یه پست انتقادی

نویسنده: محمد دوردی

وبلاگ من
نویسنده: محمد دوردی
سلام. یه دوست آرسنالی دارم. به شدت طرفدار آرسناله.قبلنا بهش می گفتم این موضوعو به بقیه نگه. طرفدار تیم های ترکیه ای هستم و همچنین تیم هایی که روی کاغذ ضعیف ترن و صد البته آرسنال.
کل بازدید: 33,379 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه پست انتقادی

سلام. آهنگ داریوش و اینها رو گذاشتم برخی دوستان فکر کردن من از اونهایی هستم که چشم بسته فقط و فقط به ونگر تراست دارم
ولی اینطور نیست
و پستهای قبلیمو میتونید بخونید
این پست رو هم حتی قبل از پست داریوش نوشته بودمش
پست داریوش رو نوشتم تا تسلی بشه به خودم
تا عدالت رعایت بشه
لطفا چشم بسته راجع به ونگر قضاوت نکنیم
راستی یه چیز دیگه هم شنیدم
این که ونگر الان هفته ای 160 هزار تا میگیره
از تمام بازیکنها بیشتر!!
....
همچنان و همچنان و همچنان و همچنانو... نمیتوانیم و نخواهیم توانست که استوک، عنچستر، چلسی و تیمهایی با قدرت بدنی بالا رو ببریم. چون اولا ذهنیت بردن همچین تیمهایی رو نداریم. دوما ابزارشو نداریم چون بازیکنهامون همشون مصدومن یا ریزه میزه ان که مشکل دقیقا از خود ونگره که لیگ فیزیکی انگلیس رو با اسپانیا اشتباه گرفته. در آخر هم چون ونگر میخواد زیبا بازی کنه تا کثیف و میخواد که پیروزیش حتما و حتما با بازی زیبا باشه، و تغییر تاکتیکی جلوی خوزه مورینیو در کار نیست و خوزه هم اینو میدونه وتمام تیمها اینو میدونن صد سال سیاه هم نمیتونیم این تیمها رو ببریم و خوزه رو ببریم این خط و این نشون. هی هم نگید تراست. تراست. کلاهتون رو قاضی کنید. لیگ قهرمانان رو هم فدای جام حذفی و لیگ خواهد کرد. در نتیجه حتی جام حذفی رو هم نخواهیم برد. اوزیل هم از فصل بعد مداوم مصدوم خواهد شد مثل دیابی چون بدنسازی پروفسور تراست مشکل داره. اول فصل دهن بازیکنها رو سرویس میکنه که هی مصدوم میشن. اینی که گفتم رو به خاطر داشته باشید تا وقتی ونگر اینطور لج کنه، هیچی نمی بریم مگر این که طرز فکرش رو عوش کنه و کمی کثیف بازی کنه و ترسو نباشه، الان که دیگه پول داره خرج کنه، بازیکنهای دائما مصدوم و امتحان پس داده رو بندازه بیرون. تمام. اینو تو ذهنتون داشته باشید و گرنه همون آشه و همون کاسه و صد سال سیاه هیچی نمیبریم حتی اگه بازیکنهای سیتی دستمون باشه.
بهانه هم نیارید:
به لیورپول که 5.1 باخت داد گفتید که دقیقه اول گل خورد شیرازش از هم پاشید و اون گل آفساید بود
به منچستر و چلسی هم میگید اتوبوس و بازی کثیف
الانم میگید استوک یقه ی چلسی و سیتی رو گرفته و تو خونش قویه و اینها و باخت ما هم طبیعیه
با اورتون هم که مساوی کردید گفتید تیم چهارم جدوله
از ساوثهمپتون هم که تو دو دقیقه دو گل که خوردید همچنان تراست دارید و میگید اینجا لیگ برتره
هی میگید تراست
منم میگم تراست اما
به فوتبال پاک و با شرافت
اعتماد به جوونها
اقتصاد پاک
اخلاق فوق العاده ونگر
اما تراست:
نه به بزدلی
نه شرافت برای بردن جام با بازی زیبا
نه به این که قبول نداشته باشی دستت جلوی همه رو شده
نه به اعتماد به بازیکنهای چلغوز و دائما مصدوم
نه به اعتماد به جوونها تا حدی که یک جام و چند فصل رو از دست بدیم(فردا سیتی تو اتحادیه بازی داره و جا داره کوشیلنی و ژسنی رو یاد آوری کنم بهتون)
نه به سوزاندن برخی بازیکنها و این که اصرار کنیم تو پستی که من بخوام بازی کنن
نه به این که فوتبال امروزه وفاداری وجودنداره و پوله که حرف اول و میزنه 
نه برای بازیکنهای جوون مایه بزاری و اونها برن
نه به این که ژانویه که میرسه مطمئنم به فنا میریم چون نصف تیم مصدومه
در آخر:
اوزیل جان شرمنده که ونگر بهت قول مهاجم تو ژانویه رو داد و با همین قول آوردت آرسنال
ولی نیاورد
و تو خق داری که خوب بازی نکنی
چون نارو خوردی
و هر چقدر که خوب بازی کنی یکی اون جلو هست که زحماتت رو هیچ کنه(خداییش تو فوتسال وقتی همه رو دریبل میکنی و به یکی پاس میدی اون میزنه تو اوت حال بازی کردن براتون میمونه؟) 
هنوز هم طرفدار آرسنال میمونم چون از تیمهای تازه به دوران رسیده با خروار بازیکن متنفرم که با خروار بازیکن هم همچنان دفاع میکنن
از خوزه هم متنفرم که از وقتی اون تو فوتبال هست چیزی به نام شرافت و بازی زیبا وفاداری مرده در نتیجه هیچوقت از بازیهای تخمی چلسی خوشم نیومده
ولی دیوانه وار و چشم بسته نخواهم گفت که
In Arsene we trust
از طرف یه آرسنالی که گاهی اوقات چشمهاش رو میشوره

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 27/12/1392 | 19:49 گفت:

نقل قول : معنی VIVA Arsenal چیه؟

پاسخ شما : زنده باد آرسنال
یه چیزی تو مایه های ملی پوشان پیروز باشید خودمون

محمد دوردی در 27/12/1392 | 19:48 گفت:

نقل قول : من نمیتونم بخونم!!

پاسخ شما : دیگه نتونستم بزرگترش کنم میتونید سایز مرورگرتون رو در حالت زوم قرار دهید با تشکر

shima در 12/12/1392 | 17:58 گفت:

من نمیتونم بخونم!!

مهرزاد در 12/12/1392 | 00:21 گفت:

معنی VIVA Arsenal چیه؟

علی آقاشاهی در 11/12/1392 | 20:47 گفت:

نقل قول : ما بخاطر 15 میلیون امسال سوارز و کابای و دراکسلر رو از دست دادیم..
باید پول بیشتری برای خریدشون خرج میکردیم

سوارز 40 + (2)
کابای 12 + (6)
دراکسلر 30 + (7)

بخاطر 2 میلیون بیشتر سوارز رو ازدست دادیم ..


پاسخ شما : سوارز اگر خودش می خواست با همون 40 ملیون + 1 پوند می تونست بیاد
خودش بارها گفته جرارد متقاعدش (درست نوشتم؟) کرده که بمونه

Good luck

مهدی در 11/12/1392 | 17:30 گفت:

خیلی دست دارم یه روز soccernet.com رو باز کنم و بخونم:

ونگر رفت

مهدی در 11/12/1392 | 17:25 گفت:

دقیقا....

من نمیدونم به چی این پیری اعتماد دارن اینا؟
به جام نیاوردن و ناکامی؟

خوب پس:

in MYELI KOHAN i trust

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 11:58 گفت:

ما بخاطر 15 میلیون امسال سوارز و کابای و دراکسلر رو از دست دادیم..
باید پول بیشتری برای خریدشون خرج میکردیم

سوارز 40 + (2)
کابای 12 + (6)
دراکسلر 30 + (7)

بخاطر 2 میلیون بیشتر سوارز رو ازدست دادیم ..