پسر دیوید بکهام

نویسنده: majid

وبلاگ من
نویسنده: majid
من یه آرسنالی با تعصبم از سال 97 طرفدارشم.... کارشناسی مهندسی مکانیک فعلن مشغول تحصیلم
کل بازدید: 16,733 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پسر دیوید بکهام

باشگاه آرسنال با رومئو بکام، پسر دوم دیوید بکام، ستاره سابق منچستریونایتد قرارداد امضا کرد. رومئوی 10 ساله به آکادمی جوانان آرسنال پیوست و اعلام کرد که می خواهد روزی برای توپچی ها بازی کند. او در صفحه ایستاگرامش نوشت: «می خواهم یک روز برای آرسنال بازی کنم!»

او هفته گذشته دیدار آرسنال مقابل تاتنهام را در ورزشگاه امیریتس تماشا کرده بود و در پایان بازی هم آرسن ونگر یک پیراهن امضا شده آرسنال را به او هدیه داد. 

پسر بکام به آرسنال پیوست

بکام در طول در طول دوران حرفه ایش در باشگاه های مختلفی بازی کرد اما در لیگ برتر برای هیچ باشگاهی به غیر از منچستریونایتد به میدان نرفته بود. البته این تنها رومئو نیست که قصد ندارد راه پدر را ادامه بدهد. پیش از این بروکلین، پسر اول بکام هم به آکادمی جوانان چلسی رفته بود.

خانواده بکام بعد از بازنشستگی او در لندن ساکن شده اند و به نظر می رسد که او دوست ندارد فرزندانش خیلی از او دور شوند. این در حالی است که خود او از نوجوانی به منچستر رفت و دور از خانواده، در آکادمی جوانان منچستریونایتدو زیر نظر سر الکس فرگوسن به یک ستاره بزرگ تبدیل شد.

باید دید پسر سوم بکام، کروز که در حال حاضر 8 ساله است، در آینده به چه باشگاهی خواهد رفت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 20/6/1392 | 13:06 گفت:

خوش اومدی پسر.

Vishka در 20/6/1392 | 10:50 گفت:

خدا حفظش کنه

تیپش و ظاهرش هم خوبه

ناصر در 19/6/1392 | 20:43 گفت:

پسر سومش هم میره لیورپول تا همه شون (پدر و پسراش) با هم دشمنان ابدی بشن

علی در 19/6/1392 | 16:11 گفت:

لایک داری عزیز

علی در 19/6/1392 | 16:10 گفت:

حتمالا اون یکی هم میره تاتنهام.اگه بچه ی دیگه ای هم بیارن احتمالا میره فولام
--------
خخخخخخخخ
پسر همه رو ک خرج کردی

sepehr najafian در 19/6/1392 | 16:00 گفت:

یکی رفت چلسی یکی آرسنال.
احتمالا اون یکی هم میره تاتنهام.اگه بچه ی دیگه ای هم بیارن احتمالا میره فولام

sepehr najafian در 19/6/1392 | 15:59 گفت:

یکی رفت

محبوب در 19/6/1392 | 15:46 گفت:

ایول آرسنالیا

یاسر بحرینی در 19/6/1392 | 15:45 گفت:

ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ : ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﺩﺍﺭﺩ
ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﻱ ﻣﺴﻮﺕ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺧﺘﻼﻝ
ﺭﻭﺍﻧﻲ ﻣﺘﻬﻢ ﮐﺮﺩ .
ﻣﺴﻮﺕ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺩﺭ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺭﻭﺯ ﻓﺼﻞ ﺟﺎﺑﺠﺎﻳﻲ ﺍﺯ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺟﺪﺍ ﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻟﻴﮓ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ
ﺍﻧﮕﻠﻴﺲ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﭘﻴﺮﺍﻫﻦ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺗﻦ ﮐﻨﺪ .
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺍﻳﺴﻨﺎ ، ﺍﻭﺯﻳﻞ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺟﺪﺍﻳﻲ ﺍﺯ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺍﺯ ﺳﺮﺍﻥ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ
ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺩﻟﻴﻞ ﺍﺻﻠﻲ ﺟﺪﺍﻳﻲ ﺧﻮﺩ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺗﻴﻢ ﺩﺍﻧﺴﺖ .
ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﻭ
ﺿﻌﻒ ﺫﻫﻨﻲ ﻣﺘﻬﻢ ﮐﺮﺩ : " ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﻥ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺍﺯ ﻓﻬﺮﺳﺖ ﺁﻧﭽﻠﻮﺗﻲ ﻧﻮﻋﻲ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ
ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺁﻧﭽﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﮕﻔﺘﻲ ﻭ ﺗﻌﺠﺐ ﻣﺎ ﺷﺪﻩ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﺁﻣﻴﺰﻱ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ
ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩ . ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺍﻭ ﺑﻲ ﺍﺳﺎﺱ ﺍﺳﺖ. ﭘﻴﺪﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺍﺯ
ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﺭﻧﺞ ﻣﻲ ﺑﺮﺩ . ﺍﻭ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﺑﻲ ﭘﺎﻳﻪ ﻭ ﺍﺳﺎﺱ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺭﺍ
ﺷﻮﮐﻪ ﮐﺮﺩ. ﺩﺭ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﺯ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺯﻳﺪﺍﻥ ﺟﺪﻳﺪ ﻳﺎﺩ ﻣﻲ ﮐﺮﺩﻧﺪ . ﺍﻭ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﻫﻤﻪ
ﭼﻴﺰ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﺑﺮﺩ ".
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺟﺪﺍﻳﻲ ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺍﺯ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﺍﺯ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺍﻳﻦ ﺗﻴﻢ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻲ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ
ﺣﺘﻲ ﺩﺭ ﻣﺮﺍﺳﻢ ﻣﻌﺎﺭﻓﻪ ﺑﻴﻞ ﺻﺪﺍﻱ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﮔﻮﺵ ﺭﺳﻴﺪ ﮐﻪ ﻓﻠﻮﺭﻧﺘﻴﻨﻮ ﭘﺮﺱ ﺭﻳﻴﺲ
ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻧﺪ . ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻣﻴﺎﻥ ﻋﺪﻩ ﺍﻱ ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺟﺪﺍﻳﻲ
ﺍﻭﺯﻳﻞ ﻣﻮﺍﻓﻖ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﺍﻭ ﺩﺭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﻧﮕﻠﻴﺲ ﻣﻮﻓﻖ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ .
ﺍﻭﺯﻳﻞ ﺩﺭ ﮔﻔﺖﻭﮔﻮﻳﻲ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﺩﻱ ﻭﻟﺖ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺖ، ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻭﻧﮕﺮ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﻲ
ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﺋﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻳﺪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﻴﺎﻓﺘﻢ ﻣﺜﻞ ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ، ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ. ﺍﻳﻦ
ﻓﺎﮐﺘﻮﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺭﺋﺎﻝ ﻧﻴﺎﻓﺘﻢ ﻭ ﻫﻤﻴﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﻴﻢ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﮐﻨﻢ . ﻭﻧﮕﺮ ﺩﺭ
ﮔﻔﺖﻭﮔﻮﻳﻲ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ ﺍﺯ ﻧﻘﺸﻲ ﮐﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺭ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺑﺮ ﻋﻬﺪﻩ ﮔﻴﺮﻡ ﺑﺎ ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ ﻫﺮ
ﭼﻪ ﺗﻤﺎﻣﺘﺮ ﺳﺨﻦ ﮔﻔﺖ . ﺑﺪﻭﻥ ﺷﮏ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﻭﻧﮕﺮ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻲﮐﺮﺩﻡ
ﺣﺘﻲ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﻴﻢ ﻣﻲ ﭘﻴﻮﺳﺘﻢ . ﻣﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺩﺭ
ﻫﺮ ﺣﺎﻟﺘﻲ ﺑﻪ ﺗﻴﻢ ﻭﻧﮕﺮ ﻣﻲﺁﻣﺪﻡ . ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﺍﻻﻥ ﭘﻴﺮﺍﻫﻦ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺗﻦ ﻣﻲ ﮐﻨﻢ .
ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺑﺘﻮﺍﻧﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺳﺮﻣﺮﺑﻲ ﺗﻴﻢ ﺭﺍ ﺑﺪﻫﻢ

محبوب در 19/6/1392 | 15:45 گفت:

ایول آرسنالیا

توپچی جنوب در 19/6/1392 | 14:19 گفت:

داستان آرسنالي شدنش خيلي جالبه خود ديويد بكام هم توش مونده چه جوري اون دوتا منچسترين اين آرسنالي.
ميگه يه روز كه به تمرينات آرسنال رفته بودن رئيس خيلي با هاش گرم ميگيره و خيلي تحويلش ميگيره آخر سر هم يه تي شرت آرسنال رو امضا ميكنه و بهش هديه ميده
ميگه از اون روز به بعد شده هوادار سر سخت آرسنال،
چندين بازي رو هم اومده ورزشگاه و بازي رو از نزديك ديده يه بار هم تو جايگاه ويژه الترافرد اون دوتا دگبرادرش داشتن بازي منچستر رو ميديدن ولي اون از تلوزيون بازي آرسنال رو نيگاه ميكرد.

ali arsenal در 19/6/1392 | 14:06 گفت:

امیدوارم بزنه دهن باباشو سرویس کنه

علی افرایی در 19/6/1392 | 13:42 گفت:

مبارکه.ایشالا بهتر از بابا بشی عمو

علی افرایی در 19/6/1392 | 13:42 گفت:

مبارکه.ایشالا بهتر از بابا بشی عمو

mohammad در 19/6/1392 | 13:37 گفت:

فکر کنم بره تاتنهام.چون تو لندن زندگی میکنند.

مهدی افسرده در 19/6/1392 | 13:36 گفت:

کم پیش میاد پسر یه بازیکن مشهور بازیکنه خوبی از آب درآد