برای فریدن زندی

نویسنده: محمد دوردی

وبلاگ من
نویسنده: محمد دوردی
سلام. یه دوست آرسنالی دارم. به شدت طرفدار آرسناله.قبلنا بهش می گفتم این موضوعو به بقیه نگه. طرفدار تیم های ترکیه ای هستم و همچنین تیم هایی که روی کاغذ ضعیف ترن و صد البته آرسنال.
کل بازدید: 33,132 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برای فریدن زندی

سلام. الان فیلم مصدومیت فریدون عزیز رو دیدم . کلا اعصاب داغون شد. ناخود آگاه یاد مصدومیت ادواردو افتادم. ادواردو دیگه اون ادواردو نشد.

آرون رمزی هم چنین حالتی داشت. ولی خیلی مرد بود که برگشت. اگه فرگوسن الان بود و فرم الان رمزی رو می دید، مث اون مصدومیتی که روی کین سر اون بازیکن بدبخت من سیتی آورد و کلا اونو از فوتبال محو کرد، یه کاری می کرد رمزی دوباره مصدوم شه تا خیال بازگشت نکنه. یکی از دلایل تنفرم از منچستر، همین صحنه مصدومیت بازیکن من سیتی هست علاوه بر اون، حمله کانتونا به تماشاچیا.

حالا بریم سراغ اصل قضیه و یادداشتی که برای فریدون عزیز نوشتم.در مورد روند خوب آرسنال در این فصل که حرفی نیست. ایکاش سانگ برگرده اون وسط از پس اون کریک و یحیی توره  بربیاییم. تحلیلهایی هم که دارم هم دوستان زحمت می کشن. عرض دیگه اینه که این نوشته ها رو جایی می زارم که ارزش بزارن. چه جایی بهتر از اینجا؟

 

یادداشتی برای فریدون زندی


 


اولین خبرایی را که از تو شنیدم، موقعی بود که برانکو از یک
هافبکی می گفت که در لیگ دسته دوم آلمان، دارد آقایی می کند. بلافاصله نوروز شد و
اون مصاحبه معروف راجع به هفت سین و این که فارسی چقدر بلدی صحبت کنی. مجلات زیادی
با خانوادت مصاحبه می کردند و پدرت از سختی هایی که برای فوتبالیست شدنت کشید و
تلاش هایی که خودت کردی می گفت. در آخر با گوش کردن به ندای  قلبت آمدی که برای ایران بازی کنی. مصاحبه معروف
دیگه ازت هم تو فرودگاه بود . "من اومدم.خوش اومدم".


بازی اول با ژاپن بود که نشون دادی چقدر چیزایی داری که تو
ایران هیچکی نداره. این که باید تو موقعیت مناسب پاس داد، خودخواه نبود، به وقتش
دریبل زد....


همون موقع تو بازیهای PES ، ویژگیهات رو
مرور می کردم. عاشقت شده بودم. چقدر با بقیه بازیکنای ایران فرق داشتی. کار تیمی
تو اون موقع بالای 80 بود. قدرت پاسهات اصلا یه چیز دیگه . پست بازیت ولی
AMF بود ولی اون
موقع خیلی هم پست دیگه تو تیم ملی داشتی. چون چپ پا بودی گزاشتنت هافبک چپ. چون
حرفه ای بودی، قشنگ از پسش بر اومدی.


جام جهانی فرصت بهت نرسید. بازی منحوس پرتغال که اختلافات
علنی شد، وقتی اومدی داخل یه یه پا دوپای قشنگ زدی و دو تا سانتر قشنگ برای وحید
هاشمیان، ایکاش از اول داخل بودی.


بازی آنگولا هم باید یکی میزدی یا می ساختی. وقتی اون ضربه
علی دایی به اوت رفت، چنان ضربه ای به تیر دروازه زدی، که گفتم: فهمید که نباید
میومد. بعدش هم نمی دونم چی شد که از آلمان و کایزرسلاترن محو شدی.


بعد جام جهانی، امیر اومد و دفاع چپ شد فریدون زندی. افسوس
که شرط و شروط نزاشتی و این که برای این که خیلی های دیگه بتونن بازی کنن، ترکیب
تیم شده بود 4.3.3، ساک یا چمدان شوت نکردی. اون موقع هم فوق العاده بودی.


از آوارگیهات تو قبرس نمینویسم..... اومدی ایران ومن لیگ
ایران رو که از سال 2006 نمی بینم و نخواهم دید رو  صرفا به خاطر تو اونم فقط بازیهای استقلال رو می
دیدم. چقدر تکضرب و خوب بازی می کردی. بازی با سایپا تیمو نجات دادی. گل کات دارت
تو اون بازی 3.2 معروف، تو حاشیه اون هت تریک تاریخی، گم شد.


فریدون عزیز، امیدوارم سرنوشتت مث بازیکنایی که مصدوم شدن و
برنگشتن مثل ادواردو آرسنال و خیلی های دیگه نشه.


نمی دونم چه فکری کردی که اومدی ایران. کمی تلاش می کردی تو
تیم ملی آلمان می دیدیمت. یا لااقل تو آلمان هنوزم آقایی می کردی. فراموشت نمی
کنیم.


حلالمون کن.


 
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 8/7/1392 | 17:16 گفت:

به شخصه عاشق شخصیتشم.واقعا با شخصیته امیدوارم زود زود خوب شه

arsenal در 8/7/1392 | 17:15 گفت:

به شخصه عاشق شخصیتشم.واقعا با شخصیته امیدوارم زود زود خوب شه

Enrique در 8/7/1392 | 12:15 گفت:

با آرزوی سلامتی و بهترین ها برای فریدون زندی عزییییز ....

هیچ وقت اون گلتو که تو دربی بهمون زدی اَ یادم نمیره !!!

ولی چه گل لذت بخشی بود اون گل ... آخه بعدش خووووووب بردیمتون ...

قوی باش و هیچ وقت دست از تلاش نکش ......

امیدوارم که در آینده نزدیک بازم تو مستطیل سبز ببینیمت ...

tofigh در 8/7/1392 | 11:22 گفت:

یا امام زمان چی شده پاش..
خدا شفاش بده..
الهی آمین..

بهزاد کاویانی در 8/7/1392 | 10:36 گفت:

خیلی صحنه دلخراش بود واقعا متاسفم براش ر. به امید خدا سریع بهبود پیدا کنه.

Hossein.A در 7/7/1392 | 23:28 گفت:

من فک کنم اینجا جای خوبی باشه که به عنوان هوادارای آرسنال در ایران با فریدون زندی همدردی کنیم...امیدوارم زودتر خوب بشه و به فوتبال برگرده و به سرنوشت خیلی از بازیکن هایی که به خاطر مصدومیت فوتبال رو کنار گذاشتن یا از فوتبال محو شدن تبدیل نشه...

اینم از امضای من

siamak در 7/7/1392 | 22:22 گفت:

++++++++++++++++++++++++++++++توجهههههههههههه+++++++++++++++++++++++++
حرفایی این انترو دیدین بچه ها؟؟؟؟

مایکل اوون، مهاجم پیشین لیورپول، رئال مادرید، نیوکاسل و منچستریونایتد بر این باور است که توپچی‌ها توانایی این را ندارند که در پایان فصل جایی بین چهار تیم برتر لیگ برای خود دست و پا کنند.

وی گفت: "از آغاز فصل من همین نظر را داشته‌ام. به نظر می‌رسید آنها پیش از آغاز فصل نیز نمی‌خواهند تیمشان را تقویت کنند اما تنها یک خرید، آن هم در روز پایانی نقل و انتقال‌های انجام دادند. وقتی به بازیکنان این تیم نگاه می‌کنم می‌بینم که جمع بسیار خوبی از آنها در آرسنال حضور دارند، اما نمی‌توانم بگویم این تیم با این بازیکنان در پایان فصل می‌تواند بین چهار تیم نخست قرار بگیرد."

ببخشید هاا ولی اخه خر یابو چرا گوه میخوری؟؟؟؟؟بابا چاق میشیا انقد میخورییییی
نکنه میخوای بگی لیورپول یا من یو یا نیوکاسل قهرمانن.
معلومه سوخته ی جایت
اب یخخخخخخ

میلاد در 7/7/1392 | 22:01 گفت:

حسن ویلشر:
خدایش بیامرزد...
تاریخ نگارش : 7/7/1392 | 20:34
--------------------------------------
خیلی احساس با نمک بودن میکنی؟؟؟

حسین ملازینل در 7/7/1392 | 20:35 گفت:

خداااااااااااااااااااااااااا شفاش بده.....

حسن ویلشر در 7/7/1392 | 20:34 گفت:

خدایش بیامرزد...

سینا در 7/7/1392 | 20:13 گفت:

http://www.navad.net/fckeditor/editor/filemanager/connectors/aspx/fckUpload/image/fe1.jpg

عکس پاش
واقعا نمیدونم چی بگم واقعا بازیکن دوست داشتنی ای بود یادش بخیر موقعه ای که اومد اولین بار برای تیم ملی بازی کرد

mehrad در 7/7/1392 | 19:47 گفت:

خدا شفاش بده ولی حالا حالا ها خوب بشو نیس
دیشب بازی رو انلاین دیدم خیلی چسبید جای اونایی که ندیدن خالی

masoud mahmudpur در 7/7/1392 | 19:12 گفت:

خیلی بازیکن خوبی بود.حیف

علی قاسمی در 7/7/1392 | 18:39 گفت:

دستم شل شد وتی کلیپ رو دیدم و حتی بیشتر از ادورادو و رمسی ناراحت شدم و جدا از هر رنگی زندی رو خیلی دوست داشتم و حیف شد و براش ارزوی موفقیت میکنم

ناصر در 7/7/1392 | 18:28 گفت:

خیلی صاف وساده ست.هم بازیش هم رفتارش.
Get Well Soon

آرین در 7/7/1392 | 18:13 گفت:

سلام.اول برد دیشبو به همه توپچی های گل تبریک میگم.الان دیگه بی قید و شرط اولیم.دوم اینکه از صبح که کلیپ مصدومیت زندی رو دیدم حالم بد شده.حیف شد.توجه کنین که شرایط فریدون با رمزی و ادواردو فرق داره.34 سالشه و دیگه بعیده بخواد ادامه بده یه سایت نوشته بود جوراب پاشو نگه داشته بود واگرنه پاش اویزون بود. امیدوارم اگه خواست خداحافظی کنه یه بازی خداحافظی خوب براش ترتیب بدن.