گوناگون

نویسنده: majid

وبلاگ من
نویسنده: majid
من یه آرسنالی با تعصبم از سال 97 طرفدارشم.... کارشناسی مهندسی مکانیک فعلن مشغول تحصیلم
کل بازدید: 16,731 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گوناگون

اول چنتا شایعه ی زمستانی:
1.لوییس سوارز در رادار مادریدی ها ...مثه اینکه با قرارداد 45 میلیون یورویی به توافق رسیدن چون کریس رونالدو هم بهشون پیشنهاد داده بود و کریم بنزما قراره به مورینیو و چلسی ملحق بشه ( به نقل از سان)

2. آرسنال و سیتی در حال رایزنی برای خرید مارکو رویس در ژانویه ... میگن آرسنال میخواد تو ژانویه پیشنهاد 37 میلیونی بده ولی واتزکه گفته مارکو وسوسه نمیشه چون عاشق دورتمونده.(دیلی استار )

3.لیدز یونایتد آماده میشه تا ژانویه نبری رو به لیدز ببره ولی مک در موت مربیشون گفته احتملش خیلی کمه حتی قرضی .(اسکای)

4.آرسنال ژانویه دوباره بدنبال لارس بندر ...حرفای ضد و نقیض مدیر ورزشی و مدیر کل لورکوزن :یکیشون میگه پیشنهاد نداره یکیشون میگه پیشنهاد زیاده ولی ما نمیذاریم بره 
ولی مثه اینکه رییس کلید کرده رو آلمانیا.(بیلد)

5.منچستر ومیلان بدنبال الکس سانگ...منچستر قرضی میخاد و میلان قراره پیشنهاد 10 تایی بده(الموندو)

6.مدیر تاتنهام به سرمربی این تیم  گفته تو ژانویه میتونه مثه سگ پول خرج کنه.

7. آخرشم اینکه رییس وینگر جوان لورکوزن "واگنر" و هافبک مارسی "Florian Thauvin"
رو زیر نظر گرفته...(تاک اسپورت)

اینم چنتا عکس که شاید دیده باشین:


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 13/7/1392 | 13:41 گفت:

من آخرش نفهمیدم که ما میخوایم لارس بندر دورتموند رو بخریم یا داداشش که تو لورکوزن بازی میکنه !!!

reza در 12/7/1392 | 11:26 گفت:

فولاد دیروز حقش باخت نبود فولاد بهترین تیم ایرانه و مطمئنم قهرمان میشه...
فولاد خوزستان آرسنال انگلستان ))

mehdi در 11/7/1392 | 22:06 گفت:

عجب ماشن های نازیییییییییییییی

پسر20میلیونی در 11/7/1392 | 21:40 گفت:

خدایش خیلی خوب بودبخصوص عکس اخری دمت گرم.

masoud mahmudpur در 11/7/1392 | 20:43 گفت:

مرسی عالی بود

ناصر در 11/7/1392 | 20:13 گفت:

با عکس سول کمپل،رابرت پیرس و فلامینی ناخودآگاه یاد تیم شکست ناپذیرمون افتاد.

علی قاسمی در 11/7/1392 | 19:14 گفت:

مرسی عالی بود داداش خوشم امد

علی قاسمی در 11/7/1392 | 19:14 گفت:

مرسی عالی بود داداش خوشم امد

علی قاسمی در 11/7/1392 | 19:14 گفت:

مرسی عالی بود داداش خوشم امد

علی قاسمی در 11/7/1392 | 19:14 گفت:

مرسی عالی بود داداش خوشم امد

امیر صفای نیکو در 11/7/1392 | 19:05 گفت:

سلام..ممنون...خسته نباشی

حسین در 11/7/1392 | 19:03 گفت:

چه قد این آخریه شاخ بود!!!!!!!دمت گرم زحمت کشیدی.
هیکل ژیرو رو نیگا کنین.بیخود نیست که نمیتونن مصدومش کنن.خدای هیکله لامصب.
رابرت پیرس الان سمتش تو ارسنال چیه که داره تمرین میکنه؟؟؟؟؟

Setare در 11/7/1392 | 18:56 گفت:

عالی بود،ممنون

حاکم 26 در 11/7/1392 | 18:33 گفت:

عکس آخری فیس رمزی تو فیفا 14 در نسل جدید کنسول هاست... درسته؟؟؟؟؟؟

sevan در 11/7/1392 | 17:48 گفت:

عالی بود

URAHARA KISUKE در 11/7/1392 | 17:41 گفت:

دستت پنچ انگشت.

حسین در 11/7/1392 | 17:35 گفت:

خیلی ممنون

حسین در 11/7/1392 | 17:34 گفت:

بییییی نظیر بود داش
خیلی ممنون

حسین در 11/7/1392 | 17:34 گفت:

بییییی نظیر بود داش
خیلی ممنون