ونگر2

نویسنده: محمد دوردی

وبلاگ من
نویسنده: محمد دوردی
سلام. یه دوست آرسنالی دارم. به شدت طرفدار آرسناله.قبلنا بهش می گفتم این موضوعو به بقیه نگه. طرفدار تیم های ترکیه ای هستم و همچنین تیم هایی که روی کاغذ ضعیف ترن و صد البته آرسنال.
کل بازدید: 33,235 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر2مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی در مورد بازی

ببینید در نیمه اول آن قاطعیت لازم را نشان ندادیم. در روزی که ما خوب نبودیم و حریف برای مساوی آمده بود و میخواست از طریق ضد حمله به ما ضربه بزند، کوشیلنی و مرته ساکر نشان دادند که از بازی قبلی درسهای لازم را گرفته اند در بین دو نیمه به شاگردانم توصیه کردم که از نام منچستر نترسند چون آن کسی که با داورها خوب بود، رفته است .

در مورد ترکیب سیستمی که برای هر بازی اتخاذ میکنم با بازی های قبل تفاوت میکند. ذات بازی منچستر و چلسی اینست که همیشه دوست دارند با یک استراتژی در اول فصل شروع کنند و همان را ادامه بدهند حتی اگر ببازند. ولی من و همکارانم در بازیهای بزرگ تلاش میکنیم بر اساس روش آنها عمل کنیم و بیشتر تلاش میکنیم جلوی راه آنها را بگیریم احساس میکنم برای همین است که انقدر در جام گرفتن موفق عمل کرده ایم.

در مورد اینکه چرا پودولسکی را در بازیهای بزرگ بازی نمی دهید؟

ببینید مسئله اینست که دوست دارم وی در وینگ چپ بازی کند چون ما در خط جلو الیویه ژیرود را داریم که ماشین گلزنی است و از کوچکترین توپها گلهای حساس و سه امتیازی می زند. من نمیتوانم جای ژیرود را تغییر دهم.

در مورد ژیرو؟ وی از مون پلیه آمد در حالی که آقای گل فرانسه شده بود و همچنین قهرمان فرانسه. نگرشی که وی برای بردن دارد را دوست دارم. روحیه وی میتواند الگوی خوبی برای جوانهای فرانسه باشد به خصوص این که از منطقه ای آمده و پله پله رشد کرده سختکوشی وی ستودنی است.آیا دیده اید که بعد از خراب کردم موقعیت از فرط ناراحتی آرام و قرار ندارد؟

در مورد این که چرا ژروینیو را فروختید ولی وینگر نخریدید با توجه به این که ولکات دائما مصدوم است؟

نخست این را بگویم که ژروینیو پسر خوبی است و من از عملکرد وی در رم خوشحالم. شنیده ام که میتواند از اوسین بولت جلو بزند آیا درست است؟ بگذارید ما در مورد جایگزین های وی صحبت کنیم.گنابری و زلالم جوانهایی هستند که از کودکی اینجا آمده اند و چون آلمانی هستند، میتوانند راحت تر در باشگاه جا بیوفتند. آنها با فلسفه باشگاه به خوبی آشنا هستند.فلسفه فوتبالی که باید تا شش قدم پاس بدهی حتی اگر دروازه خالی باشد. دقیقا همان گونه که در کوچه های ایران بازی می شود

در مورد بازگشت رابین ونپرسی؟

ببینید رابین وقتی به آرسنال آمد، ما فصلی بدون شکست را پشت سر گذاشتیم. وی با نگرش بردن آشناست و من برای وی خوشحالم. در هشت سالی که اینجا بود، دائما مصدوم میشد ولی روحیه ای قوی داشت که هر بار قوی تر باز می گشت. دیروز در استادیوم وقتی با لباس منچستر به امیریتس آمد، نا خود آگه یاد لحظه ای افتادم که چقدر ناپخته بود. پت رایس سند خانه اش را گذاشت تا وی را از بازداشگاه بیرون بیاورد. ولی وی از این خامی ها گذر کرد و کاپیتان تیم شد. روحیه بازگشت وی بسیار قابل ستایش است

دقیقا مثل آبو دیابی؟

به نکته خوبی اشاره کردید.قصد دارم وی را نگه دارم حتی اگر دو بازی در هر فصل انجام دهد. وی الگوی بسیار خوبی از روحیه بازگشت است. خبر خوش اینست که وی برای شش هفته آخر لیگ آماده می شود و ما از نظر کمیت و کیفیت در موقعیت قدرتمندی قرار خوایم گرفت

در مورد بازیهای آینده؟

در مصاحبه قبلی خودم اعلام کرده بودم که باشگاه از نظر تجاری در روند خوبی قرار دارد و ما در مسیر موفقیت هستیم و همه اینها ناشی از تعهدی است که من نسبت به باشگاه دارم و تعهدی که بازیکنها نسبت به باشگاه دارند. جوانهایی مثل جنکینسون، دیابی، پارک، ناچو، بنتدنر و هموطنانم ژیرود و سانیا. بر طبق قرار داد تجاری جدید قبل از هر بازی ، بازیکنها باید از وازلین استفاده کنند و چون اولویه ژیرو مدتی در فرانسه مدل لباس بوده، شرکت وازلین سازی تاکید کرده که اولیویه حتما باید از وازلین استفاده کند. درصدی از سود تبلیغ وازلین توسط اولیویه به باشگاه میرسد.

حرف پایانی؟

بیایید با قدرت به جلو برویم. بازیکنانم هر فصل در حال یادگیری هستند و شور وشوق یادگیری دارند. شما مثلا میتوانید عملکرد کوشیلنی و ژسنی را رصد کنید که بعد از بازی بیرمنگام در 2011 چقدر پخته بازی می کنند. از هواداران هم تشکر میکننم که همچنان پشت من هستندو دائما به من تراست دارند و به من اعتماد دارند. باشگاه پس از نقل مکان از هایبوری به اشبورتون نظر تجاری در مسیر خوبی قرار دارد

از مصاحبه قبلی استقبال خوبی شد. این مصاحبه تخیلی بعد از بازی با منچستره که مشخصه حال و هوای اونو داره خیلی امیدوارم که ونگر طلسم نبردن خوزه رو بشکنه که اگه اینکار رو بکنه، صد در صد قهرمان میشیم چون بچه ها دیگه اعتماد به نفسشون میشه در حد ابراهیم تهامی البته ابراهیم واقعا بازیکن خوبی بود من خودم بازی ایران استرالیا و اون یه ربعی رو که ابراهیم تو زمین بود رو بارها دیدم. واقعا تاثیر گذار بود. این نوشته یکمی جدی تر هست و انتقادی تر هست. پیش به سوی دوگانه. مرسی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shima در 1/1/1393 | 01:38 گفت:

جالب نیس!!البته ببخشیدا!

Alireza در 28/12/1392 | 11:57 گفت:

خوب بود باو

مهرزاد در 27/12/1392 | 20:30 گفت:

بسیار عالی!

محمد دوردی در 27/12/1392 | 19:51 گفت:

نقل قول : دااااشششش
گیر اوردی؟


پاسخ شما : داداش مطلبی هجو بود از نحوه مصاحبه های ونگر که یکمی حالت انتقادی داشت اگه بند اول رو دقت کنید متوجه خواهید شد و صد البته جعلی

محمد دوردی در 27/12/1392 | 19:44 گفت:

نقل قول : من که نفهمیدم چی شد

پاسخ شما : داداش به پست قبلی(بیایید کمی شوخی کنیم رجوع کنید)

محمد دوردی در 27/12/1392 | 19:43 گفت:

نقل قول : خط اول رو خوندم فهمیدم
اینترنتی ایستگاه میگیری هاااااا


پاسخ شما : داداش ای که گفتی یعنی چه؟

Alireza در 27/12/1392 | 17:01 گفت:

دااااشششش
گیر اوردی؟

reza در 27/12/1392 | 15:14 گفت:

خط اول رو خوندم فهمیدم
اینترنتی ایستگاه میگیری هاااااا

parsa در 27/12/1392 | 14:02 گفت:

خخخخخخخخخخخخ
وااااای پسر....محشر بود
دمت جیز....ادامه بده این کارار

arsenal در 27/12/1392 | 12:53 گفت:

خیلی باحااالی داداش
عاااااااااااااااااااااالی

arsenal در 27/12/1392 | 12:53 گفت:

خیلی باحااالی داداش
عاااااااااااااااااااااالی

Lotfali khan zand در 27/12/1392 | 12:20 گفت:

مرسی عالی بود

رضا T در 27/12/1392 | 11:56 گفت:

من که نفهمیدم چی شد