shots is not a good finisher. Scores every 192 minutes.

Benteke - 19 goals in 104 shots. 148 minutes per goal.

Higuain - 16 goals in 56 shots. 110 minutes per goal.

Rooney - 12 goals in 86 shots. Way more assists. 168 minutes per goal.

Michu - 18 goals 110 shots. Goal per 167 minutes.

شهاب در 16/3/1392 | 16:08 گفت:

آرتتا به خاطر این تو ترکیبه که کاپیتان تیمه و اگه نباشه به مشکل کاپیتان برمی خوریم، برای جک هنوز زوده. دوم اینکه از لحاظ بازی سازی بهتر از رمزی عمل می کنه
در مورد رونی هم چندتا نکته هست. یکی اینکه یونایتد چرا باید رونی رو به آرسنال بفروشه؟ دیگه اینکه دستمزدش خیلی زیاده و الآن 28 سالشه و از روزای اوجش (سال 2010) فاصله گرفته.در کل جذبش ریسکیه
در مورد دفاغ راست هم منم موافقم که نیاز به یدونه تراز اول داریم اما بعیده ونگر تو این پست کسی رو برای تیم یکمون بگیره

ehsan zoola در 16/3/1392 | 15:56 گفت:

سلام اقا شهاب

اولا اولین پست مبارک باشه واقعا زحمت کشیدی کاش بعضی دوستان یاد بگیرن طریقه بلاگ گذاشتن رو

دوما در مورد ترکیب باهات موافقم ولی فقط در مورد جنکینسون هنوزم نمیتونیم بهش اعتماد کنیم باید یه دفاع راست مطمئن بخری

با خرید سزار و وانیاما و هیگواین هم بشدت موافقم هرچند رونی و و یووتیچ هم اگه بیان راست کار خودمونن

محسن عاشوری در 16/3/1392 | 15:45 گفت:

خوبه
ولی بجای آرتتا باید رمسی و
و بجای هیگوایین باید رونی میگذاشتی
------------
برای تعویضی هم باید یه دفاع وسط و یه دفاع راست بگیریم

علی در 16/3/1392 | 15:36 گفت:

باهات موافقم
ولی خداییش ی نگا ب تیم کن همش درجه سه میزنن
این تیم بسه بشه باز تو سوم چهارم لنگیم
خدا کنه ویا یا رونی، فابرگاس با ی دفاع راست محشر و خوب شدن آبودیابی رو زودتر ببینیم
لایک

مازیار در 16/3/1392 | 15:10 گفت:

گل‏ ‏رونی‏ ‏به‏ ‏برزیل‏ ‏توپ‏ ‏خورد‏ ‏ب‏ه ‏مدافع‏ ‏برزیل‏ ‏ولی‏‏ ‏شخصا‏ ‏رونی‏ ‏رو‏ ‏قبول‏ ‏دارم.
دروازه‏ ‏بان‏ ‏و‏ ‏دفاع‏ ‏راست‏ ‏نمیخوایم

amin در 16/3/1392 | 14:50 گفت:

دفاع راست رو هم یادم رفت بگم . حتما به یه دفاع راست خوب نیاز داریم

amin در 16/3/1392 | 14:48 گفت:

فقط به نظرم رمزی توی کارای دفاعی موفقتر از آرتتا عمل میکنه . رمزی بازیکن پر تلاشیه . توی مهاجم هم رونی بهترین گزینس .گلش به برزیل خارقالعاده بود

amin در 16/3/1392 | 14:45 گفت:

با کل حرفات موافقم . پست خیلی خوبی بود

amin arsenalchi در 16/3/1392 | 14:39 گفت:

با این ترکیب باز هم بدون جام خواهیم ماند . آرسنال برای قهرمانی به فوق ستاره هایی مثل رونی و فابرگاس نیاز داره

شهاب در 16/3/1392 | 14:13 گفت:

اگر بخوام ایده آل نگاه کنم ماروآن فلینی رو ترجیح می ده به وانیاما اما منطقاً اومدنش نشدنیه

شهاب در 16/3/1392 | 14:11 گفت:

آقا یه تا نکته اضافه کنم
"بنتکه" رو هم چند تا سایت دیدم گذاشتن توی ترکیب، احتمال اومدنش هست از یه نظر که توی لیگ برتر بوده و جواب داده گزینه خوبیه ولی من باهاش حال نمی کنم

@محمد مهدي نوروزي: آقا وانیاما بازیش خیلی خوبه، از هیکلش که بگذریم حفظ توپش و شوتش خیلی خوبه... این ویدئو رو ببین ازش:
http://www.youtube.com/watch?v=uUfksZoDi40

@توپچی جنوب: متوجه اون قضیه هستم ولی خبری از مذاکره با کسی نیست و بعید می رسه کسی رو حداقل واسه تیم یک بگیره شاید واسه ذخیره ها

توپچی جنوب در 16/3/1392 | 14:02 گفت:

مرسي داري شهاب جان تركيب خوبيه ولي فكر كنم يه دفاع راست بگيريم،
چون سانيا رفتنيه،

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:59 گفت:

گرنیه دیروز خوب بازی کرد ازش خوشم اومد

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:58 گفت:

هافبک دفاعی یا رمسی یا دروسی وانیاما اسمش درومده یووتیچ هم هیچی نیست وای لاملا رو خیلی دوس دارم

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:57 گفت:

خدا خفتون کنه کلیچی و کول که نزاشتید ونگر بیل رو بخره

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:56 گفت:

تیم به بازیکن متوسط نیاز نداره به نظر من ونگر هفتاد تا رو یجا خرج کنه مثل گرت بیل یا کاوانی

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:54 گفت:

تیری انری کاپیتان خوبیه ها تو ژانویه میاد تیم یه کاپیتان پیدا می کنه

شهاب در 16/3/1392 | 13:53 گفت:

قبول دارم، فصل پیشم همینجایی که الآن آرتتا رو زدم بازی می کرد دیگه، آمار تکل هاش خیلی خوب بود اواخر

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:52 گفت:

کاپیتان جکککککک

یا شسنی

یا پولدی

یا ولکات

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:51 گفت:

شهاب به نظر من رمسی بیاد دفاعی بازی کنه

مهاجم نوک خدا نوک خدا کنه رونی بیاد

شهاب در 16/3/1392 | 13:50 گفت:

رمسی و با آرتتا جا به جا می شه ... اینکه آرتتا توئه به خاطر اینکه تیم باهاس کاپیتان داشته باشه

شهاب در 16/3/1392 | 13:48 گفت:

@محمد مهدي نوروزي: اینکه تو بازی های فصل به جک یا سانتی استراحت بده و پولدی بیاد سمت چپ هم هست، اونم یه آلترناتیو خیلی خوبیه مخصوصاً اینکه دیدیم سانتی وقتی خسته می شه بازدهیشو از دست میده

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:46 گفت:

شسنی-مرته-کوشیل-جنکینسون-گیبس-رمسی-ویلشر-کاسورلا-ولکات-پولدی-مهاجمی که میاد تیممون

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:44 گفت:

راستی رمسی رو نمی بینم رمسی باید باشه

محمد مهدي نوروزي در 16/3/1392 | 13:44 گفت:

مرسی ولی با این ترکیب حال نمی کنم باید پودولسکی فیکس باشه داداش