هیگواین یا رونی

نویسنده: محمد شرفی

وبلاگ من
نویسنده: محمد شرفی
ارسنال = زندگی.
کل بازدید: 10,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هیگواین یا رونی

این اولین  پستمه  اگه  بد بود  ببخشید.

این  رئیس  و مدیرعامل های آرسنال ما رو علاف کردند .


ی روز می گن رونی ی روز می گن هیگی.


اگه شما  ها جا ونگر بودین کدوم و میخریدید ؟


 


نظر بی زحمت.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ahmadreza در 11/4/1392 | 16:04 گفت:

باشگاهای قول به رونی پیشنهاد دادن انتخاب اخرش ارسناله اما اگه 2تاشون بیان که ارسنال جام درو میکنه

ahmadreza در 11/4/1392 | 16:00 گفت:

باشگاهای قول به رونی پیشنهاد دادن انتخاب اخرش ارسناله اما اگه 2تاشون بیان که ارسنال جام درو میکنه

ahmadreza در 11/4/1392 | 15:44 گفت:

باشگاه قول به رونی پیشنهاد دادن انتخاب اخرش ارسناله اما اگه 2تاشون بیان که ارسنال جام درو میکنه

Morteza Bauer در 11/4/1392 | 00:50 گفت:

رونی میمونه منچستروهرطورشده هیگواین روبیاریم.

ناصر در 10/4/1392 | 23:44 گفت:

پیشنهاد میدن ولی اونا رد میکنن

سالار لاری در 10/4/1392 | 22:54 گفت:

رونی بیاد نیازی به هیگواین نداریم مگر اینکه جیرو و پولدی رو بفروشیم که احتمال فروش جیرو نزدیک صفره

سالار لاری در 10/4/1392 | 22:52 گفت:

این دوستانی که میگن هردو میشه بگید کجا جاشون میدید من قبلا گفتم چرخشی ولی نه انقدر ترافیک اگه فلینی بیاد احتمالا بیشتر بازی ها 422 بازی میکنیم
اونوقت میمونه والکات و جیرو و پولدی و رونی و هیگواین وسانوگو (که البته از همه کمتر بازی خواهد کرد)!!!!!
وفقط 2 جای خالی تو حمله داریم
تازه رونی گفته میخواد نوک بازی بکنه

ali arsenal در 10/4/1392 | 22:43 گفت:

هر دو......... هیگی جلوی رونی

علیرضا در 10/4/1392 | 20:25 گفت:

هیگواین

علیرضا در 10/4/1392 | 19:10 گفت:

هردو.پستاشون اصلا فرق میکنه

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 18:53 گفت:

هردو

آخه رونی یه چیزه و هیگواین یه چیز دیگست

sadegh در 10/4/1392 | 18:44 گفت:

................رونی..................

سالار لاری در 10/4/1392 | 18:31 گفت:

نمیدونم چطور یه سوپر استار مثل رونی رو با هیگواین مقایسه میکنید تازه ما یه بازیکن تو مایه های هیگواین داریم اونم جیرو هست سبک بازی آرسنال طوری هست که به مهاجمی مثل رونی نیاز داره

سروش در 10/4/1392 | 17:45 گفت:

گونزالو هیگواین...

میثم محمودی در 10/4/1392 | 17:37 گفت:

هیگوین بهتره عالیه

مهدی در 10/4/1392 | 17:13 گفت:

دوستان واقعه گرا باشید رونی نمیاد چندتا مفت خور دور شن ریال -بارسا-پاری سن زرمن

من خودم زوج خط حمله تورس وهیگواین رو استقبال میکنم

محمد شرفی در 10/4/1392 | 16:45 گفت:

مواقم=موافقم

محمد شرفی در 10/4/1392 | 16:44 گفت:

محسن عاشوری:

هر دو

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مواقم

محسن عاشوری در 10/4/1392 | 16:03 گفت:

هر دو

RaMiN GuNNeR در 10/4/1392 | 15:54 گفت:

رونی_
هم با لیگ جزیره اشناست__
هم توانای بازی تو پست های دیگه رو هم داره__
و هم انگیزه خیلی زیادی داره در بازی های که با منچستر داریم_-